Προβλέψεις για λατινικά και για αρχαία πανελέ 2024

Kolokythiatoumpana

Νεοφερμένος

Η Kolokythiatoumpana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 18 ετών και Απόφοιτος λυκείου. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Για πείτε ποια κείμενα πιστεύετε θα παίξουν φέτος; Από τα λατινικά εγώ βλέπω παντού το 43 και γενικά από 42-48 νιώθω ότι σίγουρα κάτι θα μπει. Από τα αρχαία έμπιστες πηγές μου έχουν αναφέρει να προσέξουμε πολύ 10,11,15.
 

smarw

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η smarw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθήτρια Γ' λυκείου. Έχει γράψει 358 μηνύματα.
εμ όλα είναι πιθανά στα λατινικά λογικά θα πιάσουν αρχή , μέση και τέλος οπως και περυσι. Για εκθεση γενικά ειναι σοσ ειρήνη-πόλεμος , τεχνητή νοημοσύνη , δημοκρατία.Τωρα για τα αλλα ο θεος και η ψυχη τους :lol:
 

constansn

Δραστήριο μέλος

Η constansn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 563 μηνύματα.
Για πείτε ποια κείμενα πιστεύετε θα παίξουν φέτος; Από τα λατινικά εγώ βλέπω παντού το 43 και γενικά από 42-48 νιώθω ότι σίγουρα κάτι θα μπει. Από τα αρχαία έμπιστες πηγές μου έχουν αναφέρει να προσέξουμε πολύ 10,11,15.
Γενικά μην δίνετε πολύ σημασία στα λεγόμενα sos γιατί απλά δεν υπάρχουν. Τώρα τι έμπιστες πηγές είναι αυτές ας μην το συζητήσουμε. 19 ενότητες είναι όλες κι όλες στα αρχαία, και στην τύχη να γίνει η πρόβλεψη κάποιος θα πέσει μέσα.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top