Ποιος άλλος πέρασε στη Θεσσαλονίκη;

malnikoleTTa

Νεοφερμένος

Η malnikoleTTa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Ευχαριστω παιδια για της πληροφοριες.δλδ τελικα πρεπει να επικυρωσω το απολυτηριο και τη βεβαιωση στο κεπ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

M4dn3sS

Δραστήριο μέλος

Ο M4dn3sS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 746 μηνύματα.
χρειαζεται, κ εμενα μου τη ζητησαν..


Σε εμενα μου ζητησαν απλα φωτοτυπια ταυτοτητας,χωρις επικυρωση,τωρα δεν ξερω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nitsa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nitsa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 389 μηνύματα.
Ευχαριστω παιδεια για της πληροφοριες.δλδ τελικα πρεπει να επικυρωσω το απολυτηριο και τη βεβαιωση στο κεπ?

κεπ η αστυνομια, οτι σε βολευει..:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

M4dn3sS

Δραστήριο μέλος

Ο M4dn3sS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 746 μηνύματα.
Ευχαριστω παιδεια για της πληροφοριες.δλδ τελικα πρεπει να επικυρωσω το απολυτηριο και τη βεβαιωση στο κεπ?


Αυτα σιγουρα θελουν επικυρωση,μπορεις και στο σχολειο σου!Οπου σε βολευει καλυτερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foula

Νεοφερμένος

Η foula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 84 μηνύματα.
Ευχαριστω παιδεια για της πληροφοριες.δλδ τελικα πρεπει να επικυρωσω το απολυτηριο και τη βεβαιωση στο κεπ?
ναι, τις φωτοτυπίες βεβαίωσης και απολυτηρίου θα επικυρώσεις, αλλά επικύρωσε και τη φωτοτυπία ταυτότητας να βρίσκεται! :)
-----------------------------------------
Πωπω... τι εξυπηρέτηση είναι αυτή ρε παιδιά;! :lol::lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostopoulaki

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αιγίνιο (Πιερία). Έχει γράψει 14 μηνύματα.
@ foula, σε ποιά σχολή είσαι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foula

Νεοφερμένος

Η foula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 84 μηνύματα.
Τεχνολογία Τροφίμων! Εσύ;; Πες μου ότι είσαι κι εσύ στην ίδια.......................:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sabbath

Νεοφερμένος

Ο ΓΙΑΝΝΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Άγιος Δημήτριος (Αττική). Έχει γράψει 90 μηνύματα.
Γραφτικα!!!!! οτι ναναι.....:p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostopoulaki

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αιγίνιο (Πιερία). Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Τεχνολογία Τροφίμων! Εσύ;; Πες μου ότι είσαι κι εσύ στην ίδια.......................:'(

Όχι, δυστυχώς! Είμαι αυτοματισμού! Εδώ και πόσες μέρες προσπαθώ κι εγώ να βρω κάποιον άλλο από αυτοματισμού αλλά τίποτα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis91

Νεοφερμένος

Ο vassilis91 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Χαλκίδα (Εύβοια). Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Επ συνάδελφε ! Αυτοματισμού Θεσσαλονίκης και εγώ.....
Παίδες μια ερώτηση .Είμαι Β εξάμηνο έκανα την εγγραφή και από την σχολή μου δώσαν μόνο ένα ''Φοιτητικό Βιβλιάριο''.Πήρατε κάτι παραπάνω εσείς? Και κάτι άλλο. Είδα στις προηγούμενες σελίδες κάτι που λέγατε σχετικά με ώρες εργαστηρίων κτλ.Πως δηλώνεις τις ώρες ως πρωινές η απογευματινές?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nitsa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nitsa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 389 μηνύματα.
Επ συνάδελφε ! Αυτοματισμού Θεσσαλονίκης και εγώ.....
Παίδες μια ερώτηση .Είμαι Β εξάμηνο έκανα την εγγραφή και από την σχολή μου δώσαν μόνο ένα ''Φοιτητικό Βιβλιάριο''.Πήρατε κάτι παραπάνω εσείς? Και κάτι άλλο. Είδα στις προηγούμενες σελίδες κάτι που λέγατε σχετικά με ώρες εργαστηρίων κτλ.Πως δηλώνεις τις ώρες ως πρωινές η απογευματινές?

