Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

georgios03

Νεοφερμένος

Ο georgios03 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Πατρών. Έχει γράψει 87 μηνύματα.
Ποσα μόρια εγραψες αν επιτρέπεται;
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Κτηνιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 9,474 μηνύματα.

Marple

Νεοφερμένος

Η Marple αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 58 μηνύματα.
17.840 - 18.100

( Οι βαθμοί μου είναι λίγο "ντροπιαστικοί", τα μόρια είναι καλά για τη σχολή που θέλω :popcorn: )
Εάν επιτρέπεται ποια σχολή σε ενδιαφέρει;
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Σε κάποια άρθρα διαβάζω ότι οι ιατρικές μπορεί να πέσουν 30 με 80 μόρια ..άλλοι λένε καθόλου ...άλλοι από το περιβάλλον μου (όχι φυσικά συγγενείς αλλά γνωστοί καθηγητές φροντιστηριων )ότι μπορεί να πέσουν μέχρι και 100 κάτι μόρια όχι παραπάνω ...Τελικά τι να πιστέψω δεν ξέρω !
 

Mammy Nun

Δραστήριο μέλος

Η Mammy Nun αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 50 ετών. Έχει γράψει 760 μηνύματα.

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Κτηνιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 9,474 μηνύματα.

Mammy Nun

Δραστήριο μέλος

Η Mammy Nun αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 50 ετών. Έχει γράψει 760 μηνύματα.
Θα μπορούσα να έχω γράψει 20 (πλην της έκθεσης φυσικά). Τέλος πάντων δε με απασχολεί ξέρω τις δυνατότητές μου μία κουβέντα έγραψα :P
Συγχαρητήρια πάντως, οι βαθμοί είναι εξαιρετικοί
 

eukleidhs1821

Διάσημο μέλος

Ο eukleidhs1821 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Καινούργιο (Ηράκλειο). Έχει γράψει 3,670 μηνύματα.
Εάν επιτρέπεται ποια σχολή σε ενδιαφέρει;
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Σε κάποια άρθρα διαβάζω ότι οι ιατρικές μπορεί να πέσουν 30 με 80 μόρια ..άλλοι λένε καθόλου ...άλλοι από το περιβάλλον μου (όχι φυσικά συγγενείς αλλά γνωστοί καθηγητές φροντιστηριων )ότι μπορεί να πέσουν μέχρι και 100 κάτι μόρια όχι παραπάνω ...Τελικά τι να πιστέψω δεν ξέρω !
παμε ενα στοιχημα οτι θα ειναι οι βασεις του 2020 +200-300 μορια....αυτο οδηγει σε πολυ μεγαλυτερη πτωση απο 100 μορια......απλα μαθηματικα ειναι....
 

Marple

Νεοφερμένος

Η Marple αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Θα ηλπιζα να είναι έτσι .Αλλά οι περισσότεροι δεν λένε για τόσο μεγάλη πτώση .Ωστόσο ,δεν πάω καθόλου στοίχημα !😂😂
 

Mammy Nun

Δραστήριο μέλος

Η Mammy Nun αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 50 ετών. Έχει γράψει 760 μηνύματα.
παμε ενα στοιχημα οτι θα ειναι οι βασεις του 2020 +200-300 μορια....αυτο οδηγει σε πολυ μεγαλυτερη πτωση απο 100 μορια......απλα μαθηματικα ειναι....
Αν βγεις αληθινός σου χρωστάω δώρο 🙂
Μήπως ξέρεις και με την Αγγλική Φιλολογία και τις δημοσιογραφιες πως περίπου θα κινηθουν οι βασεις;
 

srg96

Νεοφερμένος

Ο srg96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών και Απόφοιτος λυκείου. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Λέτε να πέσουν οι βάσεις φέτος στα ναυτιλιακά του ΠαΠει ή θα μείνουν στάσιμες?
Με αγχώνει το γεγονός οτι τα αγγλικά φέτος έχουν 20% συντελεστή βαρύτητας και θα πιάνουν περισσότεροι αυτή τη σχολή.
 

