Ποιος ήταν ο βαθμός σας;[τρίμηνο,διαγωνίσματα,τεστ]

mariza100

Νεοφερμένος

Η Κν αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 38 μηνύματα.
19 κ΄ 5 ή κ΄6 . ... ..... δν θυμάμαι καλά . .. :no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

coachina

Νεοφερμένος

Η Γεωργία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 13 μηνύματα.
εγω δε θυμαμαι τι πηρα στην πρωτη...παντως το γυμνασιο το τελειωσα με 19 11/13...! Να ρωτησω κάτι?? τι νόημα έχει αυτό το θεματάκι??:P:D..Από περιέργεια κ μόνο...θα βγάλει τίποτα στατιστικά??:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

candygirl96

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η candygirl96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 335 μηνύματα.
Ωραία, και που πήρες αριστείο, τι απέδειξες? Ότι διαβάζεις για να πάρεις αριστείο? Να το βράσουμε αν διαβάζεις για το βαθμό, ειδικά αν εξάπτεσαι με ένα 17αρι! Να πω ότι πήρες 12 εντάξει, καλά κάνεις και θες να το ανεβάσεις, αλλά το να κλαίγεσαι για ένα 17 είναι κατάντια...Δεν έχει καμία απολύτως σημασία το 17 το 18 ή το αριστείο του γυμνασίου, μπροστά στις πανελλήνιες δεν πιάνουν ούτε μία. Και καλό θα είναι να αναθεωρήσεις κάποιες από τις απόψεις σου για τους βαθμούς (μιας και κρίνεις το 15 χάλια) γιατί έτσι κι αλλιώς θα αναγκαστείς να αναθεωρήσεις στο λύκειο...εκεί που ίσως μάθετε να εκτιμάτε και το 16, γιατί πολλοί από σας που διαβάζετε μόνο αυτά που αφορούν τον βαθμό σας θα τα χάσουν στο λύκειο. Δεν είμαι λύκειο, αλλά έχω αρκετούς φίλους και συγγενείς από εκεί που με πληροφορούν.

δεν πηρα φετος,αλλα τοπυ χρονου ναι[αν διαβαζω φυσικα]...!!!:D
-----------------------------------------
19 κ΄ 5 ή κ΄6 . ... ..... δν θυμάμαι καλά . .. :no1:
μπραβο!:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

ξαροπ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,575 μηνύματα.
Αυτό που έγραψα είναι κάτι που θα σε ρωτούσα αν το έπαιρνες, υποθετικά μιλάμε. (δεν ξέρω πως λέγεται αυτό το σχήμα στη νεοελληνική γλωσσολογία). Κι εγώ πήρα αριστείο και σου λέω από πρώτο χέρι ότι είτε πάρεις είτε δεν πάρεις, δεν έχει καμιά σημασία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

candygirl96

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η candygirl96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 335 μηνύματα.
Αυτό που έγραψα είναι κάτι που θα σε ρωτούσα αν το έπαιρνες, υποθετικά μιλάμε. (δεν ξέρω πως λέγεται αυτό το σχήμα στη νεοελληνική γλωσσολογία). Κι εγώ πήρα αριστείο και σου λέω από πρώτο χέρι ότι είτε πάρεις είτε δεν πάρεις, δεν έχει καμιά σημασία.

κατα τη γνωμη μου εχει...το γυμνασιο σου δινει εφοδια για το μελλον...το λυκειο αξιοποιει αυτες τις γνωσεις που απεκτησες απο ολα αυτα τα χρονια[δημοτικο-γυμνασιο]...χωρις τις απαραιτητες αυτες γνωσεις τι θα κανεις?αρα,αν εχεις αυτες τις απαραιτητες γνωσεις παιρνεις και αριστειο και καλους βαθμους...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

flori

Νεοφερμένος

Η φλωριανα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 9 μηνύματα.
εγω εβγαλα μεσο ορο 18 3/12
μια χαρα βαθμος πιστευω α και συγχαρητιρια στουσ αλλουσ που πηρανε κοντα στο 19!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

candygirl96

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η candygirl96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 335 μηνύματα.
εγω εβγαλα μεσο ορο 18 3/12
μια χαρα βαθμος πιστευω α και συγχαρητιρια στουσ αλλουσ που πηρανε κοντα στο 19!!
ευχαριστουμε!:thanks:ευχαριστουμε!:thanks:ευχαριστουμε!:thanks:και σε εσενα ενα συγχαρητηρια!
εγω εβγαλα 19 παρα ενα μοριο[1812/13]!_!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Mavro Provato

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Mavro Provato αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 343 μηνύματα.
[quote=candygirl96;201219]οταν λες "ιδεα",τι εννοεις?
-----------------------------------------

το 15...???μαλλον κι εσυ τετοιος μαθητης εισαι...:PI'm sorry,but...[/quote]


ναι, ναι....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από candygirl96;[COLOR=black:
201291]κατα τη γνωμη μου εχει...το γυμνασιο σου δινει εφοδια για το μελλον...το λυκειο αξιοποιει αυτες τις γνωσεις που απεκτησες απο ολα αυτα τα χρονια[δημοτικο-γυμνασιο]...χωρις τις απαραιτητες αυτες γνωσεις τι θα κανεις?αρα,αν εχεις αυτες τις απαραιτητες γνωσεις παιρνεις και αριστειο και καλους βαθμους...



