Ποιό είναι το πιο τρελό επαγγελματικό σας όνειρο;

nfk

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Nίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 185 μηνύματα.
Που θέλετε να φτάσετε μετά απο ατελείωτες ώρες δουλειάς , μόχθου και διαβάσματος???

Αιτιολογείστε το......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SCULLY

Πολύ δραστήριο μέλος

Η SCULLY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 1,057 μηνύματα.
στην Ανδρομεδα.τιποτα λιγοτερο ,τιποτα περισσοτερο


περιμενω εναγωνιως το επερχομενο ποστ του μμπφ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nfk

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Nίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 185 μηνύματα.
Aνδρομέδα?? Στον αστερισμό??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SCULLY

Πολύ δραστήριο μέλος

Η SCULLY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 1,057 μηνύματα.
στον γαλαξια !!
περα απο την πλακα προτιμω να ειμαι ρεαλιστρια για το επαγγελματικο μου μελλον αρα καποιο ξεκαθαρη φιλοδοξια δεν εχω...νταξει στοχοι υπαρχουν αλλα προτιμω να μην πεταω στα συννεφα γτ ποτε δν ξερεις σε αυτον τον τομεα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

djimmakos

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 2,790 μηνύματα.
Το πιο τρελό μου όνειρο είναι να πάω στη NASA, αλλά όχι για να ταξιδέψω στο διάστημα. Η μαγκιά δεν είναι να ταξιδεύεις εσύ αλλά να μην μπορούν να ταξιδέψουν οι άλλοι χωρίς εσένα. Έτσι δεν είναι;

ΤΕΛΟΣ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yoooo!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 220 μηνύματα.
Στο κρεβατάκι μου για ύπνο και ξεκούραση...
Δεν βλέπω και πολύ μακριά εε; :lol:

Edit:
Δεν πρόσεξα καλά το θέμα... Περίεργο θα μου πείτε... Τέσπα...
Δεν έχω κάποιο όνειρο... Τρίτη Λυκείου και δεν έχω αποφασίσει τι θέλω :hmm:
Όπως και να το κάνουμε, χμμμ... Παιδονευρολόγος μια χαρά μου ακούγεται ως επάγγελμα...
Να βρω ίσως κατά τη διάρκεια των σπουδών μου το φάρμακο καμιάς ανίατης -ως τώρα- ασθένειας...
Μμμμ, ουτοπίες! :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.
πρωτα πρωτα να ξεκουραστω στο κρεβατι(εστω κ αν δν κοιμηθω να νιωσω πιο χαλαρη να ξαπλωσω για μερικα λεπτα)! δν ξερω κατι αλλο δν μου ερχετε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nfk

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Nίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 185 μηνύματα.
Για να παραθέσω λοιπόν και το δικό μου όνειρο....

Θέλω να κάνω ακαδημαϊκή καριέρα σε κάποιο μεγάλο πανεπιστήμιο Harvard , Yale , MIT και φυσικά να δουλέψω ως ερευνητής στη NASA ή στο CERN... Ως Ηλεκτρολόγος Μηχανικός , πάντα...


Βέβαια , επειδή αυτό το όνειρο είναι κάπως παρατραβηγμένο βολεύομαι και με τεχνικό - μελετητικό γραφείο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.
Για να παραθέσω λοιπόν και το δικό μου όνειρο....

Θέλω να κάνω ακαδημαϊκή καριέρα σε κάποιο μεγάλο πανεπιστήμιο Harvard , Yale , MIT και φυσικά να δουλέψω ως ερευνητής στη NASA ή στο CERN... Ως Ηλεκτρολόγος Μηχανικός , πάντα...


Βέβαια , επειδή αυτό το όνειρο είναι κάπως παρατραβηγμένο βολεύομαι και με τεχνικό - μελετητικό γραφείο...
μια παραθεση αλλα απαντας και αλλα ρωτας!!!!!μπερδευτηκα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

djimmakos

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 2,790 μηνύματα.
Δεν εννοεί τι θα κάνατε μετά από ατελείωτες ώρες δουλειάς κλπ αλλά που θα θέλατε να φτάσετε μετά από αυτά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.
α οκ.λοπον εγω μετα απο πολυ διαβασμα θα ηθελα να περασω κ να τελειωσω κανονικα τν σχολη μαθηματικων.δν μου εχει ερθει τπτ τρελο να κανω στη ζωη μ.δν ξερω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
εμενα παλι απο μικρη μ εχροει καρφωθει η ιδεα να εχω περιπτερο..οσο αστειο κ να ακουγεται...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nfk

