Ποιό είναι το πιο τρελό επαγγελματικό σας όνειρο;

m3ik0

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο m3ik0 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 350 μηνύματα.
Αστροναύτης αλλά δεν παίζει με τίποτα :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alessandra

Διάσημο μέλος

Η Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 2,716 μηνύματα.
Εγώ θα ήθελα να ήμουν φιλόλογος και να διδάσκω αρχαία. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
ψυχολογος..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iGiannis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο iGiannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,762 μηνύματα.
IT στο Seattle. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Μοριακη Βιολογια :P
Καλή επιτυχία και καλή υπομονη με τις παπαριές που θα ακούσεις για την επιλογή σου στο φορουμ.Γενικά η βιολογία σαν επιλογή δεν εντυπωσιάζει τη μάζα,οπότε θα πρέπει να είσαι προετοιμασμένη για τις πιέσεις που θα δεχθείς να αλλάξεις γνώμη.:PΚαι να φανατστείς,εμένα μου φαίνεται πιο εύκολο να βγάλω τα μόρια για τη σχολή παρά να καταφέρω να τη δηλώσω.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eutyhia

Νεοφερμένος

Η Eutyhia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 19 μηνύματα.
πασιγνωστη μαθηματικος με σπουδαιες ανακαλυψεις για τον κοσμο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

mariza_93

Δραστήριο μέλος

Η mariza_93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 770 μηνύματα.
αστροναυτης......οπως και καποιος αλλο πιο πανω.......(με προλαβε)
να πεταωωωωωωω να παω παντου με το διαστημόπλοιο......... :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CSX2033

Νεοφερμένος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 68 μηνύματα.
Πιλότος στην Formula 1 αν και δεν το βλέπω αφού είμαι Έλληνας.:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

amalfi

Δραστήριο μέλος

Ο amalfi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 458 μηνύματα.
οταν μεγαλωσω θελω να γινω ταχυδρομος ή φαροφυλακας !!!!

:bounce:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Όταν μεγαλώσω θέλω, θέλω να γίνω ματς στο μουντιαλ και να φοράω καπέλο....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

annaki!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η μικρή Αννούλα... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 218 μηνύματα.
Θέλω να γίνω δημοσιογράφος (με δική μου στήλη :P) ή ραδιοφων. παραγωγός(με δική μου εκπομπή :P)
Θέλω ένα επάγγελμα που θα μου προσφέρει επικοινωνία με τον κόσμο.
Θέλω να με διαβάζουν ή να με ακούνε και να τους φτιάχνω έστω και λίιιιγο τη μέρα.
Θέλω να έχω μέσα απο τη δουλειά μου δυνατότητα συχνών ταξιδιών ή ολιγόχρονων εγκαταστάσεων σε χώρες του εξωτερικού.
Τα πιο τρελά μας επαγγελματικά όνειρα δεν λέμε εδώ?:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

navarhos

Νεοφερμένος

Ο Φώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Επιστήμης Υπολογιστών Κρήτης (Ηράκλειο). Έχει γράψει 104 μηνύματα.
Θα ηθελα να ημουν ο καλυτερος πλαστικος χειρουργος της Αμερικης (κατι σαν τον Sean McNamara και τον Cristian Troy απο το Nip/Tuck), να ειχα τις κατακτησεις και τα λεφτα που εχει ο Cristian και να ζω την εντονη ζωη των γιατρων του Grey's Anatomy.
Αλλα τελικα θα γινω ηθοποιος γιατι ολα αυτα τα ζεις μονο μεσα απο τα σεναρια της Shonda Rhimes και του Ryan Murphy !!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
:hmm: Αφού λέμε για τρελά επαγγελματικά όνειρα θα σας πω τα δικά μου. Δεν ονειρεύομαι ένα μόνον πράγμα αλλά πολλά και μάλιστα θα τα ήθελα όλα το ένα μετά το άλλο: Ρομποτολόγος, καθηγητής φυσικής σε λύκειο, αστροφυσικός κοσμολόγος στο SERN, συγγραφέας επιστημονικής φαντασίας, ερευνητής νανοτεχνολογίας, ιστορικός θετικών επιστημών, αεροπυροσβέστης, διαστημοβιολόγος, ειδικός στην πυρηνική σύντηξη, δημοσιογράφος σε επιστημονικό περιοδικό, μουσικοσυνθέτης κλασικής μουσικής, σχεδιαστής διαστήματος στη ΝΑSΑ, προγραμματιστής τεχνητής νοημοσύνης, συνταξιούχος.:P

:whistle: Θα πείτε: "και ύστερα ξύπνησε". Μα για τρελά όνειρα δε λέμε? Πάντως πολύ μικρός (μου λένε) ήθελα όταν μεγαλώσω να γίνω στρατιώτης!!!! :teasing:

