Γενικό -  Ποιος ήταν ο βαθμός σας; [τετράμηνο, φροντιστήριο, διαγωνίσματα,τεστ]

bkar1997

Νεοφερμένος

Ο bkar1997 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 79 μηνύματα.

τρελή φιλόσοφος

Πολύ δραστήριο μέλος

Η τρελή φιλόσοφος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,290 μηνύματα.
γυρω στο 18,5
να πω την αμαρτία μου τώρα στο λύκειο δεν τα υπολογίζω επειδή δεν μας τα δίνουν έτοιμα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
19.5 :P
αλλα πηρα πριν 2 βδομαδες :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
Λοιπον ...εγω σε αυτο το τετραμηνο εβγαλα 19,7 και οκ...χαρηκα :)
Απλα πιστευω ειλικρινα οτι οι βαθμοι δε μπηκαν αντικειμενικα ..μου φανηκαν λιγο φουσκωμενοι , οι δικοι μου τουλαχιστον...
Γιατι οκ δεν ειναι δυνατον να γραφεις πχ 12 απροοπτο διαγωνισμα Οικονομιας και ενω δε συμμετεχεις καθολου στο μαθημα σου βαζει παλι 19...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

violitzou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η violitzou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 202 μηνύματα.
Σας είπαν πότε παίρνετε βαθμούς???:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Πήραμε βαθμούς.:P

ΒΙΟΛΟΓΙΑ: 18.6
ΧΗΜΕΙΑ: 19.2
ΦΥΣΙΚΗ: 19.4
ΓΕΩΜΕΤΡΙΑ: 19.2
ΑΛΓΕΒΡΑ: 17
ΝΕΑ ΕΛΛ. ΓΛΩΣΣΑ: 19
ΝΕΑ ΕΛΛ. ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑ: 17.6
ΑΡΧ.ΕΛΛ.ΓΛΩΣΣΑ: 17.4
ΑΓΓΛΙΚΑ: 19.6
ΑΡΧΕΣ ΟΙΚ.: 18
ΙΣΤΟΡΙΑ: 17.4
ΘΡΗΣΚΕΥΤΙΚΑ: 13 (μουτζώστε με :P)

Μέσος Όρος 18.7, αλλά έπρεπε να είχα διαβάσει και λίγο θρησκευτικά.:P
Έγραψα βέβαια καλά σε αυτά που με ενδιαφέρουν, οπότε νταξει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 828 μηνύματα.
Πήραμε βαθμούς.:P

ΒΙΟΛΟΓΙΑ: 18.6
ΧΗΜΕΙΑ: 19.2
ΦΥΣΙΚΗ: 19.4
ΓΕΩΜΕΤΡΙΑ: 19.2
ΑΛΓΕΒΡΑ: 17
ΝΕΑ ΕΛΛ. ΓΛΩΣΣΑ: 19
ΝΕΑ ΕΛΛ. ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑ: 17.6
ΑΡΧ.ΕΛΛ.ΓΛΩΣΣΑ: 17.4
ΑΓΓΛΙΚΑ: 19.6
ΑΡΧΕΣ ΟΙΚ.: 18
ΙΣΤΟΡΙΑ: 17.4
ΘΡΗΣΚΕΥΤΙΚΑ: 13 (μουτζώστε με :P)

Μέσος Όρος 18.7, αλλά έπρεπε να είχα διαβάσει και λίγο θρησκευτικά.:P
Έγραψα βέβαια καλά σε αυτά που με ενδιαφέρουν, οπότε νταξει.
Μη σε χαλάει. Και εγώ στα Θρησκευτικά ξέρω ότι έγραψα χαμηλά (not 13 but still...). Περιμένω μόνο να το δω. Συγχαρητήρια, ο βαθμός είναι αξιοπρεπέστατος. Ελπίζω να αντικατοπτρίζει και τις πραγματικες γνώσεις ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

aggressive

Πολύ δραστήριο μέλος

Η aggressive αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 957 μηνύματα.
Γ.Μ.Ο: 19,2

Θα σας πω μόνο τους βαθμούς μου στα μαθήματα που με ενδιαφέρουνε και συγκεκριμένα τους γραπτούς βαθμούς, γιατί πιστέυω πως είναι οι πιο αντικειμενικοί.

