Ποιο είναι το αγαπημένο σας άθλημα;

Ποιο είναι το αγαπημένο σας άθλημα;
Multiple votes are allowed.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 170)
  • Ποδόσφαιρο

    Ψήφοι: 38 22.4%
  • Μπάσκετ

    Ψήφοι: 47 27.6%
  • Βόλεϋ

    Ψήφοι: 31 18.2%
  • Handball

    Ψήφοι: 5 2.9%
  • Κολύμβηση

    Ψήφοι: 24 14.1%
  • Ενόργανη Γυμναστική

    Ψήφοι: 6 3.5%
  • Στίβος

    Ψήφοι: 17 10.0%
  • Σκι

    Ψήφοι: 4 2.4%
  • Ρυθμική Γυμναστική

    Ψήφοι: 4 2.4%
  • Πολεμικές Τέχνες (Tae Kwon Do, Judo, kung fu κ.λπ.)

    Ψήφοι: 13 7.6%
  • Τένις

    Ψήφοι: 33 19.4%
  • Ping-pong

    Ψήφοι: 19 11.2%
  • Υδατοσφαίριση

    Ψήφοι: 5 2.9%
  • Κωπηλασία

    Ψήφοι: 3 1.8%
  • Ποδηλασία

    Ψήφοι: 18 10.6%
  • Κανένα

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ΔΞ/ΔΑ

    Ψήφοι: 0 0.0%

alexis.21

Νεοφερμένος

Ο alexis.21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Ο μεγάλος μου έρωτας ήταν, είναι και θα είναι το ποδόσφαιρο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

solonas07

Δραστήριο μέλος

Ο Σόλων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 648 μηνύματα.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
ποδοσφαιρο....κολληματαρα λεμεεεεε:):D
https://www.youtube.com/watch?v=FGpZSc3v8uM :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Irodis

Δραστήριο μέλος

Ο Irodis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 721 μηνύματα.
To καλυτερο απο οτι εχω καταλαβει απο αυτα που εχω κανει
ειναι να κανεις ολα τα αθληματα απο λιγο ωστε να ευχαριστειεσαι και να τα χορταινεις περισσοτερο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stefanos...

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στεφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,244 μηνύματα.
Εμένα μου αρέσει πάρα πολύ το ποδόσφαιρο!!!Επίσης και το βόλλεϋ αλλά η μεγάλη μου αγάπη είναι το ποδόσφαιρο!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

ShatteredIce

Δραστήριο μέλος

Η ShatteredIce αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 573 μηνύματα.
μου αρέσει να παίζω βόλλεϋ! αλλά τρελένομαι να βλέπω ποδόσφαιρο!!! μέχρι και στο γήπεδο πάω !:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fanouria

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η fanouria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 261 μηνύματα.
εμενα μου αρεσουν παρα πολυ το βολεϋ και το καρατε(αυτο το καλοκαιρι μαλιστα σκεφτομαι να γραφτω σε καμια σχολη για καρατε :D)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akrione

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο akrione αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 202 μηνύματα.
λοιπον εγω εκανα πολλα...4 χρονια tae kwon do wtf...μισο χρονο+ judo 4 χρονια μπασκετ και τωρα τα εχω παρατησει ολα για να ασχοληθω με το ΜΜΑ το πιο ωραιο απο ολα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tania_K

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Tania_K αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 210 μηνύματα.
Παιδιά έχω να σας πω πως αν αγαπάτε κάποιο άθλημα πολύ να το κάνετε και να μην σας εμποδίσει τίποτα. Εγώ έχω σταματήσει τον έρωτα μου, αλλά ασχολούμαι με ένα άθλημα που είναι αρκετά κοντά. Αλλά δεν με γεμίζει. Γι'αυτό σας λέω μην σταματήσετε για κανέναν και για τίποτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Παιδιά έχω να σας πω πως αν αγαπάτε κάποιο άθλημα πολύ να το κάνετε και να μην σας εμποδίσει τίποτα. Εγώ έχω σταματήσει τον έρωτα μου, αλλά ασχολούμαι με ένα άθλημα που είναι αρκετά κοντά. Αλλά δεν με γεμίζει. Γι'αυτό σας λέω μην σταματήσετε για κανέναν και για τίποτα.
εγω αυτο το αθλημα που λατρευω απλα δεν γινεται να το κανω...:/:αλλα δεν πειραζει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tania_K

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Tania_K αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 210 μηνύματα.
εγω αυτο το αθλημα που λατρευω απλα δεν γινεται να το κανω...:/:αλλα δεν πειραζει...

