Ποιος ήταν ο βαθμός σας;[τρίμηνο,διαγωνίσματα,τεστ]

madster95

Νεοφερμένος

Ο Panos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 103 μηνύματα.
Ιστορία συνήθως διδάσκουν οι ιστορικοί (απόφοιτοι ιστορικού-αρχαιολογικού) και όχι οι καθηγητές ελληνικής γλώσσας (απόφοιτοι ελληνικής φιλολογίας). Με την ίδια λογική οι απόφοιτοι αγγλικής, γερμανικής, γαλλικής, ισπανικής και ιταλικής φιλολογίας θα έπρεπε να θεωρούνται αρμόδιοι να διδάσκουν Ιστορία;

δικιο εχεις αλλα...
εμας ιστορια μας κανει μια γαλλικος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

djimmakos

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 2,790 μηνύματα.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
17 φυσική, έφριξα όταν είδα το βαθμό, αλλά μετά βλέπω ότι είχα το μεγαλύτερο στην τάξη :p Πρώτη φορά χαίρομαι με το 17...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

savas_rodos

Νεοφερμένος

Ο savas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
απλα ολα 13 .........εχτος απο μερικα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
16 μαθηματικά, εγώ το βλήτο νόμιζα πως θα πάρω βάση και κάτω :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ξαροπ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,575 μηνύματα.
Τελειώνει το τρίμηνο....ως εδώ, καταγράφω:

19 Μαθηματικά ολιγόλεπτο, 20 Μαθηματικά ωριαίο, 19 Φυσική ωριαίο και 20 ολιγόλεπτο, 20 χημεία ωριαίο, 20 Γεωγραφία, 19.5 Νέα ωριαίο και 19 Λογοτεχνία ωριαίο, 20 Οικιακή Οικονομία και ολιγόλεπτο και ωριαίο, 20 Θρησκευτικά, 19 Ιστορία ωριαίο και 18.5 ολιγόλεπτο, 19 και 18 Γερμανικά ολιγόλεπτο και 20 ωριαίο, κάτι 19 έως 20 ολιγόλεπτα σε Αγγλικά και 20 στο ωριαίο του, 17 (ουχ) Ιλιάδα ωριαίο, 20 και 19 ολιγόλεπτο Αρχαίων και 18.4 ωριαίο.

Εγώ νομίζω ότι θα 'πρεπε να είμαι ευχαριστημένος με αυτά και είμαι. :) (να μην μου τσαλάκωνε την εικόνα κι αυτό το 17! Βέβαια ήταν ο 2ος καλύτερος βαθμός, γιατί το τεστ ήταν μακρύ και παλουκιά :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ίρις

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ίριδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 132 μηνύματα.
Εγω μια χαρουλα. Βεβαια πηγαινω πρωτη ακομα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
Τελειώνει το τρίμηνο....ως εδώ, καταγράφω:

19 Μαθηματικά ολιγόλεπτο, 20 Μαθηματικά ωριαίο, 19 Φυσική ωριαίο και 20 ολιγόλεπτο, 20 χημεία ωριαίο, 20 Γεωγραφία, 19.5 Νέα ωριαίο και 19 Λογοτεχνία ωριαίο, 20 Οικιακή Οικονομία και ολιγόλεπτο και ωριαίο, 20 Θρησκευτικά, 19 Ιστορία ωριαίο και 18.5 ολιγόλεπτο, 19 και 18 Γερμανικά ολιγόλεπτο και 20 ωριαίο, κάτι 19 έως 20 ολιγόλεπτα σε Αγγλικά και 20 στο ωριαίο του, 17 (ουχ) Ιλιάδα ωριαίο, 20 και 19 ολιγόλεπτο Αρχαίων και 18.4 ωριαίο.

