Προθεσμίες και Δικαιολογητικά Εξετάσεων

nikolas 36

Νεοφερμένος

Ο nikolas 36 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Σωστος φιλε αλλα οπως ξερεις οι περισσοτεροι τα αφηνουμε την τελευταια στιγμη.Διαβατηριο εχω αλλα εχει ληξει ταυτοτητα δεν εχω μαλλον με πιστοποιητικο θα παω και ο θεος βοηθος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Silent_Killer

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,641 μηνύματα.
Πήγαινε και βγάλε 1 πιστοποιητικό γεννήσεως...πλήρωσε εκεί και τα παράβολα και σε 2 μέρες θα είναι έτοιμη η ταυτότητα!Αλλά πρέπει αύριο πρωι-πρωι να βγάλεις φωτό!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chronis_25

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΨΗΦΙΖΟΥΜΕ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ ΚΑΙ ΣΥΖΥΓΟ ΑΔΩΝΙ! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,200 μηνύματα.
Σωστος φιλε αλλα οπως ξερεις οι περισσοτεροι τα αφηνουμε την τελευταια στιγμη.Διαβατηριο εχω αλλα εχει ληξει ταυτοτητα δεν εχω μαλλον με πιστοποιητικο θα παω και ο θεος βοηθος
Νομίζω ίσως να σου το δεχθούν το ληγμένο διαβατήριο.

Όπως και να έχει πάρε στα κεντρικά του Goethe και ρώτα να σου πουν πιο σίγουρα.
https://www.goethe.de/ins/gr/ath/knt/elindex.htm
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikolas 36

Νεοφερμένος

Ο nikolas 36 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
νταξει φοτο εχω δεν πιστευω να χω προβλημα κακως το αφησα για την τελευταια βδομαδα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roseberry

Διάσημο μέλος

Η roseberry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,130 μηνύματα.
εισαι 15 και θα επρεπε τουλαχιστον να εχεις ενα πιστοποιητικο /ταυτοτητα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikolas 36

Νεοφερμένος

Ο nikolas 36 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Θα παρω το πιστοιποιητικο εξαλλου και στο michigan αλλα και στο city and guilds με διαβατηριο και πιστποιητικο πηγα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Δεν υπαρχει προβλημα.
Και με ληγμενο διαβατηριο μπορεις να πας.
Απλα να υπαρχει μια προσφατη φωτογραφια πανω και τα στοιχεια σου!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikolas 36

Νεοφερμένος

Ο nikolas 36 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Εχει ληξει το 2006 εχω προσφατη φοτο.Αλλα αν παω και με το πιστοποιητικο ε πιστευω να μην εχω προβλημα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Οχι ρε συ δε νομιζω...
Πηγαινε με το πιστοποιητικο καλύτερα αν και θα σε συμβουλευα να βγαλεις ταυτοτητα καποια στιγμη.
Εγω εχω απο την Α Γυμνασίου...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manos05

Νεοφερμένος

Ο manos05 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας (Βόλος). Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Γεια σας. Θα ηθελα να ρωτησω αν ξερει καποιος μεχρι ποτε γινονται οι αιτησεις για τις εξετασεις Μαϊου(για επιπεδο b1 αν παιζει καποιο ρολο αυτο)
ευχαριστω....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GetOuttaMyWay

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Johnson αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,772 μηνύματα.
για ποιο πιστοποιητικο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top