Πολύ μεγάλος αριθμός μορίων

PIL

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 847 μηνύματα.
Μιλας χωρις να ξερεις ατομα και φυσικα προσβαλλεις οπως συνηθιζεις.Τους προσωπικους χαρακτηρισμους και τις επιθεσεις αστους για την real life σου,γιατι πισω απο εναν υπολογιστη ειναι πολυ ευκολο να πεις οτιδηποτε και να φαινεσαι καποιος ή και μαγκας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mitsos_312

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο mitsos_312 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νέα Κρήνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 193 μηνύματα.
Στελιο συμφωνώ 99% μαυτά που λες!Έχω μια ένσταση σχετικά μαυτό που λες για τα φροντιστήρια γιατι απ΄τη στιγμή που πηγαίνουν όλοι ή σχεδόν όλοι και είναι προσωπική επιλογή σου αν θα πας ή δε θα πας δεν τίθεται θέμα "ντοπαρίσματος" όπως λες!!!Και κατά καιρούς έχουν βγάλει στην TV άτομα που αρίστευσαν χωρίς φροντ.Και χωρίς να θέλω ναμαι απαυτούς τους μαλάκες που κατηγορούν το σύστημα για όλα με το συμπάθιο κιόλας άμα η παιδεία ήταν όπως πρέπει στη χώρα μας σε θέματα αξιοκρατίας όσον αφορά το εκπαιδευτικό δυναμικό δε θα υπήρχε λόγος να τρέχουν όλοι στα φροντιστήρια!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Afey

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θέμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
Δεν είναι στο χέρι σου αν μένεις σε ορεινές π.χ. περιοχές. Έχει πλάκα πως παίρνετε για δεδομένα ακόμα κι αυτά τα πράγματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mitsos_312

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο mitsos_312 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νέα Κρήνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 193 μηνύματα.
Ε τώρα και συ ρε Θέμη πιάνεις ένα απίστευτα μικρό ποσοστό υποψηφίων!!!Χαλάρωσε!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Afey

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θέμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
Σ' αυτούς αναφέρεται ο Στέλιος πάντως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mitsos_312

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο mitsos_312 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νέα Κρήνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 193 μηνύματα.
Και σε αυτούς!!Αλλά αυτοί είναι πολύ λίγοι!!Εγώ πιστεύω ότι αναφέρεται και σε όσους μένουν σε πόλεις και δεν κανουν!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Σε κανουν να θεωρεις απαραιτητο το φροντιστηριο ακομη και αν δεν εχεις τη δυνατοτητα να πας! Δεν το λεω για να μας δικαιολογησω εμας που σκοτωνομαστε απο την Α Λυκειου στα φροντιστηρια και βαζουμε τις οικογενειες μας να "στριμωχνονται" οικονομικα για να μπουμε εμεις στο πανεπιστημιο. Ομως αυτη ειναι η αληθεια.

Οταν δεν ξερεις τι εχεις να αντιμετωπισεις και ακους απο ολους οτι οι πανελληνιες ειναι κατι το φοβερο και μη αντιμετωπισιμο χωρις φροντιστηρια δεν εχεις και πολλες εναλλακτικες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mostel

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στέλιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,203 μηνύματα.
Στελιο συμφωνώ 99% μαυτά που λες!Έχω μια ένσταση σχετικά μαυτό που λες για τα φροντιστήρια γιατι απ΄τη στιγμή που πηγαίνουν όλοι ή σχεδόν όλοι και είναι προσωπική επιλογή σου αν θα πας ή δε θα πας δεν τίθεται θέμα "ντοπαρίσματος" όπως λες!!!Και κατά καιρούς έχουν βγάλει στην TV άτομα που αρίστευσαν χωρίς φροντ.Και χωρίς να θέλω ναμαι απαυτούς τους μαλάκες που κατηγορούν το σύστημα για όλα με το συμπάθιο κιόλας άμα η παιδεία ήταν όπως πρέπει στη χώρα μας σε θέματα αξιοκρατίας όσον αφορά το εκπαιδευτικό δυναμικό δε θα υπήρχε λόγος να τρέχουν όλοι στα φροντιστήρια!!


