Ποιος ήταν ο βαθμός σας;[τρίμηνο,διαγωνίσματα,τεστ]

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.

Κατάταξη;; Έλεος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Το σχολική κοινωνική ζωή τι είναι; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πύρος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Πολιτισμού & Δημιουργικών Μέσων & Βιομηχανιών Θεσσαλίας. Έχει γράψει 1,736 μηνύματα.

Πύρος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Πολιτισμού & Δημιουργικών Μέσων & Βιομηχανιών Θεσσαλίας. Έχει γράψει 1,736 μηνύματα.
Οι βαθμοί μου.. απολαύστε :P View attachment 58717
Β' γυμνασίου, Β' τρίμηνο.
Θρησκευτικά 19
Γλώσσα 19
Κείμενα 18
Αρχαία 17
Ιλιάδα 18
Μαθηματικά 14
Φυσική 18
Χημεία 18
Βιολογία 18
Ιστορία 17
Τεχνολογία 17
Πληροφορική 19
Μουσική 20
Καλλιτεχνικά 20
Γυμναστική 18
Οικ. Οικονομία 19
Αγγλικά 20
Γαλλικά 18
Πρότζεκτ (Πολιτισμός & Τέχνη) 20
Μ.Ο. 18. 4/15
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.

Πύρος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Πολιτισμού & Δημιουργικών Μέσων & Βιομηχανιών Θεσσαλίας. Έχει γράψει 1,736 μηνύματα.
έχεις 1 αδικαιολόγητη απουσία? ντροπή.
Χαχαχαχα ναι μωρέ, το ξέρω.. το πρώτο μου έγκλημα! Εντομεταξύ είχα παραπάνω απουσίες αλλά δεν μου τις έχουν βάλει.. :P Υ.Γ.Μην κοιτάξετε το όνομά μου :P :P ειδικά το επώνυμο!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 749981

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
Να τις εκατοστήσεις.
Γιατί σε ότι βλακεία γράφεις κοτσάρεις από δίπλα και το clapup emoticon;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 749981

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Να τις εκατοστήσεις.
Γιατί σε ότι βλακεία γράφεις κοτσάρεις από δίπλα και το clapup emoticon;
Μου αρέσει. Απλά. :D Εκφράζει το χαρούμενο-κοροϊδευτικό συναίσθημά μου. :);)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πύρος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Πολιτισμού & Δημιουργικών Μέσων & Βιομηχανιών Θεσσαλίας. Έχει γράψει 1,736 μηνύματα.
Παιδιά πήραμε βαθμούς σήμερα για το πρώτο τρίμηνο.

Γ' Γυμνασίου - 1ο τρίμηνο
Θρησκευτικά --> 17 :P
Ευριπίδη Ελένη --> 18
Αρχαία --> 17
Νεοελληνική Γλώσσα --> 18
Κείμενα --> 18
Ιστορία --> 18
Κ.Π.Α. --> 19 :mad: :/:
Μαθηματικά --> 16 :clapup:
Τεχνολογία --> 20
Πληροφορική --> 18 :redface:
Φυσική --> 17 :mad: παρότι περίμενα 18-19
Χημεία --> 15 :P:redface:
Βιολογία --> 17 :confused::mad: πώς τόλμησε;;;;;
Γυμναστική --> 19
Μουσική --> 20
Αγγλικά --> 20
Γαλλικά --> 16 :mad::(:(:'(
Project --> 20

Μ.Ο. --> 17 14/15
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
^^Κάναμε στην γ γυμνασίου Projekt?:hmm: ή καινούριο;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πύρος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Πολιτισμού & Δημιουργικών Μέσων & Βιομηχανιών Θεσσαλίας. Έχει γράψει 1,736 μηνύματα.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Το Πρότζεκτ σε πείραξε ή η Τεχνολογία; :P:P

Ωχ καλέ ναι! Ούτε τεχνολογία είχαμε ( ευτυχώς):clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πύρος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Πολιτισμού & Δημιουργικών Μέσων & Βιομηχανιών Θεσσαλίας. Έχει γράψει 1,736 μηνύματα.
Ωχ καλέ ναι! Ούτε τεχνολογία είχαμε ( ευτυχώς):clapup:
Πω πωωωωωω. Είμαστε τα πειραματόζωα. Δεν υπάρχει άλλη εξήγηση. Το σύμπαν συνωμοτεί εναντίον της τάξης μου. Οι αύρα μου είναι χλωμή και μαύρη. Ο Ερμής είναι ανάδρομος, το ψαλίδι ανοιχτό, ο Δίας μου σε λάθος θέση και οι παντόφλες ανάποδα. Δεν υπάρχει άλλη εξήγηση...
:redface::(:(:(:(:(:(:eek::eek::eek::eek::eek::hmm::hmm::hmm::hmm::hmm::hmm::hmm::hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ougka pougka

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ougka pougka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 231 μηνύματα.
λουπονν... επεσα φετος... αλλα ολα δυσκολεψαν ξαφνικα ρε παιδι μου :worry:

Ελένη--> 17 :look:
Αρχαία-->16 :whistle:
Βιολογία-->19
Γλώσσα-->13 :P
Θρησκευτικά-->20 :eek: (είχα τσακωθεί μαζί της μια φορά στην τάξη.......)
Ιστορία-->17
Καλλιτεχνικά-->17
Κ.Π.Α.-->19
Μαθηματικά-->15
Μουσική-->16 :whistle:
Λογοτεχνία-->18
Πληροφορική-->16
Φυσική-->14 :/:
Γυμναστική-->19 :confused:
Χημεία-->18
Αγγλικά-->19
Γαλλικά-->17 :look:

Μ.Ο.--> 17 7/14

σε μερικά μαθήματα δεν ανοίγω βιβλίο πραγματικά :whistle: από μερικά άλλα όμως έχω απογοητευτεί, κυρίως λόγω διαγωνισμάτων...ενιγουει, συνεχίζουμε δυναμικά για β' τρίμηνο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Πύρος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Πολιτισμού & Δημιουργικών Μέσων & Βιομηχανιών Θεσσαλίας. Έχει γράψει 1,736 μηνύματα.
λουπονν... επεσα φετος... αλλα ολα δυσκολεψαν ξαφνικα ρε παιδι μου :worry:

Ελένη--> 17 :look:
Αρχαία-->16 :whistle:
Βιολογία-->19
Γλώσσα-->13 :P
Θρησκευτικά-->20 :eek: (είχα τσακωθεί μαζί της μια φορά στην τάξη.......)
Ιστορία-->17
Καλλιτεχνικά-->17
Κ.Π.Α.-->19
Μαθηματικά-->15
Μουσική-->16 :whistle:
Λογοτεχνία-->18
Πληροφορική-->16
Φυσική-->14 :/:
Γυμναστική-->19 :confused:
Χημεία-->18
Αγγλικά-->19
Γαλλικά-->17 :look:

Μ.Ο.--> 17 7/14

σε μερικά μαθήματα δεν ανοίγω βιβλίο πραγματικά :whistle: από μερικά άλλα όμως έχω απογοητευτεί, κυρίως λόγω διαγωνισμάτων...ενιγουει, συνεχίζουμε δυναμικά για β' τρίμηνο!
Πραγματικά θέλω να σε ρωτήσω, σε ποια μαθήματα έχεις κλίση; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
:eek: Γιατί όλοι παίρνουν 20 στα Θρησκευτικά και κανένας δε μπορει να πει απέξω το Πιστεύω δε μπορώ να το καταλαβω, το ίδιο και στην γυμναστική

Επίσης το project έχει καταντήσει να είναι μία παρουσίαση διαφανειών,.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PolGR1509

Τιμώμενο Μέλος

Ο PolGR1509 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,307 μηνύματα.
:eek: Γιατί όλοι παίρνουν 20 στα Θρησκευτικά και κανένας δε μπορει να πει απέξω το Πιστεύω δε μπορώ να το καταλαβω, το ίδιο και στην γυμναστική

Επίσης το project έχει καταντήσει να είναι μία παρουσίαση διαφανειών,.
Δεν ξέρω για το γυμνάσιο, πάντως εμείς στο λύκειο έχουμε τέλεια project. Τα κορίτσια, κάνουν "χημεία στις υπηρεσίες της ομορφιάς"..με λίγα λόγια κρέμες, καλλυντικά και είναι καταενθουσιασμένες. Χρησιμοποιούν γιαούρτια μέλι κτλ..Σ'αυτό που είμαι εγώ..το καλύτερο έβερ..σχολική εφημερίδα..ο καθένας έχει τη στήλη του αλλά μπορεί να γράψει και για κάτι άκυρο..παίρνουμε συνεντεύξεις, βγάζουμε φώτο..είναι τέλεια. Και δεν έχουμε να βρίσκουμε πληροφορίες copy-paste όπως οι άλλοι..Απλά παραδίδεις το άρθρο σου και μετά πουλάς κιόλας αν θες.:clapup:Και του χρόνου εμείς θα το πάρουμε το πρότζεκτ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ougka pougka

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ougka pougka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 231 μηνύματα.
Πραγματικά θέλω να σε ρωτήσω, σε ποια μαθήματα έχεις κλίση; :P

οτιδηποτε θετικο :D τα μαθηματικα ειναι η αγαπη μου!! το διαγωνισμα ομως ηταν πανδυσκολο, ειχε ορισμενες πολυυ κουλες πραξεις με πολυωνυμα (π.χ.στην ταυτοτητα αθροισμα τετραγωνων, ειχε μεταβλητη α-> ριζα πεντακοσια στον κυβο :( ρωτησα και παιδια πρωτης λυκειου, και ουτε αυτα ηξεραν πως να το υπολογισουν!). ο καθηγητης ειναι πολυ αυστηρος, μας λεει: καλυτερα να παρετε τωρα 5 παρα στις πανελληνιες.. ασε που εκανε μια γκαφα και εκτυπωσε λαθος διαγωνισματα, και το διαπιστωσε 20 λεπτα πριν το τελος της ωρας! αρα ουσιαστικα ειχαμε ενα τεταρτο για το διαγωνισμα :( ευχτυχως γραψαμε απροειδοποιητο πριν μια εβδομαδα, και τα πηγα πολυ καλα :D τα διαγωνισματα αλλων γειτονικων μας γυμνασιων ηταν πανευκολα, στις ασκησεις ηθελε μονο να αποδειξουν ταυτοτητες......... αυτο που μου τη δινει περισσοτερο ειναι οτι στο 99% των περιπτωσεων ΒΡΙΣΚΩ τη μεθοδολογια μιας δυσκολης ασκησης, αλλα κατι θα μου ξεφυγει στις πραξεις((