ναιιιιιιιιι σταναταρτ! ειδικα στην α τα μαθηματα μετρανε παρα πλ... θα μ πεις πρεπει να παρεις βασεις για την προσθεση αλλα anyway...

συμφωνω με τον ξαροπ 100%
-----------------------------------------
και κατι ακομα... ειδα π ειπες τετοιος μαθητης εισαι του 15... εσυ χωριζεις τους μαθητες με βαση το βαθμο τους?? εμεις οι 19αρηδες και οι αλλοι? χτυπα το κεφαλι σ στον τοιχο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Προς candygirl ή όπως στο καλό σε λένε:

Κορίτσι μου, σε παρακολουθώ εδώ και μέρες. Στην αρχή είπα να μη μιλήσω. Δεν άξιζε τον κόπο άλλωστε. Ούτε τώρα φυσικά αξίζει, αλλά δε μπορώ, πρέπει να σχολιάσω μου φαίνεται αφού δεν το κάνει κανένας άλλος (κάτι είδα από ξαροπ αλλά δεν το διάβασα. Συνήθως συμφωνούμε με αυτόν και έτσι το προσπέρασα). Απλά, κόψε αυτό που κάνεις. Καταντά γελοίο και ηλίθιο, αν μου επιτρέπεις φυσικά. Χθες δεν μπήκα καθόλου. Χθες όμως απ' ό,τι βλέπω είπες τα ''καλύτερα''. Έλεος δηλαδή. Τί θα κάνεις στις επόμενες τάξεις? Νταξ, θα πάρεις το πολυπόθητο αριστείο σου, μιας και όπως είδα το έχεις σχεδόν σίγουρο, μετά θα έρθεις εδώ, θα ''μοστράρεις'' το βαθμό σου, οι άλλοι θα εκφράσουν το θαυμασμό τους μαζί με συγχαρητήρια και μετά τέλος η ιστοριούλα για να ξανα έρθεις του χρόνου και να κάνουμε τα ίδια... Τέλος πάντων, δουλειά μου δεν είναι να σε κρίνω. Δε μπορώ άλλωστε. Ούτως ή άλλως, το ποστ στα off θα καταλήξει. Απλά σου λέω λοιπόν, χαλάρωσε και δες το αλλιώς το θέμα. Καλύτερο και για σένα και για όλους μας θα είναι.:)

Προς πρόβατο: Μη στενοχωριέσαι ρε πρόβατο. Κι εγώ στο club είμαι. 14 5/13 στη Γ'. Αυτό το ρημάδι το Π-Γ-Π ποτέ δεν το κατάλαβα. Δε βαριέσαι όμως, απλά μωρέ ας μη μιλάμε με την candygirl αφού δε μπορούμε. :P:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

melinazzzz

Νεοφερμένος

Η μελίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Γαλάτσι (Αττική). Έχει γράψει 2 μηνύματα.
εγώ 19 κ 6.....



πάντως μπράβο σε όλους σας!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Προς candygirl ή όπως στο καλό σε λένε:

Κορίτσι μου, σε παρακολουθώ εδώ και μέρες. Στην αρχή είπα να μη μιλήσω. Δεν άξιζε τον κόπο άλλωστε. Ούτε τώρα φυσικά αξίζει, αλλά δε μπορώ, πρέπει να σχολιάσω μου φαίνεται αφού δεν το κάνει κανένας άλλος (κάτι είδα από ξαροπ αλλά δεν το διάβασα. Συνήθως συμφωνούμε με αυτόν και έτσι το προσπέρασα). Απλά, κόψε αυτό που κάνεις. Καταντά γελοίο και ηλίθιο, αν μου επιτρέπεις φυσικά. Χθες δεν μπήκα καθόλου. Χθες όμως απ' ό,τι βλέπω είπες τα ''καλύτερα''. Έλεος δηλαδή. Τί θα κάνεις στις επόμενες τάξεις? Νταξ, θα πάρεις το πολυπόθητο αριστείο σου, μιας και όπως είδα το έχεις σχεδόν σίγουρο, μετά θα έρθεις εδώ, θα ''μοστράρεις'' το βαθμό σου, οι άλλοι θα εκφράσουν το θαυμασμό τους μαζί με συγχαρητήρια και μετά τέλος η ιστοριούλα για να ξανα έρθεις του χρόνου και να κάνουμε τα ίδια... Τέλος πάντων, δουλειά μου δεν είναι να σε κρίνω. Δε μπορώ άλλωστε. Ούτως ή άλλως, το ποστ στα off θα καταλήξει. Απλά σου λέω λοιπόν, χαλάρωσε και δες το αλλιώς το θέμα. Καλύτερο και για σένα και για όλους μας θα είναι.:)

