Ποιό είναι το πιο τρελό επαγγελματικό σας όνειρο;

blacksheep

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΓιαννηςΤουφεξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,436 μηνύματα.
βασικα,μου ειχε μπει το μικροβιο της νομικης απο πολυ παλια.
αλλα,σιγα μην πηγαινα θεωρητικη κατευθυνση.
Ενας δικηγορος με εξειδικευση εμπειρογνωμονα οπως ιατροδικαστη δε θα με χαλουσε καθολου.


Λεμε τωρα.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lita Athens

Δραστήριο μέλος

Η Lita Athens αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 541 μηνύματα.
καλή τύχη σε ό,τι αποφασίσεις... αλλά, θα σου πάρει πολύ καιρό να τελειώσεις και τις 2 σχολές...
4 χρόνια για τη νομική
6 χρόνια για την ιατρική
... και τα χρόνια για ειδικότητα κλπ, κλπ....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blacksheep

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΓιαννηςΤουφεξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,436 μηνύματα.
ηρεμησε.Ο τιτλος λεει τρελα.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lita Athens

Δραστήριο μέλος

Η Lita Athens αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 541 μηνύματα.
ηρεμησε.Ο τιτλος λεει τρελα.:D
κοίτα... πρακτικά μπορείσ να το κάνεισ... είναι πραγματοποιήσιμο!!!
απλώς, δεν είναι ΕΥΚΟΛΑ πραγματοποιησιμο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blacksheep

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΓιαννηςΤουφεξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,436 μηνύματα.
κοιτα και μετα που θα πιασω δουλεια στο law and order special unit?:P

απλα μου αρεσει πολυ η νομικη σαν σχολη.Αλλα λογω κατευθυνσης,δεν εχω διακιωμα να τη δηλωσω.
εσυ μηπως εισαι στη νομικη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lita Athens

Δραστήριο μέλος

Η Lita Athens αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 541 μηνύματα.
κοιτα και μετα που θα πιασω δουλεια στο law and order special unit?:P

απλα μου αρεσει πολυ η νομικη σαν σχολη.Αλλα λογω κατευθυνσης,δεν εχω διακιωμα να τη δηλωσω.
εσυ μηπως εισαι στη νομικη?

δεν είμαι από νομική, ούτε από ιατρική...
οπότε πρακτικά δεν μπορώ να σε βοηθήσω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blacksheep

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΓιαννηςΤουφεξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,436 μηνύματα.
οχι,δεν ηθελα να ρωτησω κατι.απλη περιεργεια.
για καμια απο τις 2 σχολες δεν ξερω αρκετα.

Μην κοιταξεις του φορουμ 3 πεδιο μονο.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Τρίκαλα (Τρίκαλα). Έχει γράψει 155 μηνύματα.
Όνειρο μου είναι να σπουδάσω θεατρολογία Αθηνών και αργότερα να δώσω εξετάσεις στη δραματική σχολή του εθνικού θεάτρου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιαππαπινα

Νεοφερμένος

Η Γιαππαπινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
βασικα να πουμε οι περισσοτεροι Ελληνες ειναι δυστηχησμενοι γιατι κανουν δουλειες που δεν τους αρεσουν.Εγω θελω να γινω αξιωματικος στο στρατο αν και το εχω ψαξει γενικα τι παιζει ποσο περιπου πρεπει να γραψω πανελληνιες,αν κρατησει μεχρι τοτε ,και ποσο ειναι τα ορια των αθληματων.Τελικα αν δεν περασω εκει, θα δωσω καπου αλλου που λογικα δεν θα μου αρεσει και θα ειμαι μια ακομα δυστηχησμενη ελληνιδα που κανει μια δουλεια που δεν της αρεσει!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vickie13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Βίκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 244 μηνύματα.
βασικα να πουμε οι περισσοτεροι Ελληνες ειναι δυστηχησμενοι γιατι κανουν δουλειες που δεν τους αρεσουν.Εγω θελω να γινω αξιωματικος στο στρατο αν και το εχω ψαξει γενικα τι παιζει ποσο περιπου πρεπει να γραψω πανελληνιες,αν κρατησει μεχρι τοτε ,και ποσο ειναι τα ορια των αθληματων.Τελικα αν δεν περασω εκει, θα δωσω καπου αλλου που λογικα δεν θα μου αρεσει και θα ειμαι μια ακομα δυστηχησμενη ελληνιδα που κανει μια δουλεια που δεν της αρεσει!!!!
το να διαλεξεις μια δουλεια που σου αρεσει το εχεις σκεφτει...?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pavl0s

