Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Mammy Nun

Δραστήριο μέλος

Η Mammy Nun αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 50 ετών. Έχει γράψει 760 μηνύματα.

KaterinakiL

Νεοφερμένος

Η KaterinakiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και Απόφοιτος λυκείου. Έχει γράψει 9 μηνύματα.

Mariap.

Νεοφερμένος

Η Mariap. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Φυσικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 61 μηνύματα.
Κοίταξε, ηρεμία δεν έχω αυτή την στιγμή ψέμματα να μην λέω.
Κι εκεί που ήμουν χαλαρή με έχει κόψει κρύος ιδρώτας.....Αν μέχρι το βράδυ δω και καμιά άλλη εκτίμηση με την τελευταία Ιατρική πάνω από τα 18200 μόρια που έχει ο γιος μου με βλέπω στο Παγασητικό να επιπλέω.....
Και θα δείτε στα πρωτοσέλιδα των εφημερίδων "κήτος ξεβράστηκε στον Παγασητικό" καθότι έχω και κάποια κιλά......😅
Δεν ξέρω αλλά δεν θεωρώ και πολύ έγκυρη καμία εκτίμηση ή μάλλον έτσι θέλω να πιστεύω 😂. Εξάλλου θα μάθουμε αύριο μεθαύριο
 

Mammy Nun

Δραστήριο μέλος

Η Mammy Nun αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 50 ετών. Έχει γράψει 760 μηνύματα.
Δεν ξέρω αλλά δεν θεωρώ και πολύ έγκυρη καμία εκτίμηση ή μάλλον έτσι θέλω να πιστεύω 😂. Εξάλλου θα μάθουμε αύριο μεθαύριο
Απλώς οι προηγούμενες όλες λίγο πολύ συμφωνούσαν μεταξύ τους, αυτή τώρα λέει άλλα.....τέλος πάντων Κυριακή κοντή γιορτή
 

KaterinakiL

Νεοφερμένος

Η KaterinakiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και Απόφοιτος λυκείου. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Δεν ξέρω αλλά δεν θεωρώ και πολύ έγκυρη καμία εκτίμηση ή μάλλον έτσι θέλω να πιστεύω 😂. Εξάλλου θα μάθουμε αύριο μεθαύριο
Συμφωνώ. Συνήθως προκύπτουν σφάλματα 200 μορίων πάνω ή κάτω. Υπομονή και ηρεμία να έχετε. Εξάλλου υπάρχει και η δυνατότητα για 6% ή 2η φορά αν η βαθμολογία είναι πολύ κοντά στις βάσεις της σχολής που επιθυμείτε.
 

Cristina Reggie

Νεοφερμένος

Η Cristina Reggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών και Γονιός Μαθητή. Έχει γράψει 3 μηνύματα.

georgios03

Νεοφερμένος

Ο georgios03 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Πατρών. Έχει γράψει 87 μηνύματα.
Κοίταξε, ηρεμία δεν έχω αυτή την στιγμή ψέμματα να μην λέω.
Κι εκεί που ήμουν χαλαρή με έχει κόψει κρύος ιδρώτας.....Αν μέχρι το βράδυ δω και καμιά άλλη εκτίμηση με την τελευταία Ιατρική πάνω από τα 18200 μόρια που έχει ο γιος μου με βλέπω στο Παγασητικό να επιπλέω.....
Και θα δείτε στα πρωτοσέλιδα των εφημερίδων "κήτος ξεβράστηκε στον Παγασητικό" καθότι έχω και κάποια κιλά......
18025 η κόρη εγώ να δεις αν δεν περάσει ιατρική...
ηρεμηστε
 

Mammy Nun

Δραστήριο μέλος

Η Mammy Nun αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 50 ετών. Έχει γράψει 760 μηνύματα.
18025 η κόρη εγώ να δεις αν δεν περάσει ιατρική...
Ιατρική θέλει;;; όντως αγωνία.....καλα αποτελέσματα
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Λοιπόν θα απαντήσω στον Φλωρόπουλο σαν τον Θανασάκη του Αρκά :"Να φαθ θκατά"! Διότι είτε πέσει μέσα είτε όχι με άγχωσε κακό χρόνο να 'χει 🤣🤣
 
Τελευταία επεξεργασία:

Nala

Δραστήριο μέλος

Η Nala αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 759 μηνύματα.
Ιατρική θέλει;;; όντως αγωνία.....καλα αποτελέσματα
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Λοιπόν θα απαντήσω στον Φλωρόπουλο σαν τον Θανασάκη του Αρκά :"Να φαθ θκατά"! Διότι είτε πέσει μέσα είτε όχι με άγχωσε κακό χρόνο να 'χει 🤣🤣
Χα χα χα χα χα
Φηγαινε να ξαφλωσεις λίγο, θά φαθεις φαλι ταχυφαλμια 😍🤣🤣😍
 

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο τ. Aspiring Lawyer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Δεν έχει νούμερα εδώ που θα θέλαμε, μια τελευταία γενική αίσθηση πριν τις βάσεις μόνο. Το παραθέτω παρ' ολ΄αυτά.

