Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Kitkat2000

Νεοφερμένος

Η Kitkat2000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Φαρμακευτικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 10 μηνύματα.

anakiriak@yahoo

Νεοφερμένος

Η anakiriak@yahoo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος λυκείου. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Καλησπέρα.. έχω συγκεντρώσει 16300 μορια απο 3ο επιστημονικό πεδίο. Πρέπει να πέσουν 310 και 417 μόρια γιανα πιάσω το βιολογικό Ιωαννίνων και το βιοτεχνολογιας Λάρισας αντίστοιχα. Είναι κάτι τέτοιο εφικτό φέτος; Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
 

Mammy Nun

Δραστήριο μέλος

Η Mammy Nun αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 50 ετών. Έχει γράψει 760 μηνύματα.
Έδινε ο αδερφός μου είναι ο tirotrelas και ελπίζουμε για το καλύτερο 💪
Σας το εύχομαι. Το τι στεναχωρεθηκα με την υπόθεση του δε λέγεται.....να γράψει το παιδί άριστα και να χάσει από την Έκθεση;;;; δεν το χωράει το μυαλό μου
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Κτηνιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 9,469 μηνύματα.
Έδινε ο αδερφός μου είναι ο tirotrelas και ελπίζουμε για το καλύτερο 💪
Να φανταστώ πως αν είναι και άλλο μέλος της οικογένειας γεγραμμένο στο φόρουμ θα το λένε laVachequirit :P

Πέρα από την πλάκα εύχομαι ό,τι καλύτερο!
 
Τελευταία επεξεργασία:

Mammy Nun

Δραστήριο μέλος

Η Mammy Nun αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 50 ετών. Έχει γράψει 760 μηνύματα.
Αυτή είναι μια πρώτη εκτίμηση των βασεων
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Δες κι εδώ
 

Συνημμένα

  • Screenshot_20220704-180947_Samsung Internet.jpg
    Screenshot_20220704-180947_Samsung Internet.jpg
    137.1 KB · Εμφανίσεις: 109

anakiriak@yahoo

Νεοφερμένος

Η anakiriak@yahoo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος λυκείου. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Την έχω δει αυτήν την εκτίμηση.. αναφέρεται στις Ιατρικές, Οδοντιατρική, Φαρμακευτική... ευχαριστώ πάντως
 

Mammy Nun

Δραστήριο μέλος

Η Mammy Nun αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 50 ετών. Έχει γράψει 760 μηνύματα.
Υποθέτω και τα βιολογικά θα κινηθούν πτωτικά αλλά λιγότερα μόρια, όχι τόσα όσα οι ιατρικές. Κι αυτό γιατί στις μεσαίες βαθμολογιες είναι πολύ περισσότεροι
 

Kitkat2000

Νεοφερμένος

Η Kitkat2000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Φαρμακευτικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Σας το εύχομαι. Το τι στεναχωρεθηκα με την υπόθεση του δε λέγεται.....να γράψει το παιδί άριστα και να χάσει από την Έκθεση;;;; δεν το χωράει το μυαλό μου
Δυστυχώςς! Σας ευχαριστω πολύ πάντως και εύχομαι κεγωω το καλύτερα στα παιδιά σας🤗
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Να φανταστώ πως αν είναι και άλλο μέλος της οικογένειας γεγραμμένο στο φόρουμ θα το λένε laVachequirit :P

Πέρα από την πλάκα εύχομαι ό,τι καλύτερο!
Καλοο😂😂
Και σε εσένα 🤗
 

Mammy Nun

Δραστήριο μέλος

Η Mammy Nun αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 50 ετών. Έχει γράψει 760 μηνύματα.
Τελευταία επεξεργασία:

Nala

Δραστήριο μέλος

Η Nala αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 759 μηνύματα.

Mammy Nun

Δραστήριο μέλος

Η Mammy Nun αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 50 ετών. Έχει γράψει 760 μηνύματα.

