Ποιοί πέρασαν Ιωάννινα;

efoulini<3

Νεοφερμένος

Η Εφη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 28 μηνύματα.
καλα τον λογαριασμο μου τον δωσαν στην εγγραφη..αα και κατι αλλο,εγω στην εγγραφη πηρα μονο το πασο με τη φοιτητικη ταυτοτητα τι παιζει?

μονο το πασο σου επρεπε να παρεις!!!! πληροφοριες μου λενε οτι αυτο μονο μας χρειαζεται!!!!!!! φοιτητικη ταυτοτητα δεν δινει το πανεπιστημιο Ιωαννίνων!!!
αλλα πανεπιστημια δινουν!!!!:):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

priest91

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πατήσια (Αττική). Έχει γράψει 18 μηνύματα.
μονο το πασο σου επρεπε να παρεις!!!! πληροφοριες μου λενε οτι αυτο μονο μας χρειαζεται!!!!!!! φοιτητικη ταυτοτητα δεν δινει το πανεπιστημιο Ιωαννίνων!!!
αλλα πανεπιστημια δινουν!!!!:):)
μαλιστα,ευχαριστω...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Flying Monarch

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 204 μηνύματα.
καλα τον λογαριασμο μου τον δωσαν στην εγγραφη..αα και κατι αλλο,εγω στην εγγραφη πηρα μονο το πασο με τη φοιτητικη ταυτοτητα τι παιζει?

σώπα ρε...κοίτα οργάνωση φέτος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikiiiiiiiiii

Νεοφερμένος

Η nikiiiiiiiiii αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
εγω δεν πήρα λογαριασμό. τι ακριβώς είναι αυτο και πότε μπορώ να το πάρω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Black_Butterfly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
Πήρε η μάνα μου σήμερα τηλ(πάλι καλά :p) , και τις είπαν το πανεπιστήμιο για μαθήματα/εργαστηρια ανοίγει στις 28 Σεπτέμβρη, επίσης τις είπε ότι το κάθε τμήμα ξέρει το πότε θα αρχίσουν να κάνουν μάθημα.
Το σαιτ του uoi λέει μόνο ότι δεν θα γίνουν μαθήματα στις 2 και στις 5.
Το σαιτ του Χημικού είναι ανενημέρωτο.
Στην γραμματεία δεν με είπαν κάτι σημαντικό, Μόνο να πάρω τηλ κάθε καθηγητή ξεχωριστά που έχω αυτές τις 4 μέρες να δω πότε θα ξεκινήσει μάθημα. :!:

Από που μαθαίνουμε πότε ξεκινάνε τα μαθήματα; οεο; :!: :p
-----------------------------------------
εγω δεν πήρα λογαριασμό. τι ακριβώς είναι αυτο και πότε μπορώ να το πάρω?

Δεν σε δώσαν κάτι χαρτιά κει; Το ένα πρέπει να γράφει τα στοιχεία σου και πιο κάτω να λέει " προσωπικά στοιχεία" και Κωδικος και Συνθηματικό :p
Eίναι για ονλαιν δηλώσεις μαθημάτων και συγγραμμάτων :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

01011001

Δραστήριο μέλος

Ο Elric αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 408 μηνύματα.
Από που μαθαίνουμε πότε ξεκινάνε τα μαθήματα; οεο; :!: :p

Αν θες πες μαθήματα/ονόματα και παίζει να περάσω καμια βόλτα αν βαριέμαι να κοιτάξω.
Το ίδιο και για όποιον άλλο θέλει από άλλη σχολή, αλλά αααααν βαριέμαι θα πάω, δεν υπόσχομαι τίποτα :p

*Δεν νομίζω πάντως να κάνει κανένας μάθημα πριν τις 6.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Black_Butterfly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
Αν θες πες μαθήματα/ονόματα και παίζει να περάσω καμια βόλτα αν βαριέμαι να κοιτάξω.
Το ίδιο και για όποιον άλλο θέλει από άλλη σχολή, αλλά αααααν βαριέμαι θα πάω, δεν υπόσχομαι τίποτα :p

*Δεν νομίζω πάντως να κάνει κανένας μάθημα πριν τις 6.

Βασικά το εργαστήριο μόνο με νοιάζει. :P
Εργαστήριο Γενικής Και Ανόργανης Χημείας λέγεται.


Βασικά η γραμματέας είπε πως στις 6 ήταν να αρχίσουν τα μαθήματα, αλλά τελευταία στιγμή τ αλλαξε ο πρύτανης για τις 28. Κάτι τέτοιο :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jo!

Νεοφερμένος

Η jo! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Αν θες πες μαθήματα/ονόματα και παίζει να περάσω καμια βόλτα αν βαριέμαι να κοιτάξω.
Το ίδιο και για όποιον άλλο θέλει από άλλη σχολή, αλλά αααααν βαριέμαι θα πάω, δεν υπόσχομαι τίποτα :p

*Δεν νομίζω πάντως να κάνει κανένας μάθημα πριν τις 6.

