Ποσόστωση για τους μουσουλμάνους

nikos0712

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 214 μηνύματα.
:wow::wow:

Πάντως εγω έτσι ήξερα. Π.χ. κάποιος που δίνει ως ειδικό μάθημα τα Αγγλικά αυτό μετράει μόνο αν θέλει να μπει π.χ. στην Αγγλική Φιλολογία!
Αλλιώς αν ισχύει γενικά και για όλες τις σχολές είναι παράνομο και αυτό.! :iagree:
-----------------------------------------


Υπάρχει νόμος από ότι ξέρω για πολλές ειδικές κατηγορίες πολιτών.
π.χ. μουσουλμάνοι, όσοι έχουν πρόβλημα υγείας etc... ;)

Αν ισχύει για πολίτες άλλων θρησκευμάτων δεν το γνωρίζω..
δεν ισχυει...αυτο δεν ειναι ρατσισμος???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
:wow::wow:

Πάντως εγω έτσι ήξερα. Π.χ. κάποιος που δίνει ως ειδικό μάθημα τα Αγγλικά αυτό μετράει μόνο αν θέλει να μπει π.χ. στην Αγγλική Φιλολογία!
Αλλιώς αν ισχύει γενικά και για όλες τις σχολές είναι παράνομο και αυτό.! :iagree:
-----------------------------------------


Υπάρχει νόμος από ότι ξέρω για πολλές ειδικές κατηγορίες πολιτών.
π.χ. μουσουλμάνοι, όσοι έχουν πρόβλημα υγείας etc... ;)

Αν ισχύει για πολίτες άλλων θρησκευμάτων δεν το γνωρίζω..
Και νιώθουν ωραία οι μουσουλμάνοι που τοποθετούνται μαζί με όσους αντιμετωπίζουν προβλήματα υγείας;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

trelospektis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο trelospektis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 156 μηνύματα.
δεν ισχυει...αυτο δεν ειναι ρατσισμος???

Εννοείς αν είναι ρατσισμός το να μην ισχύει το ίδιο και για τους άλλους που έχουν άλλη θρησκεία;
Ρατσισμός δεν θα το έλεγα εγώ. Παρανομία είναι. Αλλά παράνομο είναι να υπάρχει το σύστημα αυτό και για εμάς π.χ., αλλα και για αυτούς που έχουν πρόβλημα υγείας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos0712

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 214 μηνύματα.
Και νιώθουν ωραία οι μουσουλμάνοι που τοποθετούνται μαζί με όσους αντιμετωπίζουν προβλήματα υγείας;
ναι το λεει λες κ ειναι αναπηροι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Εννοείς αν είναι ρατσισμός το να μην ισχύει το ίδιο και για τους άλλους που έχουν άλλη θρησκεία;
Ρατσισμός δεν θα το έλεγα εγώ. Παρανομία είναι. Αλλά παράνομο είναι να υπάρχει το σύστημα αυτό και για εμάς π.χ., αλλα και για αυτούς που έχουν πρόβλημα υγείας.
Ρατσισμός προς τους μουσουλμάνους είναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

trelospektis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο trelospektis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 156 μηνύματα.
Και νιώθουν ωραία οι μουσουλμάνοι που τοποθετούνται μαζί με όσους αντιμετωπίζουν προβλήματα υγείας;

:P
Δεν είναι το ίδιο πράγμα. Για εμάς ισχύουν άλλα κριτήρια, και για αυτούς άλλα κριτήρια.
+ Υπάρχουν κ άλλες κατηγορίες μαθητών που άδικα μπαίνουν σε σχολές. Δεν είναι μόνο οι Μουσουλμάνοι ή όσοι έχουν πρόβλημα υγείας! :xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toknil

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η toknil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 315 μηνύματα.
Ρε παιδιά, προσαρμοστείτε λίγο στην πραγματικότητα.
Βρείτε άλλα επιχειρήματα εναντίον του μέτρου και όχι ''θα μου φάει τη θέση'', ''με τους βουδιστές γιατί δε γίνεται έτσι;;;''.

Είπα την άποψη μου αλλά δεν μου απαντάτε σε αυτό, διαφωνείτε στο γεγονός ότι σε γενικές γραμμές οι καθημερινότητα που αντιλαμβάνονται αυτοί και μεις διαφέρει;;
Άνισο παιχνίδι.
Μη ζητάτε ξαφνικά ισότητα στη μεριά μας μόνο.

