Ποιό είναι το αγαπημένο σας κανάλι και ποιές σειρές/εκπομπές σας έχουν μείνει αξέχαστ

Ποιό κανάλι προτιμάτε περισσότερο;;;
Multiple votes are allowed. Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 2)
  • MEGA

    Ψήφοι: 1 50.0%
  • ANT1

    Ψήφοι: 2 100.0%
  • ALPHA

    Ψήφοι: 1 50.0%
  • STAR

    Ψήφοι: 1 50.0%
  • ΕΤ1

    Ψήφοι: 1 50.0%
  • ΝΕΤ

    Ψήφοι: 1 50.0%
  • ΣΚΑΪ

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ALTER

    Ψήφοι: 1 50.0%
  • MAD

    Ψήφοι: 1 50.0%
  • TV MAKEDONIA

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ΤΗΛΕΑΣΤΥ

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • EXTRA 3

    Ψήφοι: 1 50.0%
  • NOVA

    Ψήφοι: 1 50.0%
  • CHANEL 9

    Ψήφοι: 1 50.0%
  • 902

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ΕΤ3

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • SPORT TV (MAGIC)

    Ψήφοι: 1 50.0%
  • ΚΡΗΤΗ TV

    Ψήφοι: 1 50.0%
  • Άλλο

    Ψήφοι: 1 50.0%

thanosmylo

Δραστήριο μέλος

Ο Θάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Διοίκησης Επιχειρήσεων Δυτικής Αττικής (Αιγάλεω) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 571 μηνύματα.
Καλά ο House ήταν όλα τα λεφτά! Τέτοιο χαρακτήρα δεν έχω ξαναδεί στηζωή μου! Καλά τους έκανε και τους τρέλενε όλους....χαχαχαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanosmylo

Δραστήριο μέλος

Ο Θάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Διοίκησης Επιχειρήσεων Δυτικής Αττικής (Αιγάλεω) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 571 μηνύματα.
Ο Λαζόπουλος πώς σας φάνηκε πέρυσι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tinamamagi

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Νέοι Επιβάτες (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 124 μηνύματα.
ο λαζουπουλος ηταν οπως παντα τελειος (κριμα που δεν θα συνεχιστει το αλ τσαντιρι :'()
οποτε εχω τις μαυρες μου ανοιγω την tv και ριχνω ενα γελιο με τον λιακοπουλο...
(πηγαινετε στο https://www.liako.gr και μετα στο λιακο tv :lol:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Morphinr

Νεοφερμένος

Η Αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 62 μηνύματα.
Μega (το προτιμω γενικα για ταινιες, σειρες και ειδησεις) κ Μακεδονια TV επειση βαζει κατι παλιες σειρες τυπου Whos the boss κλπ κλπ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
το σκάι κάνει πλύση εγκεφάλου πιο πολύ από όλους. το παίζουν οικολόγοι και τα λοιπά μόνο για την τηλεθέαση. και μου τη σπάνε απίστευτα οι αμερικανιές του όπως και του σταρ. Γι' αυτό ψηφιακά της ερτ και νετ φορ εβα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Νετ και Σκάι. Είναι κανάλια που μαθαίνεις και κάτι σημαντικό...
Δεν πιστεύω ότι το παίζουν οικολόγοι μόνο και μόνο για την τηλεθέαση όπως λέει ο quwertyuiop2...απλά είναι πιο μπροστά από άλλα κανάλια... και μεταδίδουν τουλάχιστον κάτι αξιοπρεπές!!
Και όσο για την πλύση εγκεφάλου, όποιος δεν θέλει δεν τα βλέπει...και κάποιοι έχουν και δική τους κρίση...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SCULLY

Πολύ δραστήριο μέλος

Η SCULLY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 1,057 μηνύματα.
εγω μεσα στην χρονια παρ'ολο που δεν ειμαι φαν της τηλεορασης (των ελληνικων καναλιων τουλαχιστον..) εβλεπα τα εξης :

αλ τσαντιρι νιουζ (ΤΟ γελιο με τις ατακες του για τα μπαζα:lol:..στα σοβαρα διαφωνουσα αλλα τεσπα)

