Ποιοί πέρασαν Ιωάννινα;

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
αυτο με το ροζ φουξ ειναι το παιδαγωγικο
η αλλη ειναι απο τα τει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • images.jpg
    images.jpg
    3.1 KB · Εμφανίσεις: 140
  • SCARRDC43CA0VQOZACAEDKHJVCAMGXQD8CAP4ZENTCAY0G92VCA14XZ7WCA3IBWBDCADXV4SMCAQB6U86CAP662LLCA1IOQB.jpg
    SCARRDC43CA0VQOZACAEDKHJVCAMGXQD8CAP4ZENTCAY0G92VCA14XZ7WCA3IBWBDCADXV4SMCAQB6U86CAP662LLCA1IOQB.jpg
    2.7 KB · Εμφανίσεις: 130

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
η πρωτη ειναι η λιμνη παγωμενη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • η λιμνη παγωμενη ρε.jpg
    η λιμνη παγωμενη ρε.jpg
    3.5 KB · Εμφανίσεις: 133
  • imagesσ.jpg
    imagesσ.jpg
    2.8 KB · Εμφανίσεις: 125
  • 3CAP0Q5L9CA5INCT5CA44ENMVCA3ZTW2VCAOGI28DCALLWMULCAZNULNKCASFL83UCADHNK8PCAKZQEN6CAH4F1DKCAEPFT5.jpg
    3CAP0Q5L9CA5INCT5CA44ENMVCA3ZTW2VCAOGI28DCALLWMULCAZNULNKCASFL83UCADHNK8PCAKZQEN6CAH4F1DKCAEPFT5.jpg
    2.9 KB · Εμφανίσεις: 119

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
:( Κανεις δεν ειδε τις φωτογραφιες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NemesisRose

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κ@τερίν@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 197 μηνύματα.
Εγώ τις είδα!Ωραία τα Γιάννενα αλλά δεν μ'αρέσει που το Παιδαγωγικό είναι ροζ!Έπρεπε να είναι ένα φωτεινό λαμπερό μαύρο!:P
Πάντως η πόλη είναι πολή ωραία
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Black_Butterfly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
:( Κανεις δεν ειδε τις φωτογραφιες?

Τις είδαμε :D
Ειδικά οι 3 τελευταίες με την λίμνη είναι πολύ ωραίες. :xixi:
Ωραία θα περάσουμε στα Γιάννενα!! :xixi:


Εγώ τις είδα!Ωραία τα Γιάννενα αλλά δεν μ'αρέσει που το Παιδαγωγικό είναι ροζ!Έπρεπε να είναι ένα φωτεινό λαμπερό μαύρο!:P
Πάντως η πόλη είναι πολή ωραία

Μαύρο; :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Flying Monarch

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 204 μηνύματα.
αυτο με το ροζ φουξ ειναι το παιδαγωγικο
η αλλη ειναι απο τα τει

Εγώ τις είδα!Ωραία τα Γιάννενα αλλά δεν μ'αρέσει που το Παιδαγωγικό είναι ροζ!Έπρεπε να είναι ένα φωτεινό λαμπερό μαύρο!:P
Πάντως η πόλη είναι πολή ωραία

Τις είδαμε :D
Ειδικά οι 3 τελευταίες με την λίμνη είναι πολύ ωραίες. :xixi:
Ωραία θα περάσουμε στα Γιάννενα!! :xixi:
Μαύρο; :lol:


το φουξ είναι το μαθηματικό παιδιά...ο κόκκινος πύργος όπως τον αποκαλούνε οι φοιτητές του μαθηματικού!

σχετικά με τα σπίτια...ΟΧΙ μέσα ή κοντά στο κάστρο (είναι παλιά τα σπίτια), ΌΧΙ κατσικάδες και δεν ξέρω εγώ τι...αν θέλετε χαμηλό ενοίκιο προτιμήστε σεισμόπληκτα που τα ενοίκια είναι γύρω στα 250 ευρώ και τα σπίτια είναι σχετικά καινούργια και είναι και κοντά στο πανεπιστήμιο (5 λεπτά με το λεωφορείο)...το ίδιο ισχύει και για Αμπελόκηπους...αλλά είναι ακριβώς από την αντίθετη πλευρά που είναι το πανεπιστήμιο και είναι 40 λεπτά δρόμος με το λεωφορείο για να πάτε στο πανεπιστήμιο!αλλιώς κέντρο που θα τα έχετε όλα δίπλα σας αλλά θα πληρώνετε γύρω στα 350 ευρώ και όλες οι αποστάσεις εκτός του σινεμά και του πανεπιστημίου βγαίνουν με τα πόδια. Βέβαια να ξέρετε ότι αν προτιμήσετε σεισμόπληκτα τα χρήματα που δε θα πληρώνετε σε ενοίκια, θα τα πληρώνετε σε ταξί και λεωφορεία!

Συμφοιτήτρια μου τώρα στο πρώτο έτος ήτανε σε ολοκαίνουργιο σπίτι στα Σεισμόπληκτα με χαμηλό ενοίκιο, αλλά τώρα το καλοκαίρι μετακόμισε σε σπίτι στο κέντρο...για τους προφανείς λόγους...