Ρε Χρήστο, δηλαδή πώς αντιλαμβάνεσαι εσύ την κατήγορία των αναπηρων;;
Ως την απόλυτη μερίδα απρόσιτων ανθρώπων από την αγιότητα;
Δυσκολίες αντιμετωπίζουν και αυτοί.
Δεν καταλαβαίνω γιατί αναρωτιέσαι που βρίσκονται στην ίδια κατηγορία και οι μουσουλμάνοι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

trelospektis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο trelospektis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 156 μηνύματα.
Έτσι και αλλιώς δεν μπορούν π.χ. οι βουδιστές να θελήσουν να μπουν στην τριτοβάθμια εκπαίδευση επικαλώντας αυτό το επιχείρημα! Γιατί πολύ απλά δεν υπάρχει ισότητα στη παρανομία..

Όσον αφορά τις συνθηκες ζωής συμφωνώ σε αυτό. Αλλά δεν ισχύει για όλους αυτό.
Π.χ. οι συνθήκες που ισχύουν εδώ για κάποιον- κάποιους μουσουλμάνους μπορούν να ισχύουν και για κάποια παιδιά σε άλλες πόλεις (π.χ. Αθήνα)..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Ρε παιδιά, προσαρμοστείτε λίγο στην πραγματικότητα.
Βρείτε άλλα επιχειρήματα εναντίον του μέτρου και όχι ''θα μου φάει τη θέση'', ''με τους βουδιστές γιατί δε γίνεται έτσι;;;''.

Είπα την άποψη μου αλλά δεν μου απαντάτε σε αυτό, διαφωνείτε στο γεγονός ότι σε γενικές γραμμές οι καθημερινότητα που αντιλαμβάνονται αυτοί και μεις διαφέρει;;
Άνισο παιχνίδι.
Μη ζητάτε ξαφνικά ισότητα στη μεριά μας μόνο.

Ρε Χρήστο, δηλαδή πώς αντιλαμβάνεσαι εσύ την κατήγορία των αναπηρων;;
Ως την απόλυτη μερίδα απρόσιτων ανθρώπων από την αγιότητα;
Δυσκολίες αντιμετωπίζουν και αυτοί.
Δεν καταλαβαίνω γιατί αναρωτιέσαι που βρίσκονται στην ίδια κατηγορία και οι μουσουλμάνοι
Για τους ανάπηρους είναι λογικό να υπάρχουν κάποια προνόμια.Αλλά το να μπαίνει κάποιος σε μια σχολή με λιγότερα μόρια επειδή οι γονείς του τον βάφτισαν μουσουλμάνο άσχετα με το αν αυτός νιώθει μουσουλμάνος ή όχι δεν είναι άδικο;Εγώ γιατι να έχω τις βάσεις των ρατσιστικά θεωρούμενων από το σύστημα ''φυσιολoγικών'' χριστιανών από τη στιγμή που μέσα μου δεν είμαι χριστιανός αλλά απλά έχω βαφτιστεί;To ρατσιστικά το εννοώ ως προς τους μη χριστιανούς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cheery

Πολύ δραστήριο μέλος

Η cheery αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,005 μηνύματα.
Όχι. Οι Μουσουλμάνοι π.χ. που μπαίνουν με 2.000 σου παίρνουν τη θέση.
Για τους αθλητές δεν ισχύει νομίζω το ίδιο. Αγωνίζονται σε διάφορα αθλήματα αυτοί και με βάση αυτό μπαίνουν στα ΤΕΦΑΑ. Μόνο για ΤΕΦΑΑ μετράνε αυτά που κάνουν. Για τις υπόλοιπες σχολές υπολογίζεται κανονικά η βαθμολογία τους. Έτσι τουλάχιστον νομίζω ότι γίνεται! :thanks:

Η βαση μιας σχολης με το 90% δεν ειναι η βαθμολογια του τελευταιου; ε με αυτη τη λογικη θα υπηρχαν σχολες με βαση 2000 μορια. Απλως θελω να πω πως αν στα παιδια απο πανελληιες μια σχολη διαθετει 100 θεσεις, οι 10 θα ειναι για αυτους με 10% οι υοπλοιπες 90 γι αυτους με το 90%. Ο μουσουλμανος δεν τρωει μια απο τις 90. επομενως δε σου τρωει τη θεση.

Οι αθλητες μπορουν να μπουν σε οποια σχολη θελουν με το 10% της προσαυξησησς των μοριων (εφοσον πιανουν την βαση). Ειναι αναλογο συστημα με τους μουσουλμανους απ οτι καταλαβαινω. Ενας αθλητης συναγωνιζεται ολους τους αθλητες μοναχα, και εχουν γι αυτους 1 ή 2 το πολυ θεσεις σε καθε σχολη ανεξαρτητως του 90%
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lostG

