Γενικό -  Ποιος ήταν ο βαθμός σας; [τετράμηνο, φροντιστήριο, διαγωνίσματα,τεστ]

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Εγω δε θελω να σχολιασω βαθμους απο παιδια στην ταξη μου γιατι θα γινω πολυ κακος και ειδικα σε συγκεκριμενα μαθηματα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stelios1997

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Stelios1997 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Κολυμβάρι (Χανιά). Έχει γράψει 369 μηνύματα.
Όλοι νοιάζονται για τον βαθμό και κανένας για την γνώση πλέον. Σήμερα πήρα βαθμούς και δεν πρόκειται να γράψω το Μ.Ο. μου καθώς συμμερίζομαι τα σχόλια μερικών από πάνω. Αυτό όμως που διαπίστωσα είναι ότι η αξία ενός μαθητή είναι ο Μ.Ο. του (δεν συμφωνώ με αυτό).Ήρθαν πολλοί γονείς να πάρουν τους βαθμούς και αντί να λένε καλημέρα ο ένας στον άλλο ρωτούσαν "Ο δικός σας πως πήγε;". Ναι ωραία έβγαλα καλό Μ.Ο. τι να το κάνω; εγώ διαβάζω επειδή μου αρέσει (εκτός απο 1-2 μαθήματα) και όχι για έναν Μ.Ο. Τέλος να πω (αν και θα πέσουν να με φάνε) να καταργηθούν οι έλεγχοι επίδοσης και να βρεθεί άμεσα ένας άλλος τρόπος αξιολόγησης των μαθητών. Αυτά, καλό μεσημέρι:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Τέλος να πω (αν και θα πέσουν να με φάνε) να καταργηθούν οι έλεγχοι επίδοσης και να βρεθεί άμεσα ένας άλλος τρόπος αξιολόγησης των μαθητών. Αυτά, καλό μεσημέρι:)
Κάτι οπως γίνεται στη φινλανδια ;) Κι εγω συμφωνω στην καταργηση των ελεγχων.
That's my boy :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Σορρυ,αλλα δεν γεμισε το ischool με καλους μαθητες,απλως αυτο το θεμα εχει εξ ορισμου δημιουργηθει ωστε να δινει βημα μονο στους καλους μαθητες.
Γραφεις τους βαθμους σου,και τους βλεπει καποιος αλλος.Αμα εχεις καλους,τους ποσταρεις για να την δεις λιγο ψωνιο και να σου πουνε οι υπολοιποι ''μπραβο'',''τι γαματος που εισαι'' κτλπ,ενω αμα δεν εχεις και τους γραψεις,χανει την ''αξια'' του το Θρεντ :P:P:P:P

Εγώ συγγνώμη κιόλας, αλλά αναφερόμουν στα άτομα που με ενδιαφέρουν -κυρίως- και που ξέρω ότι προσπαθούν πολύ και που αξίζουν να ανταμείβονται, άτομα στα οποία θέλω να πω συγχαρητήρια όχι για τον βαθμό καθαυτό αλλά για την επιμέλεια τους. Και φυσικά οι βαθμοί δεν θα δείξουν πόσο ''γαμάτος είσαι'' κι ούτε πρόκειται να έχει κάποιος από εδώ μέσα τέτοια άποψη.

Και κάτι οφτοπικ για σενα. The game is on :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mixalisbarca

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 346 μηνύματα.
Συμφωνώ με τον Στέλιο. Ο τρόπος με τον οποίο μπαίνουν οι βαθμοί είναι απλά γελοίος και δε χρειάζεται να αναφέρω ούτε και να αναλύσω τους λόγους.






