Γενικό -  Ποιο κατά τη γνώμη σας είναι το δυσκολότερο μάθημα στην Α' Λυκείου;

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
στο συντακτικό μια χαρά στροφάρει το μυαλό μας:)..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

λευτέρης

Νεοφερμένος

Ο Λευτέρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 28 μηνύματα.
ναι αλλά όχι όπως στα μαθηματικά..:inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
στη γεωμετρία ... γιατί στην άλγεβρα όχι και τόσο,,
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nancy

Νεοφερμένος

Η Νάνσυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Γεωμετρία!!!!!!!!!Την σιχαίνομαι!!!!!!!!!:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lefteris93

Νεοφερμένος

Ο Δεν είναι εμφανές? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Βύρωνας (Αττική). Έχει γράψει 76 μηνύματα.
Όντως.Η γεω είναι δύσκολη νομίζω.Εκτός αν φταίει που είμαι θεωρητικός και λατρεύω την ιστορία!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
Πιστεύω το πιο δύσκολο είναι η Άλγεβρα και μετά η Φυσική... Επίσης, η Ιστορία, μ'αυτή την καθηγήτρια που μπλέξαμε φέτος!... Αντίθετα, πιο εύκολα βρίσκω τα Αγγλικά(:lol:) και τα Κείμενα, τη Χημεία και τις Αρχές Οικονομίας...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 790226

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Όντως.Η γεω είναι δύσκολη νομίζω.Εκτός αν φταίει που είμαι θεωρητικός και λατρεύω την ιστορία!:P
ασε ρε lefteris, ειμαι και εγω θεωρητικος και δεν αντεχω Αλγεβρα και Γεωμ....:sick::down:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
τη γεωμετρία τώρα τελευταία τη βλέπω με άλλο μάτι... θα την ξεκοκαλίσω στο Σ/Κ για τυχόν κενά και ασκήσεις... η ιστορία είναι άθλια..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mary!

Νεοφερμένος

Η Μαρίζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5 μηνύματα.
εγω παλι γεωμετρια και αλγεβρα ειμαι καλη! δλδ 17 και στα 2! αλλα αρχαια.... ειναι πιο δυσκολα για μενα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mpoumpouka

Νεοφερμένος

Η mpoumpouka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
γεωμετρια sos???:(
-----------------------------------------
τα αρχαια ειναι ζωη?/.:bye:
-----------------------------------------
αρχαια ειναι ωραια>/./.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

explorer

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο explorer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 267 μηνύματα.
Δεν υπάρχουν εύκολα και δύσκολα,αλλά ενδιαφέροντα και αδιάφορα μαθήματα.Στα ενδιαφέροντα θα προσέξεις και έτσι θα σου φανούν πιο εύκολα,στα αδιάφορα δεν θα προσέξεις και μετά θα σου φαίνονται βουνό.Υποκειμενικό αν είναι ενδιαφέροντα ή αδιάφορα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iridoni

Νεοφερμένος

Η Irida αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
παιδια η φυσικη φετος δν παλευεται...σκετη φρικη!!!!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TheJoker

Νεοφερμένος

Ο TheJoker αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
αλγεβρα και γεωμετρια δεν παλευονται!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tebelis13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο tebelis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 1,256 μηνύματα.
παιδια η φυσικη ειναι ΜΑΡΤΥΡΙΟ....ημαρτον θεε μου....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Η γεωμετρία δεν μου φαίνεται πολύ δύσκολη. Η άλγεβρα, η φυσική...:s
Και η Χημεία έχει δυσκολέψει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νοσηλευτικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Τα μαθηματα που κοβω κυριολεκτικα φλεβες ειναι η τεχνολογια και τα αρχαια!

Ειναι πολυ βαρετα και η τεχνολογια ειναι δυσκολη,ως προς την εργασια.Αλλα,τα αρχαια ειναι μια χαρα ως προς την γραμματικη και το συντακτικο,αλλα το κειμενο που διδασκομαστε ειναι αρκετα βαρετο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Τα μαθηματα που κοβω κυριολεκτικα φλεβες ειναι η τεχνολογια και τα αρχαια!

Ειναι πολυ βαρετα και η τεχνολογια ειναι δυσκολη,ως προς την εργασια.Αλλα,τα αρχαια ειναι μια χαρα ως προς την γραμματικη και το συντακτικο,αλλα το κειμενο που διδασκομαστε ειναι αρκετα βαρετο.

Εσείς στην τάξη φαίνεται δεν αναλύετε εναλλακτικές version του τύπου ότι ο Κριτίας μπορεί τελικά να μην σκότωσε αλλά να έκρυψε τον Θηραμένη, για προσωπική του ευχαρίστηση κ.α. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
αχ...μέχρι πέρσι τα αρχαία και μου άρεσαν κ πρόβλημα δεν είχα......
τι να άλλαξε έτσι δραματικά μέσα σε ένα καλοκαίρι που να μου έχει προκαλέσει αλλεργία?! να φανταστείτε κάθε φορά που έρχεται η ώρα των αρχαίων βγάζω φλύκταινες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11
χαχαχαχαχα

:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Παιδιά εγώ τα αρχαία φέτος τα λατρεύω! Δεν έχω πολύ καλούς βαθμούς, αλλά μου αρέσουν πάρα πολύ..Και η καθηγήτριά μας είναι φοβερή..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thomi

Νεοφερμένος

Η θωμη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 68 μηνύματα.
παιδια τι λετε???????τα αρχαια ειναι το πιο δυσκολο μαθημα που μπορει να υπαρχει....δν καταλαβαινω απολυτος τιποτα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top