Πού διαβάζετε;

life12

Πολύ δραστήριο μέλος

Η life12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,588 μηνύματα.
στη συρταριέρα
:hehe::hehe::hehe:
στη τραπεζαρια,στο τραπεζακι του σαλωνιου,στο χολ κατω στο πατωμα κ πανω στο χαλι το χειμωνα :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

silvi123321

Νεοφερμένος

Η silvi123321 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Εγω μονο στο δωματιο μου μπορω να διαβασω..:p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

peinaw_zw

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο peinaw_zw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 155 μηνύματα.
Στην τουαλέτα έρχεται η έμπνευση 8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

niek

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η niek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 308 μηνύματα.
Στο μπαλκόνι( πέρα-δώθε για αποστήθιση για να έχει και χώρο), στο κρεβάτι (συνήθως) , στον καναπέ , στην πολυθρόνα, πάνω στο laptop, σε καρέκλα και σκαμπό και φυσικά στο πάτωμα.
Ποτέ στο γραφείο, σε βιβλιοθήκες και θρανία (μου φαίνεται καταπιεστικό)!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Λοιπόν,έχω μεγάλη γκάμα!Στο πάτωμα,στο κρεβάτι,στο γραφείο (όχι πολύ συχνά γιατί δεν έχει πολύ ελεύθερο χώρο),στην τραπεζαρία,στη συρταριέρα,στο τραπέζι της κουζίνας (ειδικά όταν ψήνει κέικ η μαμά μου και μοσχομυρίζει,παίρνω τα πάντα και μετακομίζω στην κουζίνα!!),στην πολυθρόνα,στον καναπέ,στο μπαλκόνι (το καλοκαίρι),στην αυλή,..................... :DΜπορώ να διαβάσω παντού!!! :clapup:

Πώς ακριβώς διαβάζεις στην συρταριέρα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

life12

Πολύ δραστήριο μέλος

Η life12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,588 μηνύματα.

niek

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η niek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 308 μηνύματα.
οταν λεσ πανω εννοεισ πανω???:redface::redface:

Ναι, είναι κλειστό και χρησιμεύει σαν γραφείο.Τόσο περίεργο είναι?:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iwalkinamaze

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η iwalkinamaze αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 130 μηνύματα.
στο τραπεζι της κουζινας (για να απλωνομαι +να εχω αμεση προσβαση σε φαι και καφε),στο γραφειο του υπολογιστη (με κλειστο τον υπολογιστη),το καλοκαιρι στο μπαλκονι (με τον τελειο χαμηλο φωτισμο :inlove: )...γενικα παντου εκτος απο το δωματιο μου και το γραφειο μου που με πνιγει :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Equilibria

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Equilibria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 247 μηνύματα.
Τις περισσότερες φορές στο δωμάτιο μου,στο γραφείο μου-λιγότερες φορές στην βιβλιοθήκη του Πανεπιστημίου.
Αν δεν διαβάζω τις θεωρίες την ίδια μέρα που παραδίδονται,τις διαβάζω το επόμενο πρωί στο τραίνο πηγαίνοντας στην σχολή,να περνάει και λίγο η ώρα.
Και όλα αυτά,πάντα με μουσική.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

life12

Πολύ δραστήριο μέλος

Η life12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,588 μηνύματα.
Ναι, είναι κλειστό και χρησιμεύει σαν γραφείο.Τόσο περίεργο είναι?:worry:

οχι καλε εγω νομιζα κα8οσουν πανω :hehe::hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alan

Δραστήριο μέλος

Ο Alan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 696 μηνύματα.
Μαζί με μουσική,συνήθως στο γραφείο του δωματίου μου με ή χωρίς υπολογιστή :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panagiotists13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,490 μηνύματα.
Πώς ακριβώς διαβάζεις στην συρταριέρα?

