Ποιο είναι το αγαπημένο σας άθλημα;

Ποιο είναι το αγαπημένο σας άθλημα;
Multiple votes are allowed.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 170)
  • Ποδόσφαιρο

    Ψήφοι: 38 22.4%
  • Μπάσκετ

    Ψήφοι: 47 27.6%
  • Βόλεϋ

    Ψήφοι: 31 18.2%
  • Handball

    Ψήφοι: 5 2.9%
  • Κολύμβηση

    Ψήφοι: 24 14.1%
  • Ενόργανη Γυμναστική

    Ψήφοι: 6 3.5%
  • Στίβος

    Ψήφοι: 17 10.0%
  • Σκι

    Ψήφοι: 4 2.4%
  • Ρυθμική Γυμναστική

    Ψήφοι: 4 2.4%
  • Πολεμικές Τέχνες (Tae Kwon Do, Judo, kung fu κ.λπ.)

    Ψήφοι: 13 7.6%
  • Τένις

    Ψήφοι: 33 19.4%
  • Ping-pong

    Ψήφοι: 19 11.2%
  • Υδατοσφαίριση

    Ψήφοι: 5 2.9%
  • Κωπηλασία

    Ψήφοι: 3 1.8%
  • Ποδηλασία

    Ψήφοι: 18 10.6%
  • Κανένα

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ΔΞ/ΔΑ

    Ψήφοι: 0 0.0%

funny

Νεοφερμένος

Ο ΔΗΜΗΤΡΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 84 μηνύματα.
ΤΕΝΝΙΣ εδω και 2 χρονια... Και ΔΕΝ θα σταματησω τωρα κοντα ... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
πινκ πονκ φυσικαα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Athinoul@91

Δραστήριο μέλος

Η Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 669 μηνύματα.
βλεπω εχοθμε πολλους ταεκβοντιστες και κυριως κοριτσια. μπραβο! και εγω μεσα! κανω 7 χρονια και δεν προκειται να το σταματησω!!!!:D:D:D:D:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

/\/@t@|1@...!!!

Νεοφερμένος

Η Ναταλία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 114 μηνύματα.
Εγώ εδώ και τρία χρόνια ασχολούμαι με το πινγκ-πονγκ!!!είναι φοβερό άθλημα...!!!:clapup: θα ήθελα να ασχοληθώ και με κάτι που να έχει σχέση με χιόνι...όπως σκι ή πατινάζ...τέλειο?????.... αλλά που???!!!!:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alex.rsx

Νεοφερμένος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 20 μηνύματα.

Alex.rsx

Νεοφερμένος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Γαλάζια θαλασσά ..ήλιος λαμπρός ....και αέρας...το windsutfing μου και ......

Η ΑΠΟΛΥΤΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ!!!!!!!!!

μου αρέσουν πολλά αθλήματα ..αλλά η αγάπη μου είναι το windsurf and surf !!

είμαι και αθλητής του ολυμπιακού windsurfing (βλέπε Κακλαμανάκη)...αλλά δύσκολα τα πράγματα για έναν
αθλητή ...σχολείο...προπόνηση..3-4 ώρες..φροντιστήριο ..μαθηματικά ....σπίτι στις 9 μμ και διάβασμα εως τελικής πτώσης...




 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marialena!

Νεοφερμένος

Η Μαριαλένα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 92 μηνύματα.
Κι εγω παιζω βολλει εδω και...περιπου 6 χρονια...και μου αρεσει παρα πολυ...με κανει και ξεφευγω απο το αγχος του σχολειου και των μαθηματων...βεβαια στο παρελθον εχω κανει και μπαλετο, καρατε και χορο...και γενικα ειμαι πολυ αθλητικος τυπος!!! :D:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fanouria

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η fanouria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 261 μηνύματα.
Εγώ θα ήθελα να ασχοληθώ με το βόλλει...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wrong

Δραστήριο μέλος

Η αβάπτιστη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Υποψήφιος διδάκτορας. Έχει γράψει 439 μηνύματα.
ασχολούμαι με κολύμβηση από πολύ μικρή και είναι το μόνο άθλημα που έχω συνεχίσει. :) ε, κατά καιρούς πήγαινα και τέννις αλλά βαρέθηκα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dragon-r