Άλγεβρα: 20
Γεωμετρία: 20
Φυσική: 20
Χημεία: 18,4
Βιολογία: 19
Έκθεση: 18
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

ηλιαςΚ

Νεοφερμένος

Ο ηλιαςΚ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
γ.μ.ο. 18,5
θρησκευτικα 17
αρχες οικονομίας 18,4
γαλλικα 20
αλγεβρα 18
γεωμετρια13,4
φυσικη 12
χημεια 15
βιολογία 18,4
ιστορία 17,6
αρχαία 19
ν.γλωσσα 19
κειμενα 20 πως σας φαιντονται?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος00753684

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κούγκαρ της Ενωσης Ζωαδιων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 335 μηνύματα.
Εεεεε ξερει κανειε ποτε παιρνουμε βαθμους πρωτου τετραμηνου? Γενικα ποτε δινουν?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Εεεεε ξερει κανειε ποτε παιρνουμε βαθμους πρωτου τετραμηνου? Γενικα ποτε δινουν?
8-15 Φεβρουαρίου

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alaninikos

Νεοφερμένος

Ο alaninikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Πως πιστεύετε τα πήγατε καλά στην πρώτη λυκείου;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mythik52

Νεοφερμένος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Αμφίκλεια (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 108 μηνύματα.
Εγω, ναι γιατι ακουω αλλους που ερχονταν με 19 ΓΜΟ στο γυμνασιο να πατωνουν... Στα διαγωνισματα το χειροτερο μου ειναι 15,8 στην Ιστορια και εχω γραψει τα εξης:
ΓΛΩΣΣΑ:
Εκθεση: Δεν το πηρα ακομη
Λογοτεχνια: 80
Αρχαια 80
ΦΥΣ.ΕΠΙΣΤΗΜΕΣ:
Φυσικη:84
Βιολογια: 89
Χημεια:94
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ;
Αλγεβρα:100
Γεωμετρια:85
ΛΟΙΠΑ:
Ιστορια:79
Πολιτικη Παιδεια:95
Εφαρμογες Πληροφορικης:100 εργαστηριο/80 θεωρια
Γαλλικα:100
Θρησκευτικα:88

Και προφορικο εχω πολυ καλο σε ολα αυτα οποτε δεν ανησυχω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος00753684

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κούγκαρ της Ενωσης Ζωαδιων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 335 μηνύματα.
Πως πιστεύετε τα πήγατε καλά στην πρώτη λυκείου;
Πιστεύω καλα...



Αααα πληροφορικη τι κανετε?? εμεις θεωρια 2 κεφαλαια και πραξη scratch και gimp
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,403 μηνύματα.
α λυκειου πρωτο τετραμηνο
θρησκευτικα 20
μαθηματικα 20
φυσικη χημεια 20
γλωσσα κειμενα 18
αρχαια 19
project 20
ιστορια 20
αγγλικα 20
βιολογια 20
πολιτικη παιδεια 20
φυσικοι ποροι 20
μ.ο 19,8 / 11

α λυκειου πρωτο τετραμηνο
θρησκευτικα 20
μαθηματικα 20
φυσικη χημεια 20
γλωσσα κειμενα 18
αρχαια 19
project 20
ιστορια 20
αγγλικα 20
βιολογια 20
πολιτικη παιδεια 20
φυσικοι ποροι 20
μ.ο 19,8 / 11
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eleanna pappa

Νεοφερμένος

Η eleanna pappa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 64 μηνύματα.
Φυτο ♥♥♥♥♥♥
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,403 μηνύματα.
Το ξέρω
Α γυμνασιου 19,9/13
Β γυμνασίου 19,11/13
Γ γυμνασίου 19,9/13
Α λυκείου Α τετράμηνο 19,8/11
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MitsosKaras

Νεοφερμένος

Ο MitsosKaras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Λοιπόν... αρχίζω με Α' Τετράμηνο Α' Λυκείου..
Θρησκευτικά: 20
Ιστορία: 20
Αρχαία: 20
Έκθεση: 20
Λογοτεχνία: 19
Άλγεβρα: 20
Γεωμετρία: 20
Φυσική: 20
Χημεία: 20
Βιολογία: 20
Πολιτική Παιδεία: 20
Αγγλικά: 20
Πρότζεκτ: 20
Εφαρμογές Πληροφορικής: 20
(Γυμναστική* εκτός μ.ο.) 19
Μ.Ο. 19,9 ή αν πάρω κοινά τα "Ελληνική Γλώσσα" "Μαθηματικά " Φυσικές Επιστήμες" 20άρι!

Το ξέρω
Α γυμνασιου 19,9/13
Β γυμνασίου 19,11/13
Γ γυμνασίου 19,9/13
Α λυκείου Α τετράμηνο 19,8/11

Δεν βγαίνει στο Λύκειο με ενδέκατα ο βαθμός καθώς δεν συμψηφίζεται η Φυσική με τη Χημεία και η Γλώσσα με τη Λογοτεχνία ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,403 μηνύματα.
το ξερω φιλε μου το σχολειο μας το εβγαλε ετσι για καποιον λογο

α επισης ενα μεγαλο μπραβο για τους βαθμους σου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top