Προσοχή με τις Εγγραφές

Lex

Νεοφερμένος

Ο Lex αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
δεν είναι δυνατό μια σχολή να θέτει τέτοιου είδους περιορισμούς! πόσο μ*λ##ες πρέπει να είναι! εγώ για παράδειγμα είμαι από Kαστορία και πέρασα Tρίπολη... θα κάνω ταξίδι Kαστοριά-Aθήνα κ Aθήνα-Tριπολή με KTEΛ.... θα με πάρει τουλάχιστον 12 ώρες για να φτάσω στον προορισμό μου... θα πληρώσω και ξενοδοχείο για δυο διανυκτερεύσεις, γιατί πρέπει να ψάξω και για σπίτι... μαζί θα είναι κ η μάνα μου η οποία θα λείπει από τη δουλεία και το σπίτι... θα μου φύγουν του κ**ου τα λεφτά... άμα μου πούνε τπτ οι π*π**ες έλα άλλη μέρα θα πάρω όλο αυτό το χαρτομάνι που τρέχω να μαζέψω όλες αυτές τις μέρες και θα τους το βάλω εκεί που πρέπει... έλεος πια!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demand

Νεοφερμένος

Ο Demand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 107 μηνύματα.
Τις εξετάσεις όπου θέλουμε τις κάνουμε;;;

Ρε παιδιά , δε διαβάζετε τις ανακοινώσεις;
Αφού λέει ξεκάθαρα :
Οι εξετάσεις γίνονται σε οποιοδήποτε Κρατικό Νοσοκομείο ή φορέα και για να γίνουν αποδεκτές,
πρέπει να φέρουν τη σφραγίδα του κρατικού φορέα, στον οποίο έγιναν
.
Περισσότερα εδώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cosdel

Νεοφερμένος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 92 μηνύματα.
Αυτο παντως δεν με την αλφαβητικη ισχυει με ολες τις σχολες. Στο πολυτεχνειο του απθ δεν ισχυει απ'οτι μου ειπαν απο τη γραμματεια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chrissaflou

Νεοφερμένος

Η Χρυσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Άλιμος (Αττική). Έχει γράψει 13 μηνύματα.
παιδια,πηγα χτες στη φιλοσοφικη αθηνας, στη γραμματεια του τμηματος ΦΠΨ καθως ειναι και το τμημα μου και μου ειπε πως θα οριστει ΜΙΑ μερα για να γραφτουμε ολοι του ΦΠΨ...
μαλιστα στη γραμματεια αλλων τμηματων υπαρχει η σχετικη ανακοινωση.
ειναι δυνατον ενω υπαρχει προθεσμια τοσων ημερων, απο 16/9 εως 30 να πρεπει να παω μια συγκεκριμενη μερα???ποτε θα προλαβουμε ολοι?:hmm::!:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Huntress

Νεοφερμένος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
Στην ιστοσελίδα του ΑΠΘ πάντως ανακοινώθηκε χθες ότι οι εγγραφές θα πραγματοποιούνται από 16-30 Σεπτεμβρίου.Δεν αναφέρεται τίποτα για αλαφαβητική σειρά για κανένα από τα τμήματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

astathmitos

Δραστήριο μέλος

Ο astathmitos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 667 μηνύματα.
παιδια,πηγα χτες στη φιλοσοφικη αθηνας, στη γραμματεια του τμηματος ΦΠΨ καθως ειναι και το τμημα μου και μου ειπε πως θα οριστει ΜΙΑ μερα για να γραφτουμε ολοι του ΦΠΨ...
μαλιστα στη γραμματεια αλλων τμηματων υπαρχει η σχετικη ανακοινωση.
ειναι δυνατον ενω υπαρχει προθεσμια τοσων ημερων, απο 16/9 εως 30 να πρεπει να παω μια συγκεκριμενη μερα???ποτε θα προλαβουμε ολοι?:hmm::!:
Οντως ετσι ειναι στη φιλοσοφικη στο ΕΚΠΑ καθε τμημα εχει και την δικη του ημερα που γραφει τους φοιτητες του.....Στο ιστορικο-αρχαιολογικο ειναι στις 23!Παντως δεν νομιζω να μην δινουν καποιο περιθωριο αν πχ κατι τυχει σε καποιον......Το κανουν για να ξεμπερδευουν γρηγοτερα με τις εγγραφες....Τωρα το οτι θα γινεται της μουρλης ειναι αλλη υποθεση....:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chrissaflou

Νεοφερμένος

Η Χρυσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Άλιμος (Αττική). Έχει γράψει 13 μηνύματα.
thnx !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tolisman

Δραστήριο μέλος

Ο tolisman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 457 μηνύματα.
kirdou, στην φιλολογία αθήνας πότε είναι;; μήπως ξέρεις; δεν έχω περάσει καθόλου από τη σχολή..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

astathmitos

Δραστήριο μέλος

Ο astathmitos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 667 μηνύματα.
φιλε δεν ειμαι σιγουρος καλυτερα παρτους τηλ η πηγαινε απο εκει μην σου πω κατι που δεν ισχυει:iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tolisman

