Ποιος ήταν ο βαθμός σας; (τετράμηνο, φροντιστήριο, διαγωνίσματα, τεστ)

Whatmarie

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Whatmarie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 164 μηνύματα.
λολ,κι εγω αυτο σκεφτηκα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

domenica7

Πολύ δραστήριο μέλος

Η domenica7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 1,056 μηνύματα.
Όλα 20 εκτός από ένα 18 μαθηματικά κατ. και ένα 19 Χημεία κατ.
Δεν μας τους δώσανε.Μόνο τους είδαμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johngreek_mad

Δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 795 μηνύματα.

domenica7

Πολύ δραστήριο μέλος

Η domenica7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 1,056 μηνύματα.
Ε μα ελεος! Ολοι 20, διανοιες, αστερια!

Ρε συ μη το παίρνεις έτσι.:P
Τα προφορικά τα παίρνεις εύκολα.Αρκεί να εχεις μια Α παρουσία και συμμετοχή μες στην τάξη να προσέχεις και να μην ενοχλείς.
Μη φανταστείς αινστάινδες.Ανάλογα με τον καθηγητή που θα πέσεις.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johngreek_mad

Δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 795 μηνύματα.
Ρε συ μη το παίρνεις έτσι.:P
Τα προφορικά τα παίρνεις εύκολα.Αρκεί να εχεις μια Α παρουσία και συμμετοχή μες στην τάξη να προσέχεις και να μην ενοχλείς.
Μη φανταστείς αινστάινδες.Ανάλογα με τον καθηγητή που θα πέσεις.:P

Στο δικο μας το σχολειο παντως δεν λειτουργουν ετσι... για να παρεις προφορικο 20 πρεπει να γραψεις και ενα 19-20 στο διαγωνισμα, αντε ενα 18 και να εισαι τελειος σε οτι αφορα τη συμμετοχη σου... Τωρα δεν μπορω να ακουω ολα 20 και ολα 20 απο ολους εδω μεσα, λες και ειναι κατι το ευκολο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

domenica7

Πολύ δραστήριο μέλος

Η domenica7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 1,056 μηνύματα.
Στο δικο μας το σχολειο παντως δεν λειτουργουν ετσι... για να παρεις προφορικο 20 πρεπει να γραψεις και ενα 19-20 στο διαγωνισμα, αντε ενα 18 και να εισαι τελειος σε οτι αφορα τη συμμετοχη σου... Τωρα δεν μπορω να ακουω ολα 20 και ολα 20 απο ολους εδω μεσα, λες και ειναι κατι το ευκολο!
Ακριβώς.Και σε εμάς έτσι είναι.Απλώς στα διαγωνίσματα αν είσαι στοιχειωδώς διαβασμένος γράφεις άνετα ένα 19-20.Δε βάζουν πολύ παλούκια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Ακριβώς.Και σε εμάς έτσι είναι.Απλώς στα διαγωνίσματα αν είσαι στοιχειωδώς διαβασμένος γράφεις άνετα ένα 19-20.Δε βάζουν πολύ παλούκια.
Μηπως ειστε ιδιωτικο;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

domenica7

Πολύ δραστήριο μέλος

Η domenica7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 1,056 μηνύματα.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Παντως απορω με τους καθηγητες που βαζουν 20 στην εκθεση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
Ε μα ελεος! Ολοι 20, διανοιες, αστερια!
δεν παιρνουν 20 οι διανοιες, οι επιμελεις μαθητες παιρνουν
-----------------------------------------
Παντως απορω με τους καθηγητες που βαζουν 20 στην εκθεση.

απορω με τους καθηγητες που βαθμολογουν την εκθεση ως μαθημα. δηλαδη με ολους σχεδον
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kotatsuneko

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kotatsuneko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,494 μηνύματα.
20 θα πάρει αυτός που θα δείξει ότι συμμετέχει και ας πει μπούρδα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johngreek_mad

Δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 795 μηνύματα.
Ακριβώς.Και σε εμάς έτσι είναι.Απλώς στα διαγωνίσματα αν είσαι στοιχειωδώς διαβασμένος γράφεις άνετα ένα 19-20.Δε βάζουν πολύ παλούκια.

Σε μας απο τα 85 παιδια της Β, ζητημα τα 5 να γραφουν συχνα 19-20 στα διαγωνισματα... αλλα αυτα τα 5 και 15 να παρουν παλι 20 θα τους βαλουν με λιγο γλυψιμο...

