Γενικό -  Ποιο κατά τη γνώμη σας είναι το δυσκολότερο μάθημα στην Α' Λυκείου;

napstor

Δραστήριο μέλος

Ο napstor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 715 μηνύματα.
Βιολογία από πότε κάνουμε στην Α' Λυκείου; :hmm::P:P
και ελεγα,αμα το κανω παραθεση θα με πουνε παλι κακο.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!w@Nn4

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ωρωπός (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Βιολογία από πότε κάνουμε στην Α' Λυκείου; :hmm::P:P

και ελεγα,αμα το κανω παραθεση θα με πουνε παλι κακο.:P

+1!:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σοφιστής

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 779 μηνύματα.
της δευτέρας εννοώ!:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Αμάν ποια.Πώς ξέχασες τα Μαθηματικά Κωνσταντίνε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
Άλγεβρα-Γεωμετρία
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love 2 b hated

Νεοφερμένος

Η love 2 b hated αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αργοστόλι (Κεφαλλονιά). Έχει γράψει 49 μηνύματα.
αλγεβρα..ειναι καποιες ασκησεις πολυ δυσκολες οσο καλα και αν εχεις μαθει τους τυπους...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stefosman

Νεοφερμένος

Ο stefosman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Παλαιό Φάληρο (Αττική). Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Εμείς στην άλγεβρα έχουμε έναν πάρα πολύ καλό καθηγητη που ακόμη και τα στουρνάρια της τάξης τη καταλαβαίνουν... Εμένα μόνο τ'αρχαία δν πάω και την έκθεση (Βασικά την έκθεση τη σκυλοβαριέμαι ...Δεν μου φαίνεται δύσκολη...)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

HOOLIGAN13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Dhmhtrhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ελληνικής Φιλολογίας Θράκης (Κομοτηνή). Έχει γράψει 223 μηνύματα.
φυσικη ενοειται.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σοφιστής

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 779 μηνύματα.
φυσικη ενοειται.....

μπράβο!!:no1: βρήκα και έναν που του αρέσει η φυσική!
-----------------------------------------
Αμάν ποια.Πώς ξέχασες τα Μαθηματικά Κωνσταντίνε;

παράληψη μου. αλλά εντάξει το ότι είμαι πολύ καλός στην άλγεβρα δεν σημαίνει ότι ντε και καλά πρέπει να μου αρέσει! τη βαριέμαι λίγο....:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ξαροπ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,575 μηνύματα.
Να σου πω, Σοφιστή, μήπως έχεις μπερδέψει τον τίτλο? Για τα δυσκολότερα μαθήματα της Α' Λυκείου μιλούν, όχι για ποια τους αρέσουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ειρηνάκι

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ειρηνάκι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 339 μηνύματα.
μπράβο!!:no1: βρήκα και έναν που του αρέσει η φυσική!
-----------------------------------------


παράληψη μου. αλλά εντάξει το ότι είμαι πολύ καλός στην άλγεβρα δεν σημαίνει ότι ντε και καλά πρέπει να μου αρέσει! τη βαριέμαι λίγο....:)
ναι μάλλον εννοούσε πως το δυσκολότερο μάθημα είναι η φυσική,όχι ότι του αρέσει!!:P:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.

tazoulini

Νεοφερμένος

Η maria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θάσος (Καβάλα). Έχει γράψει 73 μηνύματα.
η αλγεβρα θελει πολυ διαβασμα αλλα ξερω οτι τα μαθηματικα της Α λυκειου ειναι παρα πολυ σημαντικα για οποιον θελει θετικη η τεχνολογικη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άρρωστης Εικόνας

Νεοφερμένος

Ο Άρρωστης Εικόνας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Αρχαία για αυτούς που θα πάνε θετική, όπως και 'γω, Άλγεβρα για αυτούς που θα πάνε θεωριτική.

Αντικειμενικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostantinosal

Νεοφερμένος

Ο Κωστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νεάπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 88 μηνύματα.
φυσικη..πολλοι συμμαθητες μου πηγαν θεωρητικη εξαιτιας της ενω ηταν καλοι στα υπολοιπα θετικα μαθηματα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

majer

Νεοφερμένος

Ο majer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Παιδιά εγώ μεχρι στιγμής το πιο δύσκολο μάθημα που έχω συναντησει ειναι η γεωμετρία. Εσείς τι λέτε ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!w@Nn4

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ωρωπός (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Παιδιά εγώ μεχρι στιγμής το πιο δύσκολο μάθημα που έχω συναντησει ειναι η γεωμετρία. Εσείς τι λέτε ?

Αφού μέχρι στιγμής κάνουμε επανάληψη πράγματα του Γυμνασίου(εκτός βέβαια αν είστε πολύ μπροστά:D)! Βέβαια να μου πεις μπορεί και να μην είχες τόσο καλές σχέσεις μαζί της...:P:P:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tulip

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η philippa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 235 μηνύματα.
Τα αρχαία!
Στα θετικά μαθήματα δεν έχω προβλήματα...αλλά με τα αρχαία δεν ξέρω αν θα τα καταφέρω! Ο καθηγητής μας είναι πολύ απαιτητικός!:s
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

napstor

Δραστήριο μέλος

Ο napstor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 715 μηνύματα.

majer

Νεοφερμένος

Ο majer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Αφού μέχρι στιγμής κάνουμε επανάληψη πράγματα του Γυμνασίου(εκτός βέβαια αν είστε πολύ μπροστά:D)! Βέβαια να μου πεις μπορεί και να μην είχες τόσο καλές σχέσεις μαζί της...:P:P:bye:
Οχι εγώ είχα πολύ καλές σχέσεις με την γεωμετρία ειδικά απο το γυμνάσιο αλλά φέτος ειναι πολύ πιο δύσκολα. Πρέπει ,δηλαδή,το μυαλό σου να είναι συνεχώς σε εκγρήγορση και να μην αφαιρήσαι καθόλου από το μάθημα. Και όσο γι αυτό που λες αν είμαστε μπροστά ή οχι δε διαβεβαιω εγώ ο ίδιος οτι την προηγούμενη εβδομάδα μπήκαμε στα τρίγωνα και δεν κάναμε καθόλου επανάληψη από την περσινή γεωμετρία.:readrules:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top