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Nίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 185 μηνύματα.
Είναι μια φιλοδοξία κι' αυτή...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΣΤΕΛΛΑ ΠΑΓΩΝΑ

Νεοφερμένος

Η Στέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θήβα (Βοιωτία). Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Εγω βασικα απο μικρη τρελαινομουν για στρατιωτικες σχολες..Επειδη ειναι καπως δυσκολο και απ την κατευθυνση που ειμαι να περασω εκει,εχω κατασταλαξει:
1ον:Ή να αγορασω ενα ξενοδοχειο και να βαλω την αδερφη μου ως σεφ και να εχουμε μια οικογενειακη επιχειρηση..:hmm:
2ον:Να δουλεψω σ ενα πολυ γνωστο περιοδικο και να κανω τρελες γνωριμιες...
3ον:Μετά απ όλα αυτά,αν πετυχω ενα απ αυτα τα δυο,θα σταματησω τη δουλεια για καιρο και θα ταξιδεψω σε ολο το κοσμο(καθως τρελαινομαι για ταξιδια)..:pilot:Και
4ον:Θα μετα απο το σκληρο διαβασμα κλπ θα πραγματοποιησω το πιο τρελο μου ονειρο..Και πιο ειναι αυτο??Παιδια θελω να πεταξω με οποιοδηποτε τροπο..Τελος δεν προκειται να ξεχασω να κανω ελευθερη πτωση..ΜΕ ΧΙΛΙΑ ΟΜΩΣ!!!!:up:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΣΤΕΛΛΑ ΠΑΓΩΝΑ

Νεοφερμένος

Η Στέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θήβα (Βοιωτία). Έχει γράψει 58 μηνύματα.
βΑΣΙΚΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΛΛΑ ΛΕΤΕ ΝΑ ΓΙΝΩ ΚΑΙ ΠΙΛΟΤΟΣ???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!Βάλια!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η seize the day* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Νέα Κρήνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Γιατί δεν βρίσκεις κάτι πιο εε νορμάλ βρε παιδί μου...Κάτι ακίνδυνο...πχ μία γραμματέας....Που να τρέχεις και συ μία στην γαλλία και μία στην χονολουλού...

Εγώ δεν έχω τρελά όνειρα στον επαγγελματικό τομέα...Μου αρκεί μια σταθερή δουλειά, που να δίνει κάτι παραπάνω από τον βασικό μισθό έτσι ώστε να είναι απολύτως ανεξάρτητη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Δεν εχω καποιο τρελο επαγγελματικο ονειρο, αλλα εχω σκεφτει οτι θα μαρεσε πολυ να τελειωνα 3-4 πανεπιστημια για να μαθω ενα σωρο πραγματα που θα μου αρεσαν :P Ποιος θα με συντηρει ομως :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tinamamagi

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Νέοι Επιβάτες (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 124 μηνύματα.
θα ηθελα να δουλεψω ως αστροφυσικος η στην NASA η στην ESA. Εναλακτικα (αν οι βαθμοι μου ειναι αστα να παν') θα ηθελα να δωσω στη σχολη καλων τεχνων
δεν ειναι αυτα βεβαια τα πιο τρελα μου ονειρα αλλα τα πιο λογικα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nfk

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Nίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 185 μηνύματα.
Bλέπω ότι υπάρχουν φιλοδοξίες κι'αυτό είναι πολύ καλό....

Ευτυχώς που είστε λίγο - πολύ συνειδητοποιημένοι με το μέλλον ... Από την παρέα μου , είμαι ο μοναδικός που έχω θέσει κάποιους στόχους.... Οι μισοί φίλοι μου θέλουν να γίνουν βάρος στην κοινωνία και οι άλλοι μισοί , θέλουν να ασχοληθούν με την νυχοκοπτική σαλιγκαριών... Καταλαβαίνετε φαντάζομαι για τι παρέα μιλάμε... Ό, τι νά'ναι....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

demerlad

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρηστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 365 μηνύματα.
Βρε παιδια εγω εχω προσγειωθει στην πραγματικοτητα τον τελευταιο καιρο...Θα τελειωσω τη σχολη μου (Β.Ε.Τ.) και μετα θα ασχοληθω με την ερευνα και θα βρω το φαρμακο για τον καρκινο, το φαρμακο της αιωνιας ζηως και νιωτης θα γινω ζαμπλουτος και θα αγορασω κανα δυο νησακια στον Ειρηνικο...Απλα τα πραγματα...:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top