Γενικό -  Ποιος ήταν ο βαθμός σας; [τετράμηνο, φροντιστήριο, διαγωνίσματα,τεστ]

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,408 μηνύματα.
σημερα πηραμε βαθμους β τετραμηνου [α λυκειου]
θρησκευτικα 20
μαθηματικα 20
φυσικη χημεια 20
γλωσσα κειμενα 20
αρχαια 20
project 20
ιστορια 20
αγγλικα 20
βιολογια 20
πολιτικη παιδεια 20
φυσικοι ποροι 20
μ.ο 20


Ετσι τωρα εχω
α τραμηνο 19,8/11
β τετραμηνο 20


και μ.ο α + β τετραμηνο 19,10/11
τωρα παμε για εξετασεις με πρωτο μαθημα αρχαια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αυγή όντος

Διάσημο μέλος

Ο Sniffing Joe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,006 μηνύματα.
Δεν έχω πάρει βαθμούς. Το ξέχασα χθες. Σήμερα είπεα να ξυπνήσω να πάω να τους πάρω αλλά είχα πιο σημαντικά πράγματα. Έτσι και αλλιώς ψεύτικοι είναι. Από κάθε άποψη.

σημερα πηραμε βαθμους β τετραμηνου [α λυκειου]
θρησκευτικα 20
μαθηματικα 20
φυσικη χημεια 20
γλωσσα κειμενα 20
αρχαια 20
project 20
ιστορια 20
αγγλικα 20
βιολογια 20
πολιτικη παιδεια 20
φυσικοι ποροι 20
μ.ο 20


Ετσι τωρα εχω
α τραμηνο 19,8/11
β τετραμηνο 20


και μ.ο α + β τετραμηνο 19,10/11
τωρα παμε για εξετασεις με πρωτο μαθημα αρχαια

Το τερμάτησες

Λοιπόν... αρχίζω με Α' Τετράμηνο Α' Λυκείου..
Θρησκευτικά: 20
Ιστορία: 20
Αρχαία: 20
Έκθεση: 20
Λογοτεχνία: 19
Άλγεβρα: 20
Γεωμετρία: 20
Φυσική: 20
Χημεία: 20
Βιολογία: 20
Πολιτική Παιδεία: 20
Αγγλικά: 20
Πρότζεκτ: 20
Εφαρμογές Πληροφορικής: 20
(Γυμναστική* εκτός μ.ο.) 19
Μ.Ο. 19,9 ή αν πάρω κοινά τα "Ελληνική Γλώσσα" "Μαθηματικά " Φυσικές Επιστήμες" 20άρι!



Δεν βγαίνει στο Λύκειο με ενδέκατα ο βαθμός καθώς δεν συμψηφίζεται η Φυσική με τη Χημεία και η Γλώσσα με τη Λογοτεχνία ;)

Εσύ το τερμάτησες και συνεχίζεις. Τι στο καλό, όλοι τα 20ρια εδώ έρχοντε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
:)
To χειρότερο πράγμα που μπορεί να κάνει ένας δάσκαλος πρωτοβάθμιας ή ένας καθηγητής δευτεροβάθμιας είναι να βάζεις όλο 10 και αντίστοιχα ολα 20 στους μαθητές τους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

αυγή όντος

Διάσημο μέλος

Ο Sniffing Joe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,006 μηνύματα.
:)
To χειρότερο πράγμα που μπορεί να κάνει ένας δάσκαλος πρωτοβάθμιας ή ένας καθηγητής δευτεροβάθμιας είναι να βάζεις όλο 10 και αντίστοιχα ολα 20 στους μαθητές του.

