Ποιος ήταν ο βαθμός σας;[τρίμηνο,διαγωνίσματα,τεστ]

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.
Ήρθανε όμως και μερικοί καινούργιοι....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mary angel

Νεοφερμένος

Η mary angel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
εγω ειχα 19 10/11
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexl1996

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Alexl1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,803 μηνύματα.
Για να μη θεωρηθω ψευτης...
Οπως ειπα πιο πανω, εβγαλα 19 12/13... Δεν το λεω για να υπερηφανευτω, ουτε για να το παιξω καποιος... Ξερω οτι αυτος ο βαθμος δεν εχει καμια σημασια... Ειναι απλως μια υποκειμενικη ανταμοιβη της προσπαθειας μου...
Οσο για το βαθμο που εβγαλα, δεν ειπα ποτε οτι δε διαβασα. Καθε μερα διαβαζα γυρω στις 3-3,5 ωρες, και στις εξετασεις διαβαζα 5-6 ωρες την ημερα... Σας πληροφορω οτι πολλοι συμμαθητες μου διαβαζαν περισσοτερο απο μενα, και δεν εβγαλαν τον ιδιο βαθμο...Σημασια εχει αν διαβαζεις προσεκτικα... Α και επισης δεν διαβαζω για τους γονεις μου (οι οποιοι παντα μου λενε οτι δεν τους πειραζει οτι βαθμο και αν βγαλω), διαβαζω μονο για μενα, επειδη εχω απαιτησεις απο τον εαυτο μου....
Και κατι ακομα... Κακα τα ψεματα, θεωρω οτι το ιδιο το εκπαιδευτικο συστημα μας κανει να σκεφτομαστε ως βαθμοθηρες και να κανουμε κοντρες ποιος θα παρει καλυτερο βαθμο... Ζουμε μες το αγχος και αυτο μας κανει να αγχωνομαστε για τα παντα... Προσπαθω οσο μπορω να μην ειμαι βαθμοθηρας, και νομιζω οτι δεν ειμαι σε μεγαλο βαθμο...
Συμπερασμα: Οι εξυπνοι δεν φαινονται απο τους βαθμους....;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

desio45

Νεοφερμένος

Ο desio45 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Άγιος Δημήτριος (Αττική). Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Mέχρι να διαβάσω την διακήρυξη του Shadowfax λαχάνιασα.. Σωστά επιχειρήματα!!:no1::no1:

Όσο για τους βαθμούς και τις ***** ένα έχω να πω.. Μπορεί να μην χαρακτηρίζουν απόλυτα έναν μαθητή , δλδ να μην είναι 100% αντικειμενικοί αλλά τουλάχιστον αποτελούν μια τρανταχτή απόδειξη ότι έχεις ανοίξει κάποιες ώρες το βιβλίο(έστω και λίγες)... Το μονό που βρίσκω σιχαμερό είναι η προσπάθεια κάποιων να βγάλουν βαθμούς γλύφοντας τους καθηγητές..:mad::mad:

Και γω τους σιχαινομαι αυτους τους ψωροπερηφανους που γλυφονται.....Αλλα πλακα πλακα τους παιρνουν τουλαχιστον τους επιπλεον βαθμους,κατι ειναι κι αυτο...:thanks::thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexl1996

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Alexl1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,803 μηνύματα.
Και γω τους σιχαινομαι αυτους τους ψωροπερηφανους που γλυφονται.....Αλλα πλακα πλακα τους παιρνουν τουλαχιστον τους επιπλεον βαθμους,κατι ειναι κι αυτο...:thanks::thanks:

Αν ειναι να τους παιρνουν ετσι, τι να πω? Αυτο ειναι απλα καταντια... :mad::mad::mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spskark7

Νεοφερμένος

Ο σπυρος sps αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 20 μηνύματα.
εγω τα πηγαινω σκ*τα εκτος απο φυσικη που μου αρεσει πηρα 17
ολλα τα αλλα κατω απο 14
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

/\/@t@|1@...!!!

Νεοφερμένος

Η Ναταλία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 114 μηνύματα.
Εγώ καλά...έχουμε γράψει καμιά δεκαριά τεστ και τα περισσότερα δν τα έχω πάρει πίσω ακόμη, πάντως έχω γράψει 20 οικιακή οικονομία και φυσική και 19 μαθηματικά.

έχω να πάρω επίσης την επομένη ενα απροειδοποίητο ωριαίο στη γεωγραφία και δν μπορώ να πω ότι άνυπομονώ να δω τον βαθμό μου.....



οικιακή οικονομία??στην τριτη γυμνασιου δεν υπαρχει οικιακή οικονομία!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Koti Horror

Νεοφερμένος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6 μηνύματα.
εγώ αύριο γράφω χημεία και αρχαία και νομιζω οτι δεν θα τα πάω καλά στη χημεία..για αρχαία δεν ορκιζομαι:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ekate7

Νεοφερμένος

Ο ekate7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 14 μηνύματα.
19 και 10/12
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mary angel

