Πού σπουδάζει άραγε ο γιος της κ. Διαμαντοπούλου;

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,798 μηνύματα.
Πολλοί υπουργοί παιδείας της μεταπολίτευσης σπούδασαν Ελλάδα...π.χ. Κακλαμάνης (ο Απόστολος), Στυλιανίδης, Σπηλιωτόπουλος, Γιαννάκου, Ευθυμίου, Αρσένης, Παπαθεμελής, ... και η Ελληνική παιδεία από το 1970 πάει στο διάολο

μόνο η υπουργική θητεία του Γιωργάκη Παπαντρέου στο Υπ.Παιδείας απλά καλύπτεται...στο σκοτάδι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Ν.

Δραστήριο μέλος

Ο ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 490 μηνύματα.
Φαντάσου λοιπόν τι θα γινόταν αν δε σπούδαζαν στην Ελλάδα...:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ZeglisX

Νεοφερμένος

Ο ZeglisX αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Η δική σου απάθεια δεν σημαίνει ότι είναι και η σωστή στάση, ούτε και ότι εμείς οι υπόλοιποι είμαστε κομπλεξικοί.. Δεν μιλάμε για τον ΟΠΟΙΟΔΗΠΟΤΕ άνθρωπο...μιλάμε για την Υπουργό Παιδείας της ΕΛΛΑΔΑΣ. Εκτός αν έγινε πρέσβειρα κάποιου πανεπιστημίου του εξωτερικού...

Γούστο της καπέλο της ;;; Όχι δε νομίζω καθόλου...Είναι από τις πιο κρίσιμες περιόδους για την Τριτοβάθμια Εκπαίδευση, και εκείνη προκαλεί για άλλη μία φορά με τις πράξεις της! Ο νέος νόμος - πλαίσιο υποτίθεται ότι ενισχύει τη λειτουργία των Πανεπιστημίων....Βγαίνοντας, έξω απλά τα αποδυναμώνουμε.

Δεν θα μπω στον κόπο να απαντήσω, διότι εγώ και πολλοί άλλοι έχουμε ήδη απαντήσει στο επιχείρημα 'ο καθένας στέλνει το παιδί του όπου θέλει".
Οχι μην μπεις στον 'κοπο' να απαντήσεις ( κοπιασες φανταζομαι παρα πολυ κανοντας αυτο το reply οπως και το παραπάνω οποτε θα πας να ξεκουραστεις τωρα ). Κάτσε λοιπόν να αναπαράγεις ότι μαλακια σου λένε ως γνήσιο φερέφωνο για να έχεις απλά να πεις κάτι.

Σαν και εσένα δηλαδή........................
Με συγχωρεις που πρόσεξα το θεμα στην κεντρική σελίδα του φορουμ και απάντησα. Μάλλον σου κλεψαν και εσενα το μπιφτεκι και θιχτηκες προφανώς.

μηπως ξεχασες για ποιαν γυναικα μιλαμε μηπως?
οχι

_____
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

apla

Νεοφερμένος

Ο apla αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 76 μηνύματα.
14 ετών και ξέρεις ότι είναι μπουρδέ**? Έχεις πάει?

Ενώ εσύ στα 17 ξημεροβραδιάζεσαι στα πανεπιστήμια, έτσι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dannaros

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο daniel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 1,391 μηνύματα.
της Άννας γιος.... για να μην αρχίσω να βρίζω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Ενώ εσύ στα 17 ξημεροβραδιάζεσαι στα πανεπιστήμια, έτσι;

Εσύ άλλη δουλειά εκτός από το να είσαι άκυρος δεν έχεις? :hmm:

Να σου βρω εγώ μήπως?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr. Crowley

Διάσημο μέλος

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,046 μηνύματα.
οχι φυσικα!!!θελει και ερωτημα απο που το εμαθα? Ολοι οι ελληνες το λενε καθημερινα!!!!!!

What an argument (ad populum).Συνέχισε μ'αυτό το σκεπτικό,και μια ζωή θα είσαι φερέφωνο των άλλων.Φάε και σκατά,τόσα δισεκατομμύρια μύγες που τα τρώνε,κάτι παραπάνω θα ξέρουν.Αλλά μικρός είσαι,έχεις ακόμα ελπίδες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,798 μηνύματα.
Mr. Crowley σε πιο κόμμα σου 'ταξαν θέση για βόλεμα μετά την (γ)ιατρική; :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Γιατί αν δεν σου τάξουν από κόμμα δεν θα βρεις δουλειά?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr. Crowley

Διάσημο μέλος

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,046 μηνύματα.
Mr. Crowley σε πιο κόμμα σου 'ταξαν θέση για βόλεμα μετά την (γ)ιατρική; :worry:

Σε κανένα.Σταμάτα να ρίχνεις το επίπεδο των συζητήσεων με ad hominem.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dannaros

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο daniel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 1,391 μηνύματα.
Γιατί αν δεν σου τάξουν από κόμμα δεν θα βρεις δουλειά?
πολλά παιδιά παίρνουν προμήθεια για να γίνονται φερέφωνα κομμάτων, ειδικότερα της δεξιάς ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
να σου θυμισω οτι ειναι η υπουργος αυτου που λεμε παιδεια τοτε..γιατι το οχι σου μαλλον δεν ηταν οχι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ZeglisX

Νεοφερμένος

Ο ZeglisX αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Τι είναι αυτό που δεν καταλαβαίνεις ??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Ν.