κ εγω β εξαμηνο ειμαι... αυτα, για τις ωρες, νομιζω τα δηλωνουμε αργοτερα!!! οσο για τα χαρτια π μου εδωσαν ειναι μονο το βιβλιαριο κ ενημερωτικα για το τμημα! αυτα!! :bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sabbath

Νεοφερμένος

Ο ΓΙΑΝΝΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Άγιος Δημήτριος (Αττική). Έχει γράψει 90 μηνύματα.
πασο ποτε θα μας δωσουν......ουτε αυτοι ξερουν.....χαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis91

Νεοφερμένος

Ο vassilis91 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Χαλκίδα (Εύβοια). Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Όταν ρώτησα στην γραμματεία του τμήματος μου για πάσο μου λέει ''Δν μας έχουν έρθει ακόμα τα καρτελάκια''.Της λέω εγώ που είμαι Β εξάμηνο μπορώ να βγάλω από τώρα? Και η απάντησή της ήταν "Άμα περισέψουν καρτελάκια βγάζουμε και στου Β εξαμήνου '' . Άρα δν το κόβω ακόμα για πάσο ::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sabbath

Νεοφερμένος

Ο ΓΙΑΝΝΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Άγιος Δημήτριος (Αττική). Έχει γράψει 90 μηνύματα.
δηλαδη οι β εξαμηνιτες να κατσουν στον αξονα y'y αυτα ειναι ........εμεις δεν ειμαστε φοιτιτες...δουλευουμε χαχαχα....οτι ναναι αυτο το τει ρε φιλε.......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis91

Νεοφερμένος

Ο vassilis91 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Χαλκίδα (Εύβοια). Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Τι σχολή είσαι εσύ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostopoulaki

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αιγίνιο (Πιερία). Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Επιτέλους και ένας ακόμη στο Αυτοματισμού! Αν και είμαι Α' εξάμηνο! Anyway! Και εμένα μόνο το φοιτητικό βιβλιάριο μου έδωσαν στην εγγραφή...φαίνεται πρέπει να πάω κάποια άλλη στιγμή για το πάσο. Ξέρει κανείς πότε ξεκινάν τα μαθήματα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

M4dn3sS

Δραστήριο μέλος

Ο M4dn3sS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 746 μηνύματα.
Επιτέλους και ένας ακόμη στο Αυτοματισμού! Αν και είμαι Α' εξάμηνο! Anyway! Και εμένα μόνο το φοιτητικό βιβλιάριο μου έδωσαν στην εγγραφή...φαίνεται πρέπει να πάω κάποια άλλη στιγμή για το πάσο. Ξέρει κανείς πότε ξεκινάν τα μαθήματα;


Στην ηλεκτρονική και στις περισσότερες σχολές την Τρίτη.Λογικά τότε και στου Αυτοματισμού.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sabbath

Νεοφερμένος

Ο ΓΙΑΝΝΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Άγιος Δημήτριος (Αττική). Έχει γράψει 90 μηνύματα.
εγς ειμαι pc-στας χαχα...αντε να δουμε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foula

Νεοφερμένος

Η foula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 84 μηνύματα.
Guys and Girls, ξυπνάω που λέτε σήμερα πουρνό πουρνό να πάω για μάθημα όπως μου είχαν πει πριν από μια βδομάδα, φτάνω στο ΤΕΙ, πάω έξω από τη γραμματεία και στον πίνακα ανακοινώσεων, τι βλέπω;! Ότι ξεκινάμε στις 6 Οκτωβρίου!!! :!::!: Την ξενέρα που έφαγα, άλλο πράμα! Πάντως, τα πάσο βγήκαν, πηγαίντε να τα πάρετε όσο είναι νωρίς για να προλάβετε! :no1:Και τσαμπουκά στη γραμματεία, ε;! Δε μασάμε εμείς!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostopoulaki

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αιγίνιο (Πιερία). Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Guys and Girls, ξυπνάω που λέτε σήμερα πουρνό πουρνό να πάω για μάθημα όπως μου είχαν πει πριν από μια βδομάδα, φτάνω στο ΤΕΙ, πάω έξω από τη γραμματεία και στον πίνακα ανακοινώσεων, τι βλέπω;! Ότι ξεκινάμε στις 6 Οκτωβρίου!!! :!::!: Την ξενέρα που έφαγα, άλλο πράμα! Πάντως, τα πάσο βγήκαν, πηγαίντε να τα πάρετε όσο είναι νωρίς για να προλάβετε! :no1:Και τσαμπουκά στη γραμματεία, ε;! Δε μασάμε εμείς!! :P

Βγήκαν ε; Ελπίζω να προλάβω την Τρίτη γιατί δεν είναι και ό,τι πιο εύκολο να πάω. Καλά και αυτοί Τρίτη βρήκαν να ξεκινήσουν, που έχω το πιο δύσκολο πρόγραμμα; Anyway, θα το αντέξω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top