Έτσι για την ιστορία 18.7 πήρα.Στα μαθήματα που με ενδιαφέρουν είχα καλούς βαθμούς.Τα άλλα απλά μου έριξαν τον γενικό, κάτι που μου είναι εντελώς αδιάφορο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.
Αύριο γίνεται η κηδεία μου σας προσκαλώ όλους:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggressive

Πολύ δραστήριο μέλος

Η aggressive αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 957 μηνύματα.
Να και οι δικοί μου βαθμοί...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • βθμ.jpg
    βθμ.jpg
    198.1 KB · Εμφανίσεις: 168

fotini1999

Νεοφερμένος

Η fotini1999 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Μυτιλήνη (Λέσβος). Έχει γράψει 2 μηνύματα.
εγω περυσι εβγαλα γενικο Μ.Ο 20 και φετος στο α' τριμηνο εβγαλα 19 11/13
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.
καλά αν πάρω ποτέ εγώ τέτοιους βαθμούς θα βγάλω φτερά από την χαρά μου:clapup::whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Να και οι δικοί μου βαθμοί...

:D Μπράβοο!

Νεφ εμείς που τους παίρναμε Παρασκευή λέγαμε μεταξύ μας <<Πάει το Σ/κ, μέσα θα μας κλείσουνε>>.
:hehe: Φαντάζεσαι απελπισία :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.
:D Μπράβοο!

Νεφ εμείς που τους παίρναμε Παρασκευή λέγαμε μεταξύ μας <<Πάει το Σ/κ, μέσα θα μας κλείσουνε>>.
:hehe: Φαντάζεσαι απελπισία :P
μοιράζω κόλυβα αύριο :bye: :bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
μοιράζω κόλυβα αύριο :bye: :bye:

Χαχαχαχαχα μπορώ να πω σαν κορίτσι που έχει πάρει βαθμούς ότι δεν είναι τόσο φοβερά :P Και επίσης μην αγχώνεσαι :P Μια χαρά θα τα πας :flowers:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

peggykast

Νεοφερμένος

Η peggykast αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θήβα (Βοιωτία). Έχει γράψει 40 μηνύματα.
1o τετράμηνο, 19.6. Εννοείται ότι αυτοί οι βαθμοί δεν βγαίνουν εύκολα, χρειάζεται κόπος, αλλά όχι και όλη μέρα διάβασμα...σιγά! απαραίτητη προυπόθεση είναι η αντικειμενική βαθμολόγηση από μερους των καθηγητων και, ο κοπος απλα επιβραβευεται.! Αλλά γιατί δινεται τοση σημασια στους βαθμους?..χαζομάρες! σημασία έχει να περάσεις στη σχολή που θες και να βγεις σωστος στη κοινωνια! Στόχος λοιπόν, κατ' εμενα, δεν είναι οι υψηλες βαθμολογιες, αλλά το να καταφέρω να ασχολούμαι αυριο μεθαύριο με αυτό που πραγματικά θα με ικανοποιεί! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mixalisbarca

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 346 μηνύματα.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.
Χαχαχαχαχα μπορώ να πω σαν κορίτσι που έχει πάρει βαθμούς ότι δεν είναι τόσο φοβερά :P Και επίσης μην αγχώνεσαι :P Μια χαρά θα τα πας :flowers:

17.5 έβγαλα....αλλά έχω στεναχωρηθεί πολύ με έναν βαθμό!!!δεν πρόκειται να κάνω Project με τις φίλες μου...ποτέ ξανά!!!!του χρόνου δηλαδή δεν ξανασυνεργάζομαι!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexl1996

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Alexl1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,803 μηνύματα.
Εγώ έβγαλα 19,5 , με χειρότερο το 16 στα Θρησκευτικά... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

infinity

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 190 μηνύματα.
18 εβγαλα με ενα 14 στ' αρχαια :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fotini1999

Νεοφερμένος

Η fotini1999 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Μυτιλήνη (Λέσβος). Έχει γράψει 2 μηνύματα.
καλά αν πάρω ποτέ εγώ τέτοιους βαθμούς θα βγάλω φτερά από την χαρά μου:clapup::whistle:
ουυ ειμαι σιγουρη πως θα τους παρεις!!!!!!! και αμα βγαλεις φτερα θελω να με πας μια βοτλα εις τα ουράνια!!!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alexbz

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο alexbz αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 147 μηνύματα.
19 και 6 χΔ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
Πωπωπω βαθμοι!!Μπραβο σε ολους παιδια :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top