Τωρα, αυτοι οι 5 απο καθε σχολειο, τυχαινει ολοι να ειναι μελη στο ischool? :xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roilCall

Νεοφερμένος

Η Γλυκερία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Tους πήραμε όταν πήγαμε να γράψουμε το πρώτο μάθημα. Δηλ όποιος ήθελε, αν κάποιος δεν τους ήθελε, περίμενε να τους πάρει με τα γραπτά.
Εντάξει, δεν είχα και κάποια διαφορά. Πάλι τρία 19 είχα, και μάλιστα ενώ έκθεση, αρχαία κατεύθυνσης (οκ) και γεωμετρία (λογικό το βρίσκω, δεν έχω ανοίξει βιβλίο από την αρχή της χρονιάς... =)

Εσύ καλά τα πήγες; =)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johngreek_mad

Δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 795 μηνύματα.
Tους πήραμε όταν πήγαμε να γράψουμε το πρώτο μάθημα. Δηλ όποιος ήθελε, αν κάποιος δεν τους ήθελε, περίμενε να τους πάρει με τα γραπτά.
Εντάξει, δεν είχα και κάποια διαφορά. Πάλι τρία 19 είχα, και μάλιστα ενώ έκθεση, αρχαία κατεύθυνσης (οκ) και γεωμετρία (λογικό το βρίσκω, δεν έχω ανοίξει βιβλίο από την αρχή της χρονιάς... =)

Εσύ καλά τα πήγες; =)

Λογικοτατο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Ε μα ελεος! Ολοι 20, διανοιες, αστερια!
Kαλα αυτο το εχω παρατηρησει απο την αρχη δηλαδη..
Αλλα ειπα να μην πω τιποτα μιας και οολοι το εβρισκαν τοσο μα τοσο φυσιολογικο. :xixi:

Οπως και να εχει ειναι καθαρα θεμα καθηγητη πιστευω και σχολειου ισως.

Εγω προσωπικα τετοιους βαθμους φετος δεν εχω δει σε κανεναν σε ολο το σχολειο μας..
Ακομα και οι απουσιολογοι των ταξεων μας 17 με 17.5 εχουν.
Εγω φετος προσπαθησα και διαβαζα πολυ περισσοτερο σε σχεση με περυσι και παλι τετοιους βαθμους δεν ειχα..

Αnyway, θα φανουν στο τελος ολα πιστευω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

breaking_dawn

Νεοφερμένος

Η breaking_dawn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
δεν μας τουσ δώσαν..Μαζί με τισ εξετάσεισ...στο πρώτο έβγαλα 19 κ 10/16 στ 2ο θα βγάλω καπου εκεί άντε έναν βαθμό παραπάνω και μαζί με τισ εξετάσεις ο γενικός μου 8α ανέρχεται κάπου στο 18,5.

Συγκεκριμένα στο 1ο τετράμηνο είχα
Θρησκευτικα : 20
Αρχαια Ελληνικη γλωσσα και Γραμματεια : 19
Νεοελληνικη λογοτεχνια : 20
Νεοελληνικη γλωσσα : 19
Ιστορια : 20
Αλγεβρα : 19
Γεωμετρια : 19
Φυσικη : 19
Χημεια : 20
Βιολογια : 20
Δίκαιο : 20
Αγγλικα : 20
Γαλλικά : 20

Αρχαία : 19
Φιλοσοφία : 20
Λατινικά : 20
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gdespina

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η deppy! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 125 μηνύματα.
άσε άσε :'(

σε όλα τα μαθήματα είχα πάνω από τη βάση 11-20
μόνο αρχαία από 8 πήγε 10
κ χημεία από 9-11

φαντάζεστε να μείνω ? :jumpy:
δν το είχα σκεφτεί ποτέ αυτό... μόνο φέτος άρχισα να κτλβ τι μου γίνεται.. :xixi:
omg :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MedMaria

Νεοφερμένος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Σέρρες (Σέρρες). Έχει γράψει 19 μηνύματα.
εγω εβγαλα 19.9!:Dεχω βαρεθει να φτανω στην πηγη(20) και να μην πινω νερο!:PΒεβαια πρεπει να καταλαβουμε οτι σημασια δεν εχουν τοσο οι βαθμοι οσο τα γραπτα μας στις Πανελληνιες,εκει κρινονται ολα!:)

Είμαι ακριβώς στην ίδια κατάσταση! Εβγαλα 19,9 κι εγώ όπως και άλλες φορές χωρίς να πιάσω αυτό το 20άρι!! χαχαχαχ Αλλά φυσικά, δεν αγχώνομαι και τέτοια. Σημασία έχουν αυτά που έρχονται!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johngreek_mad

Δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 795 μηνύματα.
Χριστε μου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kansas Rocks!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,237 μηνύματα.
Όλα 20 και έβγαλα 19.9, Μ.Ο των δύο τετραμήνων, γιατί είχα 2 δεκαεννιάρια: ένα στην έκθεση και ένα στα κείμενα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top