Ποιό είναι το αγαπημένο σας κανάλι και ποιές σειρές/εκπομπές σας έχουν μείνει αξέχαστ

Ποιό κανάλι προτιμάτε περισσότερο;;;
Multiple votes are allowed. Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 2)
  • MEGA

    Ψήφοι: 1 50.0%
  • ANT1

    Ψήφοι: 2 100.0%
  • ALPHA

    Ψήφοι: 1 50.0%
  • STAR

    Ψήφοι: 1 50.0%
  • ΕΤ1

    Ψήφοι: 1 50.0%
  • ΝΕΤ

    Ψήφοι: 1 50.0%
  • ΣΚΑΪ

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ALTER

    Ψήφοι: 1 50.0%
  • MAD

    Ψήφοι: 1 50.0%
  • TV MAKEDONIA

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ΤΗΛΕΑΣΤΥ

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • EXTRA 3

    Ψήφοι: 1 50.0%
  • NOVA

    Ψήφοι: 1 50.0%
  • CHANEL 9

    Ψήφοι: 1 50.0%
  • 902

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ΕΤ3

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • SPORT TV (MAGIC)

    Ψήφοι: 1 50.0%
  • ΚΡΗΤΗ TV

    Ψήφοι: 1 50.0%
  • Άλλο

    Ψήφοι: 1 50.0%

PIL

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 847 μηνύματα.
Με διαφορα το καλυτερο δελτιο ειδησεων ειναι του ΣΚΑΙ ο,τι και να λεμε.Το MEGA λαϊκίζει πολυ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orestes

Δραστήριο μέλος

Ο Ορέστης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 680 μηνύματα.
Με διαφορα το καλυτερο δελτιο ειδησεων ειναι του ΣΚΑΙ ο,τι και να λεμε.Το MEGA λαϊκίζει πολυ

Όντως... Γενικά το σκάι σαν κανάλι είναι αξιόλογο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

journalist

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ευθύμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 160 μηνύματα.
ΠΑΣΟΚος και 'συ? :D

Εγώ δεν σ'έβρισα:P(ελπίζω να μην παρεξηγηθεί κανένας πασόκος,έτσι;)

Για το ΣΚΑΪ που λέτε,δεν έχω δει το δελτίο ειδήσεων...Μ'εκνευρίζει το κανάλι γενικότερα...Εντάξει ωραία και τα ντοκυμαντέρ κι η Αγκάθα Κρίστι...Αλλά διαλαλεί την "εναλλακτική" πραγμάτεια του και βάζει όλα τα reality των ΗΠΑ;Τι να το κάνω;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orestes

Δραστήριο μέλος

Ο Ορέστης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 680 μηνύματα.
Εγώ δεν σ'έβρισα:P(ελπίζω να μην παρεξηγηθεί κανένας πασόκος,έτσι;)

Για το ΣΚΑΪ που λέτε,δεν έχω δει το δελτίο ειδήσεων...Μ'εκνευρίζει το κανάλι γενικότερα...Εντάξει ωραία και τα ντοκυμαντέρ κι η Αγκάθα Κρίστι...Αλλά διαλαλεί την "εναλλακτική" πραγμάτεια του και βάζει όλα τα reality των ΗΠΑ;Τι να το κάνω;

Να δείς το δελτίο και να αναθεωρήσεις :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηλίας

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ηλίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 880 μηνύματα.
Γιατί δεν βάλατε κανάλι με τσόντες?:mad::P

Αν και τα μισά δεν τα ήξερα τα πάτησα όλα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

saralice

Νεοφερμένος

Η Αlice αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Πρέβεζα (Πρέβεζα). Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Nαι αλλά αυτή είναι πραγματικότητα! Αυτή είναι η ζωή όσο σκληρή και αν είναι! Είναι μπροστά μας... και όχι τι έβαλε ο Γαβαλάς σε ένα πάρτυ που πήγε...