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 65 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 373 μηνύματα.
Με τους πιστούς του Βούδδα ή του Κομφούκιου παίζει καμμιά διευκόλυνση?
Δηλαδή είναι αναξιοπαθούντες οι έχοντες άλλα θρησκεύματα?Καί πώς το δέχονται αυτό το άκρως ρατσιτικό αν και ευνοϊκό από μία άποψη γι αυτούς σκηνικό?
Σαν να τού λένε έλα μωρέ αφού είσαι κακομοίρης άντε να σου κάνουμε μιά αβάντα μπας και ανέβεις κάπως.
Με κάτι τέτοιους νόμους μιά κυβέρνηση, ένα κράτος είναι σαν να παραδέχεται έμμεσα ότι καταπιέζονται στην Ελλάδα οι μειονότητες και κάτι πρέπει να κάνουμε γι αυτούς.Δηλαδή τόσα χρόμια που ζούνε στην Ελλάδα οι μουσουλμάνοι στην Θράκη ακόμη θεωρούν ότι είναι ανένταχτοι στην Ελληνική κοινωνία?
Καί ποιός ο λόγος σε τι Θεό πιστεύεις?
Εντάξει αυτοί που συντάσσουν τους νόμους δεν έχουν τον Θεό τους!
Συμβαίνει το ίδιο και με τούς Τσιγγάνους?
Κάποτε συνέβαινε με τους αδελφούς Κυπρίους.
Φαντάζεστε ο Σκωτσέζος να πάει στην Οχφόρδη να σπουδάσει και να έχει μπόνους?Δεν πιστεύω να είναι κι εκεί παρόμοια τα πράγματα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LI@

Νεοφερμένος

Η LI@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 94 μηνύματα.
αλλο κ αυτο με τους αθλητες....ξερω ενα παιδι π ειχε 16500 κ επειδη επαιζε τενις πηγε στα 18500 κ εγω με 17900 δν πιανω την πολιτικων μηχανικων (με φυσικη 19,1 κξ μαθηματικα 18,7) κ θα παει αυτος....δηλαδη αυτος ειναι καλυτερος απο εμενα στο αντικειμενο κ αξιζει να μπει στο πμ επειδη παιζει καλο τενις??????????τι να πεις ρε....ντροπη τους!!!
-----------------------------------------

:nono:διαβασε το ποστ μου

Κάνεις μεγάλο λάθος! Επειδή έχω τις σχετικές διατάξεις για την εισαγωγή αθλητών στην Τριτοβάθμια Εκπαίδευση, ξέρω μάλλον κάτι παραπάνω... Η εισαγωγή αθλητών γίνεται σε ποσοστό θέσεων 10% για ΤΕΦΑΑ κ 1% για ΑΕΙ-ΤΕΙ(εκτός των Στρατιωτικών,των Αστυνομικών σχολών,των Ακαδημιών Πυροσβεστικής κ Εμπορικού Ναυτικού) καθ΄υπέρβαση του αριθμού εισακτέων στην τριτοβάθμια εκπαίδευση. Το θέμα είναι ότι κανένας δεν σου τρώει τη θέση,γιατί οι πιο πολλοί αυτό νομίζουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos0712

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 214 μηνύματα.
Κάνεις μεγάλο λάθος! Επειδή έχω τις σχετικές διατάξεις για την εισαγωγή αθλητών στην Τριτοβάθμια Εκπαίδευση, ξέρω μάλλον κάτι παραπάνω... Η εισαγωγή αθλητών γίνεται σε ποσοστό θέσεων 10% για ΤΕΦΑΑ κ 1% για ΑΕΙ-ΤΕΙ(εκτός των Στρατιωτικών,των Αστυνομικών σχολών,των Ακαδημιών Πυροσβεστικής κ Εμπορικού Ναυτικού) καθ΄υπέρβαση του αριθμού εισακτέων στην τριτοβάθμια εκπαίδευση. Το θέμα είναι ότι κανένας δεν σου τρώει τη θέση,γιατί οι πιο πολλοί αυτό νομίζουν.
δεν ξερω αν μ τρωει τη θεση....το θεμα ειναι οτι γνωστος μ λογω αθληματων απο 16400 παει στα 18500 κ παει στο πολιτικων μηχανικων ξανθης...τμημα π ηθελα και εγω...δεν ειναι το οτι μ τρωει τη θεση οσο το οτι μπαινει αυτος κ οχι εγω βεβαια εκει μπαινει κ το θεμα κατα ποσο θα ειναι σε θεση να την τελειωσει ...παντως η ενσταση μ ειναι οτι το παιδι εγραψε 10αρια μαθηματικα κ φυσικη κ μπηκε σε σχολη π μονο αυτα χρειαζονται τη στιγμη π εγρραψα 19αρια σε αυτα κ δν μπαινω....καταλαβες...???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cheery

Πολύ δραστήριο μέλος

Η cheery αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,005 μηνύματα.
οι βασεις των αθλητων δεν ειναι ιδιες με τις βασεις του 90%...δε σημαινει απαραιτητα οτι θα μπει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos0712