Τα βιβλία είναι πάνω στο έπιπλο,όχι μέσα στα συρτάρια!!! :)(είπαμε αλλά όχι και τόσο ανώμαλος:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Laou_95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Laou_95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 255 μηνύματα.
Και εγώ συνήθως στο τραπέζι της κουζίνας :) Διαστάσεις 80 x 160 :P Καταλαβαίνετε..... Βόμβα το τραπέζι :whistle:
Σπάνια πάω και κάθομαι στη κρεβατοκάμαρα..πάνω στο κομοδίνο με όλα τα βιβλία να βρίσκονται στο καημένο το κρεβάτι! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleop

Πολύ δραστήριο μέλος

Η kleop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,469 μηνύματα.
στο κρεβατι,στο καναπε(παντα καθομαι στο πατωμα);) και σπανια στο τραπεζι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jucticeee

Νεοφερμένος

Η jucticeee αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 108 μηνύματα.
το πιο αποδοτικο διαβασμα που χω κανει ειναι στη ταξη την ωρα που ειχα αλλο μαθημα, στο μπανιο στο λεωφορειο γενικα σε συνθηκες οχι καταλληλες αλλα εγω τοτε τα αφομοιωνα καλυτερα! δεν ξερω τον λογο.. δεν εχω διαβασει ποτε κανονικα σε γραφειο η τραπεζι.. μονο σε κρεβατι νομιζω:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panagiotists13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,490 μηνύματα.
το πιο αποδοτικο διαβασμα που χω κανει ειναι στη ταξη την ωρα που ειχα αλλο μαθημα, στο μπανιο στο λεωφορειο γενικα σε συνθηκες οχι καταλληλες αλλα εγω τοτε τα αφομοιωνα καλυτερα! δεν ξερω τον λογο.. δεν εχω διαβασει ποτε κανονικα σε γραφειο η τραπεζι.. μονο σε κρεβατι νομιζω:P

:eek:Κι εγώ παθαίνω ΑΚΡΙΒΩΣ το ίδιο!!!Σε γραφείο ή τραπέζι δυσκολεύομαι απίστευτα να συγκεντρωθώ!!!:)

Σε κάποιο εξωτικό νησί και από πάνω έχω βάλει άτομο και μου κάνει αέρα.

Εσύ δλδ θα πας στο εξωτικό νησί και θα το ρίξεις στο διάβασμα κάτω απ'τους φοίνικες? (και με τον μαύρο ντόπιο να σου κάνει αέρα χωρίς μπλούζα?):P:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

financial

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο financial αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 380 μηνύματα.
Δεν μπορώ με τίποτα τα αναγνωστηρια! Καλύτερα το κρεβατάκι μου και το γραφείο μου!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Δεν μπορώ με τίποτα τα αναγνωστηρια! Καλύτερα το κρεβατάκι μου και το γραφείο μου!:D
Εγώ αν διαβάσω στο κρεβατάκι μου το πιο πιθανό είναι μέσα σε μισή ώρα (και πολύ λέω) να με πάρει ο ύπνος. :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
Στον τόπο που μένω απ όσο γνωρίζω δεν υπάρχουν αναγνωστήρια, υποθέτω πως θα μου άρεσε. Μωρέ δεν λέω πολύ καλό το κρεβατάκι αλλά εύκολα σε παίρνει και ο ύπνος, ειδικά αν διαβάζεις κάτι βαρετό. Το γραφείο ή ακόμη και στην τραπεζαρία νομίζω πως είναι καλύτερα. Με απόλυτη ησυχία βέβαια. Και ο καναπές αρκετά αναπαυστικός για να ...ονειρευτεί κανείς πως διαβάζει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

niek

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η niek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 308 μηνύματα.
Τα γραφεία και τα τραπέζια με αποσυγκεντρώνουν εντελώς και με κάνουν να μη θέλω να διαβάσω, ίσως επειδή μου φαίνεται πολύ καταναγκαστικό. Ούτε στη βιβλιοθήκη μπορώ να συγκεντρωθώ(κοιτάζω τα άλλα βιβλία γύρω μου :P), πόσο μάλλον σε αναγνωστήριο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top