Προτείνετε ταινίες

gpetrakis

Νεοφερμένος

Ο gpetrakis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 32 μηνύματα.

aggeliki!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η aggeliki! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 137 μηνύματα.
για τους φανατικους των θριλερ (αναμεσα στους οποιους ειμαι και εγω φυσικα:P) εχω να προτεινω το Ψυχώ. θεωρειται απο τους περισσοτερους κριτικους αριστουργημα και σταθμος στην ιστορια των ταινιων τρομου. ειναι η ταινια με εκεινη τη σκηνη του δολοφονου στο μπανιο, αν καποιοι αναρωτιουνται. πραγματικα αξιζει:thumbup:

μπρρ, ανατριχιασα, ειναι και βραδυ:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
Καλη ταινια με θεμα την μουσικη και με προτιμηση σε Trance,House,Electro κτλ ???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Προτείνετε καμιά καλή για σήμερα!Όχι τελείως μελό ούτε θρίλερ!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
die welle
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Ταινιάρα,αλλά την έχω δει ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
the prestige,the illusionist,trainspotting
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Αχα...Το τελευταίο πρέπει να το έχω κιόλας ήδη!Σ' ευχαριστώ!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
the prestige,the illusionist,trainspotting
Το έχω κατεβάσει εδώ κι έναν μήνα και δεν το έχω δει ακόμη:P

Λέει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Μήπως μπορεί να προτείνει κανείς καμία πολεμική ταινία ή ταινία με την περίοδο της κατοχής, τους ναζι κλπ;
:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Μου έχουν προτείνει το "Schindler's list" σχετικά,και σκοπεύω να το δω αυτές τις μέρες.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Το έχω κατεβάσει εδώ κι έναν μήνα και δεν το έχω δει ακόμη:P

Λέει;
Ναι,ωραιο ειναι εχει πολλες ανατροπες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

the japanese

Νεοφερμένος

Ο Σκιά τα Ξημερώματα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κυπαρισσία (Μεσσηνία). Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Μήπως μπορεί να προτείνει κανείς καμία πολεμική ταινία ή ταινία με την περίοδο της κατοχής, τους ναζι κλπ;
:)

Inglorious Bastards, Days of Glory/Indigenes, Η διάσωση του στρατιώτη Ράιαν:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.

evg_steven

Νεοφερμένος

Η evg_steven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 93 μηνύματα.
Μου έχουν προτείνει το "Schindler's list" σχετικά,και σκοπεύω να το δω αυτές τις μέρες.:)
να την δεις! υπέροχη ταινία! είναι βέβαια κάπως βαριά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
SCREAM!!!! 1-2-3 και ιδιαιτερα το 4 :) Τα δα ολα μαζι πριν 3 μερες:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BRUCE

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 237 μηνύματα.
Ιp man 1,2,3
outside the law
platoon
misery
incendies
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Η Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,174 μηνύματα.
Το Dark Shadows λέει καθόλου ή μπα; Γιατί λέω να το δω στον κινηματογράφο, μην πάνε και τσάμπα τα λεφτά.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Δεν την έχω δει αλλά από το trailer καταλαβαίνεις πολλά.

Αν δεν έχεις ανάγκη από οικονομίες και χρήματα πάνε. Αλλιώς κατέβασε την ή νοίκιασε την.

Είναι λογικά μια απλή ταινία (απλή εννοώ όχι επική ή κάποια που θα σου μείνει) με τον Depp.

Αν από την άλλη θες να πας cinema αλλά πας λίγες φορές γενικά, κράτα τα λεφτά σου για κανένα Prometheus ή άλλη πολλά υποσχόμενη ταινία, ή το καινούριο Batman που βγαίνει το καλοκαίρι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Η Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,174 μηνύματα.
Δεν την έχω δει αλλά από το trailer καταλαβαίνεις πολλά.

Αν δεν έχεις ανάγκη από οικονομίες και χρήματα πάνε. Αλλιώς κατέβασε την ή νοίκιασε την.

Είναι λογικά μια απλή ταινία (απλή εννοώ όχι επική ή κάποια που θα σου μείνει) με τον Depp.

Αν από την άλλη θες να πας cinema αλλά πας λίγες φορές γενικά, κράτα τα λεφτά σου για κανένα Prometheus ή άλλη πολλά υποσχόμενη ταινία, ή το καινούριο Batman που βγαίνει το καλοκαίρι.

Λέμε να πάμε στις διακοπές μας με παρέα να δούμε κάποια ταινία (όντως δεν πάμε πολλές φορές γιατί εκεί που μένουμε δεν έχει θερινό) και από ό,τι μου είπαν παίζει αυτή αυτές τις μέρες. Άλλη αξιόλογη δεν είδα στα προγράμματα οπότε μάλλον θα αρκεστούμε σε αυτή. Αν και το Prometheus κάπου το είδα αλλά είναι θρίλερ έτσι? Και δεν έχω καλή σχέση με αυτά ειδικά τώρα που θα μένουμε -σχεδόν- μόνοι μας.:redface::D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top