Ποιό είναι το πιο τρελό επαγγελματικό σας όνειρο;

Trolletarian

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Trolletarian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,265 μηνύματα.
στην Ελλάδα; :worry: :hmm:

ρε nPb μην τους προσγειώνεις όλους.:Pαμάν.άφησε μας να απογειωθούμε και να ονειρευτούμε και μείνε εσύ προσγειωμένος στη γη να μας κουνάς το μαντίλι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Catalyst

Επιφανές μέλος

Ο Catalyst αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,434 μηνύματα.
το ξερω οτι ειναι δυσκολο...στo ellada ζουμε...αλλα για τα πιο τρελά μας επαγγελματικα ονειρα δεν μιλαμε εδω??;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράνοια

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σεμίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 236 μηνύματα.
Να παρατήσω την Ελλάδα και να πάω στην Αφρική ώστε να αφοσιωθώ στην οργάνωση "ΓΙΑΤΡΟΙ ΧΩΡΙΣ ΣΥΝΟΡΑ" βοηθώντας ανθρώπους πραγματικά έχουν ανάγκη.Ο καιρός θα δείξει :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Goseithor

Διάσημο μέλος

Ο Νότα στο Διάστημα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
επαγγελματικό δε ξέρω αλλα σίγουρα θέλω να κα΄νω ότι έκανε ο Ross Daly:worship: να ταξιδευω και να γνωρίζω καινούρια όργανα μουσικής ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 828 μηνύματα.
επαγγελματικό δε ξέρω αλλα σίγουρα θέλω να κα΄νω ότι έκανε ο Ross Daly:worship: να ταξιδευω και να γνωρίζω καινούρια όργανα μουσικής ...

Εγώ πάλι μόνο το πρώτο σκέλος..
Παίζεις κάποιο όργανο μουσικής;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Goseithor

Διάσημο μέλος

Ο Νότα στο Διάστημα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.

nicolayyy

Νεοφερμένος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Διευθυντης σε μια μεγαλη πολυεθνικη εταιρια πηγαινοντας καθε πρωι με την bmw και τη γραβατα στο γραφειο απαιτωντας απο την γραμματεα μου ενα ζεστο φλιτζανι espresso στο γραφειο μου ;p
αν και κατα 102% θα παραμηνει ονειρο ;p
βασικα περα απο την πλακα το μεγαλυτερο μου ονειρο ειναι να εχω τις καταλληλες γνωσεις για να καταλαβαινω τι συμβαινει γυρω μου,οποιο επαγγελμα και αν κανω.

παντως ενα απο τα ονειρα μου ηταν να γινω γραφιστας (ασχετο αν δν μπορω να πιασω μολυβι)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr. Crowley

Διάσημο μέλος

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,046 μηνύματα.
Διευθυντης σε μια μεγαλη πολυεθνικη εταιρια πηγαινοντας καθε πρωι με την bmw και τη γραβατα στο γραφειο απαιτωντας απο την γραμματεα μου ενα ζεστο φλιτζανι espresso στο γραφειο μου ;p

Τη βόμβα τη θες στη BMW ή να στη βάλουμε στο γραφείο?:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Διευθυντης σε μια μεγαλη πολυεθνικη εταιρια πηγαινοντας καθε πρωι με την bmw και τη γραβατα στο γραφειο απαιτωντας απο την γραμματεα μου ενα ζεστο φλιτζανι espresso στο γραφειο μου ;p
αν και κατα 102% θα παραμηνει ονειρο ;p
βασικα περα απο την πλακα το μεγαλυτερο μου ονειρο ειναι να εχω τις καταλληλες γνωσεις για να καταλαβαινω τι συμβαινει γυρω μου,οποιο επαγγελμα και αν κανω.