Tirotrelas

Νεοφερμένος

Ο Tirotrelas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Οδοντιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 105 μηνύματα.
Παιδιά σκέφτηκα ένα σενάριο για το πώς θα κινηθούν οι βάσεις στο 3ο πεδίο και χωρίς να είμαι αναλυτής και τέτοια νομίζω ότι υπάρχει λογική . Γενικά οι επιτυχόντες πάνω από 18 σε σχέση με πέρυσι βάση στατιστικών είναι λίγο λιγότεροι . Εάν σκεφτούμε ότι ο τελευταίος στην ιατρική Αλεξανδρούπολης μπήκε με 18.156 και συντελεστές 20,33,27,20 τώρα που όλα έχουν συντελεστή 25 η βαθμολογία βγαίνει κοντά στο 17.825 με μια γενικότερη πτωτική τάση λόγω λιγότερων επιτυχόντων ίσως πέσει και από 17.800 δεν ξέρω άμα το σενάριο αυτό βγάζει νόημα γενικά? Αλλά πιστεύω ότι έχει λογική εσείς τι πιστεύετε ?
 

Mammy Nun

Δραστήριο μέλος

Η Mammy Nun αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 50 ετών. Έχει γράψει 760 μηνύματα.
Παιδιά σκέφτηκα ένα σενάριο για το πώς θα κινηθούν οι βάσεις στο 3ο πεδίο και χωρίς να είμαι αναλυτής και τέτοια νομίζω ότι υπάρχει λογική . Γενικά οι επιτυχόντες πάνω από 18 σε σχέση με πέρυσι βάση στατιστικών είναι λίγο λιγότεροι . Εάν σκεφτούμε ότι ο τελευταίος στην ιατρική Αλεξανδρούπολης μπήκε με 18.156 και συντελεστές 20,33,27,20 τώρα που όλα έχουν συντελεστή 25 η βαθμολογία βγαίνει κοντά στο 17.825 με μια γενικότερη πτωτική τάση λόγω λιγότερων επιτυχόντων ίσως πέσει και από 17.800 δεν ξέρω άμα το σενάριο αυτό βγάζει νόημα γενικά? Αλλά πιστεύω ότι έχει λογική εσείς τι πιστεύετε ?
Έχει μια βάση το σκεπτικό σου. Μένει να δούμε αν θα επαληθευτεί
 

fenia

Νεοφερμένος

Η fenia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών και Γονιός Μαθητή. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
παμε ενα στοιχημα οτι θα ειναι οι βασεις του 2020 +200-300 μορια....αυτο οδηγει σε πολυ μεγαλυτερη πτωση απο 100 μορια......απλα μαθηματικα ειναι....
Αυτο eukleidh λες να γινει και στις στρατιωτικες, αστυνομία, πολεμικο ναυτικο ??? 🤔
Ευχης έργο θα ναι😁
 

Dimitris9

Δραστήριο μέλος

Ο Dimitris9 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 411 μηνύματα.
προσωπική εκτίμηση:

η πανωλεθρία στην εκθεση θα ρίξει πολύ Ψυχολογίες, ιατρικές. (Που εχει μεγάλο συντελεστή εκει)
 

Mammy Nun

Δραστήριο μέλος

Η Mammy Nun αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 50 ετών. Έχει γράψει 760 μηνύματα.

