Ποιος ήταν ο βαθμός σας;[τρίμηνο,διαγωνίσματα,τεστ]

mairh.c.p

Νεοφερμένος

Η Μαίρη Χ.Π. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 35 μηνύματα.
Πριν χρόνια, στην Α Γυμνασίου είχα βγάλει 19,4.. Δε θα ξεχάσω το 17 στην Οικιακή Οικονομία επειδή αρνούμουν πεισματικά να μάθω να φτιάχνω κέικ!.. Φέτος έμαθα, λέτε να πάω για αναβαθμολόγηση? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zip_unzip

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο zip_unzip αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Φινλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 354 μηνύματα.
Πριν χρόνια, στην Α Γυμνασίου είχα βγάλει 19,4.. Δε θα ξεχάσω το 17 στην Οικιακή Οικονομία επειδή αρνούμουν πεισματικά να μάθω να φτιάχνω κέικ!.. Φέτος έμαθα, λέτε να πάω για αναβαθμολόγηση? :P

:lol:

Να πάρουμε τηλέφωνο την/τον τότε καθηγήτριά/καθηγητή σου να έρθει να σε εξετάσει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
εμεις τι να πουμε που γραφουμε απο αρχες οκτωμβριου και τωρα κορυφωνονται τα τεστ λογω 4 μηνου???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
[quote=candygirl96;202135]ξεφυγατε...:Pτεσπα!ο μ.ο. που βγαλατε ποιος ηταν?[μιλαω γενικα και οχι για τον ξαροπ...]?εμενα 1812/13[δλδ 19 παρα 1 μοριο]>!_!<[/quote]

Koπέλα μου μην εξευτελίζεσαι περισσότερο. Εντάξει τι θέλεις να σου πούμε μπράβο? Έλα παρακαλώ όλοι μαζί τρία ζήτω για την candygirl.

Διάβασα ως τρίτος το προηγούμενο ποστ μου και είδα πως θα μπορούσες κάλλιστα να θεωρήσεις οτι μιλούσε ένα κομπλεξαρισμένο παιδάκι που απλά μη μπορώντας να δεχθεί την ''αποτυχία'' του στους βαθμούς, βρίζει όλους τους αριστούχους. Για την ιστορία λοιπόν σου λέω πως ό,τι έκανα, ό,τι σου είπα δηλαδή, δεν το έκανα καθόλου για να αισθανθώ καλύτερα. Προσπάθησα απλά να ''βοηθήσω''. Ψάξε λίγο πιό πίσω, το μήνυμα μιας κοπελιάς (coachina). Συμμαθήτριά μου - ισόβαθμοι στην τρίτη και σου λέω ειλικρινά, ανάθεμα την ώρα και τη στιγμή που το ''κατάφερα'' αυτό. Θα προτιμούσα να είχα το βαθμό που σου είπα πως είχα αλλά να ήμουν καλύτερος άνθρωπος παρά να είμαι τα σκατά που είμαι τώρα.

Όλα αυτά λοιπόν τα είπα προσπαθώντας να καταλάβω γιατί προσπέρασες τόσα μηνύματα με συμβουλές (όχι μόνο το δικό μου σαφώς). Anyway, ο κόσμος δε γίνεται καλύτερος σ' ένα βράδυ, πόσο μάλλον μέσα από ένα διαδικτυακό φόρουμ. Δε θες να κρατήσεις αυτά που σου είπα? Καλώς. Σου ζητώ όμως να κρατήσεις όλο το ποστ του Χρήστου (chris_90). (Χρήστο respect φίλε:thanks:). Αυτά από εμένα. Good luck. :bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
σαντοου για ακομα μια φορα εγραψες... παω με χιλια τις αποψεις σ...


επισης εγω μαθητης του 19 και πανω στο γυμνασιο τωρα κινδυνευω να παρω 17 η και πιο κατω... ας το παρω... ξερω ομως οτι δν εχω δωσει τον καλο μ εαυτο και οτι μπορω καλυτερα... τα αγαθα κοποιος κτωνται..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mavro Provato

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Mavro Provato αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 343 μηνύματα.
Προς candygirl ή όπως στο καλό σε λένε:

Κορίτσι μου, σε παρακολουθώ εδώ και μέρες. Στην αρχή είπα να μη μιλήσω. Δεν άξιζε τον κόπο άλλωστε. Ούτε τώρα φυσικά αξίζει, αλλά δε μπορώ, πρέπει να σχολιάσω μου φαίνεται αφού δεν το κάνει κανένας άλλος (κάτι είδα από ξαροπ αλλά δεν το διάβασα. Συνήθως συμφωνούμε με αυτόν και έτσι το προσπέρασα). Απλά, κόψε αυτό που κάνεις. Καταντά γελοίο και ηλίθιο, αν μου επιτρέπεις φυσικά. Χθες δεν μπήκα καθόλου. Χθες όμως απ' ό,τι βλέπω είπες τα ''καλύτερα''. Έλεος δηλαδή. Τί θα κάνεις στις επόμενες τάξεις? Νταξ, θα πάρεις το πολυπόθητο αριστείο σου, μιας και όπως είδα το έχεις σχεδόν σίγουρο, μετά θα έρθεις εδώ, θα ''μοστράρεις'' το βαθμό σου, οι άλλοι θα εκφράσουν το θαυμασμό τους μαζί με συγχαρητήρια και μετά τέλος η ιστοριούλα για να ξανα έρθεις του χρόνου και να κάνουμε τα ίδια... Τέλος πάντων, δουλειά μου δεν είναι να σε κρίνω. Δε μπορώ άλλωστε. Ούτως ή άλλως, το ποστ στα off θα καταλήξει. Απλά σου λέω λοιπόν, χαλάρωσε και δες το αλλιώς το θέμα. Καλύτερο και για σένα και για όλους μας θα είναι.:)

Προς πρόβατο: Μη στενοχωριέσαι ρε πρόβατο. Κι εγώ στο club είμαι. 14 5/13 στη Γ'. Αυτό το ρημάδι το Π-Γ-Π ποτέ δεν το κατάλαβα. Δε βαριέσαι όμως, απλά μωρέ ας μη μιλάμε με την candygirl αφού δε μπορούμε. :P:bye:


Συμφωνώ :)

....και δεν στεναχωριέμαι γιατί και 18,19 και 20 να έβγαζα δεν θα το έλεγα και κανείς δεν θα το ήξερε γιατί είναι τόσο ανούσιο να καφιέσαι σε αυτή την ηλικία για κάτι τέτοιο, και τόσο ανεξάρτητο από το αν θα πετύχουμε στο μέλλον στην ζωή μας σαν άνθρωποι και σαν επαγγελματίες...άσε που πιστεύω ότι τέτοιες ιδέες τις εμφυτεύουν στα παιδιά τους κομπλεξικοί γονείς...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λουκρητία

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,905 μηνύματα.
Συμφωνώ :)

....και δεν στεναχωριέμαι γιατί και 18,19 και 20 να έβγαζα δεν θα το έλεγα και κανείς δεν θα το ήξερε γιατί είναι τόσο ανούσιο να καφιέσαι σε αυτή την ηλικία για κάτι τέτοιο, και τόσο ανεξάρτητο από το αν θα πετύχουμε στο μέλλον στην ζωή μας σαν άνθρωποι και σαν επαγγελματίες...άσε που πιστεύω ότι τέτοιες ιδέες τις εμφυτεύουν στα παιδιά τους κομπλεξικοί γονείς...

Μπορεις να σιγουρευτεις για αυτο! Το εχω δει αυτο με τα ματια μου, και ειλικρινα ωρες-ωρες τα λυπαμαι αυτα τα παιδια... Τελειως ξεφτυλα και ανουσιο να προσπαθεις να βγαλεις απο 18 και ανω για να το μοστραρεις εσυ ο ιδιος, και για να το μοστραρουν και οι γονεις σου...
Α, Μαυρο Προβατο και Σαντοου συμφωνω απολυτα μαζι σας. Και μεταξυ μας Σαντοου, χαιρομαι πολυ που το εκανες αυτο το ποστ, γιατι ελεγε ολα αυτα που δεν μπορουσα να εξηγησω.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kotatsuneko

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kotatsuneko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,494 μηνύματα.
παιδακια εγω τ γυμνασιο τ εβγαλα μ 16 γτ δν διαβαζα κ τ παραδεχομαι... αλλα κ καλα ν πηγαινα γτ πρεπει ν τ μαθει οοολη η Ελλαδα? τ μ φταινε?
-----------------------------------------
οταν λες "ιδεα",τι εννοεις?
-----------------------------------------