ο φυσικος μας ειναι αλλη περιπτωση.. δινει μονο τις ελαχιστες ασκησεις του βιβλιου για το σπιτι (πως υποτιθεται οτι πρεπει να μαθω το νομο του κουλομπ εχοντας λυσει μονο 3 ασκησεις μεσα στην ταξη??????). επιπλεον αρνειται να επαναλαβει το οτιδηποτε, μας λεει: "ας μη με γραφατε". στο διαγωνισμα κριθηκαμε απο 3 ασκησεις, και μου εκοψε μια ολοκληρη, επειδη φαινοταν σαν να την ειχα σβησει.........παντα μας αποκαλει τουβλακια, και φοβασαι να ρωτησεις κατι, μην το θεωρησει ανοησια και σε παρει με το τσεκουρι! εχω εναν συμμαθητη, ο οποιος προσπαθει περισσοτερο απ'ολους μεσα στην ταξη, κι ας μην ειναι ο καλυτερος... ε,συχνα τον υποτιμαει στην ταξη, με τον κλασικο υφακι των "καθηγητων που ειναι πολυ κουλ και φιλοι" με τους μαθητες, χρησιμοποιωντας κλασικα καμμενα ανεκδοτα των φυσικων ( :P ) . τελος παντων, του εβαλε 13, και στον πατερα του ειπε: αν πετουσε και λιγοτερες μ****ιες μεσα στην ταξη, θα τα ειχε παει πολυ καλυτερα.... καλα,ισως να υπερβαλλω καπως, γιατι ο συγκεκριμενος μαθητης ειχε βαλει ενα βαθμολογικο στοιχημα με τον καθηγητη. η περσινη φυσικου ηταν δις χειροτερη παντως :P

οσον αφορα τα αλλα μαθηματα: στα αρχαια προσπαθω, αλλα ολο κατι μου ξεφευγει! ολο ξεχναω τις καταληξεις μετα απο καθε διαγωνισμα (και παλι απ'την αρχη...), το συντακτικο συμφωνα με την καθηγητρια βγαινει με "κοινη λογικη", την οποια προφανως δεν κατεχω, αφου οταν μεταφραζω προτασεις μου βγαινει τελειως διαφορετικο νοημα (με αποτελεσμα να βγαινει και οτι να'ναι η συνταξη). γλωσσα εχουμε μια απιστευτα αυστηρη (ολοι 8/20 παιρνουμε στις περιληψεις..). μεχρι περισυ διαδασκε σε φροντιστηριο, και μας λεει οτι μας βαθμολογει σαν να βρισκομαστε στις πανελληνιες... ο μεσος ορος ταξης στο διαγωνισμα ηταν 12.οταν την ρωτησαμε αν θα μας βαλει εστω 15 στο τριμηνο, εβαλε τις φωνες: "τιιιιιιιι, το 15 ειναι για τους πολυ καλους μαθητες :P " .την ελενη την βαριεμαι (πολυυυυ ,στη μανα μου ειπε οτι κοιμαμαι στο μαθημα :P και καθομαι και στο μπροστινο θρανιο :P), στη μουσικη παιζει να'μαστε το μονο σχολειο (πλην των μουσικων) που δεν μαθαινει απλα νοτες, αλλα μαθαινει να παιζει φλογερα :worry: ε και πως να το κανουμε, βαριεμαι να αφιερωνω 15 λεπτα καθε μερα για να προπονηθω στη φλογερα (οπως μας λεει). ασε που κανουν παραπονα οι γειτονες :P





focko,συμφωνω απολυτα για τα θρησκευτικα! φετος δεν αξιζα ουτε εγω το 20 σε καμια περιπτωση.... στη γυμναστικη ομως εχω ενσταση, φετος προσπαθησα πολυ στο βολει και στη γιογκα :P προσωπικα περυσι ολο 16 μου 'βαζε, δε ξερω τι ισχυει σε αλλα σχολεια.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
:eek: Γιατί όλοι παίρνουν 20 στα Θρησκευτικά και κανένας δε μπορει να πει απέξω το Πιστεύω δε μπορώ να το καταλαβω, το ίδιο και στην γυμναστική

Επίσης το project έχει καταντήσει να είναι μία παρουσίαση διαφανειών,.

Πολύ μακριά το πας:P
Εδώ το πάτερ ημών δεν ξέρουν να λένε σωστά οι περισσότεροι που το ακούνε/λένε κάθε μέρα :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top