Ποιος ήταν ο βαθμός σας;[τρίμηνο,διαγωνίσματα,τεστ]

Kwstac

Νεοφερμένος

Ο Kwstac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ιεράπετρα (Λασιθίου). Έχει γράψει 38 μηνύματα.
Εγώ στο τρίμηνο έβγαλα 19.. :( περίμενα λίγο παραπάνω αλλα τέσπα...
Γενικά η γυμναστική τα αρχαία και η ιστορία και η γεωγραφία μου εριξαν τον μέσο όρο αφού και στα 4 μαθήματα είχα 17 :eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

IQfreak

Νεοφερμένος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 80 μηνύματα.
Εγω στο 1ο τριμηνο πηρα 16,5/13 και στο 2ο 17
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panagr97

Νεοφερμένος

Ο panagr97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αγία Βαρβάρα (Αττική). Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Εγω παλι μεσο ορο εβγαλα 19 κ 3/13.
20 ειχα Θρησκευτικα,Ιστορια,Αγγλικα,Γαλλικα,Πληροφορικη,Κοινωνικη Πολιτικη Αγωγη,Ελενη,Κειμενα, Νεοελληνικη Γλωσσα και Μουσικη.
19 ειχα Καλλιτεχνικα,Βιολογια,Γυμναστικη
18 ειχα Χημεια και Αρχαια
16 ειχα Φυσικη
και 15 ειχα Μαθηματικα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

baki boo

Νεοφερμένος

Η olympia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
ελα ομως που εγω μεσο ορο εβγαλα 14,5/13
και ναι οκ...νιωθω καπως να τ λεω στους αλλουσ ενω ξερω οτι εχουν βγαλει πολυ πιο πανω απο εμενα...!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazygirl96

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Eύα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Άρτα (Άρτα). Έχει γράψει 160 μηνύματα.
εγω στο 1ο εβγαλα 19 κ 3/13 και τωρα 19 κ 12/13:D:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasia4848

Νεοφερμένος

Η vasia4848 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 15 μηνύματα.
εγω 1ο τριμηνο εβγαλα 17,2(αχ ρε βιολογια με το 20 με εσωσες) και στο 2ο εβγαλα 17,1(αχ ρε γεωγραφια με το 12 με πατωσες!!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
μαθηματικα 19,ξεχασα ενα κομματακι να τοσο { } περιπου!!
ομηρος 20
γλωσσα 19,5 (ε...δεν το χα δει καλα)
κειμενα 20
ιστορια 19 (αμαν αυτα τα σωστο λαθος!να μας μπερδευσουν θελουν)
αρχαια 19 (no comment!)
βιολογια 18 (φτουυυ!αδικια!αδικια!αδικια!!!καιιιι....αδικια!!μια δυο λεξουλες ειχα ξεχασει!!εγω φταιω που ετσι εβγαινε αλλο νοημα?)
γεωγραφια 20
μουσικη 20
αγγλικα 20
γαλλικα 19,8 (με τα δεκατα παιζουμε?)
θρησκευτικα 20
πληροφορικη 20
οικιακη οικονομια 20
νομιζω δεν ειναι αλλα ε???????τεστ δεν παισανε...τι να γινει?τριμηνο 19,3

οπα παιδια κεινο το τοσο { } δεν βγηκε καλο!τοσο {___________________}
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

giannis03.06.09

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 48 μηνύματα.
19 9/13.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
αυτα πανω πριν ηταν τα διαγωνισματα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

violitzou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η violitzou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 202 μηνύματα.
Εγώ έβγαλα 19 4/13 και είμαι πολύ ευχαριστημένη.
Για όσους πάλι λένε "δεν μπορώ να το πιστέψω" κι άλλες τέτοιες σαχλαμάρες θα έλεγα ότι εσείς οι ίδιοι ξέρετε τι πραγματικά σκέφτεστε και σταματήστε πια να χρησιμοποιείτε τις χιλιοφορεμένες εκφράσεις ενθουσιασμού για κάτι ασήμαντο.
Λίγο έλεος , η ζωή δεν είναι οι βαθμοί , αλλά η προσπάθεια.
Και για να μη λέτε ότι είμαι στριμμένη και κακίστρω θα έλεγα συγχαρητήρια στα παιδιά που έβγαλαν βαθμό πάνω από το συνηθισμένο , συγχαρητήρια για την προσπάθειά τους και ευχές για καλή επιτυχία στο τρίτο τρίμηνο. Απλά , ξέρετε δεν αντέχω την ψωνίστικη συμπεριφορά.

:hmm:πο πο πο...ενα ατομο υπερ ανω απο δω....ουυυυυυ....εγω πιστευω παντως οτι δεν μπορεις να ξερεις να χαρακτηρισεις ενα ανθρωπο εξ αποστασεως...δηλαδη μεσα απο λιγες γραμμες......:)ακομα και απο 5 λεπτα που θα του μιλισεις..εστω και απο κοντα....χρειαζεται καιρος για να τον "ανακαλυψεις"...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
:hmm:πο πο πο...ενα ατομο υπερ ανω απο δω....ουυυυυυ....εγω πιστευω παντως οτι δεν μπορεις να ξερεις να χαρακτηρισεις ενα ανθρωπο εξ αποστασεως...δηλαδη μεσα απο λιγες γραμμες......:)ακομα και απο 5 λεπτα που θα του μιλισεις..εστω και απο κοντα....χρειαζεται καιρος για να τον "ανακαλυψεις"...;)