marianna04

Νεοφερμένος

Η marianna04 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Φαρμακευτικής Πατρών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Παιδιά σκέφτηκα ένα σενάριο για το πώς θα κινηθούν οι βάσεις στο 3ο πεδίο και χωρίς να είμαι αναλυτής και τέτοια νομίζω ότι υπάρχει λογική . Γενικά οι επιτυχόντες πάνω από 18 σε σχέση με πέρυσι βάση στατιστικών είναι λίγο λιγότεροι . Εάν σκεφτούμε ότι ο τελευταίος στην ιατρική Αλεξανδρούπολης μπήκε με 18.156 και συντελεστές 20,33,27,20 τώρα που όλα έχουν συντελεστή 25 η βαθμολογία βγαίνει κοντά στο 17.825 με μια γενικότερη πτωτική τάση λόγω λιγότερων επιτυχόντων ίσως πέσει και από 17.800 δεν ξέρω άμα το σενάριο αυτό βγάζει νόημα γενικά? Αλλά πιστεύω ότι έχει λογική εσείς τι πιστεύετε ?
Δηλαδή με 17.775 πιστεύεις ότι μπορεί να εχω κάποια πιθανότητα να περάσω ιατρική Αλεξανδρούπολης; Έπειτα με ενδιαφέρει η φαρμακευτική για την οποία εχω 17.820 μόρια.
 

Tirotrelas

Νεοφερμένος

Ο Tirotrelas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Οδοντιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 105 μηνύματα.
Δηλαδή με 17.775 πιστεύεις ότι μπορεί να εχω κάποια πιθανότητα να περάσω ιατρική Αλεξανδρούπολης; Έπειτα με ενδιαφέρει η φαρμακευτική για την οποία εχω 17.820 μόρια.
Πιστεύω φαρμακευτικη το έχεις τώρα για ιατρική άμα ισχύσει το σενάριο μου πιστεύω πως είναι πιθανό βέβαια μιλάνε για μικρή πτώση βάσεων ίσως ειναι νωρίς ακόμα και για ασφαλείς εκτιμήσεις
 

georgios03

Νεοφερμένος

Ο georgios03 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Πατρών. Έχει γράψει 87 μηνύματα.
Πιστεύω φαρμακευτικη το έχεις τώρα για ιατρική άμα ισχύσει το σενάριο μου πιστεύω πως είναι πιθανό βέβαια μιλάνε για μικρή πτώση βάσεων ίσως ειναι νωρίς ακόμα και για ασφαλείς εκτιμήσεις
για εμενα πιστευεις οτι με 18500 μεσο ορο πιανω ιατρικη πατρα; Εντωμεταξυ εχω σπαστει γιατι νομιζω οτι εχω γραψει χαμηλα , δεν παω καλα
 

Tirotrelas

Νεοφερμένος

Ο Tirotrelas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Οδοντιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 105 μηνύματα.
για εμενα πιστευεις οτι με 18500 μεσο ορο πιανω ιατρικη πατρα; Εντωμεταξυ εχω σπαστει γιατι νομιζω οτι εχω γραψει χαμηλα , δεν παω καλα
Έχεις γράψει άριστα γενικά εγώ πιστεύω ότι πάνω από 18.300 η ιατρική είναι σίγουρη . Γενικά δεν πιστεύω για αύξηση βάσεων γιατί τα στατιστικά δείχνουν μια λίγο χειρότερη επίδοση σε σχέση με πέρυσι οπότε μάλλον στα ίδια θα είναι οι βάσεις περιμένουμε και Στρατηγάκη
 

Mammy Nun

Δραστήριο μέλος

Η Mammy Nun αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 50 ετών. Έχει γράψει 760 μηνύματα.
Έχεις γράψει άριστα γενικά εγώ πιστεύω ότι πάνω από 18.300 η ιατρική είναι σίγουρη . Γενικά δεν πιστεύω για αύξηση βάσεων γιατί τα στατιστικά δείχνουν μια λίγο χειρότερη επίδοση σε σχέση με πέρυσι οπότε μάλλον στα ίδια θα είναι οι βάσεις περιμένουμε και Στρατηγάκη
Οι καθηγητές όλοι λένε ότι από 18000 και πάνω είναι σίγουρη η ιατρική.
Λένε ότι η Αλεξανδρούπολη θα πέσει στα 18000
 
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top