Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Nikoletaant

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Nikoletaant αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 156 μηνύματα.
Ποιες είναι πιθανές ημερομηνίες για να βγουν οι βασεις, αν γνωριζει καποιος;
 

monaxiko brizolaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alex from sheffield αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,864 μηνύματα.

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο τ. Aspiring Lawyer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.

monaxiko brizolaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alex from sheffield αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,864 μηνύματα.
Κι εμένα :no: Εντάξει αισιόδοξες είναι οι εκτιμήσεις αλλά αν δεν δω το sms δεν μπορώ να κηρύξω την έναρξη των εορτασμών :lol:
Εγω επειδη εκανα 4% φοβαμαι , παρολο που ημουν πολυ κοντα στην βαση του 2020 χαχαχαχ . Απλα ποναω !!
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,575 μηνύματα.

Tirotrelas

Νεοφερμένος

Ο Tirotrelas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Οδοντιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 105 μηνύματα.
Εγώ πιστεύω ή 5 ή 8 Αυγούστου λίγο νωρίς αλλά δεν πειράζει 🤣🤣
 

monaxiko brizolaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alex from sheffield αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,864 μηνύματα.
Ιματζιν να τις βγαλουν πιο μετα απο τις 15.08 💀💀💀💀💀
 

Tirotrelas

Νεοφερμένος

Ο Tirotrelas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Οδοντιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 105 μηνύματα.
εσυ μπορει να γινει το τρελο να πιασεις πατρα και να μην πιανεις αλεξανδρουπολη!!!Αν θυμαμαι καλα ειχες πει οτι ειχες κοντα 18200 για πατρα?? Ειπαμε στο οριο εισαι μακαρι να φανεις τυχερος
Ναι είχα 18.185 για Πάτρα . Είμαι στο όριο για ιατρικές
 

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο τ. Aspiring Lawyer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.

kost28

Νεοφερμένος

Ο kost28 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών και Φοιτητής του τμήματος Φαρμακευτικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 43 μηνύματα.

monaxiko brizolaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alex from sheffield αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,864 μηνύματα.

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο τ. Aspiring Lawyer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Μα πρακτικά δεν πρέπει να τους πάρει πολύ χρόνο, ένας υπολογιστής τα βγάζει τα αποτελέσματα.

Θέλω να πιστεύω ότι δεν μιλάμε για αυτόν τον υπολογιστή:

1658842882613.png
 

georgios03

Νεοφερμένος

Ο georgios03 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Πατρών. Έχει γράψει 87 μηνύματα.
Γεια σε ολους , νεο μελος εδω! Φετος εγραψα 18500 ακριβως, λετε να εχω ελπιδες για ιατρικη Αθηνων;
 

monaxiko brizolaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alex from sheffield αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,864 μηνύματα.
Πειτε μου λιγο, για να μου απαλυνετε τον πονο. Ενας με 1000 μορια πανω απο την βαση της σχολης του 6% , θα καταφερει να μπει φετος με το 4% ; Γιατι το μυαλο μου τρελαινεται , κανει κυκλους και μετα με πιανει κρυος ιδρωτας , ταχυκαρδια και αγχος!!
 

kost28

Νεοφερμένος

Ο kost28 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών και Φοιτητής του τμήματος Φαρμακευτικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 43 μηνύματα.
Γεια σε ολους , νεο μελος εδω! Φετος εγραψα 18500 ακριβως, λετε να εχω ελπιδες για ιατρικη Αθηνων;
Η εκτίμηση του Στρατηγάγη λέει για βάση στη 18550 για την Ιατρική Αθηνών. Τα 50 μόρια για εκτίμησεις δεν είναι τίποτα, σίγουρα έχεις ελπίδες.
 

Nala

Δραστήριο μέλος

Η Nala αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 759 μηνύματα.
Πειτε μου λιγο, για να μου απαλυνετε τον πονο. Ενας με 1000 μορια πανω απο την βαση της σχολης του 6% , θα καταφερει να μπει φετος με το 4% ; Γιατι το μυαλο μου τρελαινεται , κανει κυκλους και μετα με πιανει κρυος ιδρωτας , ταχυκαρδια και άγχος
Ποια σχολή σε ενδιαφέρει;
 

Nala

Δραστήριο μέλος

Η Nala αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 759 μηνύματα.

monaxiko brizolaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alex from sheffield αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,864 μηνύματα.
Σύμφωνα με τα μέχρι τώρα στοιχεία το 4% είναι περίπου -1500ως -2000 από το 6% , ηλεκτρολόγων μηχανικών και μηχανικών υπολογιστών εννοείς έτσι;
Οχιιι , μηχανικων υπολογιστων και πληροφορικης χαχαχχα , ειναι αλλο των ηλεκτρολογων

Καλα περυσι στο ceid η βαση για 4% ηταν 6.5κ , αλλα και παλι αγχωνομαι παρα πολυ ://
 

Nala

Δραστήριο μέλος

Η Nala αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 759 μηνύματα.
Οχιιι , μηχανικων υπολογιστων και πληροφορικης χαχαχχα , ειναι αλλο των ηλεκτρολογων

Καλα περυσι στο ceid η βαση για 4% ηταν 6.5κ , αλλα και παλι αγχωνομαι παρα πολυ ://
Μόνο πέρσι έγινε αυτό,τις άλλες χρονιές είναι ή διαφορά που σου είπα, εσύ νομίζω μπορείς να αρχίσεις τους πανηγυρισμούς από τώρα!
 
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top