Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

monaxiko brizolaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alex from sheffield αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,864 μηνύματα.
Μόνο πέρσι έγινε αυτό,τις άλλες χρονιές είναι ή διαφορά που σου είπα, εσύ νομίζω μπορείς να αρχίσεις τους πανηγυρισμούς από τώρα!
Μωρε λες ; Μιλαω με φιλους , μιλαω με το αγορι μου μου λενε «πώς κανεις ετσι ρε περνας» , αλλα το μυαλο μου κολλημενο . Και οχι τιποτε αλλο , με σκοτεινιαζει ολο αυτο και με φοβιζει ξεργω ΚΑΚΩΣ ΤΟ ΞΕΡΩ αλλα ….

γιαυτο ρωτησα και εδω να δω αν θα μπορουσε καποιος να δωσει και την δικια του γνωμη γιατι τα εχω χασει εντελως
 

Nala

Δραστήριο μέλος

Η Nala αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 759 μηνύματα.
Μωρε λες ; Μιλαω με φιλους , μιλαω με το αγορι μου μου λενε «πώς κανεις ετσι ρε περνας» , αλλα το μυαλο μου κολλημενο . Και οχι τιποτε αλλο , με σκοτεινιαζει ολο αυτο και με φοβιζει ξεργω ΚΑΚΩΣ ΤΟ ΞΕΡΩ αλλα ….

γιαυτο ρωτησα και εδω να δω αν θα μπορουσε καποιος να δωσει και την δικια του γνωμη γιατι τα εχω χασει εντελως
Μη φοβού μπριζολάκι, κάνε τις βουτιές σου και απόλαυσε το καλοκαίρι σου
Οι δάφνες σε περιμένουν:prettyplz:
 

monaxiko brizolaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alex from sheffield αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,864 μηνύματα.
Μη φοβού μπριζολάκι, κάνε τις βουτιές σου και απόλαυσε το καλοκαίρι σου
Οι δάφνες σε περιμένουν:prettyplz:
ευχαριστω παρα πολυ !!!! Μακαρι να πανε ολα καλα οσο για τα μπανια…. 0 μπανια φιλη , μηδεν !
Καλα τις δαφνες τις βρηκαμε στο καρναβαλι τον φλεβαρη που περασε:inlove:
Full worth η πατραρα
 

Nikoletaant

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Nikoletaant αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 156 μηνύματα.
Μωρε λες ; Μιλαω με φιλους , μιλαω με το αγορι μου μου λενε «πώς κανεις ετσι ρε περνας» , αλλα το μυαλο μου κολλημενο . Και οχι τιποτε αλλο , με σκοτεινιαζει ολο αυτο και με φοβιζει ξεργω ΚΑΚΩΣ ΤΟ ΞΕΡΩ αλλα ….

γιαυτο ρωτησα και εδω να δω αν θα μπορουσε καποιος να δωσει και την δικια του γνωμη γιατι τα εχω χασει εντελως
Σε νιώθω και εγω ετσι είμαι τοσες μερες, μεχρι να βγουν οι βασεις δεν θα ησυχάσω. Για τη σχολή μου ειμαι 1.125κ μορια πανω απτην εκτίμηση Στρατηγακη (η οποια παρεμπιπτόντως δείχνει οτι τα μορια της πέφτουν) και το μυαλό μου ειναι σε φαση: "τι κ αν ανέβει 1200 μόρια;" 👌
 

monaxiko brizolaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alex from sheffield αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,864 μηνύματα.
Σε νιώθω και εγω ετσι είμαι τοσες μερες, μεχρι να βγουν οι βασεις δεν θα ησυχάσω. Για τη σχολή μου ειμαι 1.125κ μορια πανω απτην εκτίμηση Στρατηγακη (η οποια παρεμπιπτόντως δείχνει οτι τα μορια της πέφτουν) και το μυαλό μου ειναι σε φαση: "τι κ αν ανέβει 1200 μόρια;" 👌
Βρε συ ειδα στρατηγακη , ανεβασε το μαθηματικο στα γιαννενα γυρω στα 2.5κ μορια , τωρα ακραιο ειναι εσυ να χασεις την σχολη σου. Συνηθως πεφτει μεσα ο ατιμος ωστοσο , το παρατηρησα αρκετα το 2020 που εδωσα

Μην αγχωνεσαι ομως , θεωρω περνας ανετα. Αλλιως κανε στην εσχατη υπομονη να φυγεις με 10% του χρονου(εναλλακτικη αυτο απλα, μακαρι να μην σου χρειαστει ωστοσο!)
 