PanPan

Νεοφερμένος

Ο PanPan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Δεν μου ανοίγει...εγώ εμπιστεύομαι χατζητεγα και στρατηγακη
 

eukleidhs1821

Διάσημο μέλος

Ο eukleidhs1821 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Καινούργιο (Ηράκλειο). Έχει γράψει 3,670 μηνύματα.
επειδη σκυλοβαριεμαι να κατσω να ψαχνω να ανοιγω αρχεια excel θελω ο voudou να μου δωσει σε πληθος (οχι ποσοστα) στα 4 μαθηματα απο 18-20 και στην εκθεση να βαλει και τις 2 κλιμακες 16-17,17-18.επιμενω οτι το πληθος ειναι συγκρισιμο με το 2020 πλην της χημειας αλλα ας το ανεβασει για να δουμε μηπως εκανα τοσο μεγαλο λαθος
 

Mammy Nun

Δραστήριο μέλος

Η Mammy Nun αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 50 ετών. Έχει γράψει 760 μηνύματα.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

επειδη σκυλοβαριεμαι να κατσω να ψαχνω να ανοιγω αρχεια excel θελω ο voudou να μου δωσει σε πληθος (οχι ποσοστα) στα 4 μαθηματα απο 18-20 και στην εκθεση να βαλει και τις 2 κλιμακες 16-17,17-18.επιμενω οτι το πληθος ειναι συγκρισιμο με το 2020 πλην της χημειας αλλα ας το ανεβασει για να δουμε μηπως εκανα τοσο μεγαλο λαθος
Δες λίγο τι λέει αυτός στο άρθρο. Με αγχωσε ανάθεμα τον
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Δεν μου ανοίγει...εγώ εμπιστεύομαι χατζητεγα και στρατηγακη
Τον Χατζητεγα τον έχεις παρακολουθήσει κι άλλες χρονιές; εγώ μόνο πέρυσι
 
Τελευταία επεξεργασία:

Nala

Δραστήριο μέλος

Η Nala αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 759 μηνύματα.
18.3 βιολογία, 15.5 χημεία, 14 φυσική, 16.6 έκθεση
Λοιπόν έχεις 16400 για Λάρισα και 16260 για Λάρισα
Χωρίς να είμαι ειδικός Κ λόγω της φετινής δυσκολίας στον υπολογισμό διαβάθμισης μορίων, δεν βλέπω πτώση βάσεων
Αλλά αυτό κανείς δεν μπορεί να σου το πει με σιγουριά
Σου εύχομαι καλή επιτυχία,δες όλες τις σχολές του πεδίου σου,δες και βιοτεχνολογία στο γεωπονικό Αθήνα
 

Mammy Nun

Δραστήριο μέλος

Η Mammy Nun αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 50 ετών. Έχει γράψει 760 μηνύματα.
Λοιπόν έχεις 16400 για Λάρισα και 16260 για Λάρισα
Χωρίς να είμαι ειδικός Κ λόγω της φετινής δυσκολίας στον υπολογισμό διαβάθμισης μορίων, δεν βλέπω πτώση βάσεων
Αλλά αυτό κανείς δεν μπορεί να σου το πει με σιγουριά
Σου εύχομαι καλή επιτυχία,δες όλες τις σχολές του πεδίου σου,δες και βιοτεχνολογία στο γεωπονικό Αθήνα
Εσύ δε βλέπεις ούτε στις ιατρικές πτώση;
 

Nala

Δραστήριο μέλος

Η Nala αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 759 μηνύματα.

Tirotrelas

Νεοφερμένος

Ο Tirotrelas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Οδοντιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 105 μηνύματα.
Ρε παιδιά κοιτάξτε τουλάχιστον ας μην έχουμε αύξηση βάσεων που αυτό θα ήταν πολύ καλό σενάριο
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Κακό*
 
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top