Δραστήριο μέλος

Ο tolisman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 457 μηνύματα.
οκ ευχαριστώ πάντως.. θα πάρω τηλ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iwanna

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η iwanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 373 μηνύματα.
Για τη φιλοσοφική Αθήνας εγώ πάντως άκουσα ότι θα ορίσουν συγκεκριμένη ημερομηνία για το κάθε τμήμα-π.χ της αγγλικής ειναι 24/9,8.30 η ώρα-και ότι θα είμαστε όλοι μαζί σ'ένα μεγάλο αμφιθέατρο και απλά θα συμπληρώσουμε κάτι φόρμες για την εγγραφή.Αυτά τουλάχιστον μου είπε μια κοπέλα που είναι ήδη στη φιλοσοφική...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Όπου υπάρχουν κατανομές τις έχουν τυπικά για να μην πλακώσουν όλοι μαζί την πρώτη μέρα. Αλλά δεν υπάρχει περίπτωση να σου αρνηθούν άλλη μέρα, εκτός κι αν πέσεις σε στριμμένο. :P



Κάτι που θα μάθετε είναι να μην εμπιστεύεστε κανέναν παρά μόνο τις επίσημες πληροφορίες από καθηγητές και γραμματεία. Βασικός κανόνας στο Πανεπιστήμιο είναι: αν θες μια δουλειά να γίνει σωστά, πρέπει να την κάνεις μόνος σου.


Οι εποχές όπου οι φροντιστηριάδες σας έπαιρναν απ' το χεράκι έχουν περάσει ανεπιστρεπτί! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chrissaflou

Νεοφερμένος

Η Χρυσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Άλιμος (Αττική). Έχει γράψει 13 μηνύματα.
εχεις μεγαλο δικιο σαυτο που λες γιωργο.τοσα χρονια μας ειχανε μαθει ετσι και τωρα μας κακοφαινεται.το λεω πρωτα πρωτα για μενα που πηγαινα και σε ιδωτικο και μας τα φερνανε ολα ετοιμα.απτη μια μας οφελουσαν επειδη δεν τρεχαμε εμεις απο την αλλη ομως τωρα τσιναμε.:P
θα το συνηθισουμε οπως ολοι αλλωστε...:D;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hollaback

Νεοφερμένος

Ο hollaback αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Ακουσα οτι το παιδαγωγικο θεσσαλονικης ανοιγει στις 22 σεπτ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tolisman

Δραστήριο μέλος

Ο tolisman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 457 μηνύματα.
Tελικά για τη Φιλολογία Αθήνας η ημερομηνία που έχει οριστεί για όλους είναι 30/9.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orlando

Δραστήριο μέλος

Ο Αποστολης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 612 μηνύματα.
Λοιπον,πηγα σημερα το πρωι στην ΑΣΟΕΕ για να γραφτω(κι ας μην ειναι η ημερομηνια για το επιθετο μου)και ΔΕΝ ΜΕ ΔΕΧΤΗΚΑΝΕ!!!Γαμω τα υπουργεια!!!Τεσπα...Η πλακα ειναι οτι με το που πηγα στη γραμματεια,μια κοπελα της ΠΑΣΠ και μια της ΔΑΠ πιαστηκαν στα χερια για το ποια θα με "βοηθησει" για την εγγραφη!!!!!!!!!!!!!!!!!!Χαστουκια και μαλλιοτραβηγματα οχι μαλακιες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Λοιπον,πηγα σημερα το πρωι στην ΑΣΟΕΕ για να γραφτω(κι ας μην ειναι η ημερομηνια για το επιθετο μου)και ΔΕΝ ΜΕ ΔΕΧΤΗΚΑΝΕ!!!Γαμω τα υπουργεια!!!Τεσπα...Η πλακα ειναι οτι με το που πηγα στη γραμματεια,μια κοπελα της ΠΑΣΠ και μια της ΔΑΠ πιαστηκαν στα χερια για το ποια θα με "βοηθησει" για την εγγραφη!!!!!!!!!!!!!!!!!!Χαστουκια και μαλλιοτραβηγματα οχι μαλακιες.

ΧΑΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑ...
Α ρε Orlando... προκαλείς πανικό στο πέρασμά σου :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orlando

Δραστήριο μέλος

Ο Αποστολης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 612 μηνύματα.
Γαμησε τα!Παλι μαλλιοτραβηχτηκαν γυναικες για παρτη μου!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Πάντως, ειδικά στην ΑΣΟΕΕ επικρατούν σκληροπυρηνικές καταστάσεις :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orlando

Δραστήριο μέλος

Ο Αποστολης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 612 μηνύματα.
Οντως.Περα απτην πλακα κατανταει τουλαχιστον γελοιο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top