Ποιό είναι το πιο τρελό επαγγελματικό σας όνειρο;

Catalyst

Επιφανές μέλος

Ο Catalyst αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,434 μηνύματα.
σαν το Μηνο,το δημοσιογραφο του παοκ
Θές οι 11 στις 10 λέξεις σου να είναι ''ΑΕΚ''?:look::rolleyes:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
Θές οι 11 στις 10 λέξεις σου να είναι ''ΑΕΚ''?:look::rolleyes:

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα!σωστοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοος!εγω θα σπασω το ρεκορ ''αντικειμενικοτητας'' του!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blackgirl

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Take care of the one you love αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Μυτιλήνη (Λέσβος). Έχει γράψει 897 μηνύματα.
Θα ήθελα να δημιουργήσω μια δικιά μου διαφημιστική εταιρία όπου θα σχεδίαζα τεράστιες διαφημιστικές καμπάνιες κατά του καπνίσματος των ναρκωτικών της βίας...κτλ
Όμως στον κόσμο που ζουμε σήμερα δεν ξέρω αν κάτι τέτοιο είναι εφικτό..........:worry::(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
νικο σορυ που δεν απαντησα πιο μπροστα..νταξυ αν γινω αθλιτικογραφος(μακαριιιιιιιιιιιιιι <3 ) θα ειμαι αντικειμενικη..θα προσπαθω τουλαχιστον:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
νικο σορυ που δεν απαντησα πιο μπροστα..νταξυ αν γινω αθλιτικογραφος(μακαριιιιιιιιιιιιιι <3 ) θα ειμαι αντικειμενικη..θα προσπαθω τουλαχιστον:P


ναιιιιιιιιιιιιιιιιιι:D!δειξε μου το avatar σου να σου πω τι δημοσιογραφος θα εισαι!θα εισαι αντικειμενικη σε ολα εκτος απ τους αγωνες του παοκ!φανταζεσαι να παιζει ντερμπι ΑΕΚ-ΠΑΟΚ,και να σχολιαζουμε οι δυο μας!θα παραδωσουμε μαθηματα αντικειμενικοτητας!:whistle:

Βασικα,θα ηθελα να παιζω ποδοσφαιριστης της ΑΕΚ ,καθως θα κανω θρυψαλα την αμυνα του ΠΑΟΚ και θα καρφωνω τα γκολακια εσυ να σχολιαζεις εντρομη!αυτα που θα κανει αυριο ο σκοκο!

μια λεπτομερεια...ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΜΠΑΛΑ!αλλα τα ονειρα ειναι δωρεαν,οποτε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
Θα ήθελα να δημιουργήσω μια δικιά μου διαφημιστική εταιρία όπου θα σχεδίαζα τεράστιες διαφημιστικές καμπάνιες κατά του καπνίσματος των ναρκωτικών της βίας...κτλ
Όμως στον κόσμο που ζουμε σήμερα δεν ξέρω αν κάτι τέτοιο είναι εφικτό..........:worry::(

σου ευχομαι να τα καταφερεις μελλοντικε συναδελφε:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
ναιιιιιιιιιιιιιιιιιι:D!δειξε μου το avatar σου να σου πω τι δημοσιογραφος θα εισαι!θα εισαι αντικειμενικη σε ολα εκτος απ τους αγωνες του παοκ!φανταζεσαι να παιζει ντερμπι ΑΕΚ-ΠΑΟΚ,και να σχολιαζουμε οι δυο μας!θα παραδωσουμε μαθηματα αντικειμενικοτητας!:whistle:

Βασικα,θα ηθελα να παιζω ποδοσφαιριστης της ΑΕΚ ,καθως θα κανω θρυψαλα την αμυνα του ΠΑΟΚ και θα καρφωνω τα γκολακια εσυ να σχολιαζεις εντρομη!αυτα που θα κανει αυριο ο σκοκο!

μια λεπτομερεια...ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΜΠΑΛΑ!αλλα τα ονειρα ειναι δωρεαν,οποτε...

