Πολυήμερες σχολικές εκδρομές

Πού θα πάτε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 72)
  • Μιλάνο

    Ψήφοι: 1 1.4%
  • Ρώμη

    Ψήφοι: 8 11.1%
  • Πράγα

    Ψήφοι: 7 9.7%
  • Βαρκελώνη

    Ψήφοι: 5 6.9%
  • Βιέννη

    Ψήφοι: 1 1.4%
  • Λονδίνο

    Ψήφοι: 1 1.4%
  • Παρίσι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Βερολίνο

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Μένουμε Ελλάδα

    Ψήφοι: 36 50.0%
  • Άλλο

    Ψήφοι: 11 15.3%
  • Πουθενά

    Ψήφοι: 1 1.4%
  • ΔΞ/ΔΑ

    Ψήφοι: 1 1.4%

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Δεν διαφωνώ καθόλου, απλώς το 2013 μπορεί να μην υπάρχουν κονδύλια ούτε για να χρηματοδοτήσουν τη λειτουργία του σχολείου σου...Εκτός του οτι δεν βρισκω γενικά το λόγο στο να χρηματοδοτείται μια τόσο low-end εκδρομή όπως αυτή στη Ρώμη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Atzaki

Νεοφερμένος

Η Atzaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 39 μηνύματα.
Τι να σου πω δεν ξερω........ Εμεις το κανουμε απο περισυ το προγραμμα και θα παμε ακομα Πολωνια και Τουκια.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Ακόμη πιο low-end. :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vilma Flintstone

Νεοφερμένος

Η Βίλμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 23 μηνύματα.
μουνχεν :thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fdLP.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο fdLP. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 132 μηνύματα.
Εμεις θα παμε εξωτερικο , στην Βαρκελωνη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ren a

Νεοφερμένος

Η ren a αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
ρε παιδια ειναι καλο να πας εκδρομη 3η λυκειου?δεν θα σε επηρεασει στο διαβασμα?;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Όχι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
Εγω παντως το ειχα πει στα παιδια, θα παρω βιβλια μαζι μου στην 5μερη. 5+2 μερες το ταξιδι πηγαινε-ελα, δεν μπορω να μην διαβασω ΤΙΠΟΤΑ απολυτως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
ρε παιδια ειναι καλο να πας εκδρομη 3η λυκειου?δεν θα σε επηρεασει στο διαβασμα?;)
Eγώ δε θα άντεχα να διαβάζω τόσες βδομάδες σερί χωρίς ένα διαλειμα.Αλλά κάτι θα πάρω.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Ετσι και αλλιως ειναι ενα ευχαριστο διαλλειμα.
Και μετα πολυ ευκολα θα ξαναμπεις στη ρουτινα του διαβασματος!:)
Αυτο το χαμε συζητησει με κατι καθηγητες μας περσι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gogokostaki

Νεοφερμένος

Η Γωγώ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Νέα Ιωνία (Αττική). Έχει γράψει 73 μηνύματα.
Παιδιά μην παίρνετε βιβλία μαζί σας στην πενταήμερη, τζάμπα βάρος. :nono: Θα έχετε που θα έχετε ένα σωρό βαλίτσες(ειδικά οι κοπέλες, και εγώ δύο είχα:P) να έχετε και τα βιβλία; Άλλωστε είναι 100% σίγουρο ότι δεν θα διαβάσετε τίποτα, μόλς φτάσετε στο ξενοδοχείο θα τα ξεχάσετε όλα.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Εγω παντως το ειχα πει στα παιδια, θα παρω βιβλια μαζι μου στην 5μερη. 5+2 μερες το ταξιδι πηγαινε-ελα, δεν μπορω να μην διαβασω ΤΙΠΟΤΑ απολυτως.

Αντικειμενικά, το μοναδικό που θα μπορέσεις να διαβάσεις θα ειναι η θεωρια της αναπτυξης μονο και μονο επειδή τη γουστάρεις όμως...Η κλασικη προταση του ΑΟΔΕ πολυ φοβαμαι οτι δεν θα λειτουργησει. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
ΑΟΔΕ δεν χρειαζοταν να μου το πεις, εδω βριζω θεους και δαιμονες οταν το διαβαζω στις καλες μου :p
Ε καμια ασκηση μωρε θα βγαλω δεν μπορει. Ειναι και οι ενοχες του "αχ δεν διαβαζα 5 μερες".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Spyros2309

Νεοφερμένος

Ο Ποιο να 'ναι.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 74 μηνύματα.
Ράνια μη το κάνεις αυτό.
Αν είναι να μετανιώσεις για πράγματα που δεν έκανες, τότε μετά την 7ήμερη θα είσαι "μετανιώνω που αντί να περάσω καλά εκεί που πήγα με τη παρέα μου για να ξεσκάσω εγώ τους παρατούσα και έκανα συνδιαστικά θέματα φυσικής."
Και μετά θα καταλάβεις ότι αυτό είναι πλ χειρότερο για εκείνες τις μοναδικές 7 μέρες από το "7 μέρες δε διάβασα ωχ αμάν τύψεις δεν είναι για μένα η ζωή πάω να γνωρίσω το θάνατο"
(η απάντηση δε πάει μόνο σε σένα, αλλά σε όσους πιστεύουν ότι στην 7ήμερη μπορούν και πρέπει να διαβάσουν)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Καλά,σιγά μην σκιστούμε και στο διάβασμα.Εγώ απλά σκέφτομαι πως σε περίπτωση που κάποια στιγμή τύχει να μην έχω τίποτα να κάνω,θα μπορούσα λίγο να διαβασω βιολογία που μου αρέσει κιόλας και δε θα το κάνω ''καταναγκαστικά''.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
Αυτο. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kansas Rocks!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,237 μηνύματα.
Κανσας ες οου ες.
Εχω παει καμποσες φορες στη Ροδο και μου ξεφυγε μπροστα στα παιδια οτι εχει πεηντμπωλ στο Αφαντου. Με πρηξανε λοιπον να τους πω αν δινουν και στολες εκει, και τι παιζει γενικα.
Αν το εχεις τσεκαρει πες μας. 1-7 θα ειμαστε Ροδο :D


Οκ, θα το ψάξω, και θα σου πω. Σιγουρα είναι όμως στ'Αφάντου? Έχω την εντύπωση ότι είναι Κρεμαστή. Τέλοσπάντων..

Και τι θα κάνετε εδώ? Διασκέδαση και τέτοια, πού θα πάτε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Kωνσταντινούπολη:D
Καλά,σιγά μην σκιστούμε και στο διάβασμα.Εγώ απλά σκέφτομαι πως σε περίπτωση που κάποια στιγμή τύχει να μην έχω τίποτα να κάνω,θα μπορούσα λίγο να διαβασω βιολογία που μου αρέσει κιόλας και δε θα το κάνω ''καταναγκαστικά''.

Δε ξέρω αλλά εγώ δε νομίζω στην εκδρομή μου να μη βρω κάτι να κάνω.Στη χειρότερη θα κάνουμε καμιά φάρσα:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sofia21

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 377 μηνύματα.
Κρήτη 19-23 Μαρτίου. Αδημονώ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

markip

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η markip αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Πτυχιούχος του τμήματος Μηχανικών Η/Υ & Πληροφορικής Ιωαννίνων. Έχει γράψει 199 μηνύματα.
Πραγα 1-6 Μαρτιου!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top