Νεοφερμένος

Ο Pavl0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
οταν ειμουν 5 ηθελα να γινω δυτης :fss::s
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

orathac

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γεώργιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 1,579 μηνύματα.
το να διαλεξεις μια δουλεια που σου αρεσει το εχεις σκεφτει...?

Μπορεί απλά να μην συμφέρει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vickie13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Βίκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 244 μηνύματα.
Μπορεί απλά να μην συμφέρει.
Ναι αλλα δεν γινεται να λειτουργουμε με βαση το χρημα...αυτο το θα γινω αλλη μια δυστηχισμενη ειναι απλα μια δικαιολογια...στο χερι της ειναι να το αποτρεψει....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

orathac

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γεώργιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 1,579 μηνύματα.
Ναι αλλα δεν γινεται να λειτουργουμε με βαση το χρημα...αυτο το θα γινω αλλη μια δυστηχισμενη ειναι απλα μια δικαιολογια...στο χερι της ειναι να το αποτρεψει....

Δεν χρειάζεται να είναι χρήμα, μπορεί να είναι αγάπη, επιβίωση, οτιδήποτε από τις 7 θανάσιμες αμαρτίες άμα χρειαστεί.

Τα αλλά που είπες είναι ωραία να τα βλέπεις στις ταινίες, αλλά εδώ απλά σύνελθε, άμα αυτό που σου αρέσει δεν μπορεί να σου βγάλει λεφτά, τότε απλά παράτα τα όνειρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vickie13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Βίκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 244 μηνύματα.
Δεν χρειάζεται να είναι χρήμα, μπορεί να είναι αγάπη, επιβίωση, οτιδήποτε από τις 7 θανάσιμες αμαρτίες άμα χρειαστεί.

Τα αλλά που είπες είναι ωραία να τα βλέπεις στις ταινίες, αλλά εδώ απλά σύνελθε, άμα αυτό που σου αρέσει δεν μπορεί να σου βγάλει λεφτά, τότε απλά παράτα τα όνειρα.
Ο τροπος που το ειπε με εκανε να πιστευω πως ο λογος να διαλεξει αυτα τα επαγγελματα ηταν τα χρηματα....φυσικα και το ξερω οτι δεν γινεται να διαλεξεις ενα επαγγελμα που δεν θα σου προσφερει χρηματα αλλα πιστευω πως θα υπαρχει καποιο που θα της αρεσει και θα της βγαζει χρηματα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιαππαπινα

Νεοφερμένος

Η Γιαππαπινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
το να διαλεξεις μια δουλεια που σου αρεσει το εχεις σκεφτει...?


ναι θελω να παω στις στρατιωτικες σχολες αλλα αν δεν περασω τι θα γινω λεω!?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fifika!

Νεοφερμένος

Η fifika! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 100 μηνύματα.
ναι θελω να παω στις στρατιωτικες σχολες αλλα αν δεν περασω τι θα γινω λεω!?
Μπορείς αν δεν περάσεις με την πρώτη να ξαναδώσεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pavl0s

Νεοφερμένος

Ο Pavl0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
ή να πας καπου αλλου :P..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιαππαπινα

Νεοφερμένος

Η Γιαππαπινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
ή να πας καπου αλλου :P..[/quote
βασικα μονο εκει μου αρεσει


και αν δεν περασω με την πρωτη 8α καθομαι για ενα χρονο(και δεν λεει)!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
λεει,αν σου αρεσει και ειναι το μονο που θες να ασχοληθεις,λεει και παραλεει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top