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eupatridis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 864 μηνύματα.
Να γίνω μεγάλος και τρανός αρχαιολόγος και να ανακαλύψω τον ταφο του Μ.Αλέξανδρου!!! Ήδη εχω αρχίσει έρευνες :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chainsaw

Νεοφερμένος

Ο chainsaw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σητεία (Λασιθίου). Έχει γράψει 61 μηνύματα.
Μηχανολογος μηχανικος-μαθηματικος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iGiannis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο iGiannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,762 μηνύματα.
IT απόφοιτος από το MIT.. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

navarhos

Νεοφερμένος

Ο Φώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Επιστήμης Υπολογιστών Κρήτης (Ηράκλειο). Έχει γράψει 104 μηνύματα.
:hmm: Αφού λέμε για τρελά επαγγελματικά όνειρα θα σας πω τα δικά μου. Δεν ονειρεύομαι ένα μόνον πράγμα αλλά πολλά και μάλιστα θα τα ήθελα όλα το ένα μετά το άλλο: Ρομποτολόγος, καθηγητής φυσικής σε λύκειο, αστροφυσικός κοσμολόγος στο SERN, συγγραφέας επιστημονικής φαντασίας, ερευνητής νανοτεχνολογίας, ιστορικός θετικών επιστημών, αεροπυροσβέστης, διαστημοβιολόγος, ειδικός στην πυρηνική σύντηξη, δημοσιογράφος σε επιστημονικό περιοδικό, μουσικοσυνθέτης κλασικής μουσικής, σχεδιαστής διαστήματος στη ΝΑSΑ, προγραμματιστής τεχνητής νοημοσύνης, συνταξιούχος.:P

Χαχαχαχαχαχαχαχα:D:D:D:D:D !!!! Καλο ;););) !!!!!
Πλεον στα τρελα μας ονειρα συγκαταλεγεται κι αυτο !!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Morelo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Morelo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 1,475 μηνύματα.
Εγω θελω να γινω τραγουδιστης :p
Δια σε αυτη τη χωρα πλεον ολα τα υπολοιπα μπορεις να γινεις εκτος απο συνταξιουχος :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.


Χαχαχαχαχαχαχαχα:D:D:D:D:D !!!! Καλο ;););) !!!!!
Πλεον στα τρελα μας ονειρα συγκαταλεγεται κι αυτο !!!
Εγω θελω να γινω τραγουδιστης :p
Δια σε αυτη τη χωρα πλεον ολα τα υπολοιπα μπορεις να γινεις εκτος απο συνταξιουχος :P
:teasing: Το ξέρω βρε παιδιά. Για τρελά επαγγελματικά όνειρα δε λέει το θέμα? Ε, είπα να βάλω κι ένα πολύ τρελό. Πειράζει? :crazy:
:upside: Οι γονείς μας λενε ότι θα πάρουν σύνταξη στα 70. Εμείς στα 120 και βάλε!!!! :knife:

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Θα ηθελα να ημουν ο καλυτερος πλαστικος χειρουργος της Αμερικης (κατι σαν τον Sean McNamara και τον Cristian Troy απο το Nip/Tuck), να ειχα τις κατακτησεις και τα λεφτα που εχει ο Cristian και να ζω την εντονη ζωη των γιατρων του Grey's Anatomy.
Αλλα τελικα θα γινω ηθοποιος γιατι ολα αυτα τα ζεις μονο μεσα απο τα σεναρια της Shonda Rhimes και του Ryan Murphy !!!

Aυτό δεν είναι όνειρο σενάριο επιστημονικής φαντασίας είναι.Γενικώς αν πας για ιατρική αναθεώρησε τους στόχους σου.

:hmm: Αφού λέμε για τρελά επαγγελματικά όνειρα θα σας πω τα δικά μου. Δεν ονειρεύομαι ένα μόνον πράγμα αλλά πολλά και μάλιστα θα τα ήθελα όλα το ένα μετά το άλλο: Ρομποτολόγος, καθηγητής φυσικής σε λύκειο, αστροφυσικός κοσμολόγος στο SERN, συγγραφέας επιστημονικής φαντασίας, ερευνητής νανοτεχνολογίας, ιστορικός θετικών επιστημών, αεροπυροσβέστης, διαστημοβιολόγος, ειδικός στην πυρηνική σύντηξη, δημοσιογράφος σε επιστημονικό περιοδικό, μουσικοσυνθέτης κλασικής μουσικής, σχεδιαστής διαστήματος στη ΝΑSΑ, προγραμματιστής τεχνητής νοημοσύνης, συνταξιούχος.:P


:whistle: Θα πείτε: "και ύστερα ξύπνησε". Μα για τρελά όνειρα δε λέμε? Πάντως πολύ μικρός (μου λένε) ήθελα όταν μεγαλώσω να γίνω στρατιώτης!!!! :teasing:

*CERN:p:p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top