Αν τύχει κ περάσεις δες και για το παιδαγωγικό δημοτικής εκπαίδευσης...αν είναι εύκολο!!άκουσα για 6 αλλά μου είπαν ότι λόγω εκλογών μπορεί να καθυστερήσουν!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikiiiiiiiiii

Νεοφερμένος

Η nikiiiiiiiiii αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
ευχαριστώ πολύ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Flying Monarch

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 204 μηνύματα.
Μόλις βγήκε το πρόγραμμα της Πληροφορικής....1 Οκτωβρίου ξεκινάμε!

https://www.cs.uoi.gr/Department/News/2009-10-A.pdf
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antonela

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η antonela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 177 μηνύματα.
:wow:Εμένα στη γραμματεία του φυσικού μου είπαν ότι ξεκινάμε 6 Οκτωβρίου...:s
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jack_noris21

Νεοφερμένος

Ο jack_noris21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
ξερετε κανενα φθηνο ξενοδοχειο για φοιτητες στα γιαννενα???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

priest91

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πατήσια (Αττική). Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Μόλις βγήκε το πρόγραμμα της Πληροφορικής....1 Οκτωβρίου ξεκινάμε!

https://www.cs.uoi.gr/Department/News/2009-10-A.pdf
και δε θα κλεισει για τις εκλογες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Flying Monarch

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 204 μηνύματα.
και δε θα κλεισει για τις εκλογες?

από τις 2 μέχρι και τις 5 του μηνός το ΠΙ είναι κλειστό
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GiorGia

Νεοφερμένος

Η Γεωργία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 99 μηνύματα.
Αν θες πες μαθήματα/ονόματα και παίζει να περάσω καμια βόλτα αν βαριέμαι να κοιτάξω.
Το ίδιο και για όποιον άλλο θέλει από άλλη σχολή, αλλά αααααν βαριέμαι θα πάω, δεν υπόσχομαι τίποτα :p

*Δεν νομίζω πάντως να κάνει κανένας μάθημα πριν τις 6.
ΑΝ μπορείς κοίτα για τα μαθήματα και τα εργαστηρια της ιατρικης! Και ΑΝ εχεις msn στειλτο μου σε πμ ΑΝ θέλεις! :what:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikiiiiiiiiii

Νεοφερμένος

Η nikiiiiiiiiii αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Αν θες πες μαθήματα/ονόματα και παίζει να περάσω καμια βόλτα αν βαριέμαι να κοιτάξω.
Το ίδιο και για όποιον άλλο θέλει από άλλη σχολή, αλλά αααααν βαριέμαι θα πάω, δεν υπόσχομαι τίποτα :p

*Δεν νομίζω πάντως να κάνει κανένας μάθημα πριν τις 6.
Αν σου είναι εύκολο και μπορείς να κοιτάξεις για το μηχαικών επιστήμης υλικών...?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

m.m

Νεοφερμένος

Η m.m αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Μηπως ξερει κανεις τελικα ποτε αρχιζουν τα μαθηματα στο τμημα φιλολογιας...:what:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΖΟΥΖΟΥ!!!!!

Νεοφερμένος

Η ΖΟΥΖΟΥ!!!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 86 μηνύματα.
γεια σας παιδια!
να ρωτησω υπαρχει κανενας τροπος να ενημερωθουμε για το προγραμμα του καθε τμηματος μεσω ιντερνετ???
κπ site???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jo!

Νεοφερμένος

Η jo! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 28 μηνύματα.
γεια σας παιδια!
να ρωτησω υπαρχει κανενας τροπος να ενημερωθουμε για το προγραμμα του καθε τμηματος μεσω ιντερνετ???
κπ site???


πήρα σήμερα τηλέφωνο στο παιδαγωγικό τμήμα δημοτικής εκπαίδευσης,μου είπαν ότι τα μαθήματα αρχίζουν στις 6...κ ότι θα βγει πρόγραμμα κ στο ιντερνετ...φαντάζομαι για όλες τις σχολές...έχει βγει ήδη της πληροφορικής...άρα λογικά καααααάποια στιγμή θα μας θυμηθούν κ μας....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΖΟΥΖΟΥ!!!!!

Νεοφερμένος

Η ΖΟΥΖΟΥ!!!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 86 μηνύματα.
εγω πηρα σημερα στ γραμματεια των νηπιαγωγων κ μ ειπαν πως τ μαθηματα εχουν ξεκινησει απο τις 28 αλλα αφου 2, 5 δε θα εχουμε μαθημα μ ειπε ν μην παω...!!!ειμαι απο αλλα πολη γι'αυτο...
απλα τωρα δε ξερω πως ν ενημερωθω για το προγραμμα....
λες να βγει στο www.uoi.gr ???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 6 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top