Nikoletaant

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Nikoletaant αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 156 μηνύματα.
Βρε συ ειδα στρατηγακη , ανεβασε το μαθηματικο στα γιαννενα γυρω στα 2.5κ μορια , τωρα ακραιο ειναι εσυ να χασεις την σχολη σου. Συνηθως πεφτει μεσα ο ατιμος ωστοσο , το παρατηρησα αρκετα το 2020 που εδωσα

Μην αγχωνεσαι ομως , θεωρω περνας ανετα. Αλλιως κανε στην εσχατη υπομονη να φυγεις με 10% του χρονου(εναλλακτικη αυτο απλα, μακαρι να μην σου χρειαστει ωστοσο!)
Ναι όντως πέφτει μέσα. Περσι κ προπερσι ειχε αποκλιση 200 μορια μαξ σε καποια τμήματα, σε αλλα σχεδόν καθόλου απόκλιση
 

monaxiko brizolaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alex from sheffield αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,864 μηνύματα.
Ναι όντως πέφτει μέσα. Περσι κ προπερσι ειχε αποκλιση 200 μορια μαξ σε καποια τμήματα, σε αλλα σχεδόν καθόλου απόκλιση
Ναιιι ακριβως. Οποτε μην σκας , θα περασεις και θα εισαι ετοιμη να κανεις φοιτητικη ζωουλα !!! Τι σχολη θες ;
 

Nikoletaant

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Nikoletaant αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 156 μηνύματα.
Ναιιι ακριβως. Οποτε μην σκας , θα περασεις και θα εισαι ετοιμη να κανεις φοιτητικη ζωουλα !!! Τι σχολη θες ;
Νοσηλευτική, ειχα καποιες αλλες βεβαια στο μυαλό μου τις οποιες αποχαιρέτησα στα μεσα της χρονιας 😅. Ελπίζω κ για σενα να περάσεις :)
 

monaxiko brizolaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alex from sheffield αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,864 μηνύματα.
Νοσηλευτική, ειχα καποιες αλλες βεβαια στο μυαλό μου τις οποιες αποχαιρέτησα στα μεσα της χρονιας 😅. Ελπίζω κ για σενα να περάσεις :)
Ελααα τελειο. Ολα καλα θα πανε

οσο για εμενα , ευχαριστω πολυ , μακαρι… γιατι παντα αυτο ηθελα και εγιναν λαθη.. :(( μακαρι να πανε ολα καλα
 

georgios03

Νεοφερμένος

Ο georgios03 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Πατρών. Έχει γράψει 87 μηνύματα.
Μες στη βδομαδα οι βασεις!!!
 

Mammy Nun

Δραστήριο μέλος

Η Mammy Nun αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 50 ετών. Έχει γράψει 760 μηνύματα.
Μέσα σε αυτή την εβδομάδα, μέχρι της 29 Ιουλίου; ή Μέσα στην επόμενη, μέχρι της 5 Αυγούστου;
Που το διάβασες;
 

georgios03

Νεοφερμένος

Ο georgios03 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Πατρών. Έχει γράψει 87 μηνύματα.

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο τ. Aspiring Lawyer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.

Littlechemist

Νεοφερμένος

Η Littlechemist αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Αξιωματικών Νοσηλευτικής (ΣΑΝ). Έχει γράψει 108 μηνύματα.

gpgp

Νεοφερμένος

Ο gpgp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Αγγλικής Γλώσσας & Φιλολογίας ΑΠΘ. Έχει γράψει 73 μηνύματα.
Στο σημερινό πρωτοσέλιδο στα ΝΕΑ αναφέρονται προβλέψεις για τις βάσεις 100 σχολών, δύο μόλις ημέρες πριν την ανακοίνωση των βάσεων από το υπουργείο. Εύλογο ερώτημα που προκύπτει λόγω της χρονικής συγκυρίας: Είναι άραγε απλές προβλέψεις όπως όλες οι άλλες που δημοσιεύτηκαν και σε άλλα ΜΜΕ ή μήπως πρόκειται για "προβλέψεις" μετά από πιθανές διαρροές από υπαλλήλους του υπουργείου??? (Ναι, είμαι καχύποπτος, το ομολογώ...)
Ενδεικτικά αναφέρω κάποιες που φαίνονται στο πρωτοσέλιδο:
Ιατρική Αθήνας 18.700
Ιατρική Θεσσαλονίκης 18.500
Ιατρική Πάτρας 18.300
Νομική Αθήνας 18.000
Νομική Θεσσαλονίκης 17.700
Ψυχολογία Αθήνας 17.850