φιλαρακια (σαβ/κυριακα στο σταρ)

House (φοβερος!..συνηθως επαιζε μολις γυρνουσα απο το φροντιστηριο και καθομουν να τον δω)

αυτα,κυριως..αν καποιο Σαββατο με επιανε τετοια κριση βαρεμαρας εβλεπα κανα προγραμμα του ΣΚΑΙ..αλλα αραια και που,αυτο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mitsaras7

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κατούνα (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 56 μηνύματα.
Βασικά δν βλεπω tv εκτοσ απο τους Πρωταγωνιστες-mega
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tolisman

Δραστήριο μέλος

Ο tolisman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 457 μηνύματα.
Λοιπόν εγώ πέρσι έβλεπα τα εξής:

Ελληνικά Σήριαλ:
1) Μαύρα Μεσάνυχτα
2) Δεληγιάννειον Παρθεναγωγείον
3) Big Bang (στην αρχή ήταν καλό, μετά το γ@μ....νε)

Ξένα Σήριαλ:
1) House M.D
2) Μοnk
3) Friends
4) Prisonbreak

Ψυχαγωγικά:
1) Αλ Τσαντίρι, αν και θεωρώ ότι ο Λαζόπουλος είναι για τα πανηγύρια.

Από τα πιο σοβαρά:
1) H μηχανή του Χρόνου
2) Πρωταγωνιστές
3) Το κουτί της Πανδώρας
4) Εμπόλεμη Ζώνη (όχι συχνά)

επίσης έβλεπα διάφορες παπαριές στο ΣΚΑΪ.. μπορεί να ξεχνάω και κάτι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

932df0a57b

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο 932df0a57b αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 853 μηνύματα.
ίσως έχεις δίκιο.

αλλά προσωπικά σειρές όπως ο Μonk, o House M.D, το Friends etc είναι αρκετά καλές.

αυτό που είναι τίγκα στην αμερικανιά είναι το ΣΚΑΪ. έχει βέβαια και κάποια ενδιαφέροντα ντοκυμαντέρ κτλ.

Το μόνο λάθος που κάνει το ΣΚΑΙ είναι που τα μεταγλωτίζει αντί να βάζει υπότιτλους. Κατά τα άλλα έχει πολύ ωραία προγράμματα, και κουτσομπολίστικου τύπου, όπως Όπρα, για όσους τους αρέσουν

Αλλά με μεταγλώτιση γίνονται χάλια
-----------------------------------------
το πιμπ μαι ραιντ είναι φοβερό
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanosmylo

Δραστήριο μέλος

Ο Θάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Διοίκησης Επιχειρήσεων Δυτικής Αττικής (Αιγάλεω) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 571 μηνύματα.
Για τις ειδήσεις του Στάρ; Πάντως (νομίζω πως κάποιος το ανέφερε) αν έχεις τις μαύρες σου ή τα νεύρα σου, ένα 10λεπτο στις ειδήσεις του σταρ και τέλος! Τη δόση μαλακίας την ξαναπήρε ο εγκέφαλος για αυτήν τη μέρα και μπορεί να λειτουργήσει κανονικά!
Ειδικά οι φωνές των ρεπόρτερ έλεος...Σαν καρακάξες κάνουν.
Σε γενικές γραμμές όμως είμαι fun του διαδικτύου, οπότε κομμένο και το σταρ.

DVD ευτυχώς που υπάρχουν, καθώς οι ταινίες που παίζονται ή θα έχω βαρεθεί να λέω τους διαλόγους απ'έξω γιατί θα τους έχω πλέον μάθει στην 1847048023η φορά που θα παιχτεί η ταινία ή θα είναι πριν κάτι 032490242 χρόνια....
(προφανώς με τέτοια νούμερα είμαι 0983484948398434893 χρονών...:D)

Πάντως υπάρχουν πολλές ιδέες που δεν αξιοποιούν... τέσπα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lady_Of_Carnage

Νεοφερμένος

Η Ελένα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Λιτόχωρο (Πιερία). Έχει γράψει 78 μηνύματα.
απορω πως υπαρχουν ανθρωποι που τη βρισκουν με ειδησεις του σταρ:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tolisman