Προς πρόβατο: Μη στενοχωριέσαι ρε πρόβατο. Κι εγώ στο club είμαι. 14 5/13 στη Γ'. Αυτό το ρημάδι το Π-Γ-Π ποτέ δεν το κατάλαβα. Δε βαριέσαι όμως, απλά μωρέ ας μη μιλάμε με την candygirl αφού δε μπορούμε. :P:bye:


πρεπει να δεις το πιο πανω π λεει οτι αριστειο=βασεις..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
[quote=candygirl96;201291]κατα τη γνωμη μου εχει...το γυμνασιο σου δινει εφοδια για το μελλον...το λυκειο αξιοποιει αυτες τις γνωσεις που απεκτησες απο ολα αυτα τα χρονια[δημοτικο-γυμνασιο]...χωρις τις απαραιτητες αυτες γνωσεις τι θα κανεις?αρα,αν εχεις αυτες τις απαραιτητες γνωσεις παιρνεις και αριστειο και καλους βαθμους...[/quote]

νομιζω οτι πραγματικα δν ξερεις τι σου γινεται.
κανονικα και το γυμνασιο και το λυκειο πρεπει να σου δινουν γενικες γνωσεις τοσο στις διαφορες επιστημες αλλα και σε πρακτικα θεματα. αυτο δν γινεται σε τοσο μεγαλο βαθμο στο γυμνασιο (δεν υπαρχουν οι καταλληλες υποδομες ουτε το καταλληλο διδακτικο προσωπικο) αλλα σε πολυ μικροτερο βαθμο στο λυκειο. θα διαφωνησω σε αυτο που λες οτι οι καλοι βαθμοι αντιπροσωπευουν τις γνωσεις σου. παντα παιζουν αλλοι παραμετροι οπως η σταση σου μεσα στην ταξη. ετσι και αλλιως δυστυχως οι περισσοτεροι απο σας δν εχετε καταλαβει την αξια της γνωσεις και ουτε τον τροπο με τον οποιο πρεπει να διαβαζετε, ετσι ωστε να κανετε πραγματικα κτημα σας αυτα που το σχολειο προσφερει.
το θεωρω τουλαχιστον ανοητο να κρινεις τον αλλον και την ποιοτητα του μυαλου του απο τους βαθμους στο σχολειο. ελεος δηλαδη. btw εχω παρει 4 φορες αριστειο στη ζωη μου. δν μπορω να πω οτι μου εχει προσφερει κατι
-----------------------------------------
μπα!χτυπα το εσυ καλυτερα να δεις αν κανει γκιλν-γκλον...:P[αν κανει,κατι εχει μεσα το κεφαλι σου,αν οχι λυπαμαι...]:P

μπορει να ειναι πολυ γεματο για να κανει γκιλν γκλον...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

ξαροπ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,575 μηνύματα.
Καλά...χωρίς εμπειρίες δεν μπορεί να κρίνει...θα μεγαλώσει, θα πάει στις επόμενες τάξεις και τότε ίσως καταλάβει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

candygirl96

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η candygirl96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 335 μηνύματα.
ξεφυγατε...:Pτεσπα!ο μ.ο. που βγαλατε ποιος ηταν?[μιλαω γενικα και οχι για τον ξαροπ...]?εμενα 1812/13[δλδ 19 παρα 1 μοριο]>!_!<
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

zip_unzip

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο zip_unzip αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Φινλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 354 μηνύματα.
ξεφυγατε...:Pτεσπα!ο μ.ο. που βγαλατε ποιος ηταν?[μιλαω γενικα και οχι για τον ξαροπ...]?εμενα 1812/13[δλδ 19 παρα 1 μοριο]>!_!<

Μας το έχεις πει 1.000.000 φορές ότι έβγαλες 18 και 12/13. Κι εγώ έβγαλα πολύ μεγαλύτερο βαθμό από εσένα, αλλά δεν πρίζω τα υπόλοιπα μέλη του φόρουμ. Έλεος πια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Bloody Μaria^^