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 214 μηνύματα.
οι βασεις των αθλητων δεν ειναι ιδιες με τις βασεις του 90%...δε σημαινει απαραιτητα οτι θα μπει
απο οτι μου ειπε ειναι σιγουρος οτι θα μπει....ωβασικα απο την στιγμη π δεν εχει αλλα μορια αλλα προσαυξηση μοριων νομιζω παινει με το 90%.....νομιζω προσαυξηση 15%...παντως αυτο ειναι τεραστια αδικια...προσαυξησεις μοριων αθλητων θα επρεπε να υπαρχουν μονο για τα ΤΕΦΑΑ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LI@

Νεοφερμένος

Η LI@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 94 μηνύματα.
δεν ξερω αν μ τρωει τη θεση....το θεμα ειναι οτι γνωστος μ λογω αθληματων απο 16400 παει στα 18500 κ παει στο πολιτικων μηχανικων ξανθης...τμημα π ηθελα και εγω...δεν ειναι το οτι μ τρωει τη θεση οσο το οτι μπαινει αυτος κ οχι εγω βεβαια εκει μπαινει κ το θεμα κατα ποσο θα ειναι σε θεση να την τελειωσει ...παντως η ενσταση μ ειναι οτι το παιδι εγραψε 10αρια μαθηματικα κ φυσικη κ μπηκε σε σχολη π μονο αυτα χρειαζονται τη στιγμη π εγρραψα 19αρια σε αυτα κ δν μπαινω....καταλαβες...???

Κατάλαβα... Μην καίγεσαι, το πιο λογικό είναι να μη βγάλει ποτέ αυτή τη σχολή!! Όταν εσύ θα κάνεις το μεταπτυχιακό σου ή θα έχεις βρει κ δουλειά,αυτός θα παλεύει να πάρει το πτυχίο του!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

statistikos

Δραστήριο μέλος

Ο statistikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 674 μηνύματα.
οι βασεις των αθλητων δεν ειναι ιδιες με τις βασεις του 90%...δε σημαινει απαραιτητα οτι θα μπει

Σωστό. Μιλάμε για το 1% των θέσεων. Ο μεγαλύτερος προσαυξημένος αθλητής μπαίνει ανεξαρτήτως των υπολοίπων. Μπορεί η βάση να είναι 15,5 και να χρειάζεται ένας αθλητής 17 (προσαυξημένο) για να περάσει. Όπως και να έχει πέρα από το ΤΕΦΑΑ και τις στρατιωτικές υπό προυποθέσεις, δεν θα έπρεπε να υπάρχει τέτοιου είδους διάταξη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cheery

Πολύ δραστήριο μέλος

Η cheery αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,005 μηνύματα.
απο οτι μου ειπε ειναι σιγουρος οτι θα μπει....ωβασικα απο την στιγμη π δεν εχει αλλα μορια αλλα προσαυξηση μοριων νομιζω παινει με το 90%.....νομιζω προσαυξηση 15%...παντως αυτο ειναι τεραστια αδικια...προσαυξησεις μοριων αθλητων θα επρεπε να υπαρχουν μονο για τα ΤΕΦΑΑ...

κανεις λαθος.
πρωτα απ ολα η βαση των πολ. μηχ. θρακης περσι για τους αθλητες ηταν 19186 (με την προσαυξηση προφανως). ψαξε τις περσινες βασεις και θα το διαπιστωσεις
το πλεονεκτημα του συστηματος αυτου ειναι πως οι αθλητες συναγωνιζονται αθλητες για να μπουν (πολυ λιγοτερους δλδ). αλλα και παλι δεν ειναι τοσο χαμηλες οι βασεις που βγαινουν γι αυτους, καποιος με 16000 και 17000 μορια προφανως και δε θα περασει σε υψηλοβαθμες σχολες .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos0712

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 214 μηνύματα.
κανεις λαθος.
πρωτα απ ολα η βαση των πολ. μηχ. θρακης περσι για τους αθλητες ηταν 19186 (με την προσαυξηση προφανως). ψαξε τις περσινες βασεις και θα το διαπιστωσεις
το πλεονεκτημα του συστηματος αυτου ειναι πως οι αθλητες συναγωνιζονται αθλητες για να μπουν (πολυ λιγοτερους δλδ). αλλα και παλι δεν ειναι τοσο χαμηλες οι βασεις που βγαινουν γι αυτους, καποιος με 16000 και 17000 μορια προφανως και δε θα περασει σε υψηλοβαθμες σχολες .
δν το ηξερα αυτο....μπορει να ειναι κ ετσι ...εγω ανεφερα μονο αυτα π μου ειπε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cheery

Πολύ δραστήριο μέλος

Η cheery αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,005 μηνύματα.
εμ προφανως ουτε κ εκεινος ειναι καλα ενημερωμενος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top