Θα μας πεις ποιο είναι αυτό;;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
ποδοσφαιρο..περιεργο για κοριτσι..ε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tania_K

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Tania_K αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 210 μηνύματα.
Μπα... Μ'αρέσει το ποδόσφαιρο σαν άθλημα, αλλά δεν μ'αρέσει πως έχει γίνει πλέον. Πολύ εμπορικό. Γι'αυτό δεν το πάω, αλλά να πάω να παίξω μ'αρέσει. Γιατί δεν μπορείς να ασχοληθείς με αυτό;;;;:hmm:


Παρεπιπτόντως............. Εεε όχι και ΠΑΟΚ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Μπα... Μ'αρέσει το ποδόσφαιρο σαν άθλημα, αλλά δεν μ'αρέσει πως έχει γίνει πλέον. Πολύ εμπορικό. Γι'αυτό δεν το πάω, αλλά να πάω να παίξω μ'αρέσει. Γιατί δεν μπορείς να ασχοληθείς με αυτό;;;;:hmm:


Παρεπιπτόντως............. Εεε όχι και ΠΑΟΚ...
δεν με νοιαζει το ποσο εμπορικο εχει γινει..εμενα με πορωνει το αθλημα...
εεε απλα δεν γινεται...αν ημουν αγορι θα γινοταν...

Παρεπιπτοντως....Ο ΠΑΟΚ ΠΑΝΩ ΑΠ' ΟΛΑ(για μενα παντα;))
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Athr

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Athr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 238 μηνύματα.
Πινκ πονκ και ποδοσφαιρο.. μεγαλος φαν και των 2 :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rakels

Δραστήριο μέλος

Η Ράκελ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 720 μηνύματα.
Handball <3
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tania_K

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Tania_K αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 210 μηνύματα.
δεν με νοιαζει το ποσο εμπορικο εχει γινει..εμενα με πορωνει το αθλημα...
εεε απλα δεν γινεται...αν ημουν αγορι θα γινοταν...

Παρεπιπτοντως....Ο ΠΑΟΚ ΠΑΝΩ ΑΠ' ΟΛΑ(για μενα παντα;))

Δεν τον πολύ πάω τον ΠΑΟΚ, αλλά τέλος πάντων. Δεν έχει σημασία αν είσαι αγόρι ή κορίτσι. Υπάρχουν και γυναικείες ομάδες. Αν σ'αρέσει δεν είναι δύσκολο να γραφτείς σε ένα σύλλογο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Δεν τον πολύ πάω τον ΠΑΟΚ, αλλά τέλος πάντων. Δεν έχει σημασία αν είσαι αγόρι ή κορίτσι. Υπάρχουν και γυναικείες ομάδες. Αν σ'αρέσει δεν είναι δύσκολο να γραφτείς σε ένα σύλλογο.
ειχαμε σκεφτει με κατι φιλες μου να γραφτουμε σε γειναικεια ομαδα αλλα δεν γινοταν τελικα..ειναι και το διαβασμα..:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tania_K

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Tania_K αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 210 μηνύματα.
Sorry κιόλας, αλλά μην ακούω βλακείες. Μην μου πεις ότι 2 ώρες τη μέρα που θα έχεις προπόνηση θα διαβάζεις; Δηλαδή δεν έχεις ούτε 2 ώρες ελεύθερες τη μέρα; (που στο ποδόσφαιρο κάνουν και πολύ λιγότερο απ'όσο λέω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
αφου δεν γινοταν να παμε...εκει που θελαμε ηταν μακρια και δεν μπορουσαμε..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 7 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top