λοιποοοοοονν..εμεις οι δυο θα κανουμε μαζι αθλητικη εκπομπη στη τηλεοραση...!καταλαβαινεις τι εχει να γινει οταν παιζει ΠΑΟΚ-αεκ..!!!!θα ειμαστε οι πιο αντικειμενικοι αθλητικογραφοι της ελλαδας:P
και γω αν ημουν αγορι ποδοσφαιριστης θα ηθελα να γινω να βαζω γκολακια και να πανηγιριζω στη 4..αλλα αφου ειμαι κοριτσι βολευομαι με το να παιζω μπαλα με φιλους και να σκευτωμαι να γινω αθλιτικογραφος:P:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
εγω ειμαι απλος,απλα να βρω μια δουλεια που να μην μου δινει μεικτό κατώτερο μισθό 592 ευρώ...
αλλωστε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
Αν απαντούσα 3-4 μήνες πιο μπροστά θα έλεγα: "Να γίνω πετυχημένη δικηγόρος" Δύσκολο σίγουρα, όχι ανέφικτο όμως!
Τώρα λοιπόν που περνάω σε άλλη σχολή (φιλολογία) το πιο τρελό μου όνειρο είναι: :hmm:" Μάλλον το να διοριστώ":P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
το πιο τρελο επαγγελματικο μου ονειρο ειναι μια Microsoft 2...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.

Vasilis GG

Νεοφερμένος

Ο G αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
επαγκελματικο ονειρο ε??? hmmmm...δεν ξερω αν ειναι τρελο παντως σιγουρα ειναι extreme!!! παντα ηθελα να γινω οδηγος μονοθεσιου Formula 1!!! (αν και ποτε δεν εμαθα τις προυποθεσεις) προς το παρον θα μπω σε σχολη μαγειρικης και ευχομαι καποια μερα να γινω ο μεγαλυτερος chef...:P (με αυτο το πλευρο θα κοιμαμαι) xD
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
Να ειμαι γιατρος χωρις συνορα(ειναι κατι που θα ηθελα παρα παρα πολυ αλλα θεωρω οτι δε μπορω να ακολουθησω με τιποτα ιατρικη)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πανσέληνος

Δραστήριο μέλος

Η Πανσέληνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Διοίκησης Επιχειρήσεων Αιγαίου (Χίος) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 609 μηνύματα.
εγω θα ηθελα παααααααααρα πολυ να υποδυομαι καποιον χαρακτηρα σε μεταφρασμενα anime!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

efizaf

Νεοφερμένος

Η efizaf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Εμένα είναι να γίνω ηθοποιός και τραγουδίστρια στην Αμερική. Το ξέρω είμαι πάρα πολύ ψωνάρα.!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Βασικά από μικρή έβλεπα καμιά φορά στον ύπνο μου ότι ανακάλυπτα το φάρμακο για το AIDS!Μιλάμε για τρέλα...Ανέφικτο σε λογικά πλαίσια βέβαια...Αλλά η ελπίδα πεθαίνει πάντα τελευταία!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelicaa

Νεοφερμένος

Η Angelicaa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 115 μηνύματα.
Εμενα το πιο τρελο επαγγελματικο μου ονειρο ειναι να γινω διασημη ηθοποιος!!! Αλλα και διασημη ψυχολογος!
Και θα τα καταφερω! Ετσι ελπιζω τουλαχιστον!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
να βρω δουλεια μετα το πτυχιο...:devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

angela1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η αγγελικη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 341 μηνύματα.
επαγκελματικο ονειρο ε??? hmmmm...δεν ξερω αν ειναι τρελο παντως σιγουρα ειναι extreme!!! παντα ηθελα να γινω οδηγος μονοθεσιου Formula 1!!! (αν και ποτε δεν εμαθα τις προυποθεσεις) προς το παρον θα μπω σε σχολη μαγειρικης και ευχομαι καποια μερα να γινω ο μεγαλυτερος chef...:P (με αυτο το πλευρο θα κοιμαμαι) xD

Και εγώ...πάντα ήθελα και θέλω να μάθω να οδηγώ μονοθέσιο της F1...αλλά θα μείνει πάντα όνειρο:P:P!Επίσης ένα άλλο τρελό μου όνειρο ήταν να γίνω χορεύτρια....αλλά.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitris 96

Νεοφερμένος

Ο dimitris 96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Εγω θα ηθελα να γινω καρδιοχειρουργος ( αν και οχι τρελο ή απιαστο ειναι συναρπαστικο!!!!!!:))
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top