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Mαρία ρε αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 280 μηνύματα.
Αγγλικα 20,Φυσικη 18,Γεωγραφια αυριο,Εκθεση κανα 19

Aκόμα δεν αρχίσαν τα σχολεία κ μας βαζουν επαναληπτικά!!!Τι το περάσαν;;;;;;;;;;;:nono:

ΕΛΕΟΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Προς candygirl ή όπως στο καλό σε λένε:

Κορίτσι μου, σε παρακολουθώ εδώ και μέρες. Στην αρχή είπα να μη μιλήσω. Δεν άξιζε τον κόπο άλλωστε. Ούτε τώρα φυσικά αξίζει, αλλά δε μπορώ, πρέπει να σχολιάσω μου φαίνεται αφού δεν το κάνει κανένας άλλος (κάτι είδα από ξαροπ αλλά δεν το διάβασα. Συνήθως συμφωνούμε με αυτόν και έτσι το προσπέρασα). Απλά, κόψε αυτό που κάνεις. Καταντά γελοίο και ηλίθιο, αν μου επιτρέπεις φυσικά. Χθες δεν μπήκα καθόλου. Χθες όμως απ' ό,τι βλέπω είπες τα ''καλύτερα''. Έλεος δηλαδή. Τί θα κάνεις στις επόμενες τάξεις? Νταξ, θα πάρεις το πολυπόθητο αριστείο σου, μιας και όπως είδα το έχεις σχεδόν σίγουρο, μετά θα έρθεις εδώ, θα ''μοστράρεις'' το βαθμό σου, οι άλλοι θα εκφράσουν το θαυμασμό τους μαζί με συγχαρητήρια και μετά τέλος η ιστοριούλα για να ξανα έρθεις του χρόνου και να κάνουμε τα ίδια... Τέλος πάντων, δουλειά μου δεν είναι να σε κρίνω. Δε μπορώ άλλωστε. Ούτως ή άλλως, το ποστ στα off θα καταλήξει. Απλά σου λέω λοιπόν, χαλάρωσε και δες το αλλιώς το θέμα. Καλύτερο και για σένα και για όλους μας θα είναι.:)

Προς πρόβατο: Μη στενοχωριέσαι ρε πρόβατο. Κι εγώ στο club είμαι. 14 5/13 στη Γ'. Αυτό το ρημάδι το Π-Γ-Π ποτέ δεν το κατάλαβα. Δε βαριέσαι όμως, απλά μωρέ ας μη μιλάμε με την candygirl αφού δε μπορούμε. :P:bye:
Αυτο το τελευταιο που ειπες Shadow ειναι το πιο τρανταχτο παραδειγμα για το ποσο μη αντικειμενικοι ειναι οι βαθμοι καποιες φορες. ;) Τουλαχιστον δεν αντανακλανε την ποιοτητα του μαθητη (και του ατομου) οπως πολλοι πιστευουν (και πιστευα κι εγω πριν απο καποια χρονια και ντρεπομαι που το λεω).

Λοιποον, εγω στο Γυμνασιο ημουν απο τα ψωνια που βγαζαν τις ταξεις με 19 και βαλε. Στο Λυκειο ψιλοεπεσα στο 18 και στις πανελληνιες δεν επιασα κανεναν απο τους στοχους μου (16,7 βαθμος προσβασης). :P Απλα για να δειτε οτι ο βαθμος του Γυμνασιου δεν ειναι και κατι τοσο σημαντικο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

candygirl96

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η candygirl96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 335 μηνύματα.
Μας το έχεις πει 1.000.000 φορές ότι έβγαλες 18 και 12/13. Κι εγώ έβγαλα πολύ μεγαλύτερο βαθμό από εσένα, αλλά δεν πρίζω τα υπόλοιπα μέλη του φόρουμ. Έλεος πια.
μπορει να το εβλεπαν για 1 φορα καποια μελη...και στο κατω,κατω εσυ τι ζωρι τραβας?αν δεν σου αρεσει αυτο το theard μη γραφεις...:P:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

zip_unzip

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο zip_unzip αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Φινλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 354 μηνύματα.
μπορει να το εβλεπαν για 1 φορα καποια μελη...και στο κατω,κατω εσυ τι ζωρι τραβας?αν δεν σου αρεσει αυτο το theard μη γραφεις...:P:mad:

Και, δηλαδή, εσύ θα ποστάρεις κάθε μέρα το βαθμό σου μέχρι να τον δουν ΟΛΑ τα μέλη του φόρουμ;


Και, όσον αφορά το γιατί με ενοχλεί εμένα.....θα πω καμιά κουβέντα και θα γινώ κακώς, οπότε άστο...

:thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top