Προσωπικά σας προτείνω κέντρο...μπορεί να πληρώσετε αρκετά σε ενοίκια αλλά αξίζει...Και αν θέλετε να βρείτε καλό σπίτι τότε να πάτε το συντομότερο δυνατό να ψάξετε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Black_Butterfly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
Εγώ κέντρο θα πάω, αλλά θα πάω την Παρασκευή. Ελπίζω να βρω τίποτα της προκοπής.:p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elenidrama1

Νεοφερμένος

Η elenidrama1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 38 μηνύματα.
κ εγω στο κέντρο θέλω...κατα παρασκευη-σαββατο έρχομαι γιαννενα να βρω σπιτι....θα δουμε...ελπιζω να περασουμε καλα;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Black_Butterfly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
κ εγω στο κέντρο θέλω...κατα παρασκευη-σαββατο έρχομαι γιαννενα να βρω σπιτι....θα δουμε...ελπιζω να περασουμε καλα;)

Φυσικά και θα περάσουμε καλά :xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Marilenaki!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαριλένα.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 244 μηνύματα.
μαθηματικο κανενας ρε παιδια?


εγώωωωω!!!!!!!!!
μαθηματικό γιάννενα...
αυτό περίμενα, απλά ήθελα να σιγουρευτώ..:D
πόσα μόρια, τι σειρά...??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elenidrama1

Νεοφερμένος

Η elenidrama1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 38 μηνύματα.
και να βρουμε κ κανενα καλο σπιτι..γιατι με εχει αγχωσει λιγο αυτο το θεματακι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Black_Butterfly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
και να βρουμε κ κανενα καλο σπιτι..γιατι με εχει αγχωσει λιγο αυτο το θεματακι

Και μένα με έχει αγχώσει λίγο γιατί θα πάω αργά.
Αλλά τι στο διαολο κάτι θα βρω.:P


Ρε κανείς άλλος δεν θα είναι στο Χημικό, μόνη μου θα 'μαι;; :'(:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elenidrama1

Νεοφερμένος

Η elenidrama1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 38 μηνύματα.
εγω παλι που περασα βρεφονηπιοκομια και απο τα 220 ατομα που περασαν δεν εχω βρει ουτε μια;;;;κ εγω μαλλον μονη θα ειμαι:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nenaki

Νεοφερμένος

Η nenaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
και εγω περασα μηχανικων επιστημησ υλικων αλλα δν ξερω τι επαγγελματικη αποκατασταση θα εχει ..... η αληθεια ειναι πωσ δν εχω κοθραγιο να ξαναδωσω αν και εχω πολλεσ δυνατοτητεσ οι γονεισ μοθ επιμενουν να ξαναδωσω ...αλλα ειμαι πολυ μπερδεμενη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Black_Butterfly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
και εγω περασα μηχανικων επιστημησ υλικων αλλα δν ξερω τι επαγγελματικη αποκατασταση θα εχει ..... η αληθεια ειναι πωσ δν εχω κοθραγιο να ξαναδωσω αν και εχω πολλεσ δυνατοτητεσ οι γονεισ μοθ επιμενουν να ξαναδωσω ...αλλα ειμαι πολυ μπερδεμενη

Άμα δεν σ'αρέσει/ ενδιαφέρει η σχολή και άμα μπορείς να αντέξεις αλλό ένα χρόνο διαβάσματος να ξαναδώσεις! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elenidrama1

Νεοφερμένος

Η elenidrama1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 38 μηνύματα.
κ εγω μια απο τα ιδια κοπέλα μου......με πιεζουν συνέχεια να ξαναδώσω....αλλά εγω νοιώθω οτι δν μπορω να περάσω πάλι τα ίδια...ήθελα νηπιαγωγων και περασα βρεφονηπιοκομια...μαρεσει παρα πολυ γτ εχω τρελα με τα μικρά παιδακια...αλλα το μονο που με κανει να δισταζω ειναι οτι ακουσα κτ για την επαγγελματικη αποκατασταση..οτι δεν βρισκεις ευκολα δουλεια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nenaki

Νεοφερμένος

Η nenaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
τι να πω δεν ξερω..ωρεσ ωρεσ νιωθω αχρηστη ...μπαινουν και στο μυαλο μου διαφορεσ σκεψεισ που δεν ηθελα ποτε να κανω .........αυτο που μου την δινει και βλεπω και στουσ δικοθσ μου ειναι οτι οι αξιοι ειναι οι γιατροι ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elenidrama1

Νεοφερμένος

Η elenidrama1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 38 μηνύματα.
να σου πω την αληθεια γιατρος δεν θα ηθελα ποτε να γινω..γτ απλα δν μου ταιριαζει...σκοπος ειναι να σου αρεσει αυτο με το οποίο θα ασχοληθείς...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

01011001

Δραστήριο μέλος

Ο Elric αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 408 μηνύματα.
τι να πω δεν ξερω..ωρεσ ωρεσ νιωθω αχρηστη ...μπαινουν και στο μυαλο μου διαφορεσ σκεψεισ που δεν ηθελα ποτε να κανω .........αυτο που μου την δινει και βλεπω και στουσ δικοθσ μου ειναι οτι οι αξιοι ειναι οι γιατροι ...

όταν νιώθεις άχρηστη, σκέψου πως φτιάχτηκες απ'το πιο γρήγορο σπερματοζωάριο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
:jumpy: Kαι εγω στα Γιαννενα ωρε..............
Ποια ειπε οτι ηθελε νηπιαγωγων και περνα στη βρεφονηπιοκομια?
Εγω ηθελα νηπιαγωγων και περασα λογοθεραπεια στα Γιαννενα....:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 6 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top