Γενικό -  Ποιος ήταν ο βαθμός σας; [τετράμηνο, φροντιστήριο, διαγωνίσματα,τεστ]

Ήρωνας

Νεοφερμένος

Ο Ήρωνας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 79 μηνύματα.
3η λυκειου χωρις να ανοιχτει καν βιβλιο γενικης παιδειας εβγαλα 19,5 δεκατα...οποιος θελει χαριζονται ολοκαινουρια βιβλια γενικης ...επικοινωνηστε μαζι μου για πληροφοριες!!!:P:P:P
στειλτα σε μενα ολα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikoslarissa

Δραστήριο μέλος

Ο Νικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 669 μηνύματα.
19,4 ΓΜΟ ολης της χρονιας με ελαχιστο διαβασμα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SparklingGrey

Διάσημο μέλος

Ο SparklingGrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,244 μηνύματα.
19,4 ΓΜΟ ολης της χρονιας με ελαχιστο διαβασμα
Η αρνητική για το «με ελαχιστο διαβασμα», για ευνόητους λόγους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Μα δε βαριούνται τα ίδια και τα ίδια; Αφού όσοι βγάζουν βαθμό διαβάζουν, το διάβασμα ξέρετε δεν είναι ντροπή. Θα έπρεπε να είστε περήφανοι που διαβάζετε και γράφετε και παίρνετε υψηλούς βαθμούς.
Ένας συμμαθητής μου έβγαλε 19400 μόρια και ακόμα επιμένει ότι δεν έχει διαβάσει πάνω από 1 ώρα καθημερινά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Queen of Hearts

Δραστήριο μέλος

Η Queen of Hearts αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 798 μηνύματα.
Μα δε βαριούνται τα ίδια και τα ίδια; Αφού όσοι βγάζουν βαθμό διαβάζουν, το διάβασμα ξέρετε δεν είναι ντροπή. Θα έπρεπε να είστε περήφανοι που διαβάζετε και γράφετε και παίρνετε υψηλούς βαθμούς.
Ένας συμμαθητής μου έβγαλε 19400 μόρια και ακόμα επιμένει ότι δεν έχει διαβάσει πάνω από 1 ώρα καθημερινά.

αποκλειεται!!! πανω απο 5 ωρες καθημερινα!! standar!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drymenia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Drymenia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 180 μηνύματα.
Α' τετράμηνο 18,6
Β' τετράμηνο 19
γ.μ.ο. όλης της χρονιάς 18(γτ στα θεωρητικά έγραφα κάτι 10άρια :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nafs

Διάσημο μέλος

Η nafs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 2,862 μηνύματα.
Α τετράμηνο 19.4
Β τετράμηνο 20
ΓΜΟ 19.5
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikoslarissa

Δραστήριο μέλος

Ο Νικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 669 μηνύματα.
Ολη τη χρονια δεν διαβαζα πανω απο μιση ωρα την ημερα εκτος απο τις εξετασεις στο τελος.Στο δικο μου το σχολειο ανετα βγαζεις τετοιο βαθμο που εβγαλα εγω απλα συμμετεχοντας λιγο στο μαθημα.Για παραδειγμα ο κολλητος μου εγραψε διαγωνισμα πρωτου τετραμηνου αλγεβρα 7 και του βαλε 19.Φυσικη εγραψε 12 και του βαλε 20 μονο και μονο επειδη συμμετεχει στο μαθημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dogie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Φιλολογίας Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,092 μηνύματα.
Τραγικό. Οι βαθμοί δεν είναι καραμέλες.

Δηλαδή αυτός που διάβαζε πραγματικά τι έπρεπε να πάρει; 50;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kiriazispao4ever

Δραστήριο μέλος

Ο kiriazispao4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 526 μηνύματα.
Τραγικό. Οι βαθμοί δεν είναι καραμέλες.

Δηλαδή αυτός που διάβαζε πραγματικά τι έπρεπε να πάρει; 50;

αυτός που διάβαζε πραγματικά,για τον βαθμό διάβαζε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dogie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Φιλολογίας Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,092 μηνύματα.
Αυτό κατάλαβες εσύ; Θεωρείς δηλαδή σωστό να μοιράζουν τους βαθμούς έτσι;

Φυσικά και δε διαβάζουμε για να πάρουμε 20 αλλά για να αποκομίσουμε γνώσεις.
Παρόλα αυτά ένας που προσπαθεί, διαβάζει συστηματικά, δεν αφήνει κενά και είναι γενικότερα συνεπής στις υποχρεώσεις του πρέπει να έχει και τον ανάλογο βαθμό.

