Γενικό -  Ποιο κατά τη γνώμη σας είναι το δυσκολότερο μάθημα στην Α' Λυκείου;

Ειρηνάκι

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ειρηνάκι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 339 μηνύματα.
Τα αρχαία είναι καταπληκτικά.Και συμβουλεύω σε όσους δεν αρέσουν να διαβάζουν τις μεταφράσεις που είναι παπαγαλία στην ουσά .Για να πιάσουν κανένα βαθμό
πωπω καταπληκτικά τα αρχαία??εσύ φίλε είσαι μεγάλος!!!:P:iagree::iagree:ούτε να τα σκέφτομαι δεν θέλω..μετά από τις 6 ώρες που είχαμε την εβδομάδα πέρσυ,τα σιχάθηκα..φέτος βέβαια,θα κάνουμε πολύ λίγες!!!!!!:jumpy::jumpy::jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stathakis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ευσταθιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,671 μηνύματα.
δεν ειμαι και τελειος αλλα μου αρεσουν τα θεωρητικα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fanoulaaa

Νεοφερμένος

Η Φανη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
εμενα δεν μου αρεσαν τα Αρχαια (ως συνηθως), η ιστορια, και η χημεια γιατι ποτε δεν προσπαθησα να την διαβασω...σε αντιθεση με τη χημεια της Γ γυμνασιου που πιστευω πως ηταν αρκετα ενδιαφερουσα και ευκολη.. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Tα ίδια ήταν σε θέμα ύλης βρε:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aetos

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Απο τι μου λενε απ αυτα που δεν εξεταζονται στο τελος -> Τεχνολογία και από άλλα Γεωμετρία αν και ο καθηγητής μας μας λέει ότι το βιβλίο είναι καλογραμμένο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Evris7

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Evris7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 815 μηνύματα.
Από ό,τι θυμάμαι, με είχε κουράσει πολύ το μάθημα των αρχαίων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νοσηλευτικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Απο τι μου λενε απ αυτα που δεν εξεταζονται στο τελος -> Τεχνολογία και από άλλα Γεωμετρία αν και ο καθηγητής μας μας λέει ότι το βιβλίο είναι καλογραμμένο...

Το βιβλιο της Γεωμετριας ειναι σχεδον μασημενη τροφη.Take advantage of that :)

Τεχνολογια και Πληροφορικη δεν τα δινετε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aetos

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Το βιβλιο της Γεωμετριας ειναι σχεδον μασημενη τροφη.Take advantage of that :)

Τεχνολογια και Πληροφορικη δεν τα δινετε.
ναι το ξερω και το χω αναφερει απλως για το τριμηνο μιλαω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νοσηλευτικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
ναι το ξερω και το χω αναφερει απλως για το τριμηνο μιλαω

*τετραμηνο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aetos

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 55 μηνύματα.

Ειρηνάκι

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ειρηνάκι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 339 μηνύματα.
Από ό,τι θυμάμαι, με είχε κουράσει πολύ το μάθημα των αρχαίων.
Ναι κ εμένα!!αυτές οι 6 ώρες την εβδομάδα δεν υποφέρονταν με τίποτα!!:mad::P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aetos

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Ναι κ εμένα!!αυτές οι 6 ώρες την εβδομάδα δεν υποφέρονταν με τίποτα!!:mad::P:P
Συμφωνω αντε εμεις τουλαχιστον αρχιζουμε να μπαινουμε σε προγραμμα απο Δευτερα γιατι αυτη τη βδομαδα δεν καναμε σχεδον τπτ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!w@Nn4

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ωρωπός (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Ναι κ εμένα!!αυτές οι 6 ώρες την εβδομάδα δεν υποφέρονταν με τίποτα!!:mad::P:P

Ακόμα στην αρχή είμαστε και τα βαρέθηκα!! Άκουσε εκεί, κάθε μέρα αρχαία!!:'(:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*eirhnh*

Νεοφερμένος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
και εγώ τα αρχαία λέω...

αυτές οι 6 ώρες δεν περνάνε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ἅλς

Διάσημο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,894 μηνύματα.
Απλά υποπτεύομαι ποιο μπορεί να΄ναι!!!! Θα δείξει!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ειρηνάκι

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ειρηνάκι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 339 μηνύματα.
Ακόμα στην αρχή είμαστε και τα βαρέθηκα!! Άκουσε εκεί, κάθε μέρα αρχαία!!:'(:P
υπομονή Ιωάννα μου!!είναι κουραστικά,αλλά τι να κάνεις??αυτή η χρονιά είναι θα περάσει..μετά στη β λυκείου άμα δεν πας θεωρητική βέβαια,τα γενικής είναι μόνο 2 ωρίτσες!!μπροστά στις 6 δν είναι τπτ,πίστεψέ με!!!:iagree:;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!w@Nn4

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ωρωπός (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
υπομονή Ιωάννα μου!!είναι κουραστικά,αλλά τι να κάνεις??αυτή η χρονιά είναι θα περάσει..μετά στη β λυκείου άμα δεν πας θεωρητική βέβαια,τα γενικής είναι μόνο 2 ωρίτσες!!μπροστά στις 6 δν είναι τπτ,πίστεψέ με!!!:iagree:;)

Αυτό σκέφτομαι και παρηγοριέμαι..!!:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σοφιστής

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 779 μηνύματα.
αρχαία, φυσική, χημεία και βιολογία είναι τα καλύτερα μαθήματα!! :D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ειρηνάκι

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ειρηνάκι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 339 μηνύματα.
αρχαία, φυσική, χημεία και βιολογία είναι τα καλύτερα μαθήματα!! :D:D:D
παπαπα καλά η φυσική,χημεία κ βιολογία..αλλά τα αρχαία???:D:D:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chronis_25

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΨΗΦΙΖΟΥΜΕ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ ΚΑΙ ΣΥΖΥΓΟ ΑΔΩΝΙ! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,200 μηνύματα.
αρχαία, φυσική, χημεία και βιολογία είναι τα καλύτερα μαθήματα!! :D:D:D

Βιολογία από πότε κάνουμε στην Α' Λυκείου; :hmm::P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top