Νεοφερμένος

Η rafaella αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Ασχολούμαι με το στίβο τους τελευταίους μήνες.
Έκανα 1,3 χρόνο κολύμβηση
Έκανα volleyball στα 5 χρόνια
Και τώρα ασχολούμαι στον ελεύθερο μου χρόνο με το χορό(latin)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

chrisnats16

Νεοφερμένος

Ο chrisnats16 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 42 μηνύματα.
Ασχολούμε με handball και ποδηλασία, εδώ και χρόνια.. Πάντως θα ήθελα να δοκιμάσω και κάτι άλλο αν και δεν είμαι ο τρομερά αθλητικός τύπος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

john93

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 41 μηνύματα.
εγώ έπαιζα ποδόσφαιρο 5 χρόνια μέχρι το γυμνάσιο μετά πήγα ένα χρόνο καράτε (το βρήκα τραγικό άθλημα) και τα τελευταία 3 χρόνια παίζω μπάσκετ.σιγά σιγά όμως ασχολούμαι όλο και λιγότερο με τα αθλήματα λόγο του μικρού διαθέσιμου χρόνου που έχω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Koulis3

Νεοφερμένος

Ο Koulis3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 36 μηνύματα.
εγω ασχολουμαι με μπασκετ και τωρα αν με το καλο περασω Θεσσαλονικη που θελω (απο Αλεξ/πολη ειμαι) ευχομαι να παιξομαι σε υψηλοτερο επιπεδο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crine

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Katerina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 163 μηνύματα.
εγω επαιζα δυο χρονια βολλευ αλλα λογω ενοσ ατυχηματοσ σ εναν αγωνα του πρωταθληματοσ αναγκαστηκα να διακοψω γιατι επρεπε να κανω εγχειρηση στο γονατο μου.... μετα απο δυο χρονια ομωσ δυσκολα αναπληρωνεισ οτι εχεισ χασει τοσο καιρο..... ετσι κ εγω σσυνεχισα κ συνεχιζω με στιβο....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chocopol

Νεοφερμένος

Ο chocopol αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
εγω παιζω εδω και 5 χρονια σε ποδοσφαιρικη ομαδα, 2 χρονια μπασκετ και 1 χρονο στηβο και πανε ολα μια χαρα!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JoJoanna

Νεοφερμένος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 74 μηνύματα.
Μικρή έκανα ρυθμική γυμναστική.
Μετά πόλο,μπήκα σε ομάδα-ήμουν τερματοφύλακας-,αλλά σταμάτησα λόγω έλλειψης χρόνου(η προπόνηση ήταν απλά εξοντωτική!).
Για δύο χρόνια κάνω βόλευ
Αλλά το καλύτερο μου είναι το κολύμπι στη θάλασσα.
Δε συγκρίνεται με τίποτα σας λέω...
(Θέλω να δοκιμάσω και χορό-αυτό δεν είναι άθλημα,βέβαια.)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουμπίτας

Νεοφερμένος

Η Χαρουμπίτας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Λατρεύω το μπάσκετ και μάλιστα παίζω και σε ομάδα...
Εσείς .... ποιά είναι τα κολήμματα σας σε θέματα άθλησης???:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.
Οι μεγαλες αγαπες μου ειναι η κολυμβηση που εκανα 11 χρονια και το πολο που επαιζα για περιπου 2 χρονια!!!!!:clapup::D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tania_K

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Tania_K αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 210 μηνύματα.
ΚΙ εγώ κολύμβηση.. Τη λατρεύβω είναι ο έρωτας της ζωής μου.... Αλλά δυστυχώς δεν ασχολούμε άλλο....:(

Οι μεγαλες αγαπες μου ειναι η κολυμβηση που εκανα 11 χρονια και το πολο που επαιζα για περιπου 2 χρονια!!!!!:clapup::D
Σε ποια ομάδα??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Εύα

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Εύα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 295 μηνύματα.
Εμένα μου αρέσει το βόλλευ!! Ήμουνα πέρυσι στη σχολικη ομάδα! Θα ήθελα να μάθω και τέννις -έχω παίξει μόνο μία φορά στη ζωή μου-!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 7 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top