Γενικό -  Ποιο μάθημα φοβάστε περισσότερο για του χρόνου;

Pavlitos

Δραστήριο μέλος

Ο Παύλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 725 μηνύματα.

nikos88

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ALB αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 70 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Βύρωνας (Αττική). Έχει γράψει 194 μηνύματα.
Μαθ.κατ. !!!!και εγραψα 11.2
φυσ.κατ !!!και εγαψα 13.9
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasoyla

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η vasoyla αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 137 μηνύματα.
Δεν μπορω να πω πως φοβαμαι καποιο περισσοτερο αλλα ειναι αληθεια οτι με προβληματιζει λιγο περισσοτερο η φυσικη και λιγο η βιολογια γιατι εχω ακουσει οτι ειναι λιγο δυσκολη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

constantinekots

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 281 μηνύματα.
ενα μαθημα θα σας πω να τρεμετε ΦΥΣΙΚΗ


Γιατι;; Η αληθεια ειναι οτι ειναι μαθημα που θελει γερα νεύρα, αλλα με μια καλη προετοιμασία γραφεις τουλάχιστον 16.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loukas57

Νεοφερμένος

Ο Loukas57 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Φυσική...απλά φυσική....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

superman

Δραστήριο μέλος

Ο superman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
Εκθεση....:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Panagiota1508

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Παναγιωτα-Μαρτινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ναύπλιο (Αργολίδα). Έχει γράψει 120 μηνύματα.
φυσικη ρε παιδια..δεν παλευεται..:papas::giveup::punch:
οσο καλος και να εισαι στα μαθηματικα παντα σε δυσκολευει η ατιμη,ποτε δεν μπορεις να πεις οτι την κατεχεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anna_md

Δραστήριο μέλος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 414 μηνύματα.
Εγω φοβομουν πολυ μαθηματικα κατ απο την αρχη .... υπαρχουν απειρες ασκησεις:s
οπως ηταν αναμενωμενο δεν εγραψα (γυρω στο 11):mad::down:

Στη φυσικη τα πραγματα δεν ειναι ετσι...εαν διαβαζεις συστηματικα και λυσεις πολλες ασκησεις....:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΛΙΑ ΠΑΤΣΙΑΤΖΗ

Νεοφερμένος

Η ΛΙΑ ΠΑΤΣΙΑΤΖΗ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
θα συμφωνισω απολυτα
τα μαθηματικα αν τα διαβασεις και λιγο παραπανω κατι γινεται ενω φυσικη απαισια δυσκολη
-----------------------------------------
μ'αρεσε πολυ το πρωτο εικονοδιο που εβαλες δειχνει ακριβως την κατασταση στην οποια βρισκομαι με την φυσικη
:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
το αντιθετο ακριβως ειπατε πως συμφωνεις; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΛΙΑ ΠΑΤΣΙΑΤΖΗ

Νεοφερμένος

Η ΛΙΑ ΠΑΤΣΙΑΤΖΗ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
σε αλλο ηθελα να απαντησω και εγινε λαθος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

petran_r21

Δραστήριο μέλος

Ο petran_r21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 620 μηνύματα.
Για τις αρχες οικονομικης θεωριας πιστευετε πως παιζει μεγαλο ρολο το φροντηστηριο η μπορει καποιος να γραψει μονος του ευκολα 20?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blacksheep

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΓιαννηςΤουφεξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,436 μηνύματα.
παιδια επειδη βλεπω πολυς φοβος για μαθηματικα...χαλαρωστε...οπως ελεγε κ ο καθηγητης μου στο σχολειο αλλα κ αυτος που μου εκανε ιδιαιτερα...θελει δουλεια...απλα οσες περισσοτερες ασκησεις κανεις τοοοοσο μεγαλυτερη εξοικειωση εχεις...δεν ειναι τοοσο δυσκολα..απλα εχει πολλες ασκησεις..προσωπικα θεωρια δεν μαθαινα ιδιαιτερα μες την χρονια, την αφησα για το τελος...ασχολουμουνα κυριως με ασκησεις...και η αποδοση μου ηταν 100 στιν πανελλαδικεσ!

φετος που εβαλαν τις γελοιοτητες,οι βαθμοι ανεβηκαν.


αλλες χρονιες αριστα ηταν το 18 πανελληνιως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kansas Rocks!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,237 μηνύματα.
Κι εγώ τα μαθηματικά φοβάμαι... Ειδικά με τη φετινή άνοδο όλων σχεδόν των σχολών, του χρόνου θα μας πετσοκόψουν. Γενικά του χρόνου θα πέσουν πολύ δύσκολα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

petran_r21

Δραστήριο μέλος

Ο petran_r21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 620 μηνύματα.
Κι εγώ τα μαθηματικά φοβάμαι... Ειδικά με τη φετινή άνοδο όλων σχεδόν των σχολών, του χρόνου θα μας πετσοκόψουν. Γενικά του χρόνου θα πέσουν πολύ δύσκολα.

Nαι αλλα θα πεσουν και οι βασεις πολυ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blacksheep

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΓιαννηςΤουφεξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,436 μηνύματα.
Κι εγώ τα μαθηματικά φοβάμαι... Ειδικά με τη φετινή άνοδο όλων σχεδόν των σχολών, του χρόνου θα μας πετσοκόψουν. Γενικά του χρόνου θα πέσουν πολύ δύσκολα.

Kατ'αρχας,μην καθοριζετε τις βασεις του χρονου με τις φετινες
οι βασεις εξαρτωνται μονο απο τα θεματα που θα δωσουμε
ενας καλος μαθητης γραφει 19,8 οταν ειναι ευκολα και 19,3 οταν ειναι δυσκολα και περναει στη σχολη που θελει
για αυτο μην κανετε εικασιες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MONTA

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο MONTA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 164 μηνύματα.
Για τις αρχες οικονομικης θεωριας πιστευετε πως παιζει μεγαλο ρολο το φροντηστηριο η μπορει καποιος να γραψει μονος του ευκολα 20?
Εγω πιστευω χρειαζεται το φροντηστηριο..πρεπει να εχεις εναν να σε "καθοδηγει" ,να σε ελεγχει..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vagg

Νεοφερμένος

Η Βαγγελιτσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Χίος (Χίος ). Έχει γράψει 32 μηνύματα.
συμφωνω...παντα χρειαζεται καποιος διπλα σου,πιο εμπειρος...θα εισαι πιστευω και πιο καθησυχασμενος ετσι παρα οταν διαβαζεις μονος/η.τωρα..οσο για τις βασεις..οντως κανεις δεν ξερει...:iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasoyla

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η vasoyla αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 137 μηνύματα.
Μονο την φυσικη........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

flo0ra

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Φλωρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 152 μηνύματα.
Εγω παιδια φοβαμαι πολυ την φυσικη.Η πορια μου ηταν σταθερα καθοδικη απο το γυμνασιο ως τωρα και λεω φετος να κανω 1 ωριτσα την εβδομαδα φροντιστηριο για να μπορεσω να κρατηθω σε ενα ικανοποιητικο επιπεδο.Τι λετε αξιζει 'η να στρωθω μηπως τα καταφερω μονη μου? =/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top