Δραστήριο μέλος

Ο ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 490 μηνύματα.
:(:(:( Παιδιά ηρεμήστε... Δεν είναι ανάγκη να νευριάζει ο ένας με τον άλλο... Ο καθένας εκφέρει τη γνώμη του...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ryuzaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Lost in Infinity αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Πολιτικών Μηχανικών ΑΠΘ (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,892 μηνύματα.
να σου θυμισω οτι ειναι η υπουργος αυτου που λεμε παιδεια τοτε..γιατι το οχι σου μαλλον δεν ηταν οχι

Τι ασχολείσαι ωρε Γιάννη... Ή μάλλον άκου τους. Όταν σε βιάζουν (σαν τώρα το κράτος καλή ώρα) να 'σαι χαλαρός , θα πονέσει λιγότερο... Κάτι παραπάνω θα ξέρουν:D Να, όπως λέει και ο φίλτατος...

Τι είναι αυτό που δεν καταλαβαίνεις ??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Τι ασχολείσαι ωρε Γιάννη... Ή μάλλον άκου τους. Όταν σε βιάζουν (σαν τώρα το κράτος καλή ώρα) να 'σαι χαλαρός , θα πονέσει λιγότερο... Κάτι παραπάνω θα ξέρουν:D Να, όπως λέει και ο φίλτατος...
ε ναι να μην με ενοχλει κιολας η κατασταση που επικρατει...καναπε και καφετερια ειναι η λυση το εχω καταλαβει εδω μεσα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ZeglisX

Νεοφερμένος

Ο ZeglisX αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Υπάρχουν άλλα πολυ σοβαρότερα προβλήματα απο το "πού σπουδάζει το παιδί της υπουργου"... τώρα αν θεωρείτε ότι αυτό είναι το κύριο πρόβλημα του κόσμου ή της τριτοβάθμιας ή δεν ξέρω και εγώ ποιανού ακόμα τι να σας πω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

apla

Νεοφερμένος

Ο apla αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 76 μηνύματα.
Εσύ άλλη δουλειά εκτός από το να είσαι άκυρος δεν έχεις? :hmm:

Να σου βρω εγώ μήπως?

Εγώ είμαι άκυρος; Εσύ τη λες στον άλλο που είναι 14 και δε ξέρει από πανεπιστήμια γιατί όπως είπες δεν έχει πατήσει καν.
Και σε ρωτάω αν εσύ στα 17 έχεις πατήσει (η ερώτηση είναι ρητορική, μην απαντήσεις).
Όσο άκυρος είμαι εγώ τώρα άλλο τόσο ήσουν και εσύ πριν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Εγώ είμαι άκυρος; Εσύ τη λες στον άλλο που είναι 14 και δε ξέρει από πανεπιστήμια γιατί όπως είπες δεν έχει πατήσει καν.
Και σε ρωτάω αν εσύ στα 17 έχεις πατήσει (η ερώτηση είναι ρητορική, μην απαντήσεις).
Όσο άκυρος είμαι εγώ τώρα άλλο τόσο ήσουν και εσύ πριν.

Ο άλλος είναι 14 και από μόνος του είπε ότι ακούει από τον κόσμο (ad populum) για το ελληνικό πανεπιστήμιο (AKA ειδήσεις, φοιτητές που δεν νοιάζονται κλπ) ενώ εγώ έχω κάτσει και έχω μιλήσει με προπτυχιακούς, μεταπτυχιακούς και διδάκτορες, που έχουν σπουδάσει και μέσα και έξω και νοιάζονται για την επιστήμη τους. Όπως είχα πει:
... Ούτε εγώ μπορώ να σου πω με ακρίβεια...
άρα ήδη την ρητορική ερώτηση μπορούσες να μην την έχεις κάνει. Σε κάλυψα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ἅλς

Διάσημο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,894 μηνύματα.
Με συγχωρεις που πρόσεξα το θεμα στην κεντρική σελίδα του φορουμ και απάντησα. Μάλλον σου κλεψαν και εσενα το μπιφτεκι και θιχτηκες προφανώς.

................................................................................................................
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
    • *
  • Φορτώνει...
Top