Το χειρότερο πράγμα που μπορούν να κάνουν είναι το μάθημα τους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

robinio123

Νεοφερμένος

Ο robinio123 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
γεια σας ειμαι 16 χρονων και παω πρωτη λυκειου....εχω βγαλει στο πρωτο τριμηνο 13 και στο δευτερο 14....εχω αλγρεβα 10 και φυσικη 8 και στα δυο περναω?μου δινει κανα βαθμο το προτζεκ που εχω 19 η η πληροφορικη που εχω 18? ευχαριστω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
γεια σας ειμαι 16 χρονων και παω πρωτη λυκειου....εχω βγαλει στο πρωτο τριμηνο 13 και στο δευτερο 14....εχω αλγρεβα 10 και φυσικη 8 και στα δυο περναω?μου δινει κανα βαθμο το προτζεκ που εχω 19 η η πληροφορικη που εχω 18? ευχαριστω
Νομίζω με το νέο σύστημα περνάς αν έχεις Μέσο όρο πάνω από 10 σε κάθε μάθημα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,408 μηνύματα.
εγραψα το πρωτο μαθημα χθες θρησκευτικα σιγουρα 20 και απχαι 18 - 18,5 περιπου

αρχαια ειναι το δευτερο μαθημα.παντως στο τμημα μου στο β τετραμηνο ολοι ανεβηκαμε
εγω απο 19,8/11 στο 20
ο δευτερος απουσιολογος απο 19,6 στο 19,7
ο τριτος απο 18,7 στο 19,3
ο τεταρτος απο 18,3 στο 19,2[ελεος ειχε γραψει 12 ιστορια ]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,408 μηνύματα.
Γεια σας ξανα σημερα στην αλγεβρα επεσε σφαγη εγραψα χαλια απο του υπολογισμους μου πρεπει να εχω γραψει γυρω στο 18 πραγμα που σημαινει οτι ο μ.ο επεσε απο το 20 του δευτερου τετραμηνου
Ετσι τωρα εχω
α τραμηνο 19,8/11
β τετραμηνο 20
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

robinio123

Νεοφερμένος

Ο robinio123 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
γεια σας παω πρωτη λυκειου και εχω φυσικη 8 και 8 ποσο πρεπει να γραψω? αλγεβρα εχω 10 και 9 και γεωμετρια 10 και 9 και εχω βγαλει μεσο ορο πρωτο τετραμηνο 13 και δευτερο 14 περναω?ευχαριστω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CEO

Νεοφερμένος

Ο CEO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
γεια σας παω πρωτη λυκειου και εχω φυσικη 8 και 8 ποσο πρεπει να γραψω? αλγεβρα εχω 10 και 9 και γεωμετρια 10 και 9 και εχω βγαλει μεσο ορο πρωτο τετραμηνο 13 και δευτερο 14 περναω?ευχαριστω

Χρειάζεται να έχεις γενικό μέσο όρο πάνω από 9.5 για να μην χρειαστεί να δώσεις τον Σεπτέμβρη. Δηλαδή αν έχεις μέσο όρο 13.5 στα προφορικά (δηλαδή στα δύο τετράμηνα) όπως μας λες τότε χρειάζεται να γράψεις μέσο όρο 5.5+ στις εξετάσεις για να κρατήσεις τον γενικό μέσο όρο σου άνω του 9.5.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,408 μηνύματα.
Λοιπον ξερω μερικους βαθμους μου που εγραψα στις εξετασεις
φυσικη 20
ιστορια 20
θρησκευτικα 20
γεωμετρια 19,5
αρχαια 19
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,408 μηνύματα.
Λοιπον πηραμε βαθμους .Την α λυκειου την τελειωσα με Γ.Μ.Ο 19,8 /11
.Εδω ειναι το ιστορικο των βαθμων μου
Α ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ 19,9 /13
Β ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ 19,12 /13
Γ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ 19,9 /13
Α ΛΥΚΕΙΟΥ 19,8 /11

Ειμαι ολα τα χρονια απουσιολογος και περσι ημουν και σημαιοφορος οπως και στο δημοτικο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PolGR1509

