Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,579 μηνύματα.
Απλά είδα τις εκτιμησεις σήμερα στα Νέα και ανέβασα πίεση......Γιάννη ποια είναι η γνώμη σου;;; διάβασε τι γράφω την Αγγλική Φιλολογία
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Γιάννη, Ευκλείδη βοηθήστε......πείτε μου μια γνώμη ( αυτό που πιστεύετε όχι αυτό που θα μου αρέσει να ακούσω)...γιατί τόσο που αγχώθηκα δεν θα τη βγάλω τη μέρα
δεν γνωριζω να σου πω για την φιλολογια ειναι στο μεσον της κλιμακας και δεν εχει κατι ορατο.
γενικα εγω θα την απέρριπτα αυτη την μελετη διοτι δεν σεβεται την πτωση απο την αλλαγη συντελεστων.

ειναι μια μελετη για να γραψουμε στηλες, δεν ειναι της ιδιας στοχευσης με του στρατηγακη.
οχι οτι αυτος ειναι ο ολοσωστος.... αλώστε και το ειπε.
μεινε σε οτι ξερεις.
 

Mammy Nun

Δραστήριο μέλος

Η Mammy Nun αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 50 ετών. Έχει γράψει 760 μηνύματα.
δεν γνωριζω να σου πω για την φιλολογια ειναι στο μεσον της κλιμακας και δεν εχει κατι ορατο.
γενικα εγω θα την απέρριπτα αυτη την μελετη διοτι δεν σεβεται την πτωση απο την αλλαγη συντελεστων.

ειναι μια μελετη για να γραψουμε στηλες, δεν ειναι της ιδιας στοχευσης με του στρατηγακη.
οχι οτι αυτος ειναι ο ολοσωστος.... αλώστε και το ειπε.
μεινε σε οτι ξερεις.
Τρέχω για κοκτειλ ζαναξ και υπογλώσσια....
 

Kitkat2000

Νεοφερμένος

Η Kitkat2000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Φαρμακευτικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Δεν έβαλε Θεσσαλονίκη, έβαλε Δημοσιογραφια μετά. Ήθελε Αθήνα

Έλα ντε.....λες να έχουν
από κάπου διαρρεύσει;;; τόση σιγουριά με το +-100;
Ωχ Παναγία μου.....ξινά μου βγήκαν τα γέλια.....η πολύ σιγουριά μας έφαγε 😪
Δεν πιστεύω ότι αυτές οι προβλέψεις είναι "διαρροές" καθώς αυτές τις εκτιμήσεις τις έχουν ανακοινώσει από 2/07 και είναι απλά ανακοινοποιηση..Τώρα θα δείξει κρατάμε μικρό καλάθι
 

Mammy Nun

Δραστήριο μέλος

Η Mammy Nun αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 50 ετών. Έχει γράψει 760 μηνύματα.
Δεν πιστεύω ότι αυτές οι προβλέψεις είναι "διαρροές" καθώς αυτές τις εκτιμήσεις τις έχουν ανακοινώσει από 2/07 και είναι απλά ανακοινοποιηση..Τώρα θα δείξει κρατάμε μικρό καλάθι
Δεν τις είχα δει αυτές από 2/07 ποτέ......πάντως μου αρέσει η σκέψη σου, θα προσπαθήσω να ηρεμήσω...σε ευχαριστώ
 

Alin22

Νεοφερμένος

Η Alin22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Άγιος Στέφανος (Αττική). Έχει γράψει 75 μηνύματα.
Τρέχω για κοκτειλ ζαναξ και υπογλώσσια....
ποσο σε νοιωθω ... been there.. Αλλα απο ποτε ο Φλωροπουλος ειναι πιο εγκυρος απο τον Στρατηγακη, δεν ξερω...Ας μιλησουν εδω οι ειδικοτεροι ! Θα δεις ολα καλα θα πανε!!!!! :) :)
 

Mammy Nun

Δραστήριο μέλος

Η Mammy Nun αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 50 ετών. Έχει γράψει 760 μηνύματα.
ποσο σε νοιωθω ... been there.. Αλλα απο ποτε ο Φλωροπουλος ειναι πιο εγκυρος απο τον Στρατηγακη, δεν ξερω...Ας μιλησουν εδω οι ειδικοτεροι ! Θα δεις ολα καλα θα πανε!!!!! :) :)
Τι να πω.....δίκιο έχεις αλλά αν δεν ήταν σίγουροι δεν θα έδιναν +-100 μόρια....αυτο με πονηρευει
 

