Ποιος ήταν ο βαθμός σας;[τρίμηνο,διαγωνίσματα,τεστ]

Nicky13

Νεοφερμένος

Η Νικολέτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 61 μηνύματα.
τι να πω... ίσως να έχετε και δίκιο. εξ άλλου ο καθένας κρίνει αλλιώς πχ. τις ενότητες. δεν μπορείς να πεις ότι είναι λάθος ο τρόπος που σκέφτεται ο άλλος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
βσκ στα κειμενα οπως εχει πει και καποιος αλλος σε αλλο θρεντ αναπαραγεις στην ουσια αποψεις αλλων οπως και στην εκθεση...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΝΙΚΟΣ ΜΠΟΥΓΑΣ

Νεοφερμένος

Ο ΝΙΚΟΣ ΜΠ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
Εμεις δεν εχουμε παρει ακομα βαθμουσ!!!! ειχαμε καταληψη πριν τα χριστουγεννα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

frogy

Νεοφερμένος

Η Frog αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Εγώ πήρα βαθμούς την Πέμπτη που μας πέρασε και δεν πήγα τόσο καλα...:( Έβγαλα 17&9/13, περίμενα παραπάνω....Στο άλλο τρίμηνο θα προσπαθήσω και θα πάω καλύτερα:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

korineto

Νεοφερμένος

Η Κορίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Βέροια (Ημαθία). Έχει γράψει 51 μηνύματα.
Φυσική 18
Γεωγραφία 17
Και ανυπομονω αυριο γραφουμε ιστορια μεθαυριο θρησκευτικά :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mimitroni

Νεοφερμένος

Η Δήμητρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 2 μηνύματα.
15/1 μέσο όρο έβγαλα στο Α'Τρίμηνο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Εγώ πήρα βαθμούς την Πέμπτη που μας πέρασε και δεν πήγα τόσο καλα...:( Έβγαλα 17&9/13, περίμενα παραπάνω....Στο άλλο τρίμηνο θα προσπαθήσω και θα πάω καλύτερα:no1:

μια χαρά είναι..;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

frogy

Νεοφερμένος

Η Frog αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 15 μηνύματα.
μια χαρά είναι..;)
Εγώ ήθελα παραπάνω να βγάλω αλλά δεν διάβαζα και του σκοτωμού για αυτό:(Πιστεύω το άλλο τρίμηνο πάνω από 18&5:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
πόσο ήθελες περίπου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

margarita_

Νεοφερμένος

Η margarita_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Εγω εβγαλα 18 και 2/13!!!!!!!!!!!!!! Μια χαρα ειναι πιστευω με αυτο το διαβασμα που κανω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θοδ. Ραυτοπουλος

Νεοφερμένος

Ο Θοδ. Ραυτοπουλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
εγω παντως ειμαι ευχαριστημενος!!!
:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tit0ula

Νεοφερμένος

Η Τατιάνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Νεάπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 3 μηνύματα.
18.8:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nicol

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νικόλ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 163 μηνύματα.
Εμένα πάντως ήταν 19,1..Καλό ακούγεται!:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
ξέρω ότι θα φάω κράξιμο... αλλά θέλω να βγει κάποιος και να πει ... ε ναι έβγαλα 19 και διάβασα... όχι με 5λεπτα διαβάσμα όπως λέτε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΛΕΝΙΑ

Νεοφερμένος

Η ΛΕΝΙΑ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Τύρναβος (Λάρισα). Έχει γράψει 4 μηνύματα.
εχω απολυτηριο γυμνασιου με 19 κ 9/13 και διαβαζα.....δε σκοτωθηκα στο διαβασμα αλλα δε τα ειχα φορτωσει στον κοκορα...οσο για αυτους που λενε οτι αριστευουν χωρις καθολου διαβασμα...ψεματα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Κορίτσια,μπορείτε να καταλάβετε ότι ότι βαθμούς και ν έχετε τωρα δεν σημαινουν τπτ απολύτως? Ακούστε λίγο και τους μεγαλύτερους που ξέρουν! Μην είστε βαθμοθήρες!


+++ με προλαβες

αμα ειναι 19 να βγαζει αυτος που διαβασε πραγματικα και 19 κι αυτος που εχει γνωστο το μπαρμπα του θειου του αδερφου του καθηγητη τι νοημα εχει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

domenica7

Πολύ δραστήριο μέλος

Η domenica7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 1,056 μηνύματα.
:)Και εγω ειμαι θα ελεγα αρκετα χαρουμενη.Πηρα 19 και 4/13.Επειδη ειχα ισοψηφια με ενα κοριτσι για το απουσιολογιο καναμε κληρωση,και το εχασα μεσα απ' τα χερια μου......:'(:'(:'(


πλακα κανεις??εμεις στη ταξη μου μαλωνουμε ποιος ΔΕ θα το παρει..κανεις δε το θελει.. κανεις δε θελει να βαζει απουσιες κ να καρφωνει τους συμμαθητες του..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kotatsuneko

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kotatsuneko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,494 μηνύματα.
ξέρω ότι θα φάω κράξιμο... αλλά θέλω να βγει κάποιος και να πει ... ε ναι έβγαλα 19 και διάβασα... όχι με 5λεπτα διαβάσμα όπως λέτε...

Ποιος είπε ότι είναι ντροπή το διάβασμα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
εγώ δεν λέω ότι είναι ντροπή.. διάβασε το ποστ της λενιας και θα καταλαβεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

P!NK

Νεοφερμένος

Η P!NK αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
ωραια κουβεντα πιασατε!!:lol:ρε παιδια ολοι θα πουν οτι πηραν απο 17 και πανω κανεις δν λεει τν αληθεια!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top