Είναι, γιατί δεν είναι αξιοκρατικό. Πολύ απλό. ΤΟ παιδί που μένει στο χωριό, το παιδί που έχει οικονομικό πρόβλημα, δε μπορεί να πάει φροντιστήριο ή να κάνει ιδιαίτερα. Είναι σαφώς προσωπική επιλογή, αν διαθέτεις κατάλληλα μέσα.


Εγώ προσωπικά έκανα φροντιστήριο. Αλλά μου φαίνομαι ντοπέ σε σχέση με έναν άλλο που δεν έκανε και πίστεψε με, έτσι όπως είναι η παιδεία, δεν έχουν όλοι το δικαίωμα στη γνώση και στη μόρφωση. Ευχαριστώ τις συγκυρίες που με έφεραν σε αυτή τη θέση να μπορώ να 'χω την άνεση να κάνω φροντ, να αγοράσω βοηθήματα και να ασχοληθώ. Αν δεν έχεις οικογενειακή ηρεμία, ικανοποιητική οικονομική κατάσταση, όλα τα άλλα έρχονται σε δευτερη μοίρα. Αυτά τα παιδιά ντρέπομαι να τα κοιτάξω στα μάτια. Ντρέπομαι επίσης που είμαστε οι περισσότεροι παρτάκηδες. Οι συμμαθητές μας δεν είναι ανταγωνιστές αλλά συναγωνιστές. Αλλά αυτοί ξέρεις τι Δημήτρη; Δε θα βγουν ποτέ αυτοί στα κανάλια. Ζουν αξιοπρεπώς, δεν κλαίγονται, δεν επαίρονται. Αν δεν αξίζουν αυτοί ένα τεράστιο μπράβο , ποιος το αξίζει ; Εμείς; Που στην ουσία τα είχαμε όλα στο πιάτο; Τα μόρια μας θα ξεχαστούν γρήγορα, αλλά η ανθρωπιά δε ξεχνιέται ποτέ.



Στέλιος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PIL

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 847 μηνύματα.
Παντως,για το βιντεο αυτο για να πω και λιγο την ιστορια του βγηκε γιατι το φροντιστηριο ηθελε να το εκμεταλλευτει απο αποψη δημοσιων σχεσεων.Η ιδια η κοεπλα δεν ηθελε να βγει και τελικα υποχρεωθηκε για να μην προσβαλλει την ιδιοκητρια που ειναι γνωστη της και το κανονισε πριν ακομα συμφωνησει και το μαθει η ιδια.Το οτι δεν ηθελε και γενικα δεν της αρεσε νομιζω γαινεται,γιατι στη συνεντευξη και δνε ειχε τι να πει αλλα και ετρεμε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής ΟΠΑ και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,067 μηνύματα.
Πάντως αυτά που της λένε οι δημοσιογράφοι στο βίντεο είναι απαράδεκτα!




-petros
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PIL

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 847 μηνύματα.
Εμ,αντι να ασχοληθει κανεις με αυτα που λενε οι δημοοσιογραφοι,καθονται και ασχολουνται με την ιδια.Γιατι,και σε μια αλλη συνεντευξη που θελαν να δωσουμε μας ειπαν,πειτε τα γνωστα βρε παιδια οπως καθε χρονο.Εκει αηδιασα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Afey

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θέμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
Ναι, 5 χρονών είναι που βγήκε "για να μην προσβάλει τη γνωστή της".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PIL

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 847 μηνύματα.
Σε μια κοινωνια υπαρχουν και οι σχεσεις μεταξυ των ανθρωπων.Καποιες φορες εισαι υποχρεωμενος να κανεις κατι απο ευγενεια εστω κι αν δεν το θελεις.Δεν απαντω ξανα σε προκλησεις για τη συγκεκριμενη κοπελα.Πειτε οτι θελετε,αλλα δεν μπορεις να κρινεις καποιον χωρις να τον εχεις γνωρισει;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Catherine3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Catherine3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 147 μηνύματα.
εγώ σας είπα το άτομο που έβγαλε 19864 δεν είναι κ το πιο συμπαθητικό στον κόσμο!!!Μόνο οι βαθμοί τον κάνουν ευτιχισμένο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PIL

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 847 μηνύματα.
εγώ σας είπα το άτομο που έβγαλε 19864 δεν είναι κ το πιο συμπαθητικό στον κόσμο!!!Μόνο οι βαθμοί τον κάνουν ευτιχισμένο.