Νεοφερμένος

Η mary angel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Για να μη θεωρηθω ψευτης...
Οπως ειπα πιο πανω, εβγαλα 19 12/13... Δεν το λεω για να υπερηφανευτω, ουτε για να το παιξω καποιος... Ξερω οτι αυτος ο βαθμος δεν εχει καμια σημασια... Ειναι απλως μια υποκειμενικη ανταμοιβη της προσπαθειας μου...
Οσο για το βαθμο που εβγαλα, δεν ειπα ποτε οτι δε διαβασα. Καθε μερα διαβαζα γυρω στις 3-3,5 ωρες, και στις εξετασεις διαβαζα 5-6 ωρες την ημερα... Σας πληροφορω οτι πολλοι συμμαθητες μου διαβαζαν περισσοτερο απο μενα, και δεν εβγαλαν τον ιδιο βαθμο...Σημασια εχει αν διαβαζεις προσεκτικα... Α και επισης δεν διαβαζω για τους γονεις μου (οι οποιοι παντα μου λενε οτι δεν τους πειραζει οτι βαθμο και αν βγαλω), διαβαζω μονο για μενα, επειδη εχω απαιτησεις απο τον εαυτο μου....
Και κατι ακομα... Κακα τα ψεματα, θεωρω οτι το ιδιο το εκπαιδευτικο συστημα μας κανει να σκεφτομαστε ως βαθμοθηρες και να κανουμε κοντρες ποιος θα παρει καλυτερο βαθμο... Ζουμε μες το αγχος και αυτο μας κανει να αγχωνομαστε για τα παντα... Προσπαθω οσο μπορω να μην ειμαι βαθμοθηρας, και νομιζω οτι δεν ειμαι σε μεγαλο βαθμο...
Συμπερασμα: Οι εξυπνοι δεν φαινονται απο τους βαθμους....;)


εχεις απολυτο ΔΙΚΙΟ!!!!!!!!!!!!!! κι εγω τ ιδια σκεφτομαι!!! εγραψες οτι ηθελα να γραψω(απλα δεν ειχα χρονο ξερετε[σχολειο φροντ.σπιτι -σχολειο φροντ....])!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

olgaki

Νεοφερμένος

Η Όλγα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Βύρωνας (Αττική). Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Αρχαία
τεστ 19
διαγώνισμα 19
Ιλιάδα
τεστ 19
διαγώνισμα 19
Κείμενα
τεστ 20
διαγώνισμα....από Δευτέρα
Νεοελληνική Γλώσσα
τεστ 17
διαγώνισμα...όπως τα Κείμενα
Μαθηματικά
τεστ 18
διαγώνισμα 20
Οικιακή Οικονομία
τεστ 19
Γεωγραφία
διαγώνισμα 20
Ιστορία
διαγώνισμα 20
Θρησκευτικά
διαγώνισμα 20
Αγγλικά
τεστ 20
διαγώνισμα 20
Γερμανικά
τεστ 20
διαγώνισμα 20
Τεχνολογία
τεστ 20,20,18
Μουσική
τεστ 19



Φυσική και Χημεία θα πάρω την άλλη εβδομάδα.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
Αρχαία 17
Ελένη 14
Νεα ελληνικα 4/4 άριστα στην έκθεση
Κείμενα (αναμενω ενα διαγωνισμα 18-19)
Μαθηματικά 12(τεστ)
Ιστορία 17.5
Αγωγή 18
Βιολογία τα μισοσκάτωσα γύρω στο 17
Πληροφορική γυρω στο 19
Θρησκευτικά 18
Αγγλικά 20



Αν δεήσω να ανοίξω βιβλίο ευελπιστώ για πανω απο 17 σε γερμανικα μαθηματικά και χημεία αυτή τη βδομάδα. Που θα ανοίξω δλδ, γιατί λαμβάνοντας υπόψην τις αποτυχίες μέχρι στιγμής δεν έχω και πολλά περιθώρια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~LoVeR BoY~

Διάσημο μέλος

Ο ~LoVeR BoY~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,344 μηνύματα.
Τεστ Φυσική 20,Μαθηματικά 18,Οικιακή 19,5,Αγγλικά 20, Ιστορία 19,....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LoCo0o0:-):-P:-0

Νεοφερμένος

Ο LoCo0o0:-):-P:-0 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 39 μηνύματα.
μπραβο εχεις δικιο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dk13

Δραστήριο μέλος

Ο dk13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 508 μηνύματα.
εγω παλι παιδια για να μην λεω ψεματα μια χαρα τα πιγα περυσι ειμαι ο καλιτερος.Ααααααααααα και... συφμωνω με την mary ange:up::up::up::up::up::up::up::up::up::up::up::up::up::up::up::up::up::up::up::up::up::up::up::up::up::up::up::up::up::up::up::up::up:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κ.Μ.

Νεοφερμένος

Ο ΚΩΣΤΑΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Ζάκυνθος (Ζάκυνθος). Έχει γράψει 8 μηνύματα.
εγψ περυσι τελειωσα το γυμνασιο με 19 και 3/13 κ φετος εχω αραξει αρκετα πραγμα που δεν θα μου βγει σε καλο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 828 μηνύματα.
Γειά σας,:bye:
Φέτος πάω πρώτη και θέλω να μάθω πότε παίρνουμε βαθμούς....
-----------------------------------------
Πω ρε Μαράκι..Πως τα κατάφερες;;Τώρα εγώ ποιο να σβήσω;;Είναι 2 φορές το θέμα αλλά εξίσου και τα δύο έχουν πολλά ποστς μέσα:S

Μπείρετε να τα συγχονεύστετε....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κ.Μ.

Νεοφερμένος

Ο ΚΩΣΤΑΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Ζάκυνθος (Ζάκυνθος). Έχει γράψει 8 μηνύματα.
εμεις στην ζακυνθο παιρνουμε στις 18/12
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexl1996

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Alexl1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,803 μηνύματα.
Εμεις παιρνουμε στις 13/12...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina.maria

Δραστήριο μέλος

Η Χριστινα-Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 532 μηνύματα.
Παει αναλογα με το σχολειο....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top