Τιμώμενο Μέλος

Ο PolGR1509 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,307 μηνύματα.
Λοιπον πηραμε βαθμους .Την α λυκειου την τελειωσα με Γ.Μ.Ο 19,8 /11
.Εδω ειναι το ιστορικο των βαθμων μου
Α ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ 19,9 /13
Β ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ 19,12 /13
Γ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ 19,9 /13
Α ΛΥΚΕΙΟΥ 19,8 /11

Ειμαι ολα τα χρονια απουσιολογος και περσι ημουν και σημαιοφορος οπως και στο δημοτικο

Θα σου κάνω μια ερώτηση και άμα θες απαντάς..Για επίδειξη ήρθες εδώ πέρα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alan09

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο alan09 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 44 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 162 μηνύματα.
Λοιπον πηραμε βαθμους .Την α λυκειου την τελειωσα με Γ.Μ.Ο 19,8 /11
.Εδω ειναι το ιστορικο των βαθμων μου
Α ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ 19,9 /13
Β ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ 19,12 /13
Γ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ 19,9 /13
Α ΛΥΚΕΙΟΥ 19,8 /11

Ειμαι ολα τα χρονια απουσιολογος και περσι ημουν και σημαιοφορος οπως και στο δημοτικο
Κάθε χρόνο δλδ χάνεις το 20-άρι για κάτι ψιλά. Του χρόνου πρέπει να προσπαθήσεις περισσότερο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,408 μηνύματα.
οχι δεν ηρθα για επιδειξη αλλα αυτο δεν ειναι το θεμα το λεει και ο τιτλος.

το ξερω οτι πρεπει να προσπαθησω οερισσοτερο γιατι η β λυκειου ειναι η ποιο δυσκολη ταξη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PolGR1509

Τιμώμενο Μέλος

Ο PolGR1509 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,307 μηνύματα.
οχι δεν ηρθα για επιδειξη αλλα αυτο δεν ειναι το θεμα το λεει και ο τιτλος.

το ξερω οτι πρεπει να προσπαθησω οερισσοτερο γιατι η β λυκειου ειναι η ποιο δυσκολη ταξη
Τότε γιατί επισημαίνεις ότι είσαι απουσιολόγος και σημαιοφόρος όλα αυτά τα χρόνια; Το θέμα άλλωστε αφορά βαθμούς, όχι επιτεύγματα..:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,408 μηνύματα.
Γιατι για εμενα τουλαχιστον οι βαθμοι ειναι τα παντα .Επισης ειναι πολυ μεγαλη τιμη για εμενα ολα αυτα που εχω καταφερει.Τελος θα ειμουν χαζος αν δεν ελεγα αυτα που εχω καταφερει την ωρα που το ischoo ειναι μερος μιλα καθαρα για βαθμους
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TombRaiderLover

Νεοφερμένος

Ο TombRaiderLover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 101 μηνύματα.
Γιατι για εμενα τουλαχιστον οι βαθμοι ειναι τα παντα.

Eλληνικό εκπαιδευτικό σύστημα, 2016.

Χωρίς να θέλω να σου επιτεθώ, Φώτη, σοβαρέψου λίγο. Β' λυκείου μπαίνεις, σε δύο χρόνια θα είσαι ενήλικας.

(Να τι κάνει ο πληθωρισμός βαθμών στη δευτεροβάθμια!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sjors

Νεοφερμένος

Ο Sjors αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 106 μηνύματα.
Eλληνικό εκπαιδευτικό σύστημα, 2016.

Χωρίς να θέλω να σου επιτεθώ, Φώτη, σοβαρέψου λίγο. Β' λυκείου μπαίνεις, σε δύο χρόνια θα είσαι ενήλικας.

(Να τι κάνει ο πληθωρισμός βαθμών στη δευτεροβάθμια!)


Συμφωνώ απόλυτα! Φτάνει πια με την βαθμοθηρία!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,408 μηνύματα.
Σας καταλαβαινω αλλα για εμενα οι βαθμοι ειναι τα παντα γιατι μου αρεσει να ειμαι πρωτος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top