Γενικό -  Πού είστε στην ύλη;

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Eιμαι θετικη και εχουμε και λεμε:
Μαθηματικα Κατευθυνσης: Μπηκα χτες παραγωγους
Φυσικη: Ολικη ανακλαση (κυματα)
Χημεια: Επιδραση κοινου ιοντος
Βιολογια: 5ο Κεφαλαιο στο δευτερο νομο
Μαθηματικα Γενικης: Τελειωνω το 1ο κεφαλαιο
Εκθεση...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLaZy8

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 462 μηνύματα.
θετική και εγώ
Μαθηματικά Κατ: Παραγώγους (μόλις μπήκα)
Φυσική: Τέλειωσα Ταλαντώσεις... γράφω και την επόμενη φορά μπαίνω Κύματα
Χημεία: ανάμειξη διαλυμάτων ηλεκτρολυτών (κάπως έτσι... αμέσως μετά την επίδραση κοινού ιόντος)
Βιολογία Κατ: 5ο κεφάλαιο... 2ος Νόμος Mendel
Βιολογία Γενικής: 1ο κεφάλαιο... βασικές αρχές ανοσίας
'Εκθεση: -
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pupilloscope

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Σουβλειμαν ο Μεγαλομπεκρης. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Ραπτόπουλο (Ευρυτανία). Έχει γράψει 813 μηνύματα.
Παντως,γιατι και γω μαθητης ημουν και ξερω ποσο διαβαζα εκθεση,η εκθεση ειναι μακραν το μαθημα οπου διαβαζουμε λιγοτερο.Ισως συμμετεχει και αυτο στις κακες επιδοσεις πλην των τιμωρων καθηγητων ε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bl@ck sw@n

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χρύσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 292 μηνύματα.
Λοιπόν λοιπόν έχουμε και λέμε:
Μαθηματικά:Από Δευτέρα μπαίνουμε συνέχεια
Φυσική:Τελειώνουμε ταλαντώσεις
Χημεία:Ρυθμιστικά διαλύματα
Βιολογία: Μέντελ :inlove:
Βιολογία γενικής: Τελείωσα το πρώτο και λιώνω στις ασκήσεις:inlove:
Έκθεση:καλά τα πάμε τώρα κάνουμε επιστήμη και τεχνολογία!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
Η ροπή έχει εθιστικές ασκήσεις:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drosos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 1,151 μηνύματα.
Εγω εχω ακουσει οτι εχει δυσκολες ασκησεις :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
Μαθ.κατ: Φερμα-Κριτήριο τοπ.ακρ.
Μαθ.Γ.Π.:Μέτρα διασποράς
Βιολογία κατ.: Μεντελ, ακόμα!
Χημεία: Ρυθμιστικά
Έκθεση: ?
Α.Ο.Θ: 3ο
Φυσ.κατ.: Επαναλήψεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Ποτε προλαβες? Δινεις 2η φορα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Πρώτη φορά δίνει το παιδί.Εσύ πως τελειώνεις τα κύμματα;:P.
Εγώ δε λέω που είμαι γιατί θα ξαναγχωθώ και θα ξαναβριζω τον εαυτό μου και δε το θέλω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Kαι παλι, πολυ πιο μπροστα ειναι! Την φυσικη την ξεκινησα το Πασχα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

StratosRIP

Δραστήριο μέλος

Ο StratosRIP αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 467 μηνύματα.
Η ροπή έχει εθιστικές ασκήσεις:confused:

Eθιστικες χρονοβορες αρκετα δυσκολες και ενδιαφερουσες θα ελεγα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

StratosRIP

Δραστήριο μέλος

Ο StratosRIP αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 467 μηνύματα.
Xημεια: Αντιδρασεις αποσπασεις (saytzeff)
Βιολογια: Bιοτεχνολογια στην Ιατρικη
Βιολογια γεν: Φαινομενο θερμοκηπιου
Φυσικη: Στροφορμη (απο αυριο
Μαθηματικα:Boltzano
Εκθεση: ?????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράνοια

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σεμίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 236 μηνύματα.
Πόσες θεματικές ενότητες έχετε κάνει στην έκθεση;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
Ποτε προλαβες? Δινεις 2η φορα?