Παρατήρηση: Νομίζω ότι είναι αρκετά πιο πάνω από τις προβλέψεις του Στρατηγάκη και πολλών άλλων. Εκτός και εάν κάνω λάθος.
Πάντως εάν επιβεβαιωθούν οι προβλέψεις του σημερινού δημοσιεύματος τότε είχαν δίκιο αυτοί που υποστήριζαν ότι χωρίς την κλιμάκωση των βαθμολογιών, κάθε πρόβλεψη είναι εντελώς αυθαίρετη.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Marple

Νεοφερμένος

Η Marple αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Στο σημερινό πρωτοσέλιδο στα ΝΕΑ αναφέρονται προβλέψεις για τις βάσεις 100 σχολών, δύο μόλις ημέρες πριν την ανακοίνωση των βάσεων από το υπουργείο. Εύλογο ερώτημα που προκύπτει λόγω της χρονικής συγκυρίας: Είναι άραγε απλές προβλέψεις όπως όλες οι άλλες που δημοσιεύτηκαν και σε άλλα ΜΜΕ ή μήπως πρόκειται για "προβλέψεις" μετά από πιθανές διαρροές από υπαλλήλους του υπουργείου??? (Ναι, είμαι καχύποπτος, το ομολογώ...)
Ενδεικτικά αναφέρω κάποιες που φαίνονται στο πρωτοσέλιδο:
Ιατρική Αθήνας 18.700
Ιατρική Θεσσαλονίκης 18.500
Ιατρική Πάτρας 18.300
Νομική Αθήνας 18.000
Νομική Θεσσαλονίκης 17.700
Ψυχολογία Αθήνας 17.850

Παρατήρηση: Νομίζω ότι είναι αρκετά πιο πάνω από τις προβλέψεις του Στρατηγάκη και πολλών άλλων. Εκτός και εάν κάνω λάθος.
Πάντως εάν επιβεβαιωθούν οι προβλέψεις του σημερινού δημοσιεύματος τότε είχαν δίκιο αυτοί που υποστήριζαν ότι χωρίς την κλιμάκωση των βαθμολογιών, κάθε πρόβλεψη είναι εντελώς αυθαίρετη.
Αναφέρει και τις βάσεις στις υπόλοιπες ιατρικές σχολές;
 

georgios03

Νεοφερμένος

Ο georgios03 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Πατρών. Έχει γράψει 87 μηνύματα.
Στο σημερινό πρωτοσέλιδο στα ΝΕΑ αναφέρονται προβλέψεις για τις βάσεις 100 σχολών, δύο μόλις ημέρες πριν την ανακοίνωση των βάσεων από το υπουργείο. Εύλογο ερώτημα που προκύπτει λόγω της χρονικής συγκυρίας: Είναι άραγε απλές προβλέψεις όπως όλες οι άλλες που δημοσιεύτηκαν και σε άλλα ΜΜΕ ή μήπως πρόκειται για "προβλέψεις" μετά από πιθανές διαρροές από υπαλλήλους του υπουργείου???
Ενδεικτικά αναφέρω κάποιες που φαίνονται στο πρωτοσέλιδο:
Ιατρική Αθήνας 18.700
Ιατρική Θεσσαλονίκης 18.500
Ιατρική Πάτρας 18.300
Νομική Αθήνας 18.000
Νομική Θεσσαλονίκης 17.700
Ψυχολογία Αθήνας 17.850

Παρατήρηση: Νομίζω ότι είναι αρκετά πιο πάνω από τις προβλέψεις του Στρατηγάκη και πολλών άλλων. Εκτός και εάν κάνω λάθος.
Για άλλες Ιατρικές έχει;
 

gpgp

Νεοφερμένος

Ο gpgp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Αγγλικής Γλώσσας & Φιλολογίας ΑΠΘ. Έχει γράψει 73 μηνύματα.

monaxiko brizolaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alex from sheffield αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,864 μηνύματα.
ΑΝΤΕ ΝΑ ΒΓΟΥΝΕΕΕΕ , τετοιο αγχος δεν ειχα ουτε το 2020 με το 90% 🥲🥲
 
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top