Γενικό -  Ποιος ήταν ο βαθμός σας; [τετράμηνο, φροντιστήριο, διαγωνίσματα,τεστ]

alex2395

Δραστήριο μέλος

Ο Aλεξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 600 μηνύματα.
δεν ειναι λιγο νωρις???
παντως Α τετραμηνο εβγαλα 19
αυτα....παντως πιστευω οτι θα παρω σιγουρα πανω απο 19.5 τελικο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

3v@Ki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η V for Vlammenh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 302 μηνύματα.

Ιλιαδα

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Soledad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 266 μηνύματα.
εγώ έβγαλα 18,4....τν επόμενη φρα π θ μπώ θα σς γράψω αναλιτικα γτ βρμε τώρα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
Υ.Γ. αυτον τον ηλιθιο που επιμένει να μου βάζει έκθεση 19 ενώ γράφω τις καλύτερες εκθέσεις (38/40 και 39/40) θα του κάψω το αμάξι!!!:mad::P

μια φιλολογος μας ειχε πει πως το 18 ειναι το αριστα για μαθητες, 19 για καθηγητες και 20 μονο ο Θεος παιρνει :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.
μια φιλολογος μας ειχε πει πως το 18 ειναι το αριστα για μαθητες, 19 για καθηγητες και 20 μονο ο Θεος παιρνει :P

γεια αυτον το λογο ειχα συνεχεια 20??!!!! :P:P:P:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

3v@Ki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η V for Vlammenh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 302 μηνύματα.
γεια αυτον το λογο ειχα συνεχεια 20??!!!! :P:P:P:D
:clapup::clapup::clapup:
μια φιλολογος μας ειχε πει πως το 18 ειναι το αριστα για μαθητες, 19 για καθηγητες και 20 μονο ο Θεος παιρνει :P
ναι αυτή τη βλακέια τη λένε και άλλοι...ένας στο γυμνάσιο έλεγε ότι το 18 είναι για τους μαθητές..το 19 για τη μάνα του...και το 20 για αυτόν επειδή δεν πίστευε στο θεό:confused::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alex2395

Δραστήριο μέλος

Ο Aλεξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 600 μηνύματα.
νωρις για τους ελεγχους...εγω μονο Α τριμηνο εχω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marsmile.m

Νεοφερμένος

Η μαρια η' μαρισα :) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
εγω φετοσ παιδια δεν τα πηγα και τοσο καλα.:/:..δεν πολυ διαβαζα...στο πρωτο τετραμηνο εβγαλα 18 6/20 και στο δευτερο 19 και 1....απο την αλλη στο φροντηστηριο τα πηγα καταπληκτικα...δεν μας εδωσαν συνολικη βαθμολογια αλλα σε ολα τα τεστ και τα διαγωνισματα ειχα απο 18 και πανω!!!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
ναι βρε, πολύ άσχημοι βαθμοί:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marsmile.m

Νεοφερμένος

Η μαρια η' μαρισα :) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
ε ενταξει δεν ειναι και οι καλυτεροι.......!:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
πιανεται να γραφουμε τη γνωμη μας και παλιοι μαθητες Λυκειου?Εγω ειχα 18.3-Α τετρ. ,18,9-Β τετραμηνο(με εριχναν αλγεβρα-γεωμετρια που ειχα μεταξυ 14-16:(-φαινοταν πως δεν το κατεχω το αντικειμενο...)και συνολικο μεσο ορο 18.4(13 Γεωμετρια στις εξετασεις-δε θελω σχολια...).αλλα πως γινεται καποιοι να βγαζουν 19+ χωρις αναλογο διαβασμα,αναρωτιεμαι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Στο 1ο τετραμηνο εβγαλα 17,7 και στο 2ο τετραμηνο 18,8!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

παναγιωτης_21

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο παναγιωτης_21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 124 μηνύματα.
19,6 το πρώτο τετράμηνο και 19.9 το δεύτερο. Σε κάποια μαθήματα όπως μαθηματικά δεν άξιζα υψηλούς βαθμούς αλλά πολλοί καθηγητές ευεργετούν παιδιά τα οποία ειναι τέκνα καθηγητών. Είναι αδικία για τους αλλούς αλλά δεν παρακάλεσα κανέναν, αυτοί από μόνοι τους βάζουν ότι βαθμούς θέλουν.

KATHΓΟΡΙΑ α'λυκείου >.>...λάθος thread! Κάποιος mod να μεταφέρει το μήνυμα μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Rinaking

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ειρήνη Ναζαρί αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 141 μηνύματα.
Μια χαρά... είχα δυστυχώς και 19 στα τετράμηνα μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Δυστυχώς; ΤΙ δυστυχώς;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
13 Γεωμετρια στις εξετασεις-δε θελω σχολια.
Εγώ που έγραψα πέρσυ 7,4 γεωμετρία τι να πω?:P

Τσπ, φέτος 19,7 στα τετράμηνα και πέρσυ γενικός μ.ο 18,3
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Τώρα εσείς οι απόφοιτοι αναφέρεστε τους βαθμούς Α΄Λυκείου??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

harry98

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χάρης. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 216 μηνύματα.
Εγώ φέτος είχα 19.8 στο πρώτο τετράμηνο και 20 (καθαρό:P) στο δεύτερο.Καλά πρέπει να ξεκαθαριστεί πως τον βαθμό αυτό δεν τον άξιζα στο σύνολό του, αλλά έτσι γίνεται πάντα με τα παιδιά της τρίτης λυκείου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dannaros

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο daniel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 1,391 μηνύματα.

Rinaking

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ειρήνη Ναζαρί αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 141 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top