Πού αρέσει στα αγόρια να τους φιλάμε; ( πάνω από τη μέση)

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Χωρίς κολώνια.
Μετά το γυμναστήριο, έχω ακούσει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mister No0ne

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Mister No0ne αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 385 μηνύματα.
α τοσο καλα.... ειπαμε γουστα ειναι αυτα... αμα της αρεσειν της κοπελας..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alastar

Νεοφερμένος

Ο Ντο Ματζόρε αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 88 μηνύματα.
στομα (με την καταλληλη προσθηκη γλωσσας παντα)

λαιμο

μικρο φιλια στο σωμα


και μετα πιο... χαμηλα :redface:;)

και παντα μονο απο μια συγκεκριμενη :redface::redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,000 μηνύματα.
Έρχεται κοντά μου σιγά-σιγά. Το πρώτο φιλί στα χείλη είναι απαλό και σύντομο. Στα επόμενα η ένταση και η διάρκεια αυξάνονται σταδιακά. Δεν δουλεύουν μόνο το χείλη της αλλά και τα χέρια της ταυτόχρονα χαϊδεύουν το λαιμό μου και το σβέρκο μου. Η γλώσσα της μπαίνει στο στόμα μου, στην αρχή διακριτικά και στη συνέχεια όλο και πιο βαθειά με τολμηρή κινητικότητα. Μου ρουφάει και μου πιπιλάει και μου δίνει μικρές δαγκωματιές, πρώτα το πάνω και μετά το κάτω χείλι μου. Κατεβαίνει στο λαιμό φιλώντας, γλύφοντας και ρουφώντας αριστερά-δεξιά. Με γυρίζει ανάποδα και συνεχίζει στο σβέρκο. Έρχεται στα αυτιά να νοιώσω την ανάσα της και να ακούσω να μου ψιθυρίζει λόγια γλυκά, αλλά και λόγια “βρώμικα”. Με φιλά απαλά και μετά με γλώσσα μέσα στα αυτιά. Ξαναγυρίζει στο σβέρκο, γελάει που έχω μπιμπικιάσει ολόκληρος και με τη γλώσσα ακολουθεί τη γραμμή της σπονδυλικής μου στήλης, φιλώντας και αναπνέοντας. Με γυρίζει ξανά ανάσκελα. Χαϊδεύοντας με απαλά στο στήθος, ξαναρχίζει στόμα, λαιμό, αυτιά και κατεβαίνει. Με φιλά σε όλη την επιφάνεια του στήθους, γλύφει απαλά τις θηλές μου και κατεβαίνει φιλώντας και πιπιλώντας μέχρι τον αφαλό, ενώ ταυτόχρονα τα δάχτυλά της παίζουν άρπα. . .
....................................................................................................................................................
Ως εδώ. Ο τίτλος λέει "πάνω από τη μέση". Η συνέχεια θα ήταν off-topic.
Ήταν ανάγκη να ξεθάψετε το θέμα σήμερα που λόγω εξεταστικής της, η κοπέλα μου δεν θα έρθει σπίτι μου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mister No0ne

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Mister No0ne αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 385 μηνύματα.
Με φιλά σε όλη την επιφάνεια του στήθους, γλύφει απαλά τις θηλές μου και κατεβαίνει φιλώντας και πιπιλώντας μέχρι τον αφαλό, ενώ ταυτόχρονα τα δάχτυλά της παίζουν άρπα. . .
....................................................................................................................................................

That's exactly what i want from a woman...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Psycho(Βασίλης)

Δραστήριο μέλος

Ο Psycho(Βασίλης) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 419 μηνύματα.
Με φιλά απαλά και μετά με γλώσσα μέσα στα αυτιά.
Θέλω γλώσσα μεσ 'τα αυτιά.




