Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Mammy Nun

Δραστήριο μέλος

Η Mammy Nun αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 50 ετών. Έχει γράψει 760 μηνύματα.
Είναι οι πιο ανεβασμένες προβλέψεις νομίζω σε σχέση με όσες έχουμε δει, και τη Νομική ΕΚΠΑ που τη δίνουν παντού 17.450-17.700 εδώ τη δίνει 18.000. Θα δούμε τι θα ισχύσει, αλλά νομίζω κάπου στη μέση θα είναι η αλήθεια. Στο παράδειγμα της Νομικής για παράδειγμα, βλέπω να επιβεβαιώνεται ο Ευκλείδης που έλεγε 17.800-17.900 από την πρώτη μέρα! Θα δούμε εις (μεθ)αύριον τα σπουδαία!
Οκ, το λες για να ησυχάσω η το πιστευεις; εγώ πάντως ήμουν ήσυχη και αγχώθηκα. Με έπιασε ταχυπαλμία 😔😔
 

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο τ. Aspiring Lawyer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Οκ, το λες για να ησυχάσω η το πιστευεις; εγώ πάντως ήμουν ήσυχη και αγχώθηκα. Με έπιασε ταχυπαλμία 😔😔
Το πιστεύω. Αυτό που μου φαίνεται περίεργο βέβαια είναι το +-100 που δίνουν. Που τη βρίσκουν τόση βεβαιότητα; Όλοι λέμε ότι η πρόβλεψη φέτος είναι δύσκολη λόγω συντελεστών και έλλειψης στατιστικών κλιμάκωσης μορίων.
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Νοσηλευτικής Πατρών. Έχει γράψει 6,594 μηνύματα.

Nala

Δραστήριο μέλος

Η Nala αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 759 μηνύματα.
Ιατρική Λάρισας 18.250
Ιατρική Ιωαννίνων 18.200
Ιατρική Κρήτη 18.100
Ιατρική Αλεξανδρούπολη 18.100
Οδοντιατρική Αθήνας 18.000
Οδοντιατρική Θεσσαλονίκη 18.000
Κτηνιατρική Θεσσαλονίκη 17.600

Μου αρέσει που ή Λάρισα περνάει τά Ιωάννινα, εφόσον ή σχολή έχει κύρος πια, είναι φυσικό να περάσει τά Γιάννενα,με κρύο και βροχή (πολλά τα έξοδα θέρμανσης), πολύ πιο σύντομα είσαι Λάρισα από Αθήνα και Θεσσαλονίκη
Δύο πολλοί σοβαροί λόγοι
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Κτηνιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 9,469 μηνύματα.
Οκ, το λες για να ησυχάσω η το πιστευεις; εγώ πάντως ήμουν ήσυχη και αγχώθηκα. Με έπιασε ταχυπαλμία 😔😔
Απ'οτι έχω καταλάβει θέλετε να σπουδάσουν και τα δύο παιδιά στην ίδια πόλη. Ε αν λοιπόν η μικρή πιάσει Θεσσαλονίκη αντί για Αθήνα, πράγμα που απευχομαι, δε θα "τραβήξει" και τον γιο σας στην Ιατρική Θεσσαλονίκης;

Υ. Γ Βέβαια δεν έχω ιδέα από μετεγγραφές.
 

monaxiko brizolaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alex from sheffield αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,864 μηνύματα.
Το μοναχικο μπριζολακι θελει απλα να εχει περασει ceid να κανει επιτελους αυτο που θελει. Βοηθεια
 

Mammy Nun

Δραστήριο μέλος

Η Mammy Nun αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 50 ετών. Έχει γράψει 760 μηνύματα.
Γλυκυτατη mommy nun 🥺🥺🥺 εγω θεωρω οτι το παιδι εχει περασει , δευτερη επιλογη δεν εβαλε απθ; Ή ηθελε μονο αθηνα;
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Α οχι ! Εγω εχω ενα αγχος που δεν ξερω.. ολοι θελουν να με δειρουν! Γιατι εχω μορια αρκετα και με εχει πιασει παρανοια
Δεν έβαλε Θεσσαλονίκη, έβαλε Δημοσιογραφια μετά. Ήθελε Αθήνα
Το πιστεύω. Αυτό που μου φαίνεται περίεργο βέβαια είναι το +-100 που δίνουν. Που τη βρίσκουν τόση βεβαιότητα; Όλοι λέμε ότι η πρόβλεψη φέτος είναι δύσκολη λόγω συντελεστών και έλλειψης στατιστικών κλιμάκωσης μορίων.
Έλα ντε.....λες να έχουν
από κάπου διαρρεύσει;;; τόση σιγουριά με το +-100;
Ωχ Παναγία μου.....ξινά μου βγήκαν τα γέλια.....η πολύ σιγουριά μας έφαγε 😪
 

monaxiko brizolaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alex from sheffield αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,864 μηνύματα.
Δεν έβαλε Θεσσαλονίκη, έβαλε Δημοσιογραφια μετά. Ήθελε Αθήνα
Ελαααα , και εγω ετσι την πατησα με την περιοχη το 2020 και τωρα βαραω το κεφαλι μου. Επρεπε να βαλει την σχολη που ηθελε σε καθε μερος..αν δεν της αρεσει τοσο η 2η επιλογη θα κλαιει