Εγώ νομίζω ότι θα 'πρεπε να είμαι ευχαριστημένος με αυτά και είμαι. :) (να μην μου τσαλάκωνε την εικόνα κι αυτό το 17! Βέβαια ήταν ο 2ος καλύτερος βαθμός, γιατί το τεστ ήταν μακρύ και παλουκιά :P)

να μαντέψω ότι αυτό της Ιλιάδας ήτο απροειδοποίητο? :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ξαροπ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,575 μηνύματα.
να μαντέψω ότι αυτό της Ιλιάδας ήτο απροειδοποίητο? :D

Ήτο πολύ καλώς προειδοποιημένο :D

αλλά όλοι το είχαμε πάρει στα "ψιλά" το θέμα...."άντε τώρα, καμιά προοικονομία, τίποτε ηθογραφήσεις με τυπικά επίθετα και τελειώσαμε" α λα Οδύσσεια...Μέγα λάθος. Το τεστ δεν φαινόταν τρομερό, αλλά για το παραμικρό έχανες πόντους...εγώ για δυο λάθη (που δεν είναι ούτε καν αυτό, μια μικρή παράλειψη ήταν) έχασα τρεις πόντους. :nono:

Έχουμε και 2ο τρίμηνο, κι ας αργεί το επόμενο ωριαίο Ιλιάδας, εγώ θα είμαι προετοιμασμένος :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Τελειώνει το τρίμηνο....ως εδώ, καταγράφω:

19 Μαθηματικά ολιγόλεπτο, 20 Μαθηματικά ωριαίο, 19 Φυσική ωριαίο και 20 ολιγόλεπτο, 20 χημεία ωριαίο, 20 Γεωγραφία, 19.5 Νέα ωριαίο και 19 Λογοτεχνία ωριαίο, 20 Οικιακή Οικονομία και ολιγόλεπτο και ωριαίο, 20 Θρησκευτικά, 19 Ιστορία ωριαίο και 18.5 ολιγόλεπτο, 19 και 18 Γερμανικά ολιγόλεπτο και 20 ωριαίο, κάτι 19 έως 20 ολιγόλεπτα σε Αγγλικά και 20 στο ωριαίο του, 17 (ουχ) Ιλιάδα ωριαίο, 20 και 19 ολιγόλεπτο Αρχαίων και 18.4 ωριαίο.

Εγώ νομίζω ότι θα 'πρεπε να είμαι ευχαριστημένος με αυτά και είμαι. :) (να μην μου τσαλάκωνε την εικόνα κι αυτό το 17! Βέβαια ήταν ο 2ος καλύτερος βαθμός, γιατί το τεστ ήταν μακρύ και παλουκιά :P)


ο χριστος αγορι μ!!! κουλαρε λιγο!! βλεπω οτι εισαι αριστος μν σ παιρνει απο κατω ενα 17:nono::nono:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stavrouli_to

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σταυρούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 124 μηνύματα.
Ιστορία 19, Ιλιάδα 19, Αρχαία 17, Αγγλικά 18
Και πάλι θα μπορούσα να είχα πάρει σε όλα 20...
Τι μπορώ να κάνω για να αποφύγω τις απροσεξίες;
Πάντως επανάλληψη κάνω πάντοτε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
Ήτο πολύ καλώς προειδοποιημένο :D

αλλά όλοι το είχαμε πάρει στα "ψιλά" το θέμα...."άντε τώρα, καμιά προοικονομία, τίποτε ηθογραφήσεις με τυπικά επίθετα και τελειώσαμε" α λα Οδύσσεια...Μέγα λάθος. Το τεστ δεν φαινόταν τρομερό, αλλά για το παραμικρό έχανες πόντους...εγώ για δυο λάθη (που δεν είναι ούτε καν αυτό, μια μικρή παράλειψη ήταν) έχασα τρεις πόντους. :nono:

Έχουμε και 2ο τρίμηνο, κι ας αργεί το επόμενο ωριαίο Ιλιάδας, εγώ θα είμαι προετοιμασμένος :D