παντως ενα απο τα ονειρα μου ηταν να γινω γραφιστας (ασχετο αν δν μπορω να πιασω μολυβι)

Ουαου... Αυτο θα πει ονειρευομαι να γινω ενα τελειο γραναζι του συστηματος χωρις ονειρα...:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σίμος53101

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Σίμος53101 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 133 μηνύματα.
Αιγυπτιολόγος!
Να πάω στην Αφρική και να ανακαλύψω τάφους φαραώ και τέτοια....
Είχα την πεποίθηση ότι μπορώ να το κάνω μέχρι την έκτη δημοτικού :D
Μετά έβαλα μυαλό εντάξει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nicolayyy

Νεοφερμένος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Τη βόμβα τη θες στη BMW ή να στη βάλουμε στο γραφείο?:whistle:
χμμμ στην bmw καλυτερα.
εχει ακομη εγγυηση

Ουαου... Αυτο θα πει ονειρευομαι να γινω ενα τελειο γραναζι του συστηματος χωρις ονειρα...:/:
το προτιμω απο το να ειμαι η βιδα στο βαλιτσακι με τα ανταλλακτικα :)

και οπως ειπα παραπανω η απαντηση μου ηταν εντελως χιουμοριστικη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Φώτης09

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φώτης09 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,161 μηνύματα.
να γυρισω ολο τον κοσμο! να γυριζω ντοκιμαντερ στον αμαζονιο και να περπαταω στο δασος με τα πιθηκια! παλια εβλεπα πολλα ντοκιμαντερ ......
που θα μου παει! μια μερα θα το κανω....!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Trolletarian

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Trolletarian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,265 μηνύματα.
βοηθός του χοντρού τυπά στη λέσχη του απθ. όταν κλείνει η λέσχη να πηγαίνω από τραπέζι σε τραπέζι και να φωνάζω "συντομεύετε παρακαλώ" ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φώτης09

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φώτης09 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,161 μηνύματα.
βοηθός του χοντρού τυπά στη λέσχη του απθ. όταν κλείνει η λέσχη να πηγαίνω από τραπέζι σε τραπέζι και να φωνάζω "συντομεύετε παρακαλώ" ..

χααχχα δεν παιζεσαι!:worship::worship::thumbsup::thumbsup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Μερικα απο τα πιο τρελα επαγγελματικα μου ονειρα ειναι:
1.να γινω γνστη αθλητικογραφος να περιγραφω αγονες να κανω ρεπορταζ να ακουλουθω αποστολες και ετσι...<3
2.να γινω αστροναυτης(αλλα μετα την 3η δημοτικου προσγηωθηκα:P)
3.να γυρισω ολο τον κοσμο και να κανω ντοκιματερ για ζωα..ειδικα για θαλλασια ζωα και για τα φιδια <3
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
3.να κανω ντοκιματερ για ζωα..ειδικα για τα φιδια <3

Σε αυτόν τον τομέα μπορώ να σε βοηθήσω.
Πέρνα όποτε θες από την τάξη μου,θα βρεις καμιά 2-3.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κέιττυ

Νεοφερμένος

Η κέιττυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
σχεδιάστρια μόδας! την αγαπώ τη μόδα. και θα ήθελα να χω και συγκρότημα. το δεύτερο μάλλον ερασιτεχνικά :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Σε αυτόν τον τομέα μπορώ να σε βοηθήσω.
Πέρνα όποτε θες από την τάξη μου,θα βρεις καμιά 2-3.:P

εμμμμμ...νομιζω οτι θα προτιμησω τα φιδια του αμαζονιου...ειναι πιο ακυνδινα απο τα αλλα που κυκλοφορουν γυρω μας:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
Μερικα απο τα πιο τρελα επαγγελματικα μου ονειρα ειναι:
1.να γινω γνστη αθλητικογραφος να περιγραφω αγονες να κανω ρεπορταζ να ακουλουθω αποστολες και ετσι...<3
2.να γινω αστροναυτης(αλλα μετα την 3η δημοτικου προσγηωθηκα:P)
3.να γυρισω ολο τον κοσμο και να κανω ντοκιματερ για ζωα..ειδικα για θαλλασια ζωα και για τα φιδια <3
gate4,κι εμενα το 1ο σου ονειρο ειναι και δικο μου!για αυτο η μανια για την αθλητικη δημοσιογραφια!αλλα αν πιστευω οτι θα γινω ενας απ αυτους (σαν το Μηνο,το δημοσιογραφο του παοκ),μαλλον ονειρευομαι...αλλα τα ονειρα ειναι τζαμπα,οποτε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Αυτοί που θέλετε να γίνετε αθλητικογράφοι, να έχετε ως πρότυπο αυτόν...

Jonathan Wilson
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top