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο τ. Aspiring Lawyer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Τι να πω.....δίκιο έχεις αλλά αν δεν ήταν σίγουροι δεν θα έδιναν +-100 μόρια....αυτο με πονηρευει
Εικασία είναι αυτή, μη σκάμε χωρίς λόγο. Και γιατί δηλαδή να πρέπει να ισχύει το +100, και αυτό το σενάριο να ισχύει; Ας μείνουμε με την πλειονότητα των προβλέψεων, τώρα αυτοί ίσως ήθελαν να έχουν ένα καλύτερο πρωτοσέλιδο. Μην αγχώνεστε, η αγωνία φτάνει στο τέλος της και πιστεύω πως τα παιδιά σας θα έχουν τα επιθυμητά αποτελέσματα!
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,579 μηνύματα.
Τι να πω.....δίκιο έχεις αλλά αν δεν ήταν σίγουροι δεν θα έδιναν +-100 μόρια....αυτο με πονηρευει
να σου πω και κατιπου δεν ειδες.
η αρχουσα της αγγλικης φιλολογιας ειναι κλασσικα η θεσσαλονικη και με διαφορα.
'τι εγινε τωρα και πηρε τα ηνία η αθηνα. μηπως φταιει η προχειροτητα?
 

Mammy Nun

Δραστήριο μέλος

Η Mammy Nun αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 50 ετών. Έχει γράψει 760 μηνύματα.
Εικασία είναι αυτή, μη σκάμε χωρίς λόγο. Και γιατί δηλαδή να πρέπει να ισχύει το +100, και αυτό το σενάριο να ισχύει; Ας μείνουμε με την πλειονότητα των προβλέψεων, τώρα αυτοί ίσως ήθελαν να έχουν ένα καλύτερο πρωτοσέλιδο. Μην αγχώνεστε, η αγωνία φτάνει στο τέλος της και πιστεύω πως τα παιδιά σας θα έχουν τα επιθυμητά αποτελέσματα!
Σε ευχαριστώ πολύ. Ελπίζω τα χθεσινά αστεία με τον Γιάννη, τον Ευκλείδη, τη Ναλα, το Μπριζολακι και την Πακ να μη μου βγουν ξινά 😑
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

να σου πω και κατιπου δεν ειδες.
η αρχουσα της αγγλικης φιλολογιας ειναι κλασσικα η θεσσαλονικη και με διαφορα.
'τι εγινε τωρα και πηρε τα ηνία η αθηνα. μηπως φταιει η προχειροτητα?
Δεν ξέρω βρε παιδί, έχω θολώσει και δεν μπορώ να τα δω ψύχραιμα....από τις λίγες φορές στη ζωή μου που συμβαίνει αυτό. Συνήθως κρατώ την ψυχραιμία μου, έχω χιούμορ, δίνω λύσεις.
Τώρα ανέβασα πίεση....
 

Nala

Δραστήριο μέλος

Η Nala αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 759 μηνύματα.
Σε ευχαριστώ πολύ. Ελπίζω τα χθεσινά αστεία με τον Γιάννη, τον Ευκλείδη, τη Ναλα, το Μπριζολακι και την Πακ να μη μου βγουν ξινά 😑
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Δεν ξέρω βρε παιδί, έχω θολώσει και δεν μπορώ να τα δω ψύχραιμα....από τις λίγες φορές στη ζωή μου που συμβαίνει αυτό. Συνήθως κρατώ την ψυχραιμία μου, έχω χιούμορ, δίνω λύσεις.
Τώρα ανέβασα πίεση....
Αποκλείεται να είναι τόσο υψηλή ή βάση, άκουσε με, άδικα αγχώνεσαι
 

monaxiko brizolaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alex from sheffield αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,864 μηνύματα.
Σε ευχαριστώ πολύ. Ελπίζω τα χθεσινά αστεία με τον Γιάννη, τον Ευκλείδη, τη Ναλα, το Μπριζολακι και την Πακ να μη μου βγουν ξινά 😑
Οχι μωρε μομμυ , ψυχραιμια !!! Οι εκτιμησεις φετος ειναι παρα πολυ off εξαλλου.Εδω σου λεω εγω που ειμαι στο μαθηματικο, δεν γινεται συμφωνα με την εκτιμηση το μαθ των ιωαννινων να ανεβει 2.5κ , απλα δεν γινεται
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Κοιτα μομμυ μην μου βγουν εμενα ξινα τα αστειακια!
 