not :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΒΟΘΡΑΤΖΗΣ

Νεοφερμένος

Ο ΒΟΘΡΑΤΖΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 48 μηνύματα.
Έρχεται κοντά μου σιγά-σιγά. Το πρώτο φιλί στα χείλη είναι απαλό και σύντομο. Στα επόμενα η ένταση και η διάρκεια αυξάνονται σταδιακά. Δεν δουλεύουν μόνο το χείλη της αλλά και τα χέρια της ταυτόχρονα χαϊδεύουν το λαιμό μου και το σβέρκο μου. Η γλώσσα της μπαίνει στο στόμα μου, στην αρχή διακριτικά και στη συνέχεια όλο και πιο βαθειά με τολμηρή κινητικότητα. Μου ρουφάει και μου πιπιλάει και μου δίνει μικρές δαγκωματιές, πρώτα το πάνω και μετά το κάτω χείλι μου. Κατεβαίνει στο λαιμό φιλώντας, γλύφοντας και ρουφώντας αριστερά-δεξιά. Με γυρίζει ανάποδα και συνεχίζει στο σβέρκο. Έρχεται στα αυτιά να νοιώσω την ανάσα της και να ακούσω να μου ψιθυρίζει λόγια γλυκά, αλλά και λόγια “βρώμικα”. Με φιλά απαλά και μετά με γλώσσα μέσα στα αυτιά. Ξαναγυρίζει στο σβέρκο, γελάει που έχω μπιμπικιάσει ολόκληρος και με τη γλώσσα ακολουθεί τη γραμμή της σπονδυλικής μου στήλης, φιλώντας και αναπνέοντας. Με γυρίζει ξανά ανάσκελα. Χαϊδεύοντας με απαλά στο στήθος, ξαναρχίζει στόμα, λαιμό, αυτιά και κατεβαίνει. Με φιλά σε όλη την επιφάνεια του στήθους, γλύφει απαλά τις θηλές μου και κατεβαίνει φιλώντας και πιπιλώντας μέχρι τον αφαλό, ενώ ταυτόχρονα τα δάχτυλά της παίζουν άρπα. . .
....................................................................................................................................................
Ως εδώ. Ο τίτλος λέει "πάνω από τη μέση". Η συνέχεια θα ήταν off-topic.
Ήταν ανάγκη να ξεθάψετε το θέμα σήμερα που λόγω εξεταστικής της, η κοπέλα μου δεν θα έρθει σπίτι μου?
Εμετικό οι βόθροι είναι πιο υποφερτοί από αυτό
Θα λεγα που τους αρέσει να τους φιλάνε..............................
eheheheheheheheheheh
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

whitedove

Νεοφερμένος

Ο whitedove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 57 μηνύματα.
στη ρωγαα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Παντού.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΒΟΘΡΑΤΖΗΣ

Νεοφερμένος

Ο ΒΟΘΡΑΤΖΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 48 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GiannosFloyd

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο GiannosFloyd αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Πόρτο Λάγος (Ξάνθη). Έχει γράψει 147 μηνύματα.
Για μένα δεν υπάρχει σχεδόν τίποτα πιο διεγερτικό(που να μην περιλαμβάνει κατεβασμένα παντελόνια λέμε, έτσι :P ) από την γλωσσίτσα στον λαιμό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
δεν ειναι μονο το φιλι για να μας απογειωσει :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

timonierhs

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο timonierhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,430 μηνύματα.
Στα δαχτυλα των χεριων και ποδιων και στις πατουσες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος Mt

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Heihachi Mishima αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 842 μηνύματα.
Πάντως,σίγουρα όχι στο πορτοφόλι. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spitogata

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαίρη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 234 μηνύματα.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 19,771 μηνύματα.
λαιμό, αυτιά, στόμα, μάγουλο, σε όλο το σώμα...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,000 μηνύματα.
λαιμό, αυτιά, στόμα, μάγουλο, σε όλο το σώμα...:P
Για να ξεθάβεις πρωί-πρωί αυτό το θέμα, σημαίνει ότι είδες κάποιο "καλό" όνειρο...


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 19,771 μηνύματα.
Για να ξεθάβεις πρωί-πρωί αυτό το θέμα, σημαίνει ότι είδες κάποιο "καλό" όνειρο...



Ή είχα μια "καλή" βραδυά...:D :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Inna De

Νεοφερμένος

Η Τζιτζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Παλούκια (Αττική). Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Στν λαιμο...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

quintana

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο quintana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 281 μηνύματα.
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top