ναι αλλα και παλι η christina.maria εχει το δικιο της ρε συ. Δεν ειναι σωστο να παιρνεις καλο βαθμο και να λες οτι δεν εισαι ευχαριστημενος και να ξεσηκωνεις εντελως ασκοπα τον κοσμο χωρις λογο, δεν εισαι το κεντρο του συμπαντος. Αυτο πιστευω εγω. Ο,τι γραφεις σε αντιπροσωπευει μιας και ειναι η γνωμη σου αρα ειναι κομματι του χαρακτηρα σου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bessy pap

Νεοφερμένος

Η bessy pap αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
στο α τρίμηνο πήρα 19 5/13 και στο β τρίμηνο 19 12/13...!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

ioannaki95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ioannaki95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 130 μηνύματα.
εγώ στο 1ο τρίμηνο έβγαλα 19 κ στο 2ο τρίμηνο 19 3/13...το μοναδικό που θέλω είναι να πετύχω τον στόχο μου και προσπαθώ να βάλω βάσεις από τώρα..τα μαθηματικά τα απεχθάνομαι και με ρίχνουν στην βαθμολογία...:(:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

violitzou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η violitzou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 202 μηνύματα.
τρελενομαι.για μαθηματικα κριμα που δεν σου αρεσουν,..............!!!θα ηθελα στοσ χολειο να εκανα ολη μερα μαθηματικα..........11!!!!τρελο.......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ioannaki95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ioannaki95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 130 μηνύματα.
ντάξει δεν ειναι και ασχημα τελικά τα μαθηματικά τα πήγα πολύ καλά στις εξετάσεις κ μ εκανε αυτό να τα δω με αλλο ματι(γκαβο χαχα πλακίτσα)διαβασμα θελουν κ αυτά και να μην εχεις κενα δν είναι κ τοσο χαλια τελικά...χεχε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hliana+Mixalhs

Νεοφερμένος

Η Ηλιάνα - Αρχοντία - Κεραμιδά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Επειδή έχω γράψει μέχρι σήμερα καμιά 1000αρια τεστ και διαγωνίσματα θα σας πω βαθμούς τριμήνου.... Στο πρώτο τρίμηνο λοιπόν έβγαλα 18,11 και στο δεύτερο 19,2
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

annubabl

Νεοφερμένος

Η annubabl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
γεια παιδια,,καλα τα παμε μεχρι τρ..κατσε να δουμε ομως κ τους βαθμους στ τριμηνοο-.^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

POSITIVE

Νεοφερμένος

Ο Λεωνίδας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 82 μηνύματα.
Μόλις πριν 3 μέρες τελείωσε το πρώτο τρίμηνο. Ορίστε οι έως τώρα βαθμολογίες (από διαγωνίσματα και ημερήσια):
Αρχαία: 20 (διαγώνισμα),19 (ημερήσιο)
Ιλιάδα:20 (διαγώνισμα)
Ιστορία:20 (διαγώνισμα), 17(ημερήσιο)
Πληροφορική:20 (διαγώνισμα), 19(ημερήσιο)
Γεωγραφία:20 (διαγώνισμα)
Μαθηματικά:20 (διαγώνισμα), 20 (ημερήσιο)
Γερμανικά:20 (διαγώνισμα), 18 (ημερήσιο)
Φυσική:20 (διαγώνισμα), 19 (ημερήσιο)
Θρησκευτικά:19 (διαγώνισμα)
Λογοτεχνία:19 (διαγώνισμα)
Χημεία:19 (διαγώνισμα), 20 (ημερήσιο)
Αγγλικά:18,5 (διαγώνισμα), 18,5 (ημερήσιο)
Γλώσσα: 18 (διαγώνισμα), 18 (ημερήσιο)


Το μόνο που με χαλάει είναι η γλώσσα μιας και έχουμε φέτος μια καθηγήτρια που με έχει πάρει με "κακό μάτι". Από τα υπόλοιπα αρκετά ικανοποιημένος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeL.

Νεοφερμένος

Η KeL. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Βαθμους δεν πηραμε, τωρα για διαγωνισματα και τεστ...
Φυσικη διαγωνισμα: 18
Γεωγραφια διαγωνισμα:18
Γεωγραφια τεστ:15
Αρχαια διαγωνισμα:18,5
Αρχαια τεστ:15
Ιστορια διαγωνισμα:18,5
Κειμενα διαγωνισμα:19
Θρησκευτικα διαγωνισμα:19
Αγγλικα διαγωνισμα:20
Γαλλικα διαγωνισμα:19
Μαθηματικα διαγωνισμα:17,5
Χημεια διαγωνισμα:19
Ιλιαδα διαγωνισμα:18
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαράλαμπος μβ

Νεοφερμένος

Ο Χαράλαμπος μβ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 57 μηνύματα.
Εκθεση διαγωνισμα: 17
Φυσικη διαγωνισμα: 20
Bιολογία διαγωνισμα:20
Αρχαια διαγωνισμα:18
Ιστορια διαγωνισμα: 20
Λογοτεχνία διαγωνισμα:20
Θρησκευτικα διαγωνισμα:20
Αγγλικα διαγωνισμα: 18
Γερμανικά διαγωνισμα: 17,5-19 (δεν ξέρω ακόμη)
Μαθηματικα διαγωνισμα:18
Χημεια διαγωνισμα:20
Ελένη διαγωνισμα:18
Αγωγή διαγωνισμα: 18-20
Πληροφορική: 18-20
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top