Αυτον τον εχω γνωρισει ελαχιστα,επειδη ηταν σε συνεντευξεις κι ετσι.Ενταξει,κοινωνικος δεν ηταν.Φανηκε οτι ειναι βλακας οταν ειπε οτι προσπαθουσε απο την 1η δημοτικου για να γραψει καλα.Δηλαδη σκεφτοταν ολοκληρωματα τοτε?!
Αλλα ετσι ή αλλιως το σχολειο πλεον δε λεει τιποτα.Τωρα ξεκιναει η ζωη κι αν δεν εχεις καποια προσοντα οπως ειναι η κοινωνικοτητα,δυσκολα πηγαινεις μπροστα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marian

Νεοφερμένος

Η marian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Επιστήμης Υπολογιστών Κρήτης. Έχει γράψει 115 μηνύματα.
Να πω κάτι άσχετο λίγο.
Απο την προσωπική μου εμπειρία έχω βγάλει το συμπέρασμα οτι οι καλύτεροι φοιτητές ήταν μέτριοι μαθητές. Δεν ξέρω αν ισχύει γενικώς.

Το εχω ακουσει κ εγω αυτο.Βεβαια δεν ισχυει για ολους.Οπως κ οτι οι πρωτοι που μπαινουν στις σχολες ειναι κ αυτοι που βγαινουν αργα-ισως ομως να φταιει η κουραση από τα άλλα χρονια-φυσικα ξανατονιζω δεν ισχυει για ολους....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*M_anos*

Νεοφερμένος

Ο *M_anos* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 31 μηνύματα.
Οι κωλο-σπασίκλες που πέρασαν πρώτοι Ιατρική και λένε ότι δε διάβαζαν συνέχεια. Κλασικά, συνέντευξη στις ειδήσεις: «Διάβαζα, αλλά έβγαινα κι έξω.». Ναι, έβγαινες. Έβγαινες απ' το δωμάτιο να δώσεις στη μάνα σου τον κουβά με τα σκατά για να στον αδειάσει. :P (το διαβασα σε ενα blog)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antara

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η antara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Καλλιθέα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 183 μηνύματα.
Οι κωλο-σπασίκλες που πέρασαν πρώτοι Ιατρική και λένε ότι δε διάβαζαν συνέχεια. Κλασικά, συνέντευξη στις ειδήσεις: «Διάβαζα, αλλά έβγαινα κι έξω.». Ναι, έβγαινες. Έβγαινες απ' το δωμάτιο να δώσεις στη μάνα σου τον κουβά με τα σκατά για να στον αδειάσει. :P

:lol::lol::lol::lol::lol::lol:


:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moonshadow

Νεοφερμένος

Η Μελίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Χαχα οι τρεις πρωτοι ειναι απο το φροντιστηριο μου!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!Βάλια!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η seize the day* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Νέα Κρήνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Οι κωλο-σπασίκλες που πέρασαν πρώτοι Ιατρική και λένε ότι δε διάβαζαν συνέχεια. Κλασικά, συνέντευξη στις ειδήσεις: «Διάβαζα, αλλά έβγαινα κι έξω.». Ναι, έβγαινες. Έβγαινες απ' το δωμάτιο να δώσεις στη μάνα σου τον κουβά με τα σκατά για να στον αδειάσει. :P (το διαβασα σε ενα blog)
Ε κοίτα τώρα...Αστείο μεν το κειμενάκι σου, αλλά μην το χέσουμε και όλας. Δεν χρειάζεται να λέμε σπασικλάκι όσους απλά έχουν ένα στόχο, και αγωνίζονται για αυτό:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top