αυτο ακριβως εννοω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!!!...vivaki...!!!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Βιβή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 349 μηνύματα.
Αγαπημένο κανάλι mega!
Παρα Πέντε, Πολύ την Κυριακή/Πιο πολύ την Κυριακή, Μαρία η Άσχημη....
Δεν μπορώ να θυμηθώ άλλα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

STAXTOULA

Νεοφερμένος

Η STAXTOULA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 108 μηνύματα.
Η πολυκατοικία :jumpy:
Αν και ειναι καινουρ. εχω παθει κολλημα :xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

geo22

Νεοφερμένος

Ο γιωργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Γλυκά Νερά (Αττική). Έχει γράψει 9 μηνύματα.
εγω η σειρα που δεν θα ξεχασω ποτε ειναι το 'εισαι το ταιρι μου' φοβερη σειρα με φοβερο χιουμορ :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggel A4 forever

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 251 μηνύματα.
mega απο εργα παρα πεντε,πενηντα πενηντα,πολυκατοικια,λατρεμενοι μου γειτονες λακη ο γλυκουλης,ευτιχησμενοι μαζι,γοργονες,αν υπηρχες θα σε χωριζα,εμεις και εμεις και ολα στον αερα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tzenh

Νεοφερμένος

Η tzenh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 113 μηνύματα.
παρα πεντε πολυ ωραια σειρα
και θα βρεις το δασκαλο σου πολυ ωραια σειρα και αυτη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dwritsa_kAts

Νεοφερμένος

Η Δώρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 72 μηνύματα.
Alpha φυσικα αφου εχει Γ4!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ilint_ntara

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Χαλκίδα (Εύβοια). Έχει γράψει 274 μηνύματα.
Γεια σας! Μέσα στον κύκλο των σοβαρών θεμάτων μου είπα να αναπτύξω κι αυτό εδώ.
Λογικά όλοι μας βλέπουμε τηλεόραση και έχουμε (όταν έχει καλά προγράμματα).

Ποιό είναι λοιπόν το αγαπημένο σας κανάλι, γιατί και ποιές σειρές δε θα ξεχάσετε;

Ή ποιές σειρές σας αρέσουν;;;; (Ισχύει όταν ξεκινήσει κανονικά το πρόγραμμα των καναλιών φέτος)

Μπορείτε να πείτε και ποιό κανάλι δε σας αρέσει...Ή ποιό θα λέγατε στο ΕΣΡ να κλείσει.

Επίσης, τί θα θέλατε και σας λείπει από την ελληνική τηλεόραση, ποια τα μειονεκτήματά της και αν ήσασταν καναλάρχης τι θα προωθούσατε στον τηλεοπτικό σταθμό και τί νέες ιδέες έχτε σκεφτεί που πιστέυετε θα τραβήξουν το κοινό;;;;







:lol::lol::lol::lol::lol:Χαχαχαχα! Χοχοχοχο!!:D:D:lol:
Συγνώμη:lol::D Δεν μπορώ να συγκρατηθώ:D:D:lol:

Για πλάκα το 'πες σίγουρα ε??:P:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
To Παρά Πέντε μου άρεσε και ήμουν φανατική,δεν έχανα επεισόδιο.Τώρα δεν βλέπω γενικά τηλεόραση γιατί κάθομαι στο pc.Μου αρέσει το ΣΚΑΙ όμως.Έχει πολύ ωραία ντοκυμαντέρ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Το παρά πέντε, μόνο την πρώτη χρονιά βλεπόταν κάπως. Μετά παράγινε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

@Maraki@

Νεοφερμένος

Η @Maraki@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Τρίκαλα (Τρίκαλα). Έχει γράψει 61 μηνύματα.
μμμ...θα έλεγα οτι μου αρέσουν περισσότερο οι εκπομπές Έρευνα και Πρωταγωνιστές του Mega! Πάντα έχει να επιδείξει σοβαρές και πολύ ενδιαφέρουσες ενημερωτικές εκπομπές. Εντάξει μου αρέσουν πολύ και οι σειρές του, με πιο αγαπημένη τώρα τα μαύρα μεσάνυχτα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariapg

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 265 μηνύματα.
House MD House MD House MD:jumpy::jumpy::jumpy:

νομιζω σας καλυψα!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Daisy

Δραστήριο μέλος

Η Daisy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 734 μηνύματα.
ANT1 <3 . . .

αγαπημένη σειρά >Full house (abc)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Το παρά πέντε, μόνο την πρώτη χρονιά βλεπόταν κάπως. Μετά παράγινε.

Tώρα που το λες ναι.Την πρώτη χρονιά δεν έχανα επεισόδιο.Την δεύτερη και να έχανα δεν με ένοιαζε πολύ.Μου τα έλεγαν και οι άλλοι προφορικώς:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dreamer

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο xristos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 295 μηνύματα.
Δεν κοιτάω αυτό το χαζοκούτι και δεν μου αρέσει τπτ εκτώς απο το σκάι καμια φορά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top