Mammy Nun

Δραστήριο μέλος

Η Mammy Nun αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 50 ετών. Έχει γράψει 760 μηνύματα.
ποσο σε νοιωθω ... been there.. Αλλα απο ποτε ο Φλωροπουλος ειναι πιο εγκυρος απο τον Στρατηγακη, δεν ξερω...Ας μιλησουν εδω οι ειδικοτεροι ! Θα δεις ολα καλα θα πανε!!!!! :) :)
Δεν τον ήξερα τον Φλωροπουλο....άλλες χρονιές έπεσε μέσα;
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,579 μηνύματα.
Σε ευχαριστώ πολύ. Ελπίζω τα χθεσινά αστεία με τον Γιάννη, τον Ευκλείδη, τη Ναλα, το Μπριζολακι και την Πακ να μη μου βγουν ξινά 😑
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Δεν ξέρω βρε παιδί, έχω θολώσει και δεν μπορώ να τα δω ψύχραιμα....από τις λίγες φορές στη ζωή μου που συμβαίνει αυτό. Συνήθως κρατώ την ψυχραιμία μου, έχω χιούμορ, δίνω λύσεις.
Τώρα ανέβασα πίεση....
τι να που πω ρε μαμμυ , ειναι κατασταση αυτη να σε πηγαινουν σε φαση χωρις αυριο?
και για φερε το μυαλο σου παιδακια με 7-8000 μορια τι πικρα υπαρχει εκει.
ειχα περυσι παιδακι που ειθελε με τα μανιας να παει για καπετανιος
ειχε τα μορια κανονικα δεν ειχε την εβε για 1 εκατοστο.
Τελικα απο τους 1600 που ζητησε η σχολη 1080 πηρε
 
Τελευταία επεξεργασία:

KaterinakiL

Νεοφερμένος

Η KaterinakiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και Απόφοιτος λυκείου. Έχει γράψει 9 μηνύματα.

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,579 μηνύματα.
Ποιες ειναι οι εκτιμησεις 2022 του Φλωροπουλου ;
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:
να εδω τα βρηκε η μαμμυ ,
 

KaterinakiL

Νεοφερμένος

Η KaterinakiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και Απόφοιτος λυκείου. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
να εδω τα βρηκε η μαμμυ ,
Σε ευχαριστώ!
 

Mammy Nun

Δραστήριο μέλος

Η Mammy Nun αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 50 ετών. Έχει γράψει 760 μηνύματα.
να εδω τα βρηκε η μαμμυ ,
Μου έκανε την καρδιά μποστανολίβαδο.......😂
 

KaterinakiL

Νεοφερμένος

Η KaterinakiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και Απόφοιτος λυκείου. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Μου έκανε την καρδιά μποστανολίβαδο.......😂
Ηρεμία και πίστη στον θεό!😂
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Για τις οδοντιατρικές πόσα είναι τα μόρια σου;
Δες εδώ τις εκτιμήσεις
Έχω τα ίδια μόρια. Βγήκαν νέες εκτιμήσεις σήμερα.
 

Mammy Nun

Δραστήριο μέλος

Η Mammy Nun αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 50 ετών. Έχει γράψει 760 μηνύματα.
Ηρεμία και πίστη στον θεό!😂
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Έχω τα ίδια μόρια. Βγήκαν νέες εκτιμήσεις σήμερα.
Κοίταξε, ηρεμία δεν έχω αυτή την στιγμή ψέμματα να μην λέω.
Κι εκεί που ήμουν χαλαρή με έχει κόψει κρύος ιδρώτας.....Αν μέχρι το βράδυ δω και καμιά άλλη εκτίμηση με την τελευταία Ιατρική πάνω από τα 18200 μόρια που έχει ο γιος μου με βλέπω στο Παγασητικό να επιπλέω.....
Και θα δείτε στα πρωτοσέλιδα των εφημερίδων "κήτος ξεβράστηκε στον Παγασητικό" καθότι έχω και κάποια κιλά......😅
 

KaterinakiL

Νεοφερμένος

Η KaterinakiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και Απόφοιτος λυκείου. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Κοίταξε, ηρεμία δεν έχω αυτή την στιγμή ψέμματα να μην λέω.
Κι εκεί που ήμουν χαλαρή με έχει κόψει κρύος ιδρώτας.....Αν μέχρι το βράδυ δω και καμιά άλλη εκτίμηση με την τελευταία Ιατρική πάνω από τα 18200 μόρια που έχει ο γιος μου με βλέπω στο Παγασητικό να επιπλέω.....
Και θα δείτε στα πρωτοσέλιδα των εφημερίδων "κήτος ξεβράστηκε στον Παγασητικό" καθότι έχω και κάποια κιλά......😅
Όλα θα πάνε καλά! Εγώ τι να πω...
 
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top