Δεν είναι δυνατόν να βάζεις στο «ίδιο τσουβάλι» ένα μαθητή που διαβάζει και είναι συνεπής με ένα άλλο που διαβάζει απλά και μόνο για να ξεπετάξει το μάθημα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 018946

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
ΓΜΟ 19,2
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΠΑΝΤΕΛΗΣ 1996

Νεοφερμένος

Ο ΠΑΝΤΕΛΗΣ 1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
ΓΜΟ 17,6 Τα πήγα άψογα στα θεωρητικά (κατεύθυνση που θα ακολουθήσω) αλλά στα θετικά τα πήγα μέτρια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,477 μηνύματα.
Σκατούλες:P

Φυσική, Αρχαία, Έκθεση Αρχές οικονομίας και Αγγλικά, τα πάω μια χαρά (>19).
Άλγεβρα, Γεωμετρία: και οι δύο οι πούστηδες βάζουν παλουκάρες θέματα:hehe: Δε θα επιζήσω χωρίς φροντιστήριο στις εξετάσεις:hehe: Βάζω τα παιδιά να μου τα εξηγούνε (γιατί εκτός από άσχετοι, οι μαθηματικοί μας έχουν κι απαιτήσεις:hehe:) (>10:hehe:).
Χημεία: Same as above.
Ιστορία: Σκατούλες (14-15:hehe:)
Θρησκευτικά: Δε με νοιάζουν :P
Βιολογία: 19,5:D

Γενικά, και να θες να μάθεις, οι καθηγητές είναι άχρηστοι (εκτός των αρχαίων, της φυσικής και της ιστορίας).
Περιμένω καθαρό 20άρι στα αρχαία, κατά το τέλος του Ιανουαρίου με τους ελέγχους:redface:

Σημείωση: Τα μηνύματα 1-3 προήλθαν από το θέμα "Γενικό - Ποιός ήταν ο βαθμός σας; [τετράμηνο, φροντιστήριο,διαγωνίσματα,τεστ]".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.
Εγώ έχω αγχωθεί. Στα Διαγωνίσματα φέτος έγραψα σε όλα 18 και πάνω(όσα πήραμε) αλλά τα τελευταία 3 όπου είναι Άλγεβρα, Γεωμετρία & Αρχαία άστα να πάνε. Εντάξει, Αρχαία δε με ενδιαφέρει, και 13 να γράψω τζάμι θα είμαι. Αλλά στα άλλα δύο έβαλε απρόβλεπτα θέματα και ήθελα να πιάσω τουλάχιστον 18 Άλγεβρα. Γεωμετρία δε το συζητάω, έγραψα ένα ωραιότατο τριάρι σε τεστ και τώρα παίζει στο διαγώνισμα να έπιασα βάση. Πως υπολογίζεται ο βαθμός του α' τετραμήνου;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Xaris SSSS

Διάσημο μέλος

Ο Xaris SSSS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,139 μηνύματα.
Σε γενικές γραμμές περιμένω πάνω από 19. Αν δεν το πιάσω τα μαθήματα της θεωρητικής θα φταίνε! :P Άλγεβρα -> 19, Γεωμετρία ->20, Φυσική -> την περιμένω, πιστεύω 18 (γαμώ το Σ-Λ μου! :P), Χημεία -> 20, Βιολογία -> 20, αρχαία -> 16, κείμενα -> 19,1, οικονομία -> 17, ιστορία -> 14, έκθεση -> την περιμένω, ή θα έφυγα εκτός θέματος και θα εγραψα βάση ή καλά πάμε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Πήρε κανεις ρε παιδια βαθμους; Εμεις αύριο παίρνουμε :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Xaris SSSS

Διάσημο μέλος

Ο Xaris SSSS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,139 μηνύματα.
Πήρα πριν μια βδομάδα,
θρησκευτικά 19, ιστορία 17, α.ο 20, αγγλικά 20, γυμναστική 20, project 20, αρχαία 18, κείμενα 20, έκθεση 19, άλγεβρα 19, γεωμετρία 20, φυσική 20, χημεία 20, βιολογία 20

μ.ο 19,4
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Να σημειωσω πως ο βαθμος της γυμαστικης δεν προσμετραται στο ΜΟ :P
Μπραβο :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εγώ την Πέμπτη παίρνω αλλά πάνω κάτω την ξέρω τη μοίρα μου :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top