 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,575 μηνύματα.
Δεν έχει νούμερα εδώ που θα θέλαμε, μια τελευταία γενική αίσθηση πριν τις βάσεις μόνο. Το παραθέτω παρ' ολ΄αυτά.

ε καλα και τσεκουρατα τα λεει ο ανθρωπος..μαζι του ειμαι
 

Nala

Δραστήριο μέλος

Η Nala αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 759 μηνύματα.
Θυμάμαι την μαμά μου, που το 2019 , διάβαζε και έναν Πάτση, κάπως έτσι λεγόταν,που έδινε καλές προβλέψεις και αυτός
 

Mammy Nun

Δραστήριο μέλος

Η Mammy Nun αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 50 ετών. Έχει γράψει 760 μηνύματα.
Θυμάμαι την μαμά μου, που το 2019 , διάβαζε και έναν Πάτση, κάπως έτσι λεγόταν,που έδινε καλές προβλέψεις και αυτός
Εγώ έναν Πατση είχα μάστορα στην οικοδομή (πλακας ήταν....😅)
 

georgios03

Νεοφερμένος

Ο georgios03 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Πατρών. Έχει γράψει 87 μηνύματα.
Μια ερωτηση για εναν φιλο που διναμε μαζι στο ιδιο πεδιο, πιστευετε με 18060 θα περασει ιατρικη , εστω Αλεξανδρουπολη;
 

Mammy Nun

Δραστήριο μέλος

Η Mammy Nun αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 50 ετών. Έχει γράψει 760 μηνύματα.

Tzwrtzina!

Νεοφερμένος

Η Tzwrtzina! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και Μαθήτρια Γ' λυκείου. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Παιδιά πιστεύετε ότι οι στρατιωτικές θα πέσουν φέτος ; Συγκεκριμένα θέλω σμυα και είμαι και ειδική κατηγορία α πιστεύετε θα πέσουν ;
 

Dennis04

Νεοφερμένος

Ο Dennis04 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών και Απόφοιτος λυκείου. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Παιδιά πιστεύετε ότι οι στρατιωτικές θα πέσουν φέτος ; Συγκεκριμένα θέλω σμυα και είμαι και ειδική κατηγορία α πιστεύετε θα πέσουν ;
Ναι απ ότι φαίνεται θα πέσουν. Ποία από τις 3 σ ενδιαφέρει;
 

Alin22

Νεοφερμένος

Η Alin22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Άγιος Στέφανος (Αττική). Έχει γράψει 75 μηνύματα.
Σε ευχαριστώ πολύ. Ελπίζω τα χθεσινά αστεία με τον Γιάννη, τον Ευκλείδη, τη Ναλα, το Μπριζολακι και την Πακ να μη μου βγουν ξινά 😑
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Δεν ξέρω βρε παιδί, έχω θολώσει και δεν μπορώ να τα δω ψύχραιμα....από τις λίγες φορές στη ζωή μου που συμβαίνει αυτό. Συνήθως κρατώ την ψυχραιμία μου, έχω χιούμορ, δίνω λύσεις.
Τώρα ανέβασα πίεση....

Θυμάμαι την μαμά μου, που το 2019 , διάβαζε και έναν Πάτση, κάπως έτσι λεγόταν,που έδινε καλές προβλέψεις και αυτός
μαζί με τη μαμά σου και εγω για την κορη μου το 19!!! ηταν ολόσωστος στην πρόβλεψη του για τη σχολή που ήθελε
 

Mammy Nun

Δραστήριο μέλος

Η Mammy Nun αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 50 ετών. Έχει γράψει 760 μηνύματα.

GGP

Νεοφερμένος

Η GGP αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 116 μηνύματα.
18025 η κόρη εγώ να δεις αν δεν περάσει ιατρική...
Εντάξει, δεν έγινε και τίποτα!
Αν το έχει σκεφτεί σοβαρά θα έχει υπόψη ότι θα διαβάζει εντατικά τα επόμενα χρόνια.
Ένας χρόνος παραπάνω δεν είναι κάτι.
Μπορείτε να το δείτε σαν αναμονή.
Καλά της αποτελέσματα πάντως!!
Είναι στο όριο.
 
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top