Ποιος ήταν ο βαθμός σας;[τρίμηνο,διαγωνίσματα,τεστ]

frogy

Νεοφερμένος

Η Frog αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 15 μηνύματα.
πόσο ήθελες περίπου?
Ήθελα πάνω από 18&5 αλλα δεν πειραζει στο επόμενο!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hantzos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 174 μηνύματα.
παιδια εγω περυσι 1ο τριμηνο εβγαλα 19 αλλα στο δευτερο εβγαλα 19 11/13. να ξερετε οι περισσοτεροι ειναι πολυ επιφυλακτικοι στο 1ο τριμηνο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ξαροπ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,575 μηνύματα.
Εγώ βαριέμαι να βάλω στόχο...αρκεί να μην πέσω πάρα πολύ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TOLIKOU

Νεοφερμένος

Η Κική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Μ'αρέσουν και εμένα οι μεγάλοι βαθμοί,αλλά μου φτάνει και το 18 και 10/12... δεν είναι για χόρταση...Αν και δεν έβγαλα ούτε καν 19 έχω το απουσιολόγιο επειδή έτυχε να <<πέσω>> σε τμήμα...Πάντως πιστεύω πως δεν μετράει το πόση ώρα θα διαβάζεις αλλά το αν είσαι συγκεντρωμένη/ος!Κι εγώ διαβάζω 1 ώρα και 30 λεπτά για όλα τα μαθήματα αλλά τα μαθαίνω εύκολα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

candygirl96

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η candygirl96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 335 μηνύματα.
εγω σε αυτο το τριμηνο δεν νομιζω να τα παω και τοσο καλα...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vaggelisforever

Νεοφερμένος

Ο Βαγγέλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Σταυρούπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Εγώ δεν διάβαζα και πολύ και έτσι έβγαλα ένα 18.Εντάξει δεν είναι και κακός βαθμός!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bloody Μaria^^

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Mαρία ρε αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 280 μηνύματα.
Εγώ δεν διάβαζα και πολύ και έτσι έβγαλα ένα 18.Εντάξει δεν είναι και κακός βαθμός!!!!


Kαι φυσικά δεν είναι!!!!!!!!Έλεος!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:):no1:(Αν και εγώ τα ίδια πιστεύω..)...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

candygirl96

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η candygirl96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 335 μηνύματα.
πολυ καός ειναι!!μπραβο!!!!:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

terrorista

Νεοφερμένος

Ο terrorista αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
καλα ε εγω εβγαλα 15:'(το προιγουμενο τριμινο αλα αυτο δε νομιζο να τα παο τοσο χαλια:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johngreek_mad

Δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 795 μηνύματα.
την ορθογραφια σου να προσεξεις λιγο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

terrorista

Νεοφερμένος

Ο terrorista αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
παντος μπραβο για το 19:no1:
-----------------------------------------
την ορθογραφια σου να προσεξεις λιγο...
ειναι επειδι γραφο γριγορα και δεν προλαβενω να το διορθοσο α ναι και εχο συνιθισει greeklsi
-----------------------------------------
sorry greeklish
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anna 11111

Νεοφερμένος

Η anna 11111 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Χαλκίδα (Εύβοια). Έχει γράψει 15 μηνύματα.
παιδια εγω πηρα 18.Παντος ενταξει ειμαι και με αυτο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ξαροπ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,575 μηνύματα.
Χεχ, έφαγα σήμερα ένα 16αρι σε τεστ ακουστικής κατανόησης αγγλικών (αλλά πήρα και δυο 20αρια σε λογοτεχνία και φυσική)...έπαθα τίποτα? Χάλασε η διάθεσή μου? Τότε γιατί τρέμετε μερικοί το 16? :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TH3 D3@TH!

Νεοφερμένος

Ο Άγης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 39 μηνύματα.
παντος μπραβο για το 19:no1:
-----------------------------------------
ειναι επειδι γραφο γριγορα και δεν προλαβενω να το διορθοσο α ναι και εχο συνιθισει greeklsi
-----------------------------------------
sorry greeklish

δεν πειραζει τεροριστα απλως τωρα να προσεχεις λιγο παραπανω!τα λεμε θανο!:P:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ἅλς

Διάσημο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,894 μηνύματα.
18 8/13. Ο βαθμός είναι μια ένδειξη μόνο, άλλα έχουν αξία!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valium

Νεοφερμένος

Η Τζενη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής ΤΕΕ Α' κύκλου και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 5 μηνύματα.
τι να σου πω?Πως καταφερες να εχεις 20 στα μαθηματικα ενας θεος ξερει..ειναι το ονειρο της ζωης μου αυτο:'(αλλα παντα επερνα απο 10 μεχρι 14 στα μαθηματικα..γενικα δν ειμαι καθολου φυτο..αντιθετα..περσι στην τριτη γυμνασιου εγω οργανωσα την καταληψη του σχολειου και εγραψα με κοκκινο σπρευ πανω στους τοιχους κατι πολυ απρεπες για να το πω..:D τεσπα μεσο ορο εβγαλα 15,7 και ειμαι και απουσιολογος!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nickthebr@ve

Νεοφερμένος

Ο Nickthebr@ve αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Εμενα ηταν 19&4/13 στο πρωτο τριμηνο....βγηκα απουσιολογος...σπαστικο να κουβαλας το απουσιολογιο σε καθε διαλειμμα...;)μονο που ολοι με λενε φυτο:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ξαροπ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,575 μηνύματα.
Μην ακούς όσους δε σε φτάνουν και έχουν την ψευδαίσθηση ότι σε κατεβάζουν στο επίπεδό τους λέγοντάς σε 'φυτό'. Υπάρχει και τόπικ για συμβουλές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ειρηλενα

Νεοφερμένος

Η ΕΙΡΗΛΕΝΑ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 32 μηνύματα.
18 9/13!!!!!!:jumpy::thanks:

Σε αυτό το τρίμηνο πάντως τα έχω πάει καλύτερα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LolitaMar

Νεοφερμένος

Η LolitaMar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Εγώ έβγαλα 19,5/13!
Λοιπόν Αρχαία, Οδύσσεια, Μαθηματικά, Τεχνολογία, Πληροφορική, Γυμναστική, Αγγλικά, Κειμενα Νεοελληνικής Λογοτεχνίας, Βιολογία, Ιστορία είχα 19
Θρησκευτηκά, Γεωγραφία, Οικιακή Οικονομία, Γερμάνικα, Καλλιτεχνικά, Μουσική είχα 20
και δυστυχώς ένα 18 στα Κείμενα! (11 της είχα γράψει! Πόσο να μου έβαζε:D)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top