Ποιος ήταν ο βαθμός σας;[τρίμηνο,διαγωνίσματα,τεστ]

candygirl96

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η candygirl96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 335 μηνύματα.
τελος παντων...αυτο εννοω...αν κατσω να γραψω ολο αυτο θα ξυμερωσω!:wake:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Nicky13

Νεοφερμένος

Η Νικολέτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 61 μηνύματα.
εγώ στο 1ο τρίμηνο πήρα σε όλα 20 εκτός από 19 σε μαθηματικά, χημεία και φυσική. Και οι 3 καθηγητές δεν βάζουν 1ο τρίμηνο 20. Αλλά ειδικά για την φυσική π είναι το χειρότερό μ μάθημα δεν με ενδιαφέρει κ πολύ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
ενταξει μια χαρα εισαι.. εγω να ρωτησω κατι... στην γλωσσα(εκθεση) εχετε σχετικα καλους βαθμους η οχι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kotatsuneko

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kotatsuneko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,494 μηνύματα.
κ εγω καλα τ παω:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
συγκεκριμενα εγω 2/2...

Εμείς μετά τις 10/2 :P Μέχρι τις 28/01 γράφουμε διαγωνίσματα @!%$&.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nicky13

Νεοφερμένος

Η Νικολέτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 61 μηνύματα.
κοίτα δεν μπορώ να πω ότι είναι και το καλύτερό μου... την πρώτη φορά που γράψαμε στην πρώτη γυμνασίου ήμουν εκτός θέματος:zilia::oops:. σιγά σιγά όμως συνηθίζεις δεν είναι τίποτα... αυτό πάντως που βοηθάει πιο πολύ απ'όλα είναι να διαβάζεις λογοτεχνικά βιβλία...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
εγω για βαθμους μιλαω...γτ το να παρεις γλωσσα 20 δν ειναι και πλ ρεαλιστικο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
Πάντως πέρυσι είχαμε μια γριά φιλόλογο παλιάς σχολής, αυστηρή στα βαθμολογία κτλ. που θεωρούσε άριστα στην έκθεση το 18. Ε, πρώτη έκθεση έγραψα 16 (:P) και σε όλες τις υπόλοιπες 18 (άριστα δλδ). Ε, μέχρι που μια μέρα μεράκλωσα απίστευτα, έγραψα μια έκθεση που θεώρησα μπούρδα. Τη διάβασε η καθηγήτρια, μεράκλωσε κι αυτή, μου βαλε 20, είπε συγγνώμη στην τάξη που διαβάζει όλο δικές μου εκθέσεις, τη διάβασε στην τάξη, μου' δωσε το γραπτό (έκανε το 20, 19 για λόγους αρχών) και στα σχόλια, ενώ τις άλλες εκθέσεις έγραφε παρατηρήσεις, λάθη κτλ, σε αυτή την έκθεση έγραψε. "δεν έχω λόγια, διάβασα με κομμένη την ανάσα."


Και μετά από 3 μήνες μαθαίνω ότι συνταξιοδοτήθηκε. =)



Φέτος, πέσαμε σε νεότερη, βάζει αντί για βαθμούς βλακειούλες του στυλ καλά, πολύ καλά κτλ. Δηλαδη εξισώνει το 16 με το 18. Φτου σ' αυτόν που το σκέφτηκε.

Και οι πέντε που έχω γράψει, πολύ καλά έχουν βαθμολογηθεί. (18 δηλαδη)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
εγω για τον βαθμο του 3μηνου λεω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ismini!

Νεοφερμένος

Η ισμηνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 57 μηνύματα.
εγω εβγαλα 18,1 !
-----------------------------------------
παιδια ο βαθμος δν παιζει ρολο!το θεμα ειναι να μαθεις και οταν ερθει η ωρα για τις πανελληνιες να περασεις εκει που θες! και κατι αλλο, ξερω αποφοιτους που στο γυμνασιο εβγαζαν 12-13(καπου εκει) και στο λυκειο το 13 εγινε 15-16 και τελος πηγαν στην σχολη που ηθελαν!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nicky13

Νεοφερμένος

Η Νικολέτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 61 μηνύματα.
εγω για τον βαθμο του 3μηνου λεω...

εγώ 20 είχα γλώσσα, αλλά μόνο μία έκθεση προλάβαμε να γράψουμε, επομένως δεν μέτρησε και πολύ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
εμ δν λεω για αυτο... αλλα το 20 γλωσσα οπως ξαναπα δν ειναι καθολου ρεαλιστικο.. οπως και το 20 στα κειμενα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nicky13

Νεοφερμένος

Η Νικολέτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 61 μηνύματα.
εμ δν λεω για αυτο... αλλα το 20 γλωσσα οπως ξαναπα δν ειναι καθολου ρεαλιστικο.. οπως και το 20 στα κειμενα...


μπορεί, αλλά στο Λύκειο. δεν είναι πια τόσο δύσκολο να είσαι καλός στα κείμενα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
η ιδια υποκειμενικη βαθμολογηση ειναι μν νομιζεις... πρεπει να τα γραφεις ολα ολα ολα.... και πλ δλδ νομιζω οτι 20 στα κειμενα δν υφισταται..(αποψη μ παντα...)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
19 είχα γλώσσα και κείμενα. Έγραφα σχεδόν άριστες εκθέσεις και κότσαρα κι ένα 19.5 στο διαγώνισμα. (κανείς δε βαθμολογεί με 10 την έκθεση)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fabulous

Δραστήριο μέλος

Η Mαρία. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 544 μηνύματα.
Κι εγώ το ίδιο με τον αποπάνω. 19 γλώσσα κείμενα, 18 σ' όλες τις εκθέσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
η ιδια υποκειμενικη βαθμολογηση ειναι μν νομιζεις... πρεπει να τα γραφεις ολα ολα ολα.... και πλ δλδ νομιζω οτι 20 στα κειμενα δν υφισταται..(αποψη μ παντα...)


αποψη μου
βαθμολογια στα κειμενα δεν πρεπει υφισταται. ολες οι αναλυσεις που κανουν στα διαφορα αποσπασματα ειναι πραγματικα ηλιθιες. το μονο που καταφερνουν ειναι να απομακρυνουν τους μαθητες απο τα βιβλια.
μια προσωπικη μου εμπειρια. ο δασκαλος μου στην πεμπτη και εκτη δημοτικου καποιες μερες τις τελευταιες ωρες, σταματαγε το μαθημα και μας διαβαζει τον αλχημιστη με συνοδεια μουσικης;). για μενα αυτο ειναι κατι που δν θα ξεχασω, και επισης ειναι κατι που με ενθαρρυνε να διαβαζω βιβλια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
:no1::no1::no1::no1::no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mairh.c.p

Νεοφερμένος

Η Μαίρη Χ.Π. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 35 μηνύματα.
Πάντως όταν είσαι απουσιολόγος έχει άλλη αίσθηση όταν σε πετάνε έξω απ την τάξη καθημερινά. Σημειώνεις τ όνομά σου και βγαίνεις χοροπηδώντας :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
Το πιο ωραίο όμως είναι να σε στέλνουν στο γραφείο και επειδή πέρυσι ήσουν καλό παιδάκι, να γλυτώνεις τα ποινολόγια με το τσουβάλι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top