χμμμ, λέγεται ωχαδερφίτιδα αυτό που πάθατε, συμβαίνει σε όλους , κιπ γουόκινγκ :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ξαροπ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,575 μηνύματα.
ο χριστος αγορι μ!!! κουλαρε λιγο!! βλεπω οτι εισαι αριστος μν σ παιρνει απο κατω ενα 17:nono::nono:

Κάποιος άλλος πρέπει να κουλάρει, δεν τρελένομαι για βαθμούς τόσο δα. Απλώς το profile των βαθμών μου θα ήταν πραγματικά τέλειο αν δεν μου τύχαινε κι αυτό το μικρο-στραβοπάτημα....δεν σκάω όμως! Και πάλι μια χαρά ευχαριστημένος είμαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
φαινεται απο την πληρη καταγραφη των βαθμων σ αυτο π λες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ξαροπ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,575 μηνύματα.
>.> Ίσως θα φταίει ότι αυτούς τους 3 μήνες δεν έγινε και τίποτα άλλο συνταρακτικό, με αποτέλεσμα να ασχολούμαι με τα αποτελέσματα...αυτό δεν σημαίνει ότι είμαι και πωρωμένος. Βαθμοθήρας =/= αυτός που τον ενδιαφέρει η μαθησιακή του εικόνα. Θα μπορούσες να με πεις επιμελή, διότι είμαι σε ότι αφορά την απόδοσή μου και τον τρόπο που κάνω μαθήματα (γιατί σε όλα τ' άλλα είμαι ουκ ολίγον τσαπατσούλης), μπορείς να με πεις φυτό (δεν θα ήσουν κι ο πρώτος που θα το έλεγε :P) αλλά εντελώς τρελαμένος με βαθμούς επειδή μου κακοφάνηκε κάπως το 17 σε σχέση με τα προηγούμενα? Όχι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
μπορει να εχεις και δικιο αλλα εγω απλα ανεφερα οτι ασχολεισαι με τους βαθμους σ πολυ και αυτο δν ειναι κακο... και εγω το εκανα μεχρι ενος βαθμου και τωρα το εχω μετανιωσει..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ξαροπ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,575 μηνύματα.
μπορει να εχεις και δικιο αλλα εγω απλα ανεφερα οτι ασχολεισαι με τους βαθμους σ πολυ και αυτο δν ειναι κακο... και εγω το εκανα μεχρι ενος βαθμου και τωρα το εχω μετανιωσει..

Πρώτη Λυκείου...τότε ανάλογα θα πρέπει να το μετανιώσω κι εγώ. :( Αλλά γιατί να μετανιώνεις επειδή ασχολείσαι με βαθμούς?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
γτ προσκολλουμασταν σε κατι που πρακτικα δν ειχε καμια μα καμια σημασια... δλδ το ηθικο διδαγμα να μν αγχωνεστε και να χαρητε το γυμνασιο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Afey

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θέμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
19 και 20 και πάλι 19 και πάλι 20, βαθμοί της ξεφτίλας δηλαδή, όπως ακριβώς και στο σχολείο μου, όταν πήγαινα Γυμνάσιο. Έχετε να φάτε φάπες και 13 και 15 απ' την πραγματικότητα και την Κατεύθυνση που δεν θα τις πιστεύετε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nasa

Νεοφερμένος

Η Ελένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 54 μηνύματα.
Μαθηματικά: 20 - 19,5 - 19,8 - 19 - 20 - 20 - 20 - 20
Οδύσσεια: 20 - 20
Ιστορία (:() : 18,5 - 18 - 16
Θρησκευτικά : 19 - 20
Γλώσσα: 19 - 20
Κείμενα: 20
Βιολογία : 19
Μουσική: 20

Ε, εντάξει δεν είναι και ότι το καλύτερο το μεγαλύτερο σου ιστορία να είναι το 18,5, αλλά τώρα...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top