Πρώτη φορά όπως είπε κι ο Econ :P
Αρκετά μπροστά μπορείς να πεις ότι είμαι στη Φυσική, την οποία έχω τελειώσει, ΟΜΩΣ κάνω από Φεβρουάριο, ξέρω γω.;)

Xημεια: Αντιδρασεις αποσπασεις (saytzeff)
Βιολογια: Bιοτεχνολογια στην Ιατρικη
Βιολογια γεν: Φαινομενο θερμοκηπιου
Φυσικη: Στροφορμη (απο αυριο
Μαθηματικα:Boltzano
Εκθεση: ?????

Βιολογία ΚΑΙ Μέντελ ΚΑΙ Μεταλλάξεις?Good job!

Πόσες θεματικές ενότητες έχετε κάνει στην έκθεση;

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Λοιπόν Θετική Κατεύθυνση κ εδώ
Μαθηματικά: Μπήκα συνέχεια
Φυσική: Πριν τη συμβολή κυμάτων
Βιολογία Κατ.: 2ος Νόμος Mendel
Χημεία: Κa-Kb-Kw-ph-Otswald (full ασκησεις τωρα)
Βιολογια Γεν: Στάδια ανοσιοβιολογικής απόκρισης
Έκθεση: 13/28 θεματικούς κύκλους, πιο πρόσφατος "Επιστήμη-Γενετική-Υγεια"

Θα έπρεπε να αγχώνομαι για τη Φυσική ή για κάποιο άλλο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stathis1214

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο stathis1214 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 267 μηνύματα.
μαθηματικα κατ: θεωρημα μεσης τιμης-rolle
χημεια ρυθμιστικα δματα
μαθηματικα γεν: αρχιζω στατιστικη
φυσικη κατ: επαναληψεις
βιολογια: μεντελ κ ανυπομονω να τελειωσει η υλη δεν την αντεχω αλλο θελω να τη μαζεψω
εκθεση ποιος ξερει??? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PSholic_xD

Νεοφερμένος

Ο PSholic_xD αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 47 μηνύματα.
Μαθηματικά Κατ.:Κανόνες παραγώγισης
Φυσική Κατ.:Εισαγωγή στα κύματα
Βιολογία Κατ:cDNA,PCR (Αλλά δεν αγχώνομαι γιατί τα έχω ξανακάνει και ξέρω τη Βιολογία από έξω :P)
Χημεία Κατ.:Ρυθμιστικά διαλύματα
Φυσική Γεν.:Τελείωσα ακτίνες Χ

Αλλά στο διάβασμα έχω μείνει λίιιιγο πίσω στα Μαθηματικά και τη Χημεία! :P
Οπότε με βλέπω να μένω κάμποσο καιρό εδώ που είμαι. :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLaZy8

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 462 μηνύματα.
Μαθηματικά Κατ: Εφαπτομένες
Φυσική Κατ: Μπήκα Κύματα
Βιολογία Κατ: έχω τελειώσει τον Mendel... απλά κάνω ασκήσεις τώρα
Χημεία Κατ: Ρυθμιστικά Διαλύματα
Βιολογία Γενικής: στο 1ο είμαι ακόμα...

Φοβάμαι πολύ τη Φυσική... είμαι πολύ πίσω πιστεύω
(με ξέσκιζε στις ταλαντώσεις... και μου λέει τα κύματα θα τα περάσουμε αέρα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Eχουμε και λεμε:
Μαθηματικα: Κανονες Παραγωγισης
Φυσικη: Μπηκα στερεο
Χημεια: Τελειωνω τα ρυθμιστικα
Βιολογία: Φιλοσυνδετη (Mendel)
Μαθηματικα Γενικης: Μπηκα Στατιστικη
Εκθεση: ...
Περιμενω σχολια ειδικα για μαθηματικα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwerty111

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο qwerty111 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,376 μηνύματα.
Μαθηματικά κατεύθυνσης: Ολοκληρώματα
Μαθηματικά γενικής: Στατιστική
Φυσική: Στερεό
Χημεία: Από την άλλη εβδομάδα οργανική (επιτέλους!)
Βιολογία: Τέλειωσα τις μεταλλάξεις
Έκθεση::hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 7 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top