(ωστοσο την πιανει την 1η αλλα νταξει ! Κουβεντα να γινεται)
 

Mammy Nun

Δραστήριο μέλος

Η Mammy Nun αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 50 ετών. Έχει γράψει 760 μηνύματα.
Απ'οτι έχω καταλάβει θέλετε να σπουδάσουν και τα δύο παιδιά στην ίδια πόλη. Ε αν λοιπόν η μικρή πιάσει Θεσσαλονίκη αντί για Αθήνα, πράγμα που απευχομαι, δε θα "τραβήξει" και τον γιο σας στην Ιατρική Θεσσαλονίκης;

Υ. Γ Βέβαια δεν έχω ιδέα από μετεγγραφές.
Δεν έχει δηλώσει Θεσσαλονίκη, δεν ήθελε. Ήθελε Αθήνα
 

monaxiko brizolaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alex from sheffield αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,864 μηνύματα.

Mammy Nun

Δραστήριο μέλος

Η Mammy Nun αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 50 ετών. Έχει γράψει 760 μηνύματα.
Μα τόσο μεγάλη αύξηση η ΑγγλικήςΦιλολογίας;;;; οκ και ο Στρατηγάκης πολύ χαμηλά την έδινε στα 17000 μόρια αλλά κι αυτή δίνουν 18400, δηλαδή 600 μόρια αύξηση από πέρυσι;;; τι να πω....κρίμα....
 

Nala

Δραστήριο μέλος

Η Nala αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 759 μηνύματα.
Δεν έβαλε Θεσσαλονίκη, έβαλε Δημοσιογραφια μετά. Ήθελε Αθήνα

Έλα ντε.....λες να έχουν
από κάπου διαρρεύσει;;; τόση σιγουριά με το +-100;
Ωχ Παναγία μου.....ξινά μου βγήκαν τα γέλια.....η πολύ σιγουριά μας έφαγε 😪
Μάνα κουράγιο, προβλέψεις είναι!!
Άντε να έρθει η Παρασκευούλα και να είναι μελενια!!
Περιμένω με αγωνία τούς πανηγυρισμούς σας :bye2::alljumpy::shablon_03:
 

Nikoletaant

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Nikoletaant αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 156 μηνύματα.
Να μη βγουν Παρασκευή που δουλεύω. Θα λιποθυμησω στη δουλειά (από χαρά; από λύπη; ενας θεός ξέρει) να βγουν αύριο Πέμπτη
 

Mammy Nun

Δραστήριο μέλος

Η Mammy Nun αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 50 ετών. Έχει γράψει 760 μηνύματα.
Μάνα κουράγιο, προβλέψεις είναι!!
Άντε να έρθει η Παρασκευούλα και να είναι μελενια!!
Περιμένω με αγωνία τούς πανηγυρισμούς σας :bye2::alljumpy::shablon_03:
Ευχαριστώ αγάπη μου αλλά τώρα είμαι πάρα πάρα πολύ αγχωμένη που το είδα.
Δεν μπορώ να ησυχάσω, φοβάμαι
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Θυμάστε αν τις προηγούμενες χρονιές αντίστοιχες προβλεψεις έπεφταν μέσα;
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,579 μηνύματα.

monaxiko brizolaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alex from sheffield αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,864 μηνύματα.

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Κτηνιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 9,469 μηνύματα.

monaxiko brizolaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alex from sheffield αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,864 μηνύματα.

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,579 μηνύματα.

Mammy Nun

Δραστήριο μέλος

Η Mammy Nun αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 50 ετών. Έχει γράψει 760 μηνύματα.
εδω ειμαι ας πεσει εντολη και θα εκτελσουμε παραυτα
Απλά είδα τις εκτιμησεις σήμερα στα Νέα και ανέβασα πίεση......Γιάννη ποια είναι η γνώμη σου;;; διάβασε τι γράφω την Αγγλική Φιλολογία
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Γιάννη, Ευκλείδη βοηθήστε......πείτε μου μια γνώμη ( αυτό που πιστεύετε όχι αυτό που θα μου αρέσει να ακούσω)...γιατί τόσο που αγχώθηκα δεν θα τη βγάλω τη μέρα
 
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top