το 15...???μαλλον κι εσυ τετοιος μαθητης εισαι...:PI'm sorry,but...[/quote]

καλα εισαι ν σ καλιν οι ρεγγες! καλα εσενα τ σ νοιαζει??? μια χαρα ειναι τ 15! τουλαχιστον ειναι πιο αγαπητος στ αλλους απο κατι 19ρια π μαζευονται εδω αν μ πιανεις κοπελια
-----------------------------------------
κλαιν οι ρεγγες*
-----------------------------------------
ευχαριστουμε!:thanks:ευχαριστουμε!:thanks:ευχαριστουμε!:thanks:και σε εσενα ενα συγχαρητηρια!
εγω εβγαλα 19 παρα ενα μοριο[1812/13]!_![/quote]


ρε κοπελια!! οσο τ διαβαζω μ γυρνανε τ νευρα!!! ΟΚ τ πιασαμε,διαβαζεις μα8ηματικα κ στν τουαλετα!!! εμας τ μς νοιαζει????????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

ξαροπ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,575 μηνύματα.
ξεφυγατε...:Pτεσπα!ο μ.ο. που βγαλατε ποιος ηταν?[μιλαω γενικα και οχι για τον ξαροπ...]?εμενα 1812/13[δλδ 19 παρα 1 μοριο]>!_!<[/quote]


Εμένα τώρα γιατί με αποκλείεις από το κοινωνικό σύνολο? :P

Ωχ. Κατά τον Φεβρουάριο παραδίδουν ελέγχους λυκείου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
συγκεκριμενα εγω 2/2...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sarah96

Νεοφερμένος

Η Σαρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 18 μηνύματα.
:)Και εγω ειμαι θα ελεγα αρκετα χαρουμενη.Πηρα 19 και 4/13.Επειδη ειχα ισοψηφια με ενα κοριτσι για το απουσιολογιο καναμε κληρωση,και το εχασα μεσα απ' τα χερια μου......:'(:'(:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

candygirl96

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η candygirl96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 335 μηνύματα.
:)Και εγω ειμαι θα ελεγα αρκετα χαρουμενη.Πηρα 19 και 4/13.Επειδη ειχα ισοψηφια με ενα κοριτσι για το απουσιολογιο καναμε κληρωση,και το εχασα μεσα απ' τα χερια μου......:'(:'(:'(
πρωτον,συγχαρητηρια για τον βαθμο!και μην στεναχωριεσαι για το απουσιολογιο...φετος αυτη,του χρονου εσυ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kotatsuneko

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kotatsuneko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,494 μηνύματα.
Κορίτσια,μπορείτε να καταλάβετε ότι ότι βαθμούς και ν έχετε τωρα δεν σημαινουν τπτ απολύτως? Ακούστε λίγο και τους μεγαλύτερους που ξέρουν! Μην είστε βαθμοθήρες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

candygirl96

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η candygirl96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 335 μηνύματα.
Κορίτσια,μπορείτε να καταλάβετε ότι ότι βαθμούς και ν έχετε τωρα δεν σημαινουν τπτ απολύτως? Ακούστε λίγο και τους μεγαλύτερους που ξέρουν! Μην είστε βαθμοθήρες!
οκ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sarah96

Νεοφερμένος

Η Σαρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 18 μηνύματα.
πρωτον,συγχαρητηρια για τον βαθμο!και μην στεναχωριεσαι για το απουσιολογιο...φετος αυτη,του χρονου εσυ!
Ευχαριστω.(Γιατι δεν δεχεσαι προσωπικα μηνυματα)?
:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

candygirl96

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η candygirl96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 335 μηνύματα.
Ευχαριστω.(Γιατι δεν δεχεσαι προσωπικα μηνυματα)?
:(
για πολλους και διαφορους λογους...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

sarah96

Νεοφερμένος

Η Σαρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Οπως αν μπορω να ρωτησω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

candygirl96

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η candygirl96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 335 μηνύματα.
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

sarah96

Νεοφερμένος

Η Σαρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 18 μηνύματα.
"τεσπα"=?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mavro Provato

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Mavro Provato αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 343 μηνύματα.
Επειδη ειχα ισοψηφια με ενα κοριτσι για το απουσιολογιο καναμε κληρωση,και το εχασα μεσα απ' τα χερια μου......:'(:'(:'(

...ενός λεπτού σιγή παρακαλώ











τραγικό...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top