Δραστήριο μέλος

Ο tolisman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 457 μηνύματα.
Το μόνο λάθος που κάνει το ΣΚΑΙ είναι που τα μεταγλωτίζει αντί να βάζει υπότιτλους. Κατά τα άλλα έχει πολύ ωραία προγράμματα, και κουτσομπολίστικου τύπου, όπως Όπρα, για όσους τους αρέσουν

Αλλά με μεταγλώτιση γίνονται χάλια

Ναι όντως, για αγράμματους μας παιρνάνε; Ότι δεν ξέρουμε ανάγωση κι έτσι..; Δαφωνώ βέβαια ότι είναι το μόνο λάθος, αλλά είναι από τα σημαντικότερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

internet_robber

Νεοφερμένος

Ο internet_robber αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 97 μηνύματα.
Πενήντα - Πενήντα το καλύτερο σήριαλ που έβγαλε η ελληνική τηλεόραση για μένα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PIL

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 847 μηνύματα.
Καλυτερη σειρα ολων των εποχων ειναι το Αχ και να 'ξερες απο τον ALPHA
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanosmylo

Δραστήριο μέλος

Ο Θάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Διοίκησης Επιχειρήσεων Δυτικής Αττικής (Αιγάλεω) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 571 μηνύματα.
Εμένα το MEGA μ'αρέσει. αν και από τι στιγμή που έβαλα ADSL μόνο στο διαδίκτυο είμαι....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nellufo

Νεοφερμένος

Η nellufo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 118 μηνύματα.
γιατι παρακαλω δεν υπαρχει το αχελωος τν στις επιλογες?:P


Συμφωνω απόλυτα είμαι φανατική του Αχελώου!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tolisman

Δραστήριο μέλος

Ο tolisman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 457 μηνύματα.
Καλυτερη σειρα ολων των εποχων ειναι το Αχ και να 'ξερες απο τον ALPHA

:no1:
Γενικά όλες οι σειρές που έχει σκηνοθετήσει ο Πάνος Κοκκινόπουλος θα προσέθετα..

10η Εντολή
Kόκκινος Κύκλος
Αχ και να 'ξερες
Μαύρα Μεσάνυχτα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
ΣΚΑΙ, ΕΡΤ1, ΝΕΤ
-----------------------------------------
Ναι όντως, για αγράμματους μας παιρνάνε; Ότι δεν ξέρουμε ανάγωση κι έτσι..; Δαφωνώ βέβαια ότι είναι το μόνο λάθος, αλλά είναι από τα σημαντικότερα.


Η διαφοροποίηση αυτή του ΣΚΑΙ έχει σαν μόνο σκοπό τη μεγαλύτερη δυνατή προστασία της ελληνικής γλώσσας σε ένα μιντιακό κόσμο όπου όσο πιο αμερικανάκι είσαι, τόσο πιο πολλοί σε βλέπουν. Δεν είναι λάθος ούτε τυχαία επιλογή. Το έκαναν ακριβώς γι'αυτό και φυσικά δεν έχει σκοπό να θεωρήσει τους πάντες αγράμματους, αλλά και πάλι και οι αγράμματοι δεν υπάρχουν στην Ελλάδα;
Παρ'ολα αυτά, επειδή επιχείρηση είναι και πρέπει να επιβιώσει, μετά από κριτική που δέχτηκε από μερικούς κομπλεξικούς ξενολιγούρηδες, αναγκάστηκε να περιορίσει τη μεταγλώττιση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanosmylo

Δραστήριο μέλος

Ο Θάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Διοίκησης Επιχειρήσεων Δυτικής Αττικής (Αιγάλεω) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 571 μηνύματα.
Εμένα δε με ενοχλέι καθόλου η μεταγλώτιση. Ίσα ίσα! Κοιτάω το πρόγραμμα και δεν αποσπάται η προσοχή μου με τη μεταγλώτιση.
Ίσως να με ενοχλήσει σε ταινίες, καθώς έχω συνηθίσει από τον κινηματογράφο....Σε εκπομπές και προγράμματα δε με χαλά....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top