Ποιος ήταν ο βαθμός σας;[τρίμηνο,διαγωνίσματα,τεστ]

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
Από τη στιγμή που έγραψες 11, δεν έπρεπε με τίποτα να σου βάλει πάνω από 15. Ορίστε γιατί ο μέσος όρος θα έπρεπε να βγαίνει από τα διαγωνίσματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gypas

Νεοφερμένος

Ο Gypas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Και εμένα ήταν 19&4/13...είχα 6 20άρια(Πληροφορική,Θρησκευτικά,ζωγραφική,αγγλικά,γεωγραφία και μουσική)και όλα τα άλλα 19άρια εκτός απο την Γυμναστική-18-γιατί η ****** λέει πως κανένας δεν είναι τοσο τέλειος για το 19 και το 20...απορώ σε τι γυμνάσιο πας και σου έβαλαν 19&5/13 από το πρώτο τρίμηνο...και σαν δεύτερη απορία εχω το ότι σου 'βαλαν 18 κείμενα ενώ έγραψες 11.Εγραψα 19 κείμενα στην ανάλυση του κειμενικού αποσπάσματος "Νινέτ" και της ιστορίας "Ο παππους και το Εγγονάκι"δηλαδή εμενα θα μου έβαζαν 21::lol:;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ξαροπ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,575 μηνύματα.
Βασικά δεν θα έπρεπε να βγαίνει μόνο από τα διαγωνίσματα. Αν είναι η κακή σου η μέρα και σε ένα τεστ γράψεις 5, νομίζει κανείς ότι θα τιναχτούν όλα στον αέρα και από το 18 που θα έπαιρνες θα έπαιρνες 10? Κάποιες φορές μπορεί και να μην μετρήσουν καθόλου (εμένα ένας συμμαθητής μου έγραψε 12 και 19 και πήρε 19).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LolitaMar

Νεοφερμένος

Η LolitaMar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Gypas δεν ειναι ετσι! ηταν μια ατυχη στιγμη! ετσι κι αλλιως το 11 ηταν και το μεγαλυτερο της ταξης! Φαντασου! 2 σελιδεσ ηταν και μας αφησε μονο 15 λεπτα! δεν νομιζω να περιμενε κατι παραπανω!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Όταν λες ανάλυση κειμενικού αποσπάσματος, θυμήστε τι περίπου σας ρωτάνε στην Α' Γυμνασίου στα κείμενα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
Βασικά δεν θα έπρεπε να βγαίνει μόνο από τα διαγωνίσματα. Αν είναι η κακή σου η μέρα και σε ένα τεστ γράψεις 5, νομίζει κανείς ότι θα τιναχτούν όλα στον αέρα και από το 18 που θα έπαιρνες θα έπαιρνες 10? Κάποιες φορές μπορεί και να μην μετρήσουν καθόλου (εμένα ένας συμμαθητής μου έγραψε 12 και 19 και πήρε 19).

Ωστόσο, αν υπάρξει πληθώρα μικρων τεστ (απροειδοποίητων πάντα) ανά τρίμηνο και από αυτά βγει ένας μέσος όρος ο οποίος θα μπει ως βαθμός τριμήνου, θα είναι μια πολύ καλή και δίκαιη λύση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stevie

Νεοφερμένος

Η Σταυρουλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Συγχαρητήρια!!!Εγώ έβγαλα 18...1ο τρίμηνο ήταν...Στο 2ο πιστεύω θα τα πάμε όλοι μας καλύτερα...!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!!@@ΤΑΣΟΣ@@!!

Νεοφερμένος

Ο !!@@ΤΑΣΟΣ@@!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
19 5/12 ένα άλλο παιδί έβγαλε 19 11/12 μόνο ένα 19 γυμναστική απίστευτο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ελενάκι

Νεοφερμένος

Η Eλένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Άγιος Αθανάσιος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Εγώ 18 1/12. Καλό ήταν. Εντάξει, στο 2ο τρίμηνο θα τα πάω καλύτερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pavlitos

Δραστήριο μέλος

Ο Παύλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 725 μηνύματα.
ΕΓΩ 18 1/12 .ΚΑΛΟ ΗΤΑΝ. ΕΝΤΑΞΗ ΣΤΟ 2 ΤΡΗΜΗΝΟ ΘΑ ΤΑ ΠΑΩ ΚΑΛΗΤΕΡΑ.

Αμφιβάλλω με τέτοια ορθογραφία .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ξαροπ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,575 μηνύματα.
Αμφιβάλλω με τέτοια ορθογραφία .

Δεν νομίζω να ευθύνεται η ανορθογραφία τόσο στο ότι δεν ξέρουν να γράφουν όσο στο γεγονός ότι έχουν παρασυνηθίσει στα greeklish. Εκεί πέρα δεν υπάρχει διάκριση ανάμεσα στα 'ι, η, ει, οι' κι ούτω καθ' εξής. Θα πρέπει να έγραφε entaxh κλπ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pavlitos

Δραστήριο μέλος

Ο Παύλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 725 μηνύματα.
Δεν νομίζω να ευθύνεται η ανορθογραφία τόσο στο ότι δεν ξέρουν να γράφουν όσο στο γεγονός ότι έχουν παρασυνηθίσει στα greeklish. Εκεί πέρα δεν υπάρχει διάκριση ανάμεσα στα 'ι, η, ει, οι' κι ούτω καθ' εξής. Θα πρέπει να έγραφε entaxh κλπ...

Σωστά γι'αυτό και τα greeklish αποτελούν κίνδυνο της γλώσσας μας. :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shasha

Νεοφερμένος

Η Shasha αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Εγώ πήρα 19,3!!!!! (μη με θεωρήσετε φυτό)​
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chrysaki

Νεοφερμένος

Η chrysaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
18,6/12 και προσπαθησα πολύ περιμενα παραπανω αλλα αυτη η μια η στρ...α η καθηγητρια !!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

myst the king

Νεοφερμένος

Ο myst the king αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
εγω εβγαλα 18 και 2 χαλαρα:)στο επομενο θα τα παω καλυτερα πιστευω..αυτο που δεν μπορω να πιστεψω ειναι τους ανθρωπους που παιρνουν στα νεα και τα αρχαια πανω απο 18!!!!εγω εβγαλα μονο 15!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jimira

Νεοφερμένος

Η jimira αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Φιλώτα (Φλώρινα). Έχει γράψει 12 μηνύματα.
σε πέρασα candygirl. 19,2 :lol:(δεν είμαι φυτό)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
σε πέρασα candygirl. 19,2 :lol:(δεν είμαι φυτό)

σταματηστε να κολλατε στην καντυ..:nono: και στην τελικη σημερα γραφτηκες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jimira

Νεοφερμένος

Η jimira αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Φιλώτα (Φλώρινα). Έχει γράψει 12 μηνύματα.
sorry ,μπερδεύτηκα :xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kotatsuneko

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kotatsuneko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,494 μηνύματα.
σταματηστε να κολλατε στην καντυ..:nono: και στην τελικη σημερα γραφτηκες...

Iliaso!!! Ο άριστος προστάτης των αδυνάτων!!!!:D:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
εντάξει της την είπαμε 1,2,3 φορές... δεν μπορεί ο κάθε άσχετος να την κοροιδεύει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top